× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 361797
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 1,160
    سپاس از شما 546 بار در 240 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره در مورد خرید Headset

با سلام خدمت دوستان گل موبایلستانی. میبخشید اگر تاپیکمو بد جایی میزنم. اخه هیچ جا ندیدم موضوعی مربوط به مشاوره در مورد خرید لوازم خانبی باشه. اگه مشکلی بود مدیران میتونن تاپیک رو حذف کنند. واما بپردازیم به اصل موضوع:
    والا من میخواستم یه هدست برای اهنگ گوش دادن با گوشیم بگیرم. یه چیزی که حسابی کیفیت خروجی صدا و باس و داشته باشه. خلاصش اینکه میخوام حسابی جادو بکنه. خودم یه سرچ کردم دیدم بهترین هدفونی که به بودجه ی ما فقیر فقرا بخوره هدست های کریتیو و سونی هستند. از هدست های سونی چیزی نمیدونم ممنون میشم ازبین مدلاشون یه چیز خوب متناسب با نیاز هام و قیمت خوب(20-30) معرفی بکنید. از بین هدستهای کریتیو هم مدل Ep-635 رو دیدم بهترین نبود اما از خیلی از مدلاشون سرتر بود.قیمتشم مناسبه.(18000) پس ممنون میشم از کریتیو دیگه چیزی معرفی نکنید. و اگه ادرس یه فروشگاه معتبر برای خرید این جور چیزا دارید ممنون میشم معرفی بکنید. یه جایی که جنس به ادم نندازن و قیمتوشنم منصفانه باشه.

راستی یدونه از مدلهای اپل رو هم دیدم خیلی چشمو گرفت: Scosche IDR305md
    منتها نمیدونم قیمتش چه جوریاس. یا اینکه اصلا تو ایران هست یا نه. کجا ها میشه پیدا کرد. و یه چیزه دیگه من شنیدم اکثر هدستهای اپل 32 اهمی اندو بگوشیهایی غیر از ایفون نمیخورند. اما این یکی رو تو مشخصاتش چیزی نبود.
    بخاطر همینم چون نمیدونم این مدل چند اهمیه شاید یگوشی من(16 اهمی) نخوره.
    ممنون میشم یه سری اطلاعات بمن بدین. مرسی

2. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 263516
    نام : Samis@r
    سپاس ها : 4,203
    سپاس از شما 2,365 بار در 998 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز این سوالتون به اینجا مربوط نمیشه ..

شما برای قیمت و خرید لوازم به لینک زیر برید تا دوستان کمکتون کنن(کمی دقت لازم بود تا جای مناسب رو پیدا میکردید ..)
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=35449

موضوع قفل میشود

3. 3 كاربر زير از شما saffir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع