• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 155

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد سابق سایت
      شماره كاربري : 185805
      نام : Saman
      سپاس ها : 3,454
      سپاس از شما 16,089 بار در 3,491 پست
      جزئيات بيشتر

:::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::

سلام
      کاربران گرامی کادر مدیریتی انجمن اندروید آماده پذیرش هر گونه انتقاد و پیشنهاد و درخواست برای بهبود عملکرد فعالیت انجمن اندروید است
      نظرات سازنده خود را در این تاپیک اعلام نمایید ...

FiniSH My Story

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 81558
      سپاس ها : 8
      سپاس از شما 10 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

14

سلام دوستان
      سایت خیلی خوبیه ولی چرا تو بخش تخصصی واسه گوشی htc magic مطالبی وجود نداره؟؟؟

4. 4 كاربر زير از شما manutd1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Samsung JAVA & Bada
      شماره كاربري : 102346
      سپاس ها : 20,976
      سپاس از شما 15,610 بار در 3,203 پست
      جزئيات بيشتر

سلام و خسته نباشید به کادر مدیریتی انجمن آندرویید.
      گوشی i9000 Galaxy S وارد ایران شده و افرادی هم هستن تو این سایت که خرید این گوشیرو گفتم به نظر شما وجود یه انجمن اختصاصی برای این گوشی تو انجمن آندرویید لازم نیست؟

6. 6 كاربر زير از شما AmirSAMSUNG عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 90909
      نام : mohsen
      سپاس ها : 6,103
      سپاس از شما 8,983 بار در 1,801 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      میخواستم اگه امکانش هست گوشی HTC WildFire مورد بررسی تخصصی قرار بگیره . چون به نظر گوشی خیلی خوبیه و وارد ایران هم شده ، ولی متاسفانه هیچ سایت فارسی این گوشی رو بررسی کاملی نکرده. ممنون میشم دوستان زحمت بکشن بررسیشو از سایتای خارجی بگیرن و ترجمه شدش رو تو سایت بذارن ... ( البته نمیدونم باید تو بخش HTC اینو درخواست میکردم یا بخش آندروید، ولی چون بخش HTC تاپیک پیشنهادات نداشت اینجا درخواست کردم )
      با تشکر ...

8. 5 كاربر زير از شما jilibilina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

بخش : Android OS
      شماره كاربري : 78883
      نام : شهاب
      سپاس ها : 27,569
      سپاس از شما 25,190 بار در 4,440 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mooli11
      سلام
      میخواستم اگه امکانش هست گوشی htc wildfire مورد بررسی تخصصی قرار بگیره . چون به نظر گوشی خیلی خوبیه و وارد ایران هم شده ، ولی متاسفانه هیچ سایت فارسی این گوشی رو بررسی کاملی نکرده. ممنون میشم دوستان زحمت بکشن بررسیشو از سایتای خارجی بگیرن و ترجمه شدش رو تو سایت بذارن ... ( البته نمیدونم باید تو بخش htc اینو درخواست میکردم یا بخش آندروید، ولی چون بخش htc تاپیک پیشنهادات نداشت اینجا درخواست کردم )
      با تشکر ...
      این رو باید در انجمن معرفی گوشی ها مطرح کنید
      مربوط میشه به حیطه کاری اونها
      کوچ تا چند؟!مگر می شودازخویش گریخت ؟

بال تنها غم غربت به چکاوکها داد

10. 7 كاربر زير از شما LorD MysteriouS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 96984
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 7 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من تازه بك گوشي htc dream گرفتم لطفا در مورد نحوه روت كردن نصب نرم افرار و فريمور جدبد ان من را راهنماي كنيد

لطفا اگر لينكي هم موجود هست برام بزاريد

با تشكر

12. كاربران زير از شما salaripoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 132307
      نام : ساناز
      سپاس ها : 24,476
      سپاس از شما 17,337 بار در 2,923 پست
      جزئيات بيشتر

این گوشی جزو گوشی های انجمن نیست ولی میتونید از این بخش کمک بگیرید:
      http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=526

14. 6 كاربر زير از شما ساناز عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 202955
      نام : SINA
      سپاس ها : 739
      سپاس از شما 292 بار در 97 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض انتقاد و پیشنهاداتی برای بخش آندروید

سلام به همگی
      شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم. بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره. تمامی بخش ها از نظر سطح مطالب نسبت به دو سه تا سایت اصلی که در زمینه اندروید فعالیت میکنن یه خورده افت داشتن. با احترام به تمام مدیران این بخش شاید بشه گفت که مدیریت عالی احسان عزیز رو دیگه نداره.

بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست و ورژن به روز خیلی از برنامه ها هنوز توی بخش قرار نگرفتن. بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ. بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن LauncherPro که میاد یک تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه. والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره. در بخش درخواست نرم افزار هم دوستان به خوبی دارن به درخواست ها جواب میدن که جای تشکر داره.

در کل من قصد جسارت به مدیران عزیز این بخش رو نداشتم ولی به نظرم باید تغییراتی در بخش ها و کادر مدیریتی صورت بگیره و دوستان برای به روز بودن این بخش تا جایی که میتونن کمک کنن چون یکی از پربازدیدترین بخش های سایته و نسبت به سایت های دیگه باید همیشه بهترین باشه.

با تشکر از مدیران و کاربران عزیز این بخش
      ویرایش توسط sashar : 17-09-2010 در ساعت 21:15

16. 16 كاربر زير از شما sashar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

بخش : Android HTC | GSpad Tablets
      شماره كاربري : 294027
      نام : ساسان
      سپاس ها : 6,454
      سپاس از شما 36,221 بار در 6,848 پست
      کمک مالي به سايت: 2500000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sashar
      سلام به همگی
      شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم. بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره. تمامی بخش ها از نظر سطح مطالب نسبت به دو سه تا سایت اصلی که در زمینه اندروید فعالیت میکنن یه خورده افت داشتن. با احترام به تمام مدیران این بخش شاید بشه گفت که مدیریت عالی احسان عزیز رو دیگه نداره.

بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست. بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ. بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن launcherpro که میاد یا تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه. والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره. در بخش درخواست نرم افزار هم دوستان به خوبی دارن به درخواست ها جواب میدن که جای تشکر داره.

در کل من قصد جسارت به مدیران عزیز این بخش رو نداشتم ولی به نظرم باید تغییراتی در بخش ها و کادر مدیریتی صورت بگیره و دوستان برای به روز بودن این بخش تا جایی که میتونن کمک کنن چون یکی از پربازدیدترین بخش های سایته و نسبت به سایت های دیگه باید همیشه بهترین باشه.

با تشکر از مدیران و کاربران عزیز این بخش
      شدیدا باهات موافقم دوست من.
      بخش اندروید واقعا خیلی کم تحرک شده.
      من خودم الان1ماهه که سر و کارم با اندروید هست...قبل از اون تقریبا تو 5تا بخش پی-پی-سی حضور و فعالیت داشتم که واقعا شاهد این بودم که همه فعال هستن و همه به هم کمک میکنن...بخصوص به تازه وارد ها...
      من که 1ماه پیش 1تازه وارد بودم...تقریبا هیچکس منو راهنمایی و کمک نکرد که بخوام گوشیم رو روت کنم...و مجبور شدم از یه انجمن دیگه استفاده کنم و اونجا خیلی عالی کمک و راهنماییم کردن.

بخش نرم افزار و بازی که خیلی خیلی سوت و کور شده.
      تنها بخشی که خوب عمل میکنه ویدجت ها هستش که اونم به لطف فقط یه نفر سر پا مونده.
      با بخش اختصاصی گوشیهای دیگه کار ندارم...ولی بخش هیرو فوق العاده ضعیف شده.

میخواستم بدونم بخش هیرو اصلا مدیر داره؟من با این که تازه واردم...ولی سعی کردم تو همین 1ماه یه جونی به بخش هیرو بدم..فک کنم 4تا رام جدید رو معرفی کردم و چند تا اموزش.ولی جز من هیچکس تو اون بخش فعالیت نداره.

اگه میشه مدیر بخش نرم افزار و بازی و هیرو رو عوض کنید.چون عملا بیکار هستن این 3بخش.
      kabaran.blogsky.com

18. 7 كاربر زير از شما Sandroid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

شماره كاربري : 78883
      نام : شهاب
      سپاس ها : 27,569
      سپاس از شما 25,190 بار در 4,440 پست
      جزئيات بيشتر

شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم.
      اختیار دارید تمامی کاربران برای ما محترم هستند و نیاز به پشتیبانی کاربران برای سایت و دلگرمی مدیران و کاربران فعال کاملا لازم هست
      بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره.
      این رو کاملا قبول دارم اما نه از نظر علمی
      بلکه از نظر معنوی بدجوری به بخش لطمه خورد با این حال از نظر علمی کمبودی حس نشده
      بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست.
      سینا جان شما با دایال آپ اصلا میتونید سایت رو باز کنید؟؟؟
      اما برای پارتیشن ها باید بگم این پارتیشن بندی کمی دیر اجرا شد و در زمان اجرا ما حدود 20 صفحه برنامه داشتیم که الان به 13 صفحه کاهش پیدا کرده و روزانه پرنامه های متعددی معرفی میشوند که متاسفانه گاهی برنامه ها خوب معرفی نشده و باید خودم اونها رو نصب و تست کنم تا بتونم به صورت دقیق و در بخش درست قرار بدم
      خب این یک فرایند زمانبر هست و من دست تنهام در این زمان
      مدیر دیگه بخش بنا به دلایلی که خیلی موجه هم هست نمیتونن تا مدتی همکاری کنند چون مشکلاتی بسیار بسیار مهمتر از سایت براشون پیش اومده
      پس امیدوارم با توجه به تنها بودنم کمی صبر و حوصله به خرج بدین تا کم کم تمام برنامه ها منتقل بشه
      بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ.
      کلوپ در واقع بخش پرسش و پاسخ هست و با توجه به همکاری هایی که با بخش معرفی شده قرار شد فقط سوالات و مشکلات در کلوپ مطرح بشه و موضوعات دیگر اگر به بخش معرفی و سوالات کلی هست در بخش معرفی و سوالات تخصصی در کلوپ مطرح بشه
      پس با توجه به این سیاست تاپیک هایی هم میتونه وجود داشته باشه
      اما منکر این نسیتم که در بعضی بخش ها تاپیک های اضافی زده میشه و هر کدوم رو که ببینم اگر در حیطه مدیریتی من باشه منتقل ، پاک ، اخطار و ... داده میشه اما خب من مدیر تمامی بخش ها نیستم و این فرایند پاک سازی هم هر روز انجام نمیشه
      بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن launcherpro که میاد یا تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه.
      این مشکل یا در واقع کم کاری هم داریم هماهنگ میکنیم تا حل بشه
      اما برای برنامه ها در واقع بعد از معرفی ورژن جدید باید تاپیک قبلی قفل و یا پاک بشه که به همکاری بیشتر همکاران بخش گرافیک نیاز هست
      والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره.
      این مورد هم داریم هماهنگ مینیم
      و برنامه هایی داریم که فعلا داریم با بقیه بخش ها هماهنگی ایجاد میکنیم
      اما چشم سعی میکنم خودم به شخصه اون بخش رو کمی اپدیت کنم

در کل ممنون بابت توجه و انتقاد هاتون
      امیدوارم با همکاری شما پیشرفت چشم گیری داشته باشیم
      کوچ تا چند؟!مگر می شودازخویش گریخت ؟

بال تنها غم غربت به چکاوکها داد

20. 15 كاربر زير از شما LorD MysteriouS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع