• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 215 از 227 نخستنخست ... 115165205213214215216217225 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,141 به 2,150 از 2270

سخت افزار

1. Top | #2141

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 825453
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 6 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

ایراد از رم گوشی بود.وقتی رم گوشی تقریبا پر میشه این اتفاق می افته.با کم کردن حجم رم درست شد

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

2. كاربران زير از شما saharkarimi1361 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2142

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 788126
      نام : نیما
      سپاس ها : 325
      سپاس از شما 321 بار در 146 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط henra
      سلام.1 میلیون؟؟؟ خخخخ مگه گوشی چقدر می ارزه.کدوم شهرید تا اگه بتونم کمکتون کنم
      آره هم خودم هم اون اپراتوری که زنگ زده بود قیمتو بگه تعجب کرده بودیم! نوی همین گوشی 700 قیمشه اونوقت اینا میگفتن 1 میل
      شهرم هم تهران هست اگه جاییو میشناسید که ببرم نشون بدم ممنون میشم :)

نقل قول نوشته اصلی توسط 9887
      درود وضعیت سریال چه جوریه ؟
      null
      0049
      وضعیت بیس چه چجوریه
      والا وضعیت فعلیش که اینطوریه : اندروید 5.0.1 ، رام I9500XXUHOB8_I9500YXEHOB4_SEK ، مودم I9500-XXUHOA7-MODEM ( موقع پریدن یه کاستوم رام 5 روش نصب بود )، یه بک آپ efs هم داشتم روش ریستور کردم ولی همچنان imei null/null هست، به جای آنتن علامت ممنوع اومده و سیمکارتو همچنان نمیشناسه. توی about device هم baseband version شده unknown. بقیه موارد گوشی مثل وای فای و بلوتوث کاملا سالمن گوشی هم عملکرد عادیشو داره...

این نکته رو هم بگم شبی که imei پروند یادمه گوشی داغ شده بود فردا صبحشم احساس میکردم باتری متورم شده، بک آپ efs هم جواب نداد واسه همین احتمال میدم باتریه کار دسته گوشی داده مشکل سخت افزاریه..

5. كاربران زير از شما nim4apb عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #2143

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار اندروید|Xperia Z series |تعمیرات
      شماره كاربري : 666753
      نام : ali
      سپاس ها : 2,337
      سپاس از شما 6,258 بار در 2,537 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nim4apb
      آره هم خودم هم اون اپراتوری که زنگ زده بود قیمتو بگه تعجب کرده بودیم! نوی همین گوشی 700 قیمشه اونوقت اینا میگفتن 1 میل

والا وضعیت فعلیش که اینطوریه : اندروید 5.0.1 ، رام I9500XXUHOB8_I9500YXEHOB4_SEK ، مودم I9500-XXUHOA7-MODEM ( موقع پریدن یه کاستوم رام 5 روش نصب بود )، یه بک آپ efs هم داشتم روش ریستور کردم ولی همچنان imei null/null هست، به جای آنتن علامت ممنوع اومده و سیمکارتو همچنان نمیشناسه. توی about device هم baseband version شده unknown. بقیه موارد گوشی مثل وای فای و بلوتوث کاملا سالمن گوشی هم عملکرد عادیشو داره...

این نکته رو هم بگم شبی که imei پروند یادمه گوشی داغ شده بود فردا صبحشم احساس میکردم باتری متورم شده، بک آپ efs هم جواب نداد واسه همین احتمال میدم باتریه کار دسته گوشی داده مشکل سخت افزاریه..
      اگه گوشی شما بیس باند نداره پس باید احتمال زیاد ای سی بیس باند تعویض بشه.اگه همکار پیدا کردم واستون ادرس میفرستم.

خوب کافی نیست.بهترین را داشته باشید.

7. 3 كاربر زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #2144

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 554003
      نام : احمد
      سپاس ها : 2,162
      سپاس از شما 2,957 بار در 673 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nim4apb

درود مستقیم نمیشه نتیجه گرفت سخت افزاره موارد مشابه بوده بیس و سریال مشکل داشته نرم افزاری حل کردم

9. 2 كاربر زير از شما 9887 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #2145

شماره كاربري : 832789
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. دوستان . دستم به دامنتون دو روزه گوشیم داغون شده.
      آقا موضوع از این قراره که دو روز پیش سر کار بودم باتری گوشیم تموم شد منم از یه بنده خدایی شارژر گرفتم و گوشیمو زدم به شارژ باهاش. حالا نمیدونم بخاطر اونه یا نه ولی بعد از اون گوشیم داغون شده. اولا باتریش که تند تند خالی میشه یعنی مثلا شب تا صبح میزارم بالا سرم هیچ کاری هم باهاش ندارم اما میبینم صبح بیست درصد از باتریش کم شده در حالی که قبلا اینطوری نبود. اینم بگم که مدل باطری این گوشیا (g620s) از نوع (لیتیوم پلیمر) هست نه (لیتیوم یون) . از طرف دیگه صدای اسپیکر گوشی و جک هدفون گوشی کاملا قطع شده.(با هندزفری بلوتوث مشکل نداره فقط اسپیکر قطع شده و جک ۳.۵ میلی متری هدفون) بلند گوی مکالمه که بالای صفحه نمایشه هم موقع تلفن حرف زدن خیلی خش خش میکنه انگار رادیو رو رو موج اشتباه تنظیم کرده باشی. به سختی میشه فهمید طرف چی میگه فقطم صدای اون طرف مشکل داره وگرنه صدای من براش خوب میره. ولی من با کال ریکوردر صدای همون مکالمه رو ضبط کردم تو کامپیوتر پلی کردم صداش هیچ مشکلی نداشت. موقع مکالمه هم رو اسپیکر گذاشتم اصلا صدا نمیومد یعنی همون خش خش هم نمیومد
      یه بار هم گوشی رو هارد ریست کردم هیچ فرقی نکرد. توروخدا بگید چیکار کنم؟
      همیشه از انجمن های موبایلستان جواب گرفتم الانم باز امیدم اول به خدا بعد به شماست.

11. كاربران زير از شما hesam_mo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #2146

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_mo
      سلام. دوستان . دستم به دامنتون دو روزه گوشیم داغون شده.
      آقا موضوع از این قراره که دو روز پیش سر کار بودم باتری گوشیم تموم شد منم از یه بنده خدایی شارژر گرفتم و گوشیمو زدم به شارژ باهاش. حالا نمیدونم بخاطر اونه یا نه ولی بعد از اون گوشیم داغون شده. اولا باتریش که تند تند خالی میشه یعنی مثلا شب تا صبح میزارم بالا سرم هیچ کاری هم باهاش ندارم اما میبینم صبح بیست درصد از باتریش کم شده در حالی که قبلا اینطوری نبود. اینم بگم که مدل باطری این گوشیا (g620s) از نوع (لیتیوم پلیمر) هست نه (لیتیوم یون) . از طرف دیگه صدای اسپیکر گوشی و جک هدفون گوشی کاملا قطع شده.(با هندزفری بلوتوث مشکل نداره فقط اسپیکر قطع شده و جک ۳.۵ میلی متری هدفون) بلند گوی مکالمه که بالای صفحه نمایشه هم موقع تلفن حرف زدن خیلی خش خش میکنه انگار رادیو رو رو موج اشتباه تنظیم کرده باشی. به سختی میشه فهمید طرف چی میگه فقطم صدای اون طرف مشکل داره وگرنه صدای من براش خوب میره. ولی من با کال ریکوردر صدای همون مکالمه رو ضبط کردم تو کامپیوتر پلی کردم صداش هیچ مشکلی نداشت. موقع مکالمه هم رو اسپیکر گذاشتم اصلا صدا نمیومد یعنی همون خش خش هم نمیومد
      یه بار هم گوشی رو هارد ریست کردم هیچ فرقی نکرد. توروخدا بگید چیکار کنم؟
      همیشه از انجمن های موبایلستان جواب گرفتم الانم باز امیدم اول به خدا بعد به شماست.
      سلام.فکر نکنم به شارژر مربوط باشه.به هر حال یه رام رسمی فلش کنید اگه خوب نشد باید باتری و تغذیه چک بشه.ممکنه جایی اتصالی باشه که این مشکلات پیش اومده

13. 2 كاربر زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #2147

جزئيات بيشتر

ممنون بابت پاسختون... هارد ریست کردمش بازم درست نشد. فلش کردن جواب میده؟

15. كاربران زير از شما hesam_mo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #2148

جزئيات بيشتر

ممنون بابت پاسختون... هارد ریست کردمش بازم درست نشد. فلش کردن جواب میده؟
      اگه سخت افزاری باشه خیر.اما بهتره قبل از هر گونه اقدام از بابت نرم افزار مطمئن بشید

17. كاربران زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #2149

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط henra
      اگه سخت افزاری باشه خیر.اما بهتره قبل از هر گونه اقدام از بابت نرم افزار مطمئن بشید
      ممنون چطور باید با رام رسم فلش کنم گوشیمو؟ تو سایت آموزششو دارید؟

19. كاربران زير از شما hesam_mo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #2150

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
      شماره كاربري : 686386
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 54,410
      سپاس از شما 8,529 بار در 1,923 پست
      جزئيات بيشتر

ممنون چطور باید با رام رسم فلش کنم گوشیمو؟ تو سایت آموزششو دارید؟
      سلام دوست عزیز

بله موجود هست، خدمت شما:

بخش اصلی:البته اگه اشتباه نکنم، با نگاه گذرایی که کردم، به طور خیلی اختصاصی راجع به 620 ننوشته بود، اما کلیاتش هست و می تونین درخواست رامش رو بدین که احتمالاً اون رو هم علی آقای گرامی (henra که پاسخ سوالتون رو دادن) ممکنه بتونن کمکتون کنن.

موفق باشین
      السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
      حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
      «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
      آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
      ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
      .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

21. كاربران زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع