• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 51 به 60 از 61

صندلی داغ موبایلستان

1. Top | #51

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 764049
      سپاس ها : 9,341
      سپاس از شما 4,009 بار در 457 پست
      جزئيات بيشتر

:)

AND ALL ENDS IN SILENCE

__________________________________________________ __________________________________________________ __

ایمورتال مرداد 93

2. کسب و کار

3. Top | #52

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 734479
      نام : Mahdi
      سپاس ها : 7,877
      سپاس از شما 2,424 بار در 614 پست
      جزئيات بيشتر

ممنونم از تمامی دوستانی که در صندلی داغم شرکت کردن ولی بیشتر از اینا انتظاره پرسش داشتم ولی حیف شد

به هر حال صندلی داغ منم تموم شد به یک چشم به هم زدن.ممنونم از حسین جان بابت صندلی داغ

امیدوارم همگی هر جایی که هستید خوبو خوشو سلامت باشید.موفق باشید

مهدی هاشمی

93/6/8

4. 15 كاربر زير از شما MORTAL229 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #53

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

خب. اینم از صندلی داغ ما...
      دست همه اونایی که شرکت کردن و موجبات تاول نوک انگشت و اون قسمت خاکبرسری رو فراهم کردن درد نکنه. مرسی واقعا. لطف کردید. منت نهادید. قدم بر چشمان ما گذاشتید. به قول شاعر دست در دست هم دادید به مهر. مارا نمودید باربیکیو
      با اینکه 700 نفر تگ شده بودن، تعداد خیلی کمی شرکت کردن و انتظار بیشتر از این داشتم خودم. ولی با توجه به شرایط امتحانات و مشکلات احتمالی کاربران، این قضیه رو به فال نیک میگیریم.
      همینطور جا داره از مدیریت صندلی داغ هم تشکر کنم که من رو توی این موقعیت هات قرار دادن!!! دست هانکس عزیز درد نکنه که زحمت این صندلی از اول تا آخرش روی دوشش بود.

تجربه جالبی بود و لذتبخشی بود. تو عرم اینقد از سوال نپرسیده بودن و اینقد ذهنم درگیر نشده بود. مخصوصا ب سوالات دوست خوبم Rasool Hamilton که اصن مثل بنزین رو اتیش بود.

به حال. تا باشه از این چیزا باشه. اینکه همه با کلی شور و شوق و خوشحالی کنار هم دیگه جمع بشیم یه حس و حال دیگه ای دارهف منم از این بابت خوشحالم که موجبات سرگرمی و خوشی دوستام رو فراهم کردم.
      این پست شاید اخرین پست من در این انجمن باشه. واسه همین ازتون خواهش میکنم خوبی، بدی، هرچی دیدید حلال کنید.

اینم یادگاری صندلی داغ.

خوب و خوش و خرم و یه تا "خ" دیگه باشید. بای!

کامیار اسماعیلی
      23 دی ماه 1393
      تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
      • نوع فایل: jpg 1.jpg (3.2 کیلو بایت, 96 نمايش)

6. Top | #54

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 362894
      نام : امید
      سپاس ها : 20,908
      سپاس از شما 28,269 بار در 7,739 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان

سرانجام من و هم روی صندلی داغ نشوندن و حسابی هم بچه ها داغوندن صندلی ما رو , خیلی هم خوب بود به من که چسبید از باعث و بانیش تشکر میکنم .

از تمامی دوستانی هم که در صندلی داغ بنده شرکت داشتن تشکر می کنم هرچند انتظار شرکت خیلی از بچه ها رو داشتم اما بدلایلی مثل درس داشتن و فراموش کردن دیگه پیچوندن و نیومدن بهرحال تجربه خیلی خوبی بود , امیدوارم بچه ها نسبت به جواب های من برداشت بدی نداشته باشن و یک وقت از سر شوخی که تو برخی پاسخ ها داشتم دلگیر نشده باشن و حلال کنن .

موفق و موید باشید

با تشکر

فروشـــــــــــــــــــــ ــگاه OMIDVISTA

فروش هندزفری های بیتس با قیمت عالی (بار جدید رسید)

فروش هدفون های بیتس با قیمت عالی (پ.خ بدید)
      فروش انواع شیلد های ضد خش با قیمت عالی (پ.خ بدید)

زندگی یعنی تو و من

7. 17 كاربر زير از شما omidvista عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #55

بخش : اندروید تبلت | مشاوره تبلت
      شماره كاربري : 515729
      سپاس ها : 15,092
      سپاس از شما 17,777 بار در 5,041 پست
      جزئيات بيشتر

مرسی از همه عزیزانی ک شرکت کردن
      تجربه نسبتا متفاوت و جالبی بود

9. Top | #56

بخش : اخبار خارجی
      شماره كاربري : 544614
      نام : زانیار
      سپاس ها : 3,420
      سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همه دوستان عزیز
      صندلی داغ ما هم تموم شد...
      سوالات خیلی جالبی پرسیده شد! که واقعا باعث شدن دیدم نسبت به اطرافم و خودم تغییر کنه!مخصوصا سوالهای رسول عزیز
      از همه ی شیوخ و دوستان گلم تشکر میکنم که جنبه شوخی های ما رو داشتن و ما رو سربلند کردن.
      از همه دوستانی که فهمیدن و نیومدن هم تشکر میکنم که دیدمون رو نسبت به خودشون عوض کردن! اونام مثل سوالات رو من تاثیر داشتن!شاید هم تاثیرشون بیشتر باشه!
      بازم از همه ی رفقا تشکر میکنم.بازم میگم سربلندم کردن.ایشالا بتونم واستون جبران کنم
      در پناه حق

زانیار محمدی
      93/11/11
      راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

10. 17 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #57

درجه : مدير بخش
      بخش : Galaxy S I9003 & R I9103| Grand Family
      شماره كاربري : 756923
      نام : Rasool
      سپاس ها : 11,719
      سپاس از شما 15,667 بار در 3,561 پست
      جزئيات بيشتر

حرفهای ما هنوز ناتمام
      تا نگاه می کنی :
      وقت رفتن است
      باز هم همان حکایت همیشگی !
      پیش از آن که با خبر شوی
      لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود
      آی ...
      ای دریغ و حسرت همیشگی!
      ناگهان
      چقدر زود دیر میشود

صندلی داغ این دوره هم با همه فراز و نشیب هاش گذشت ... و اون چیزی که موند برامون یه فریم تو ذهنمون هست که خاطره شده ... برای من که خاطره ای خوش هست که لبخند برام میاره .. برای شما......؟

از همه کسایی که وقت گذاشتن و شرکت کردن و همه کسایی که به یادم بودنو نتونستن شرکت کنن واقعا ممنون ...

به امید شادی های حقیقی تر ...

رسول همیلتون

بهمن 1393 -/
      Only one who devotes"
      himself to a cause with
      his whole strength and
      soul can be a true
      master.For this reason
      mastery demands all of
      "a person

___ Albert Einstein ___

.:||
      Antimatter - Mr. White ||:.

شیخی به زن فاحشه گفتا مســـتی
      هر لحظه به دام دگری پا بســتی
      گفت شیخا، هر آنچه گویی هســتم
      اما تو چنان که می نمایی هسـتی؟

12. 14 كاربر زير از شما Rasool_Hamilton عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #58

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Galaxy S Family
      شماره كاربري : 737641
      نام : Ahmad
      سپاس ها : 22,891
      سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      ممنونم از همه
      اول از حسین و علیرضا عزیز مدیرهای بخش
      بعد هم از همه کاربرایی که منت گذاشتن و افتخار دادن در خدمتشون باشم
      سوالات بسیار قشنگی پرسیده شد و تجربه جدید و خوبی بود برای شناخت بیشتر
      امیدوارم تونسته باشم به سوالات کاربرها به نحو احسنت و در کمال صداقت جوابگو باشم
      برای همه آرزوی موفقیت میکنم
      شاد و سربلند و پیروز باشید
      ​​

14. Top | #59

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : صندلی داغ
      شماره كاربري : 759533
      نام : HOSE!N
      سپاس ها : 20,735
      سپاس از شما 24,188 بار در 5,277 پست
      جزئيات بيشتر

دنیا یک بــازیــســت
      یک بـــهـــانـــه
      یک لـــحـــظـــه
      باید ماندنت را گونه ای بسازی که ساختنت در ثریا مستحکم باشد....

سلام خدمت همه عزیزان
      این دوره از صندلی داغ هم با حضور بنده حقیر به پایان رسید
      اول باید بگم این پست یک یادگاری هست و شاید دیگه نتونم همچین پستی داخل سایت بزنم
      خوب حاشیه نریم و سریع تمومش کنیم

اول از هر کاری یه تشکر واجبه -از کسایی که اومدن داخل صندلی و با لطف این دوستان ،بنده حقیر تونستم رکورد صندلی داغ موبایلستان رو تا این تاریخ یعنی شروع سال 94 بزنم
      از همکارای این بخش یعنی علیرضا و سعید هم نهایت تشکر رو دارم(علیرضا و سعید عزیز)
      خیلی خیلی خیلی از همتون ممنونم -مطمعن باشید حتی اگه 1 پست هم داخل صندلی داغ من زده باشید یادم میمونه -اونایی هم که به هر نحوی مشکلی داشتند که نتونستن شرکت کنند امیدوارم همیشه خوش و سلامت باشن اما اونایی که اومدن صندلی و سرک کشیدن ولی حتی 1 نشونه از خودشون باقی نگذاشتند هم یادمون هست
      امیدوارم این دوستان هم همیشه موفق باشن
      حقیقتش خیلی یهویی شد که این صندلی رو برگزار کردیم ولی در کل باید بگم که تجربه بسیار عالی بود و با دوستان که اومدن و نیومدن بیشتر اشنا شدیم

یک معذرت خواهی به دوستانی که اومدن بدهکارم-بابت این که از وقت گران بهاشون مایه گذاشتن و زحمت کشیدن
      و معذرت میخوام از دوستانی که از بنده ناراحت شدن و نتونستم وسوالاتشون رو به خوبی پاسخ بدم امیدوارم بنده رو حلال کنند

من یک نظر سنجی خیلی مختصر انجام دادم از کسایی که داخل صندلی داغ بنده شرکت کردند و نظرشون رو در مورد صندلی داغ پرسیدم
      البته دوستان در نهایت لطف به بنده جواب دادن و لایق این جواب ها نمیدونم خودم رو

یک سری از نظرات رو میزام خدمتتون داخل همین پست

دو سه صفحه اول بعضی سوالاتو میخواستی بپیچونی ولی بعدش قشنگ رو هر سوالی فکر کردی جواب دادی ... من برای این فکر کردنه هر کاری میکنم میدونی ... حالا تو اگه میپیچوندی هم من باز سوال میپرسیدم چون دلیل داشت اونم لبخند الان توست

اما سوالات بقیه رو کاری ندارم ولی سوالات خود من اکثریتشون حساب کتاب داره ... هر جوابی که داده بشه معمولا پیش بینی میکنم و هر سوالی که میکنم نشون دهنده بخش از شخصیت اون فرد پاسخ دهنده هست ... میدونی تا حالا 1 نفر واقعا تو صندلی داغ ها به سوالات من جدا عالی جواب داده اونم زانیار هست ... با تمام این تفاسیر جوابایی که میدادی سوای بعضا غیر قابل پیش بینی بودن و اعتقادات و دیپ بولیویشن انسانی به طور غریزی مانع از پاسخ آعشته به میانجی گری میشد با تامل بودن و من هم دنبال همین هستم... سوال کردن خیلی راحته ... ریزترین چیزها در زندگی علامت سوالای بزرگن ... کافی یکم بیشتر دقت کنی ... هر چیزی از خودش نشانه ای بهت میده ...

اما من هر سوالی که میکنم تو صندلی داغ یه هدفی داره و اکثرا سوالاتی که میکنم همگی مکمل همن ... یعنی هر پاسخی که داده میشه خودش یه سوال جدید هست

به هر حال صندلی داغ خیلی خوبی بود و واقعا بهم کمک کرد به بعضی نکات دقت بیشتری کنم ... مثل تامل تو آخرین لحظات سال ... تامل به چیزی که فکر میکنی از دست رفته و ما امید میشی ولی میای میبینی نه هست هنوز و بارگه ای از امید برات زنده میشه .... اون تمدید 1 روزه دقیقا همین بارگه و همین نتیجه گیری رو داشت ...

ایشالله که 94 هم همین بارگه امید تو همه ماها به ویژه شما آقا حسین گل وجود داشته باشه و هیچ وقت هم کم نشه ... این لبخندتم هیچ موقع از رو لبات بر ندار ...
      خیلی خوشم اومد ازت انتظار هم نداشتم بتونی تو رکورد ممد جمجمه معروف رو بشکونی.شمنا منم انتظار نداشتم که بتونم هیجده مرحله سوال بپرسم غافلگیر شدم باید از قبل سوالامو طراحی کنم که حداقل 200 تا آماده بزارم برای مقابله با این شرایط.
      عالی بود بچه ها خوب پشتیبانی کردند مخصوصا رسول همیلتن.
      از جواب سوالا خیلی راضی بودم

صندلی داغ خیلی خوب و پر رونقی بود! تا حالا ندیده بودم که یه صنذلی داغ اینطوری شلوغ بشه (البته مال رسول هم عالی بود)
      خودتم که آدم مشتی و باحالی هستی ...
      سر بعضی سوالا بهتر بود بیشتر وقت میذاشتی و با حوصله تر جواب میدادی
      اما در کل خیلی خوب بود...
      تازه اینکه به عید خورد باعث شد کمی بازدید بیاد پایین اما با این حال هم خیلی با شور و هیجان بود ...
      خوشم اومد که سوالارو همونطوری که میدونستی جواب میدادی حاشیه نمیرفتی مشخص بود که همشو راست میگی صادق بودن وراستگوییت کاملا تو جوابهات مشخص بود اینو خیلی من خوشم اومد
      با جوابات حال کردم کلی خندیدم از بعضی جوابهات
      سوالات هم خوب بود بخصوص رسول که دمش گرم انصافا اصن این بشر از یه جای دیگه اومده
      بهر حال خیلی خوشحال شدم که تونستی رکورد صندلی داغو بشکونی
      و الان من خیلی خیلی خوشحالم چون برای من بهترین چیز اینه که دوستانم رو خوشحال ببینم که خوشبختانه دیدم
      امیدوارم تو زندگی بجایی برسی که یه روز تو تلویزیون رو صندلی داغ بری
      .
      .
      خلاصه اینکه الان انقدر خوشحالم که رکوردو شکوندی که وقتی عکس شناسنامه ی دختر همسایه رو دیدم انقدر خوشحال نبودم

شک نکن یکی از بهترین رفیقام تو سایت هستی حتی میتونم بگم بهترینی /خیلی دوست داشتنی هستی وبه دل میشینی/باحات حال میکنم

امیدوارم بتونم از نزدیک یه روز ببینمت و بیشتر از این باهات آشنا بشم البته اگه قبول کنی
      چون یکی از چیزایی که توی صندلی همیشه میگفتی این بود که تو انتخاب دوست خیلی سخت گیری میکنی
      به نظر من و با توجه به سایت هایی که کاربر یا مدیر هستم این گرمترین و هیجانی ترین صندلی داغی که بود که تا حالا دیدم و این رابطه صمیمی و گرم بین کاربران و مدیران رو نشون میده و به نظرم سوال های که خودمونی بودن زیباتر و لذت بخش تر بودن و در نهایت خوشحالم که این سایت مدیرانی از قبیل شما داره که دور از هر گونه تکبر با کمال ادب پاسخ همه کاربران رو میدن. با کمال احترام.

@#R@M!N# :
      خوب جواب نمیدادی ویرایش کردی نزاشتی سوال های غیر متعارف بپرسم در کل هم فهمیدم بچه پرویی

در کل باید الان نهایت قدر دانی رو داشته باشی من در صندلیت شرکت کردم

تازه عکستم دیدم تو اونی نیستی که من فکر می کردم الان من باید با تو عین غریبه ها رفتار کنم

9کرمی خواهش می کنم نظر لطفم بود همش

@MEHRDAD.B:
      نظر خاصی ندارم ولی اگه یه توصیف میخوای

"در کل صندلی داغ خیلی خوبی بود
      همین که بعدا این همه مدت حسین تونست رکورد جمجه رو بزنه نشون دهنده ی معرفت و مرام حسین هستش که بچه ها با شوق 36 صفحه ازش سوال میپرسن"

@reza0421:
      صندلی توپی بود خدایی.انقد شلوغ بود و همه اومدن ک خودم حال کردم .تبریک میگم طرفدارت زیاده
      سوالای خودم اون چیزایی بود ک به ذهنم میرسید.کپی پیست نبود
      جوابای توام باحال بود دور هم گفتیم و خندیدیدم خوب بود.

@EmmaWLove:
      وظیفه بود داداش. ما همیشه آماده ای
      والا از چی بگم/ سوال و جوابا بامزه بود آدم از خوندنشون لذت میبرد. کلاً صندلی داغ خیلی بامزه ست. تو هم کم نیاوردی خداروشکر

@Kamy-R:
      بیشترین ذوق و شوق رو بعد از صندلی داغ خودم برای تو داشتم-قشنگ معلوم بود ،نمیدونم چند سری پرسیدم ولی میدونم رکورد 3 سری حسین 273 رو شیکوندم

@zanyar_98:
      والا سوالاتی که پرسیدن خیلی جالب بود هم جدی داشتن هم شوخی! سوالات رسول که خیلی عالی بود!
      کلا لفظ سوالات طوری بود که نشون میداد اکثر رفقا دوست دارن و تو هم به بهترین شکل ممکن و با شوخی و لفظ مناسب جواب دادی

@GHAEMYS:
      اول از همه خيلي خوشحال شدم كه بهم خبر دادي
      دوم از همه ديدم كه صندلي داغت وافعا تركوند؛مباركت باشه
      سوم از همه هم ديدم كه سريع جواب بچه ها رو ميدادي خيلي با اين يه موردت حال كردم
      در كل انتقاد خاصي ندارم
      خاطره ي خيلي باحالي بود سر سال نو.../

@homman1:
      شما هر سوالی پرسیده شده بود رو کامل و قشنگ و دقیق جواب دادید ، حتی سوالهای بعضی دوستان که یه مقدار شیطنت همراه داشت ;-) با خودم گفتم واقعا سخته شرکت کردن تو صندلی داغ و پاسخ دادن به چنین سوالهایی ، اما از جواب دادنت خوشم اومد ، با فکر و کامل جواب ميداديد، از پاسخ به سوالهای خودمم که میخواستم یه مقدار با تفکر شما آشنا بشم لذت بردم ، که از طرز فکرتون خوشم اومد و جوابی که دادید به دلم نشست ، واست آرزوی بهترینها رو دارم حسین جان ، امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشی داداشم

@ali110612:
      اگر منو تگ هم نمیکردی میامدم . من به خاطر اینکه دوستت دارم و از مدیران خوب سایت هستید در بخش رای گیری مدیران اولین رای من برای شما بود .

@TRUTHFUL:
      اگه راستشو بخوای باید بگم صندلی داغت یکی از بهترین ها بود!
      هم سوالای دوستان جذاب بود و پاسخ های قشنگ خودت،به طوری که من همش صندلی ایت رو دنبال میکردم!

@Bozorgtar_14:
      در کل خوبه،جالبه،کسانی که همدیگرو میشناسن و با هم در ارتباط هستن از این طریق میتونن کامل دوستشون رو بشناسن،البته بعضیام رعایت نمیکنن و به حریم خصوصی اون بنده خدا وارد میشن که این خیلی خوشایند نیست

@Ali0822:
      داش حسین مگه میشه صندلی ادم گلی عین تو بد باشه!
      عالی بود همین که رکورد و زد اثباتیه برای حرفای من!
      سرعت جواب دادنت عالی بود سئالای مدیرا و بچه ها عالی بود خیلی حال کردم
      کلا به نظر من فوق العاده بود

@ALEX_HOT:
      والا اگه منظورتون در مورد کل بخش صندلیه داغه که باید خدمتتون عرض کنم بنده تو چند تا فروم دیگه هم هستم و به جرات میگم صندلی داغ موبایلستان میشه گفت آخرشه - و واقعا از کیفیت و کمیت بالایی برخورداره - براتون آرزوی موفقیت دارم
      اما اگه منظور صندلی داغ خودتونه که جاداره یه تبریک ویژه بگم که واقعا تونستید سیل عظیمی از سوالات رو با صبر و حوصله و با دانش و منطق پاسخ بدید - واقعا احسنت برادر انصافا نشستن رو صندلی داغ موبایلستان برا کاربران کاری بس طاقت فرسا و استرس آوره چه برسه به اینکه آدم مدیر صندلی هم باشه
      باز هم تشکر میکنم از دوستان گلم که منت گذاشتند بر سر ما
      چیز خاص دیگه ای ندارم بگم فقط امیدوارم بنده حقیر رو حلال کنید و از خدا میخوام الان که سال جدید94 شروع شده(ممکنه بعضیا که این پست رو نگاه میکنند خیلی از این تاریخ فاصله داشته باشن) به خودتون و خونوادتون سلامتی بده+دلی خوش +جیبی پر پول
      مراقب خودتون و خوبیاتون باشید-خیلی دوستون دارم
      قصه ما به سر رسید
      یا علی
      ویرایش توسط * honex * : 24-03-2015 در ساعت 17:08 دلیل: تکمیل پست
      یکی از بهترین خاطرات مجازیم(صندلی داغ با حضور من!)
      و یادبود صندلی داغم!

از خـــــداونـــد شکــــایـــــت دارمــ...
      که در شــهــری مــتــولــد شــدم
      که ذهــــن مــــردمـــانـــش

بــــوی گـــنـــد شـــهــوت مــیــدهــد...

welcome to dark world

.
      ته خطـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

15. Top | #60

بخش : كامپيوتر(سخت افزار،نرم افزار، اخبار)
      شماره كاربري : 661032
      نام : مرتضی
      سپاس ها : 39,287
      سپاس از شما 21,492 بار در 7,269 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همگی
      انتظار داشتم که خیلی های شرکت کنند ولی شرکت نکردند.
      براشون سنگ تموم می ذاشتم ولی اونا نیومدند.
      خب به هرحال از اونهایی که شرکت کردند تشکر می کنم .
      من همیشه از آخر اول هستم
      ویرایش توسط SEDANEH : 10-05-2015 در ساعت 13:15

16. 8 كاربر زير از شما SEDANEH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع