• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 175 از 227 نخستنخست ... 75125165173174175176177185225 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,741 به 1,750 از 2270

سخت افزار

1. Top | #1741

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 277043
      سپاس ها : 7
      سپاس از شما 6 بار در 5 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط _MoHaMaD_
      سلام دوست عزیز..
      دو میلیون پول دادی
      باید گوشی سالم و خوب تحویلت بدن
      برو باهاش کار کن تا خراب بشه دیگه کدومه ؟
      گوشی خراب رو باید تعمیرکنن !

چسب بزنه بیرونو
      ال سی دی بیافته و اینا نداریم
      شما از کدوم شهر هستین ؟ به نظر من تشریف ببر اتحادیه شکایت کن
      مشکل گوشی حاد هم که نباشه ... خود بازرس فنی به تشخیص خودش . رای صحیح رو میده
      نمایندگی چی هست اسمش ؟
      من تهرانم. نمایندگی مایکروتل توی مطهری بردم. اوایل که اطلاع نداشتم از قبض هایی که برام صادر کردن کپی نگرفتم بعد مطلع شدم از دوتا قبض هاشونه کپی گرفتم.
      اصلا روانیم کردن دیگه!
      یعنی دفعه اول که همون هفته اول مشکل داشت زنگ زدم به خود شماره تو گارانتی به من گفتند که ببر نمایندگی بازار موبایل، بردم اونجا برگشتن بهم گفتن اینطوری که برو باهاش کار کن درست میشه.
      بعدن که بردم نمایندگی مطهری ( نمایندگی مرکزیشون حساب میشه ) گفتن اگه مشکل تاچتون همون هفته اول خرید میاوردین گوشی رو عوض میکردیم براتون! که من فهمیدم چه کلاه گشادی رفته سرم :| چون برام قبض هم صادر نکرده بودن همینطوری سرپائی دیده بودن!

من یه سامانه 124 تماس گرفتم گفتن بیار فلان جا اینا؟ همونه؟
      والا اینقدر همه به من گفتن هیچ کاری نمیکنن اینا ترسیدم ببرم!
      الان از لحاظ ظاهری فقط مشکل همین که دو سمت صفحه رو وقتی فشار میدی بازی میکنه و صدای تق تق و خط y شکل که رو صفحه افتاده!
      بدبختی هم اینه دوره خرابی گوشی دقیقا خورده بود به بحث اظهار نامه های مالیاتی از این حرفا اصلا وقت نمیکردم خودم برم دنبالش :| بنده خدا پدرم دنبالش بود.

دفعه اول که ال سی دی بعد تعمیر ور اومد بنده خدا برده بود بهش گفت بودن مشکل نداره همه اشون همینطورن! بعد روز بعدش من با عصبانیت رفتم اونجا گفتم در اومدن کامل ال سی دی عادیه گفتن نه ما چنین حرفی نزدیم گرفتن تعمیر کردن! جالبیش اینه که، گوشی بعد تعمیر سوم شدیدا داغ میکرد اصلا لازم نبود باهاش کار کنیا گوشی باز میکردی اینستاگرام میاوردی گوشی داغ میشد بعد دوتا برنامه باهم باز میکردی ریست میشد دستگاه!. حتی ریست فکتوری که کردم ( زنگ زدم بهشون گفتن ریست فکتوری کن ) موقع ریست فکتوری وقتی بالا اومد که اندروید زبان و اینارو انتخاب میکنی، گوشی شدیدا داغ میکرد و از قسمت سوکت یو اس بی یا اون سوکت بالا برای وصل کردن هدفون بو سوختگی میداد بردم بهشون دادم میگفتن برنامه بازار نصب کردی اینطوری شده. اینقدر داد زدم آخر گوشی گرفتن گفتن یه ربع منتظر باشید. بردن بعد اومدن گفتن فردا بیاید گوشیو بگیرید! این مشکل خداروشکر رفع شد!!بوی سوختگی هم کلا رفت! نمیدونم چیکار کرده بودن با این گوشی!

الان که گوشی هنوز نمایندگیه گفتن دوشنبه یا سه شنبه بیاید بگیرید. بگیرم ببینم. باز چه بلائی سرش آوردن یک هفته است گوشیو گرفتن! بعد زنگ زدن میگن همه ایرادائی که شما میگی برای این گوشی عادیه!

این ایراد هایی که من براشون نوشته بودم چسبونده بودم پشت گوشی :

وجود دو خط بر روی دوربین دوم و کنار آن به شکل y – صفحه دستگاه در سمت چپ نسبت به بدنه بیرون تر از سمت راست است و با فشار دادن هر دو سوی ( چپ و راست ) صفحه به سمت پائین رفته و با عدم فشار صفحه به حالت اولیه باز میگردد ( لق بودن صفحه ). چسب خشک شده که از سمت چپ صفحه بیرون زده. درز بین صفحه گوشی و بدنه در سمت چپ کمتر از سمت راست است - اولین خار از سمت راست قسمت پائین درب گوشی جا نمی رود و صدا می کند و درب در این قسمت لق است. داغ شدن دستگاه و ریست شدن چند باره.
      طبق اعلام نمایندگی دو بار تاچ و صفحه دستگاه تعویض شده است ( بار اول خرابی تاچ دستگاه و بار دوم صفحه تعویض شده پیکسل سوخته داشت ) و بیش از 4 بار دستگاه باز شده است ( دوبار برای تعویض تاچ و صفحه و دوبار هم به دلیل گرم کردن و لق بودن صفحه ).
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      دوست عزیزمون راست میگن ؛ حتما بلند شو برو اتحادیه تا برات سریع مشکل رو برطرف کنن * هر چی گفتن قبول نکن و بگو باید درست شده و من نو دادم ؛ نو میخوام !

من خودم یه Htc one m8 خریدم ؛ بعد 4 روز میکروفون خراب شد ؛ بردم تعمیرگاه شب گوشی رو گرفتم ؛ تو خونه تاچش شروع کرد به کار کردن ؛ بعد چنتا آنتی ویروس زدم به دلیل اینکه ویروس جدید اندروید به نام worm رو شنیده بودم بعد درست نشد ؛ کاستوم رام زدم درست نشد ؛ صبح بردم میگه تاچ و السیدی هست ؛ بدون اجازه من تاچ و السیدی عوض کرده !

تاچ و السیدی کامل نچسبیده بود در صورتی که قول داده بود من برای تو فابریکی میندازم که این کار رو نکرده بود و رفتم اتحادیه و پول تاچ و السیدی قبلی که نه ولی جدید رو پس دادند !

رفتم از یکی از اعضای اتحادیه پرسیدم و گفت ببر فلان جا و بردم اونجا گفت این گوشی دیگه گوشی بشو نیست و داغون شده !

1400 هزار تومن فقط قابش رو خریدن 150 تومن ! یک ماه کلا ما رو داغون کرد !
      بدبختی اینه میگن همینطوری که گوشی دادین به ما، تحویل گرفتین!
      من نمیدونم مگه میشه آخه من گوشی با صفحه ور اومده تحویل داده باشم؟ متاسفانه من یه اشتباهی که کردم این بود که دفعه اول که نوشتن خش چون میدونید نوت 4 یه حالت المینیومی ریز داره دورش که اون خش میوفته اون نوشته بودن ایراد ظاهری خش! حالا میگن صفحه که خش افتاده ذکر کردیم از اول بوده! میگم مگه دوبار تاچ و اسکرین رو عوض نکردین! میگه چرا میگم چه طوری میشه پس خش از اول رو صفحه افتاده باشه! میگه حتمن از تو جیبت در آوردی خش افتاده.
      مگه میشه دوتا خط از روی دوربین دوم تا روی صفحه از بالا به شکل y اونم رو صفحه ای که گوریل گلس 4 هست بیوفته؟

والا من میخواستم برم همون روز که صفحه پیکسل سوخته انداختن شکایت کنم ولی چند نفر گفتن بابا اینا همه دستشون تو یه کاسه است هیچ کاری نمیتونی بکنی ترسیدم!

بعد جالبیش اینه الان درب دستگاه هم اینقدر درب در آوردن و جا زدن صدا افتاده! یکی از خاراش وقتی دستت میگیری تق تق میکنه. بهش میگم میگه گوشی منم همینطوره. میگم این خط میگه ایراد حساب نمیشه میگم صفحه بازی میکنه میگه عیب نداره برای گوشی خودمم صفحه بازی میکنه، چسب قطره ای که نیست، چسب حرارتیه! داغ میشه!

اتحادیه رو میتونی دقیقا بهم بگی کجاست؟ همین سامانه 124 یا سایت ttu.ir ؟ اگه راهنمائیم کنی ممنونت میشم. همین دوشنبه برم گوشی بگیرم ایرادش باشه دیگه نمیدم بهشون یه راست میرم شکایت.

2. كاربران زير از شما Miesam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #1742

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,079
      سپاس از شما 38,052 بار در 8,481 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Miesam
      من تهرانم. نمایندگی مایکروتل توی مطهری بردم. اوایل که اطلاع نداشتم از قبض هایی که برام صادر کردن کپی نگرفتم بعد مطلع شدم از دوتا قبض هاشونه کپی گرفتم.
      اصلا روانیم کردن دیگه!
      یعنی دفعه اول که همون هفته اول مشکل داشت زنگ زدم به خود شماره تو گارانتی به من گفتند که ببر نمایندگی بازار موبایل، بردم اونجا برگشتن بهم گفتن اینطوری که برو باهاش کار کن درست میشه.
      بعدن که بردم نمایندگی مطهری ( نمایندگی مرکزیشون حساب میشه ) گفتن اگه مشکل تاچتون همون هفته اول خرید میاوردین گوشی رو عوض میکردیم براتون! که من فهمیدم چه کلاه گشادی رفته سرم :| چون برام قبض هم صادر نکرده بودن همینطوری سرپائی دیده بودن!

الان از لحاظ ظاهری فقط مشکل همین که دو سمت صفحه رو وقتی فشار میدی بازی میکنه و صدای تق تق و خط y شکل که رو صفحه افتاده!
      بدبختی هم اینه دوره خرابی گوشی دقیقا خورده بود به بحث اظهار نامه های مالیاتی از این حرفا اصلا وقت نمیکردم خودم برم دنبالش :| بنده خدا پدرم دنبالش بود.

دفعه اول که ال سی دی بعد تعمیر ور اومد بنده خدا برده بود بهش گفت بودن مشکل نداره همه اشون همینطورن! بعد روز بعدش من با عصبانیت رفتم اونجا گفتم در اومدن کامل ال سی دی عادیه گفتن نه ما چنین حرفی نزدیم گرفتن تعمیر کردن! جالبیش اینه که، گوشی بعد تعمیر سوم شدیدا داغ میکرد اصلا لازم نبود باهاش کار کنیا گوشی باز میکردی اینستاگرام میاوردی گوشی داغ میشد بعد دوتا برنامه باهم باز میکردی ریست میشد دستگاه!. حتی ریست فکتوری که کردم ( زنگ زدم بهشون گفتن ریست فکتوری کن ) موقع ریست فکتوری وقتی بالا اومد که اندروید زبان و اینارو انتخاب میکنی، گوشی شدیدا داغ میکرد و از قسمت سوکت یو اس بی یا اون سوکت بالا برای وصل کردن هدفون بو سوختگی میداد بردم بهشون دادم میگفتن برنامه بازار نصب کردی اینطوری شده. اینقدر داد زدم آخر گوشی گرفتن گفتن یه ربع منتظر باشید. بردن بعد اومدن گفتن فردا بیاید گوشیو بگیرید! این مشکل خداروشکر رفع شد!!بوی سوختگی هم کلا رفت! نمیدونم چیکار کرده بودن با این گوشی!

الان که گوشی هنوز نمایندگیه گفتن دوشنبه یا سه شنبه بیاید بگیرید. بگیرم ببینم. باز چه بلائی سرش آوردن یک هفته است گوشیو گرفتن! بعد زنگ زدن میگن همه ایرادائی که شما میگی برای این گوشی عادیه!

این ایراد هایی که من براشون نوشته بودم چسبونده بودم پشت گوشی :

بدبختی اینه میگن همینطوری که گوشی دادین به ما، تحویل گرفتین!
      من نمیدونم مگه میشه آخه من گوشی با صفحه ور اومده تحویل داده باشم؟ متاسفانه من یه اشتباهی که کردم این بود که دفعه اول که نوشتن خش چون میدونید نوت 4 یه حالت المینیومی ریز داره دورش که اون خش میوفته اون نوشته بودن ایراد ظاهری خش! حالا میگن صفحه که خش افتاده ذکر کردیم از اول بوده! میگم مگه دوبار تاچ و اسکرین رو عوض نکردین! میگه چرا میگم چه طوری میشه پس خش از اول رو صفحه افتاده باشه! میگه حتمن از تو جیبت در آوردی خش افتاده.
      مگه میشه دوتا خط از روی دوربین دوم تا روی صفحه از بالا به شکل y اونم رو صفحه ای که گوریل گلس 4 هست بیوفته؟

والا من میخواستم برم همون روز که صفحه پیکسل سوخته انداختن شکایت کنم ولی چند نفر گفتن بابا اینا همه دستشون تو یه کاسه است هیچ کاری نمیتونی بکنی ترسیدم!

بعد جالبیش اینه الان درب دستگاه هم اینقدر درب در آوردن و جا زدن صدا افتاده! یکی از خاراش وقتی دستت میگیری تق تق میکنه. بهش میگم میگه گوشی منم همینطوره. میگم این خط میگه ایراد حساب نمیشه میگم صفحه بازی میکنه میگه عیب نداره برای گوشی خودمم صفحه بازی میکنه، چسب قطره ای که نیست، چسب حرارتیه! داغ میشه!

اتحادیه رو میتونی دقیقا بهم بگی کجاست؟ همین سامانه 124 یا سایت ttu.ir ؟ اگه راهنمائیم کنی ممنونت میشم. همین دوشنبه برم گوشی بگیرم ایرادش باشه دیگه نمیدم بهشون یه راست میرم شکایت.
      اینکه دست همشون تو یه کاسس و اینجوری میکنن با ملت متاستفانه کامل راست هست !

ببین من اراک زندگی میکنم ! تهران رو نمیدونم ! از یه موبایل فروش همینطوری بپرس اتحادیه موبایل فروشا کجاس ! بهت میگن !

گوشیت این طبیعی نیست ! مشکلی که داره اینکه که اونا نتونستم درست تاچ و السیدی رو بچسبونن ! یکی از موبایل فروش های اراک کامل برام تهران رو توضیح داد که میگفت تاچ و السیدی سالم رو تعویض میکنن و یه دونه داغون میندازن !
      حتی گوشی ایراد تاچ و السیدی نداشته باشه و فقط مشکل سوکت شارژ داشته باشه !

متساتفانه کاسب های ما خیلی کثیف تشریف دارن و انسانیت تو وجودشون نیست ! دوشنبه که رفتی گوشی رو بگیری حتما چک کن مشکلات رو برطرف کرده باشن ! از گوشی نا امید نشو و تا اخرش برو !
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

5. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #1743

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
      شماره كاربري : 151591
      سپاس ها : 109,227
      سپاس از شما 93,572 بار در 12,684 پست
      جزئيات بيشتر

اصلا روانیم کردن دیگه!

درود

شما به دفتر مرکزی مایکروتل زنگ بزن :

- تلفن های دفتر مرکزی :
      021-2323
      021-42959
      84220 تماس از تهران
      84220000 تماس از شهرستان ها

بگو این گوشی اول مشکلش این بوده اما الان مشکل گوشی بیشتر شده و جدی شده
      من پول ندادم که گوشی منو خراب کنن، یا گوشی من رو با یک گوشی نو تعویض کنید
      یا من مراتب رو از طریق اتحادیه پیگیر میشم و تا گوشیم تعویض نشه کوتاه نمیام

اینم اطلاعات اتحادیه :
      تهران - منطقه 12 - حافظ - جنب بازار موبایل ایران انتهای خیابان غزالی -خیابان احمد محمدبیک پلاک 22
      66756532-4 : تلفن
      فکس : 66756531
      کد پستی : 1138846819
      پیامک : 10001314

--------------------------------------------
      .
      .
      .

7. 4 كاربر زير از شما MaKenZi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #1744

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      اینکه دست همشون تو یه کاسس و اینجوری میکنن با ملت متاستفانه کامل راست هست !

ببین من اراک زندگی میکنم ! تهران رو نمیدونم ! از یه موبایل فروش همینطوری بپرس اتحادیه موبایل فروشا کجاس ! بهت میگن !

گوشیت این طبیعی نیست ! مشکلی که داره اینکه که اونا نتونستم درست تاچ و السیدی رو بچسبونن ! یکی از موبایل فروش های اراک کامل برام تهران رو توضیح داد که میگفت تاچ و السیدی سالم رو تعویض میکنن و یه دونه داغون میندازن !
      حتی گوشی ایراد تاچ و السیدی نداشته باشه و فقط مشکل سوکت شارژ داشته باشه !

متساتفانه کاسب های ما خیلی کثیف تشریف دارن و انسانیت تو وجودشون نیست ! دوشنبه که رفتی گوشی رو بگیری حتما چک کن مشکلات رو برطرف کرده باشن ! از گوشی نا امید نشو و تا اخرش برو !
      فکر کردم شما تهرانی، اتحادیشونه همینه به احتمال زیاد، میرم دوشنبه ببینم چی میشه.

دقیقا یکی از چیزائی که من میترسیدم همین بود که تاچ و السیدی رو متفرقه انداخته باشن چون یکی از دوستان میگفت که اینا سه مدل دارن برای نوت که خداروشکر باز از این جهت خیالم راحت شده برای من اورجینال بوده.

اگه برم باز نچسبونده باشم میرم دنبالش. همین که خیالم راحت شد نچسبیدن ایراد حساب میشه کلی کارمو جلو میندازه. چون تکنسینشون خیلی اعتقاد داشت که این شل شدن و لق خوردن یه چیز عادیه برای نوت!
      دقیقا همینطور که میگی، منم یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت البته اون درباره اس 5 میگفت، میگفت شرکت این اس 5 هارو بلد نیست و درست نمیتونه باز کنی یکی در میون میزنه یه چیزیشون رو داغون میکنه بدون این که صداشو دربیاره عوض میکنه! خیلی بی شرفن. حالا گور باباش اصلا عوض میکنی بنویس بگو آقا این عوض کردیم ما یا یه عذرخواهی بکن.

به یکی گفتم تو دوماه خرید نزدیک 6 بار گوشی رو بردم تعمیرگاه باورش نمیشد!

دستت درد نکنه یه دنیا.

9. 2 كاربر زير از شما Miesam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #1745

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,079
      سپاس از شما 38,052 بار در 8,481 پست
      جزئيات بيشتر

فکر کردم شما تهرانی، اتحادیشونه همینه به احتمال زیاد، میرم دوشنبه ببینم چی میشه.

دقیقا یکی از چیزائی که من میترسیدم همین بود که تاچ و السیدی رو متفرقه انداخته باشن چون یکی از دوستان میگفت که اینا سه مدل دارن برای نوت که خداروشکر باز از این جهت خیالم راحت شده برای من اورجینال بوده.

اگه برم باز نچسبونده باشم میرم دنبالش. همین که خیالم راحت شد نچسبیدن ایراد حساب میشه کلی کارمو جلو میندازه. چون تکنسینشون خیلی اعتقاد داشت که این شل شدن و لق خوردن یه چیز عادیه برای نوت!
      دقیقا همینطور که میگی، منم یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت البته اون درباره اس 5 میگفت، میگفت شرکت این اس 5 هارو بلد نیست و درست نمیتونه باز کنی یکی در میون میزنه یه چیزیشون رو داغون میکنه بدون این که صداشو دربیاره عوض میکنه! خیلی بی شرفن. حالا گور باباش اصلا عوض میکنی بنویس بگو آقا این عوض کردیم ما یا یه عذرخواهی بکن.

به یکی گفتم تو دوماه خرید نزدیک 6 بار گوشی رو بردم تعمیرگاه باورش نمیشد!

دستت درد نکنه یه دنیا.
      قربون شما

به تعمیر کاره میگفتم فقط بگو من اسیب زدم به گوشیت بلد نیستم درست کنم برو !

میگفت الا و بلا من خراب نکردم یکی دیگه خراب کرده !
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

11. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #1746

شماره كاربري : 491299
      سپاس ها : 8
      سپاس از شما 10 بار در 8 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوستان لطفا یه تعمیر کار حرفه ای موتورولا معرفی کنید (سخت افزار و نرم افزار

13. كاربران زير از شما moj3131 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #1747

شماره كاربري : 814305
      سپاس از شما 5 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان صفحه نمایش گوشی من هر چند وقت یه بار اصلا فاصله زمانی معینی نداره یه قسمتش شروع میکنه به پت پت کردن و کلا یه چیز دیگه نشون میده اصلا جای معینیم نداره هر بار یه جا اینجور میشه!
      چون نمیدونستم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاریه اینجا پرسیدم! ممکنه ویروسی شده باشه!؟

15. كاربران زير از شما tatis عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #1748

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
      شماره كاربري : 151591
      سپاس ها : 109,227
      سپاس از شما 93,572 بار در 12,684 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tatis
      دوستان صفحه نمایش گوشی من هر چند وقت یه بار اصلا فاصله زمانی معینی نداره یه قسمتش شروع میکنه به پت پت کردن و کلا یه چیز دیگه نشون میده اصلا جای معینیم نداره هر بار یه جا اینجور میشه!
      چون نمیدونستم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاریه اینجا پرسیدم! ممکنه ویروسی شده باشه!؟
      درود

با توجه به توضیحات شما، فلت گوشی مشکل داره

--------------------------------------------
      .
      .
      .

17. 4 كاربر زير از شما MaKenZi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #1749

شماره كاربري : 814305
      سپاس از شما 5 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MaKenZi
      درود

با توجه به توضیحات شما، فلت گوشی مشکل داره
      نمیدونید چقدر هزینه داره حدودا؟
      گوشیم huawei ascend g525 هست

19. كاربران زير از شما tatis عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #1750

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MaKenZi
      درود

شما به دفتر مرکزی مایکروتل زنگ بزن :

- تلفن های دفتر مرکزی :
      021-2323
      021-42959
      84220 تماس از تهران
      84220000 تماس از شهرستان ها

بگو این گوشی اول مشکلش این بوده اما الان مشکل گوشی بیشتر شده و جدی شده
      من پول ندادم که گوشی منو خراب کنن، یا گوشی من رو با یک گوشی نو تعویض کنید
      یا من مراتب رو از طریق اتحادیه پیگیر میشم و تا گوشیم تعویض نشه کوتاه نمیام

اینم اطلاعات اتحادیه :
      تهران - منطقه 12 - حافظ - جنب بازار موبایل ایران انتهای خیابان غزالی -خیابان احمد محمدبیک پلاک 22
      66756532-4 : تلفن
      فکس : 66756531
      کد پستی : 1138846819
      پیامک : 10001314
      سلام و ممنون.

تا دلتون بخواد به این دفتر مرکزی تماس گرفتم.
      آخرش گفتند تکنسین خود سامسونگ با شما تماس میگیره. یه آقائی به اسم زارع تماس گرفت، من دقل باز تر و دروغگو تر از ایشون ندیدم. ایشون تکنسین سامسونگ هستند که هر چند وقت یک بار به نمایندگی ها سر میزنن.
      همین آقا بودند که دفعه اول نمایندگی بازار موبایل به من گفتند که برو اینقدر با گوشیت کار کن تا خراب بشه بعد بیار . . .
      پنج شنبه هم ایراد هارو نوشته بودم فرستاده بودم با من تماس گرفتند میگند تمام ایرادائی که میگی جزئی از مشکلات عادیه این گوشی هست! یعنی تق تق صدای درب و خط داشتن صفحه تعویضی گوریل گلس 4 و لق بودن صفحه اینا همش ایرادات عادیه نوت 4 هست و کاریش نمیشه کرد!

یعنی شما حساب کن تکنسین اصلیشون اینو بگه!

قربون شما

به تعمیر کاره میگفتم فقط بگو من اسیب زدم به گوشیت بلد نیستم درست کنم برو !

میگفت الا و بلا من خراب نکردم یکی دیگه خراب کرده !
      رو مخ بودن دقیقا همینه دیگه! مث آدم بگند آقا ما خراب کردیم نمیتونیم از این بهتر درست کنیم.
      بنده خدا یه زنه اومده بود ازش 150 هزار تومان بابت ریست فکتوری و نصب برنامه و اینا پول گرفته بودن بعد در نهایت ازشون پرسیده بود چه طوری میشه مخاطب های گوشیمو یه کاری کنم هیچ وقت پاک نشه نمیدونستن میگفتن حتمن باید بریزی تو سیم کارت! یعنی در این حد اطلاع نداشتن که اندروید میشه یه اکانت بسازی اطلاعاتت همیشه تو اون میمونه! بعد بلد نبودن به طرف یاد بدن یه عکس برای کانتکت هاش بزاره!!! میگفتن روی اس 3 نمیشه چنین کاری کرد! من بهش یاد دادم.
      حالا فکر کن این نمایندگیه!

آدم تکلیفش با خودش معلوم میشه. اینکه هی میگند درست کردیم ولی بعدش میبینی خرابه یا هی میگن نه این ایراد عادیه واقعا رو مخ آدمه!!

بهش گفتم، مگه میشه یه شرکت مث سامسونگ یه گوشی بده اینقدر توش مشکل باشه هیچ جا هم ننوشته باشن! میگه آره . . .
      ای بابا . . .

به قول معروف، اینجا خودتی و خودت مابقیش شعاره!

21. كاربران زير از شما Miesam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع