• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 229 از 229 نخستنخست ... 129179219227228229
    نمایش نتایج: از 2,281 به 2,282 از 2282

سخت افزار

1. Top | #2281

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Motorola | Asus | Xiaomi
      شماره كاربري : 373439
      نام : S27
      سپاس ها : 3,422
      سپاس از شما 11,709 بار در 3,208 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin1333
      دوستان کسی میدونه بهترین تعمیرات موبایل کجا میشه پیدا کرد من تو شهر اصفهان زندگی میکنم چندجا هم تحقیق کردم ولی به نتیجه کامل نرسیدم

با توجه به اینکه گوشی من گرون قیمت هست و نمیشه دست هر کسی سپرد اگر کسی اطلاعی داره که بهترین مرکز تعمیرات موبایل اصفهان کجا هست به من اطلاع بده
      بهترین تعمیرات موبایل اصفهان - ویرگول
      هنور این روش مرسوم هست
      اللهم صل على محمد وال محمد وعجل فرجهم

if you want to connect with me you can find me on linkedin => linkedin.com/in/saeedsalek

2. کسب و کار

3. Top | #2282

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 838847
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. من یه نوکیا ۱+ دارم، چندی پیش که آپدیت اندروید ۱۰ براش اومد و آپدیتش کردم، مشکل باتری پیدا کرد و شارژ نمیشد و زودم باتری خالی میکرد که بردمش نمایندگی و فلشش کردن، موقع تحویل دیدم کلا سیمکارتا رو نمیشناسه. مادربوردشو برام عوض کردن و درست شد تا دو سه روز پیش که یهو دیدم دوتا سیمکارتا انگار آنتن ندارن و از اون به بعد وقتی ری‌استارتش میکنم (یا خاموش روشن میکنم) انگار سیمکارتا رو نمیشناسه (یا آنتن ندارن، هر دو حالتش پیش میاد) و باید باتری رو دربیارم بذارم تا درست شه! روی حالت پروازم که میذارم همین مشکلو دارم. یکی از سیمکارتامم بعد از دفعه اولی که این بلا سرش اومد، دیگه 4G نیست! ضمن این که اصلا نمیتونم بین سیمکارتام برای دیتا سوییچ کنم وقتی هر دو روشنن، اون گزینه کلا دی‌اکتیوه و باید حتما یه سیمکارتو غیر فعال کنم تا دیتا بره روی اون یکی و بعد دیگه سیمکارته اکتیو نمیشه و باید باتری دربیارم... :| (یه چیز دیگه هم توی پرانتز بگم که البته از این مطمئن نیستم اما انگار دیتای هر دو سیمکارت همزمان روشنه، از روی اون دکمه آن و آفش میگم، اما نمیشه خاموشش کرد و این گزینه هم غیرفعاله برام!)
      کسی میدونه مشکلش از کجاست؟ ممکنه با یه ریست فکتوری حل بشه؟ نمیخوام بدم نمایندگیش چون هربار دو هفته طولش میدن و سابقه اینو دارن که بخوان ابرو رو درست کنن بزنن چشمم کور کنن متاسفانه!

صفحه 229 از 229 نخستنخست ... 129179219227228229

توضیحاتی درباره این موضوع