× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 282223
    نام : سینا
    سپاس ها : 190
    سپاس از شما 98 بار در 59 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض i8910 omnia hd یا s8500 wave

سلام دوستان

یه مدت مدیدیه که قصد خرید گوشی دارم بعد کلی تحقیق تو اینجا امنیا اچ دی رو برگزیدم و تصمیم جدی داشتم که بخرمش که یهو این wave با این قیمت کاسه کوزه مارو ریخت به هم.
    یکی از مشکلای من با wave همین پایین بودن قیمته . چرا که اچدی بعد یه سال و اندی به این قیمت رسیده ولی ویو هنوز چهار ماه نشده قیمتش از omnia hd هم پایین تره یا حد اقل با هم مساوی اند که این نشانه دو چیز می تونه باشه : 1- عدم رضایت یا کمبود مشتری 2- پایین بودن کیفیت مواد به کار رفته در گوشی
    دیگه اینکه سیستم عامل بادا خیلی تازه کاره در حالیکه سیمبین سالهاست داره جواب خودشو پس میده و روی چندین گوشی دیگه وجود داره ولی ویو اولین و تنها گوشی بادا هست
    چیزهایی که برام خیلی مهمن عبارتند از :
    کیفیت و اندازه صفحه نمایش
    بازی ها و برنامه ها ی موجود
    دوربین عکس و فیلم برداری
    ممنون میشم رانماییم کنید !

با تشکر !...

2. 2 كاربر زير از شما sina.mob عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #31

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 55
    نام : بهنام
    سپاس ها : 29,049
    سپاس از شما 8,073 بار در 3,109 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان کلیپها را با چه فرمتی و با چه سایزی بریزم تو گوشی که تمام صحفه نشون بده ؟؟؟ اگر نرم افزارش هم دارید بزارید ممنون میشم

4. Top | #32

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 263516
    نام : Samis@r
    سپاس ها : 4,203
    سپاس از شما 2,365 بار در 998 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط parvizb
    دوستان کلیپها را با چه فرمتی و با چه سایزی بریزم تو گوشی که تمام صحفه نشون بده ؟؟؟ اگر نرم افزارش هم دارید بزارید ممنون میشم
    دوست گرامی
    لطفا قوانین رو مطالعه کنید ..

(اینجا جای این سوالات نیست شما برای پرسیدن سوالتون باید به کلوپ یا تاپیک مخصوص گوشیتون مراجعه کنید تا دوستان سریعا رسیدگی کنند )

5. كاربران زير از شما saffir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #33

جزئيات بيشتر

دوستان دیگه کسی نظری نداره ؟

7. Top | #34

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 354951
    نام : .::Navid_نـویـد::.
    سپاس ها : 5,495
    سپاس از شما 7,437 بار در 1,234 پست
    جزئيات بيشتر

اگه عجله داری 8910
    اگه عجله نداری ویو
    چون ویو تازه اومده به نظرم صبر کن تا هم قیمتش درست معلوم شه و هم مشکلاتش معلوم بشه و هم برنامه و بازی براش بیات
    حالا خودت میدونی
    در ضمن من از 8910 خودم خیلی راضیم
    حالا تصمیم با خودته

8. 3 كاربر زير از شما N@V!D.N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #35

شماره كاربري : 349520
    سپاس ها : 686
    سپاس از شما 310 بار در 135 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من اگه عجله نداری هیچ کدوم! من باشم N8 یا galaxy s i9000 یا i8520 Beam رو انتخاب می کنم.اچ دی مشکلات خاص خودشو داره و سیستم عامل بادا هم باید صبر کنیم ببینیم چقدر توسعه پیدا می کنه.

10. 3 كاربر زير از شما lord010 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #36

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 57733
    نام : ناصــر
    سپاس ها : 36
    سپاس از شما 25 بار در 18 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.mob
    سلام دوستان

یه مدت مدیدیه که قصد خرید گوشی دارم بعد کلی تحقیق تو اینجا امنیا اچ دی رو برگزیدم و تصمیم جدی داشتم که بخرمش که یهو این wave با این قیمت کاسه کوزه مارو ریخت به هم.
    یکی از مشکلای من با wave همین پایین بودن قیمته . چرا که اچدی بعد یه سال و اندی به این قیمت رسیده ولی ویو هنوز چهار ماه نشده قیمتش از omnia hd هم پایین تره یا حد اقل با هم مساوی اند که این نشانه دو چیز می تونه باشه : 1- عدم رضایت یا کمبود مشتری 2- پایین بودن کیفیت مواد به کار رفته در گوشی
    دیگه اینکه سیستم عامل بادا خیلی تازه کاره در حالیکه سیمبین سالهاست داره جواب خودشو پس میده و روی چندین گوشی دیگه وجود داره ولی ویو اولین و تنها گوشی بادا هست
    چیزهایی که برام خیلی مهمن عبارتند از :
    کیفیت و اندازه صفحه نمایش
    بازی ها و برنامه ها ی موجود
    دوربین عکس و فیلم برداری
    ممنون میشم رانماییم کنید !

با تشکر !...
    سینا جان ،بدون هیچ تردیدی برو و اس 8500 رو بخر این گوشی تا حالا صاحب بهترین و برترین صفحه نمایش در بین تمام گوشیهای موجود در دنیاس و تکنولوژی ساخت صفحه نمایشش SUPER AMOLED است که حتی زیر نور مستقیم خورشید درخشندگی و خوانایی بینظیری داره و از این گذشته یه غول سخت افزاری هم هست
    سی پی یوی این گوشی از نوع ARM و فرکانس باور نکردنی 1000 مگاهرتزه و اگه رم 520 مگ رو هم بزارین کنارش میشه خدای قدر و سرعت
    به روایتی این گوشی میتونه سنگین ترین بازیها و برنامه هارو اجرا کنه مثلا میتونه مثل آب خوردن و با کیفیت عالی بازی آسفالت پنج رو اجرا کنه که اکثر گوشیها در مقابلش کم آوردن
    صفحه نمایش خازنی بسیار روان و حساس که بهتر از صفحه نمایش آیفونه
    16 میلیون رنگ
    و دست آخر TOUCHWIZ3
    برای اطلاعات بیشتر میتونی به هفته نامه عصر ارتباط و اگه درست خاطرم باشهخ بیست و چهارم تیر یا یه هفته قبلش مراجعه کن اطلاعات کاملی میگیری
    در ضمن اگه نظرت به اومنیا اچ دی بود خبرم کن من یکیشو دارم که یه ماهه خریدم و چون هوسی خریدمش باهاش اصلا کار نکردم و گوشی اصلیم اچ تی سی دیاموند دو هستش

اگه اینایی که گفتم بدردت خوردن بیزحمت تشکر یادت نره

12. 4 كاربر زير از شما mana_341 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #37

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط lord010
    به نظر من اگه عجله نداری هیچ کدوم! من باشم N8 یا galaxy s i9000 یا i8520 Beam رو انتخاب می کنم.اچ دی مشکلات خاص خودشو داره و سیستم عامل بادا هم باید صبر کنیم ببینیم چقدر توسعه پیدا می کنه.
    دوست عزیز از توجه و وقتی که گذاشتید سپاسگزارم ! n8 رو که توی یکی دوصفحه پیش رد کردم با دلایل خودم خیلی لنگ گوشی نیستم ولی برام خیلی ناخوشاینده چند ماه دیگه صبر کنم چون ماه هاست می خوام بخرم و دیگه واقعا دارم دیوونه میشم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_341
    سینا جان ،بدون هیچ تردیدی برو و اس 8500 رو بخر این گوشی تا حالا صاحب بهترین و برترین صفحه نمایش در بین تمام گوشیهای موجود در دنیاس و تکنولوژی ساخت صفحه نمایشش SUPER AMOLED است که حتی زیر نور مستقیم خورشید درخشندگی و خوانایی بینظیری داره و از این گذشته یه غول سخت افزاری هم هست
    سی پی یوی این گوشی از نوع ARM و فرکانس باور نکردنی 1000 مگاهرتزه و اگه رم 520 مگ رو هم بزارین کنارش میشه خدای قدر و سرعت
    به روایتی این گوشی میتونه سنگین ترین بازیها و برنامه هارو اجرا کنه مثلا میتونه مثل آب خوردن و با کیفیت عالی بازی آسفالت پنج رو اجرا کنه که اکثر گوشیها در مقابلش کم آوردن
    صفحه نمایش خازنی بسیار روان و حساس که بهتر از صفحه نمایش آیفونه
    16 میلیون رنگ
    و دست آخر TOUCHWIZ3
    برای اطلاعات بیشتر میتونی به هفته نامه عصر ارتباط و اگه درست خاطرم باشهخ بیست و چهارم تیر یا یه هفته قبلش مراجعه کن اطلاعات کاملی میگیری
    در ضمن اگه نظرت به اومنیا اچ دی بود خبرم کن من یکیشو دارم که یه ماهه خریدم و چون هوسی خریدمش باهاش اصلا کار نکردم و گوشی اصلیم اچ تی سی دیاموند دو هستش

اگه اینایی که گفتم بدردت خوردن بیزحمت تشکر یادت نره
    از توجه شما بینهایت سپاسگزارم توی همون پست اولم عرض کردم در برتری سخت افزاری این گوشی نسبت به اچ دی شکی ندارم ولی خوب تنها نگرانیم از سیستم عاملش هست چون سامسونگ تا حالا هیچ وقت تو ساپورت نرم افزاری خودشو نشون نداده خیلی می ترسم اینم عین maemo نوکیا بشه (تازه نوکیا که به ساپورت نرم افزاری معروفه دیگه چه برسه به سامسونگ !) به هر حال ازتون خیلی تشکر می کنم

دیگر دوستان خصوصا کسانی که ویو رو دارن اگه نظرشونو راجع به ساپورت سامسونگ تا به حال بگن خوشحال و ممنون میشم !

14. 3 كاربر زير از شما sina.mob عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #38

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 366867
    سپاس ها : 489
    سپاس از شما 2,302 بار در 425 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.mob
    خیلی می ترسم اینم عین maemo نوکیا بشه (تازه نوکیا که به ساپورت نرم افزاری معروفه دیگه چه برسه به سامسونگ !) به هر حال ازتون خیلی تشکر می کنم
    دوست من از کجا میدونید maemo ساپورت خوبی نداره؟
    یکم اسم این سیستم عامل بد رفته
    واقعا برنامه های توپی داره و استفاده ی راحت
    من هم با سیمبیان چند ساله کار کردم هم با این
    میتونم بگم اگه یه اینترنت وایرلس داشته باشید N900 هزاران برنامه رو به راحتی آب خوردن و لیست شده جلوتون میذاره
    همگی هم رایگان و کاربردی
    اینقدر راجب مائمو بد فکر نکنید

16. 2 كاربر زير از شما مثبت عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #39

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط مثبت
    دوست من از کجا میدونید maemo ساپورت خوبی نداره؟
    یکم اسم این سیستم عامل بد رفته
    واقعا برنامه های توپی داره و استفاده ی راحت
    من هم با سیمبیان چند ساله کار کردم هم با این
    میتونم بگم اگه یه اینترنت وایرلس داشته باشید n900 هزاران برنامه رو به راحتی آب خوردن و لیست شده جلوتون میذاره
    همگی هم رایگان و کاربردی
    اینقدر راجب مائمو بد فکر نکنید
    خوب دوست عزيز من فقط خونده ها و ديده هامو تو کلوپ هاى مشاوره و .... همين فروم گفتم نه جاى ديگه !

18. كاربران زير از شما sina.mob عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #40

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 106912
    نام : H @M.N
    سپاس ها : 3,093
    سپاس از شما 401 بار در 193 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان راستي يك سوال در مورد ويو و گوشي هاي مشابه چرا اين گوشي كلاس EDGE اين قدر پايينه؟كلاس 10 كه مال s500 سوني اريكسونه چرا اين 32 نيست؟مشكلي توي سرعت پيش نمياد؟مثلا نسبت به 5800 كه كلاس 32 يه؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

توضیحاتی درباره این موضوع