× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 134202
    سپاس ها : 36
    سپاس از شما 338 بار در 69 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض انتخاب بین سیستم عامل و امکانات

سلام
    قصد خرید گوشی دارم، بین htc desire و samsung wave و omnia II مردد شدم...
    امکانات wave عالیه، اما سیستم عاملش bada ست...برای من هم نصب برنامه ها و سیستم عامل خیلی مهمه...این wave یکم منو مردد کرده، وگرنه desire میگرفتم
    آیا برای bada آینده ای هست؟ اصلا بادا از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟

2. 4 كاربر زير از شما kamkar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 323973
    نام : پیمان
    سپاس ها : 2,455
    سپاس از شما 5,435 بار در 1,772 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض Desire یا N900!!

بزار یه نصیحت دوستانه بهت بکنم Omnia II یعنی پشیمونی!
    یعنی Windows Mobile یعنی پشیمونی!
    من خودم 800 هزار تومن پول این HD2 رو دادم که مثلا با پردازنده ی 1 گیگ با سیستم Windows حال کنم ولی ... حالا تازه CPU این Omnia II که 800 هست!
    الان دقت کنی دیگه HTC هم گوشی های درست حسابیشو Windows نمیزنه!
    از نظر بازی و برنامه هم باید بگم کم برنامه نداره این Windwos ولی از 100 تا برنامه یه برنامه ی خوب و با کیفیت پیدا میشه!ولی برنامه کاربردی زیاد داره!
    از نظر بازی هم فقط یک کلمه ضعیف!
    دو دلیل داره:اولا سرعت پردازش روی این سیستم عامل ضعیفه پس اون CPU 800 گوشی Omnia II به هیچ دردی نمیخوره!بعدشم بازی هایی که برای این سیستم ساخته میشه جوریه که روی CPU 200 گوشی Viva هم اجرا بشه!
    خوب این همه حرف زدم که دیگه اسم Windwos نیاری!
    Bada یه سیستم جدید و هیچکس نمی تونه آیندشو پیشبینی کنه یه وقت می بینی شد مثل Android یه وقتم می بینی هیچی برنامه واسش نیومد پس خیلی زوده راجب این سیستم قضاوت کردن پس به نظر من شما خودتو موش آزمایشگاهی نکن!
    واما Android آینده ش زیادی روشنه هر چند همین الانم نور ازش میباره!
    اینجاست که می فهمی اون CPU 1 گوشی Desire چه کارا که نمی کنه!
    این جور که Andriod پشی میره یعنی معرفی 5000 برنامه و بازی در هفته به زودی اپل رو میگیره!
    حالا یه پیشنهادم من بهت می دم گوشی N900!
    این گوشی از نظر مولتی مدیا نظیر نداره یعنی راحت بگم هیچ گوشی نیست که تمام امکانات Multimedia رو در بهترین حالتشون یکجا جمع کرده باشه!
    Maemo هم برنامه های جذابی داره تازه الان Meego معرفی شده و روز به روز داره به امکانات این گوشی اضافه می شه!آینده این سیستم هم روشنه چون قطعا برای رقابت با Android و iOS نوکیا درستش کرده!تنها بدیه N900 شاید صفحه مقاومتیش باشه!
    وای چقدر حرف زدم بازم سوالی بود در خدمتم!

4. 3 كاربر زير از شما Crash_HooHoo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

نه دیگه نشد ! اگر بادا ایندش معلوم نباشه هر چی باشه از ممو اینده ای بهتری براش پیش بینی میشه .. همین الانش بازی هایی که بادا داره از ممو سره ... همینطور گوشی ویو از n900 سرتره و N900 خریدش الان اشتباهه ...

اگر به سامسونگ اعتماد داری و گفته هاش رو در باره اینکه این سیستم عامل یعنی بادا سرمایه گذاری بلند مدت روش میشه ویو هم ارزونتره هم از لحاظ سخت افزاری و امکانات از نکسوس دیزایر بهتره ...

اگر نه همین الان به دنبال اینی که همه چیو الان داشته باشه از قبیل همه نرم افزار ها و هیچ مشکلی نداشته باشی از قبیل روت کردن و ... برو دیزایر بگیر .. ولی گرونتره و اینکه از لحاظ سخت افزاری هم ضعیفتره .. ..

6. 3 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

جزئيات بيشتر

نه من نمیخوام الان همه چیو داشته باشم، اما میترسم اگه رو بادا سرمایه گذاری کنم در آینده هم هیچی گیرم نیاد...وگرنه امکانات ویو و قیمتش عالیه، به نظر من خوشگل هم هست...
    یه سوال: پیشرفت آندرویید در اوایل کارش بیشتر بود یا بادا؟ یعنی وقتی آندرویید مثل بادا جوون بود پیشرفتش بیشتر بود یا کمتر؟

8. كاربران زير از شما kamkar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 282352
    سپاس ها : 2,824
    سپاس از شما 1,323 بار در 440 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Crash_HooHoo
    بزار یه نصیحت دوستانه بهت بکنم Omnia II یعنی پشیمونی!
    یعنی Windows Mobile یعنی پشیمونی!
    من خودم 800 هزار تومن پول این HD2 رو دادم که مثلا با پردازنده ی 1 گیگ با سیستم Windows حال کنم ولی ... حالا تازه CPU این Omnia II که 800 هست!
    الان دقت کنی دیگه HTC هم گوشی های درست حسابیشو Windows نمیزنه!
    از نظر بازی و برنامه هم باید بگم کم برنامه نداره این Windwos ولی از 100 تا برنامه یه برنامه ی خوب و با کیفیت پیدا میشه!ولی برنامه کاربردی زیاد داره!
    از نظر بازی هم فقط یک کلمه ضعیف!
    دو دلیل داره:اولا سرعت پردازش روی این سیستم عامل ضعیفه پس اون CPU 800 گوشی Omnia II به هیچ دردی نمیخوره!بعدشم بازی هایی که برای این سیستم ساخته میشه جوریه که روی CPU 200 گوشی Viva هم اجرا بشه!
    خوب این همه حرف زدم که دیگه اسم Windwos نیاری!
    Bada یه سیستم جدید و هیچکس نمی تونه آیندشو پیشبینی کنه یه وقت می بینی شد مثل Android یه وقتم می بینی هیچی برنامه واسش نیومد پس خیلی زوده راجب این سیستم قضاوت کردن پس به نظر من شما خودتو موش آزمایشگاهی نکن!
    واما Android آینده ش زیادی روشنه هر چند همین الانم نور ازش میباره!
    اینجاست که می فهمی اون CPU 1 گوشی Desire چه کارا که نمی کنه!
    این جور که Andriod پشی میره یعنی معرفی 5000 برنامه و بازی در هفته به زودی اپل رو میگیره!
    حالا یه پیشنهادم من بهت می دم گوشی N900!
    این گوشی از نظر مولتی مدیا نظیر نداره یعنی راحت بگم هیچ گوشی نیست که تمام امکانات Multimedia رو در بهترین حالتشون یکجا جمع کرده باشه!
    Maemo هم برنامه های جذابی داره تازه الان Meego معرفی شده و روز به روز داره به امکانات این گوشی اضافه می شه!آینده این سیستم هم روشنه چون قطعا برای رقابت با Android و iOS نوکیا درستش کرده!تنها بدیه N900 شاید صفحه مقاومتیش باشه!
    وای چقدر حرف زدم بازم سوالی بود در خدمتم!
    خیلی با قاطعیت حرف میزنی . من هم hd2 دارم و هم امنیا 2 و الان میخوام یکیشونو بفروشم و گالاکسی بخرم که صددرصد hd2 فروخته خواهد شد نه به خاطر اینکه بده نه ! امنیا 2 بیش از حد خوبه . گوشی تا حالا دیدی 7 تا 10 روز باطریش دووم بیاره ؟ hd2 فقط توی صفحه اش سر تر از امنیا 2 هستش و اون cpu 1 گیگش در عمل اونقدر سر تر از امنیا 2 نیست . فکر نکنم باهاش کار کرده باشی وگرنه هیچ وقت این حرفو در مورد امنیا 2 نمیزدی . حافظه 16 گیگش میارزه به خیلی از گوشی ها . ببین میتونی کاری کنی که هنگ کنه ؟ یا داغ کنه . دوربین 5 اش واقعا دوربینه .خداوکیلی صداش از هر چی گوشی چینی بلند تره . یه ضبط صدای عالی فابریک حین صحبت داره که hd2نداره و صدای عالی پلیرش با سیستم صوتی باس قوی . ساعت زنگدارش صبح 1 دقیقه زودتر گوشی رو روشن میکنه و بعد زنگ میزنه . hd2 رو خاموش کن ببین صبح بیدارت میکنه ؟؟!! اصلا تو بایوس سخت افزارش تعریف نشده و برای همینه که هر وقت از استند بای درش میاری ساعت شروع به فلیپ میکنه . من میگم به این دوستمون که به امنیا 2 هم به عنوان یکی از گوشیهای قدرتمند ویندوز موبایل نگاه کنه . اتفاقا من معتقدم که هر چقدر سیمبیان با اون کلیدهای درشتش نیاز به صفحه خازنی داره ، ویندوز موبایل به دلیل داشتن کلید های ریز نیاز به صفحه مقاومتی دارن چون دقت عملکرد در مقاومتی ها بالاتره . باید با هر دوتا کار کنی تا متوجه بشی در hd2 چند بار فشار ناخواسته کلید رو داری ولی در حالیکه در امنیا 2 چون با ناخن کار میشه هیچ فشار اشتباه یا اضافه نخواهی داشت . ضمنا کلیدهای سخت افزاری امنیا 2 بدین هیچ برنامه جانبی دیگه ای قابل برنامه ریزی هستش در حالیکه hd2 شرمنده س . نمیدونم این دوستمون چرا میگه از امنیا 2 پشیمون میشی ؟؟!!!
    موفق باشی

10. 3 كاربر زير از شما arsa81 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar
    نه من نمیخوام الان همه چیو داشته باشم، اما میترسم اگه رو بادا سرمایه گذاری کنم در آینده هم هیچی گیرم نیاد...وگرنه امکانات ویو و قیمتش عالیه، به نظر من خوشگل هم هست...
    یه سوال: پیشرفت آندرویید در اوایل کارش بیشتر بود یا بادا؟ یعنی وقتی آندرویید مثل بادا جوون بود پیشرفتش بیشتر بود یا کمتر؟
    وقتی نکسوس امد ! چند نفر اولی که گرفتن میتونید برید تو تاپیکش ببینید ! فروختن ...

از نظر من بادا خیلی جلوتره .. حداقلش اینه که بازیهای بسیار بهتری داره .. همین الانش بازیهایی که روی بادا هست قابل رقابت با مک هستش ...

و اشکالات سیستم عاملش هم کمتره ! با اندروید 1.1 اصلا کار کردی ! 1.5 و 1.6 هم پر از باگ و مشکل هستند ...

htc magic و غیره اینها اولین گوشیهای اندروید بودن ! خودت بگو اصلا قابل رقابت هستند ! بعد این همه مدت که اشکالاتشون هم رفع شده

2 هم مالی نیست ! ..

2.1 خوبه

2.2 عالیه

در کل بادای جوون جلوتر از اندروید جوون هست ...

12. 2 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 323973
    نام : پیمان
    سپاس ها : 2,455
    سپاس از شما 5,435 بار در 1,772 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pulp_152
    نه دیگه نشد ! اگر بادا ایندش معلوم نباشه هر چی باشه از ممو اینده ای بهتری براش پیش بینی میشه .. همین الانش بازی هایی که بادا داره از ممو سره ... همینطور گوشی ویو از n900 سرتره و N900 خریدش الان اشتباهه ...

اگر به سامسونگ اعتماد داری و گفته هاش رو در باره اینکه این سیستم عامل یعنی بادا سرمایه گذاری بلند مدت روش میشه ویو هم ارزونتره هم از لحاظ سخت افزاری و امکانات از نکسوس دیزایر بهتره ...

اگر نه همین الان به دنبال اینی که همه چیو الان داشته باشه از قبیل همه نرم افزار ها و هیچ مشکلی نداشته باشی از قبیل روت کردن و ... برو دیزایر بگیر .. ولی گرونتره و اینکه از لحاظ سخت افزاری هم ضعیفتره .. ..
    چرا نشد کار نشد نداره!((شوخی))
    اولا من تاکیدم رو امکانات Multimedia قوی N900 بود ثانیا Maemo دیگه قدیمی شده و الان Meego رو کار اومده هر چند تو سایت Nokia Select شما واسه همین Maemo می تونی نرم افزارهایی با حجم های 100-120 مگابایت یا بازی هایی با حجم 300 مگ دانلود کنی!
    شرکت نوکیا شرکت ضعیفی نیست که بیخود بیاد یه سیستم عامل معرفی کنه!
    الان مشکل چرخش صفحه N900 هم با Meego حل شده!
    اما میشه قطعه ی ضعیفتر Desire رو از نظر سخت افزاری نصبت به Wave بگی؟

14. 2 كاربر زير از شما Crash_HooHoo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Crash_HooHoo
    چرا نشد کار نشد نداره!((شوخی))
    اولا من تاکیدم رو امکانات Multimedia قوی N900 بود ثانیا Maemo دیگه قدیمی شده و الان Meego رو کار اومده هر چند تو سایت Nokia Select شما واسه همین Maemo می تونی نرم افزارهایی با حجم های 100-120 مگابایت یا بازی هایی با حجم 300 مگ دانلود کنی!
    شرکت نوکیا شرکت ضعیفی نیست که بیخود بیاد یه سیستم عامل معرفی کنه!
    الان مشکل چرخش صفحه N900 هم با Meego حل شده!
    اما میشه قطعه ی ضعیفتر Desire رو از نظر سخت افزاری نصبت به Wave بگی؟
    دوست عزیز اولا که n900 معلوم نیست با میگو عرضه بشه و امکان عرضه نشدنش بیشت راز عرضه شدنش هست ! دوما تو این مدت ممو پشتیبانی خوبی نشده .. در حالیکه بادا که 1 ماه عمر داره .. کلی پشتیبانی شده و کلی هم برنامه و بازی داره .. که twin balde یکی از بازیهاش ! بازی هستش که وین 7 داره روش مانور تبلیغاتی میکنه ! بازیهای nfs shift ... real football 201 ... asphalt 5 , .. همه اینها با حجم های بالا اومده و اکثرا رایگان هم هستن که میشه از فروگشاه اختصاصی دانلود کرد ! ...

در مورد سخت افزاری شما یک مورد بگو که دزایر بالاتر باشه

16. 4 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

جزئيات بيشتر

من با I900 Omnia کار کردم....اون کسی که باهاش کار میکرد خیلی ازش راضی بود...اما سرعتش خیلی کند شده بود، منم که با ipod touch کار کرده بودم اصلا باهاش راحت نبودم...
    الان بیشتر مشکل من بین wave و desire ه...اگر به بادا مطمئن بشم قطعا wave رو میگیرم...باتری قویتر، دوربین بهتر، صفحه نمایش بهتر، طراحی زیبا تر(از نظر من)

18. 2 كاربر زير از شما kamkar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar
    من با I900 Omnia کار کردم....اون کسی که باهاش کار میکرد خیلی ازش راضی بود...اما سرعتش خیلی کند شده بود، منم که با ipod touch کار کرده بودم اصلا باهاش راحت نبودم...
    الان بیشتر مشکل من بین wave و desire ه...اگر به بادا مطمئن بشم قطعا wave رو میگیرم...باتری قویتر، دوربین بهتر، صفحه نمایش بهتر، طراحی زیبا تر(از نظر من)
    بفرمایید روزهای اولی که نکسوس وارد ایران شده بود !

قبلش هم که tatoo . magic و i7500 و غیره بودن که اصلا قابل قیاس نبودن چون ورژن های اندروید پایین بود و باگ زیاد داشتن ...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع