× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 197917
    نام : رضا
    سپاس ها : 1,236
    سپاس از شما 1,792 بار در 750 پست
    جزئيات بيشتر

Icon199 موزیک فون حرفه یی

دوستان حالا خودم زاهنمایی میخوام
    یک گوشی تو رنج 150 تا200 تومان
    لمسی نباشه
    حتما روش هندفری inear خیلی با کیفیت باشه@
    بدنه و باتری گوشی عالی باشه!
    کیبوردش هم خیلی رون و راحت باشه مثلا مثل c5 !
    از دوستانی هم که ریویووو خومدن و میان راهنمایی میکنن خواهش میکنم این کار رو نکنن@
    فقط کسیی که مدلی رو داشتن و میدونن در این محدوده هست راهنمایی کنن

2. كاربران زير از شما reza_rose عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

همچنان منتظر راهنمایی دوستان عزیز هستم

4. كاربران زير از شما reza_rose عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 395217
    نام : DJ MILAD BLACK ZING
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 143 بار در 100 پست
    جزئيات بيشتر

با این قیمت دوتا گزینه میتونم پیشنهاد بدم
    6700اسلاید و 6700 معمولی که اسلاید امکانات بهتری داره ولی 6700 خوشکلتره

6. كاربران زير از شما mmovahedi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

جزئيات بيشتر

دوست من رو اینا هندفری In ear هست؟
    edit
    روش نیست!!!!!!!!

8. كاربران زير از شما reza_rose عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره براي خريد
    شماره كاربري : 37447
    نام : اميد
    سپاس ها : 9,511
    سپاس از شما 10,523 بار در 2,653 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من بايد يا سري w سوني اريكسون بگيري يا xperss music نوكيا.
    سوني اريكسون w910
    سوني اريكسون w595
    سوني اريكسون w508
    نوكيا 5630
    نوكيا 5610

شايد زندگي آن جشني نباشد كه آرزويش را داشتي، اما حال كه به آن دعوت شدي تا مي تواني زيبا برقص.

دل نيست كبوتر كه چو برخواست نشيند
    از گوشه بامي كه پريديم پريديم

10. 3 كاربر زير از شما Omid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

omid عزیز حالا کدومشو پیشنهاد میکنین!این مشکل باتری هم رو اینا هسا هنوز؟
    w910 هنوزم بعضی مواقع ریست میشه؟

12. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره براي خريد
    شماره كاربري : 37447
    نام : اميد
    سپاس ها : 9,511
    سپاس از شما 10,523 بار در 2,653 پست
    جزئيات بيشتر

اين w910 فكر كنم از همه اينا صداي قويتري داشته باشه، ولي خب ديگه تو بقيه موارد ضعيفتره.
    نظر من تو نوكيا 5630 و تو سوني اريكسون w595

شايد زندگي آن جشني نباشد كه آرزويش را داشتي، اما حال كه به آن دعوت شدي تا مي تواني زيبا برقص.

دل نيست كبوتر كه چو برخواست نشيند
    از گوشه بامي كه پريديم پريديم

13. كاربران زير از شما Omid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 62143
    نام : MeysaM
    سپاس ها : 7,078
    سپاس از شما 3,357 بار در 1,174 پست
    جزئيات بيشتر

سلام بر رضای عزیز

دیدم مشکل 2 هفته پیش منو داشتی گفتم بیام اندک تجارب ناچیز خودمو در اختیارت قرار بدم

خوب..منم مثل شما دقیقا مهمترین مولفه ای که برام مهم بود همین موزیک بود و هیچ چیز دیگه ای برام مهم نبود و با توجه به اینکه مثل شما دقیقا نمی خواستم زیاد هزینه کنم فکر میکردم با محدودیت های زیادی روبرو بشم ولی خوب جالب بود برام وقتی فهمیدم از قضا اکثر گوشیهای موزیک درجه یک رو باید تو همین رنج قیمت پیدا کرد

خوب اگه موزیک باز حرفه ای هستی اولا باید دنبال یه گوشی با ورودی جک 3.5 باشی.. بنابراین با اینکه در مورد کیفیت فوق العاده 6700 اسلاید با mmovahedi عزیز موافقم اما خوب این دوتا جک 2.5 دارن و مجبوری برای استفاده از یه هدفون خوب دردسرهای استفاده از تبدیل جک 2.5 به 3.5 و طبعا افت درصدی از کیفیت صدا رو بکشی + اینکه هندزفری معمولی روش گذاشتن پس باید یه هدفون خوب هم بخری که حداقل باید 15 هزینه کنی اونوقت میره بالای 210-20 تومن
    هرچند من از امکانات 6700 اسلاید خوشم اومد (با توجه به قیمت و کیفیت خروجی صداش)

با سری W دیگه موافق نیستم به چه دلیل؟!! خوشبختانه سایت بسیار معتبر gsmarena که اطلاعاتش گارانتی هست، جدیدا قسمتی رو با عنوان Audio Quality به Review هاش اضافه کرده که به صورت حرفه ای خروجی صدای هدفون گوشیها رو با دستگاه تست میگیرن

این جملاتیه که در مورد W595 گفته:

The audio quality of Sony Ericsson W595 is a mixed bag
    یعنی قاطی پاطی داره !! بعضی چیزاش خوبه بعضی چیزاش بده..چیاش؟!! این:
    frequency response وحشتناک !!
    It has extremely boosted bass and treble
    صدای باس و زیر مفرط (یجورایی تفکیک و وضوج صدا رو کم میکنه)
    بقیه چیزاش خوبه اما قیمت 160-170 تومنیه این گوشی یکم ادمو برای خریدش اونم فقط بخاطر موزیک مردد میکنه

در مورد W910 هم همینطور اما جالبه :
    Listening to music at the maximum volume boosts the total harmonic distortion and the intermodulation distortion

یعنی وقتی ولوم را ته آخر زیاد کنی، کیفیت و وضوح تعطیل میشه (افزایش اغتشاشات هارمونيک و ..)

مثل W595 دارای Frequency response ضعیفی هست و Stereo crosstalk هم اصلا به پای گوشیهای موزیک نوکیا نمیرسه..قیمتش هم بازم مثل w595 بخاطر سایر امکاناتش هست

و اما گوشیهای پیشنهادی من:

اگه می خوای کمترین قیمت + موزیک خوب داشته باشی نوکیا 5130 که gsmarena عبارت The best audio quality on a Nokia رو برای توضیح کیفیت صداش بکار برده..هرچند هندزفریش معمولیه و فکر نکنم کیفیت خوبی داشته باش اما با قیمت 100 تومنی این گوشی می تونید 20-30 تومن هم برای یه هدفون حرفه ای هزینه کنید که کلا بشه 120-130 تومن

نوکیا X3 که هم هدفون خوبی روشه و هم از دید gsmarena دارای Great audio quality هست و با قیمت 150 تومنی ارزش خرید داره مخصوصا اینکه مثل 5130 دکمه های مجزا برای موزیک داره

نوکیا 2710 .. یه چیزی تو مایه های 6700 معمولی اما خیلی قشنگتر..به قیافش نمی خوره اما gsmarenaی کبیر میگه : Audio quaity is top-notch
    و نکته جالبتر اینکه GPS هم داره ! حالا چطوری باید از نقشه های نوکیا تو جاوا استفاده کرد هنوز موفق به کسب اطلاعات نشدم ..با قیمت 120 تومنیش یکی از گزینه های با ارزش برای خرید هست هرچند بازم مثل 5130 هدفون معمولی داره اما بازم با یه هدفون حرفه ای 20 تومنی میتونید یه موزیک فون حرفه ای با امکانات درخور داشته باشید

گوشیهای دیگه ای هم هست که یا مثل 5530 لمسیه و شما نمی خوایش یا مثل 5320 و امثالهم صداش به پای اینایی که گفتم نمیرسه (Audio quality is good, but not great)
    یا مثل موتورولا E8 شیک و خشگل اصلا متاسفانه هیچ Reviewیی براش نوشته نشده (تو این سایت) ممکنه بین گوشیهای برند های دیگه هم گوشیه خوبی باشه که متاسفانه من اطلاعاتی ندارم

در کل همه گوشیها رو می تونی توسایت gsmarena ببینی چطوریاست

امیدوارم بتونی گوشی مورد نظرتو پیدا کنی

15. كاربران زير از شما NIHILmS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

جزئيات بيشتر

ممنون nihilism عزیز
    واقعا کامل توضیح دادین
    راستش از نوکیا تو موزیک دل خوشی ندارم!من هنوزم یاد همون w800 هستم که همون روزهای اول
    گرفتم و کلی باهاش حال کردم لطفا از سونی اریکسونا یکی که بدنه عالی و باتری عالی داره
    معرفی کن

17. كاربران زير از شما reza_rose عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 263516
    نام : Samis@r
    سپاس ها : 4,203
    سپاس از شما 2,365 بار در 998 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nihilms
    سلام بر رضای عزیز

دیدم مشکل 2 هفته پیش منو داشتی گفتم بیام اندک تجارب ناچیز خودمو در اختیارت قرار بدم

خوب..منم مثل شما دقیقا مهمترین مولفه ای که برام مهم بود همین موزیک بود و هیچ چیز دیگه ای برام مهم نبود و با توجه به اینکه مثل شما دقیقا نمی خواستم زیاد هزینه کنم فکر میکردم با محدودیت های زیادی روبرو بشم ولی خوب جالب بود برام وقتی فهمیدم از قضا اکثر گوشیهای موزیک درجه یک رو باید تو همین رنج قیمت پیدا کرد

خوب اگه موزیک باز حرفه ای هستی اولا باید دنبال یه گوشی با ورودی جک 3.5 باشی.. بنابراین با اینکه در مورد کیفیت فوق العاده 6700 اسلاید با mmovahedi عزیز موافقم اما خوب این دوتا جک 2.5 دارن و مجبوری برای استفاده از یه هدفون خوب دردسرهای استفاده از تبدیل جک 2.5 به 3.5 و طبعا افت درصدی از کیفیت صدا رو بکشی + اینکه هندزفری معمولی روش گذاشتن پس باید یه هدفون خوب هم بخری که حداقل باید 15 هزینه کنی اونوقت میره بالای 210-20 تومن
    هرچند من از امکانات 6700 اسلاید خوشم اومد (با توجه به قیمت و کیفیت خروجی صداش)

با سری w دیگه موافق نیستم به چه دلیل؟!! خوشبختانه سایت بسیار معتبر gsmarena که اطلاعاتش گارانتی هست، جدیدا قسمتی رو با عنوان audio quality به review هاش اضافه کرده که به صورت حرفه ای خروجی صدای هدفون گوشیها رو با دستگاه تست میگیرن

این جملاتیه که در مورد w595 گفته:

The audio quality of sony ericsson w595 is a mixed bag
    یعنی قاطی پاطی داره !! بعضی چیزاش خوبه بعضی چیزاش بده..چیاش؟!! این:
    Frequency response وحشتناک !!
    It has extremely boosted bass and treble
    صدای باس و زیر مفرط (یجورایی تفکیک و وضوج صدا رو کم میکنه)
    بقیه چیزاش خوبه اما قیمت 160-170 تومنیه این گوشی یکم ادمو برای خریدش اونم فقط بخاطر موزیک مردد میکنه

در مورد w910 هم همینطور اما جالبه :
    Listening to music at the maximum volume boosts the total harmonic distortion and the intermodulation distortion

یعنی وقتی ولوم را ته آخر زیاد کنی، کیفیت و وضوح تعطیل میشه (افزایش اغتشاشات هارمونيک و ..)

مثل w595 دارای frequency response ضعیفی هست و stereo crosstalk هم اصلا به پای گوشیهای موزیک نوکیا نمیرسه..قیمتش هم بازم مثل w595 بخاطر سایر امکاناتش هست

و اما گوشیهای پیشنهادی من:

اگه می خوای کمترین قیمت + موزیک خوب داشته باشی نوکیا 5130 که gsmarena عبارت the best audio quality on a nokia رو برای توضیح کیفیت صداش بکار برده..هرچند هندزفریش معمولیه و فکر نکنم کیفیت خوبی داشته باش اما با قیمت 100 تومنی این گوشی می تونید 20-30 تومن هم برای یه هدفون حرفه ای هزینه کنید که کلا بشه 120-130 تومن

نوکیا x3 که هم هدفون خوبی روشه و هم از دید gsmarena دارای great audio quality هست و با قیمت 150 تومنی ارزش خرید داره مخصوصا اینکه مثل 5130 دکمه های مجزا برای موزیک داره

نوکیا 2710 .. یه چیزی تو مایه های 6700 معمولی اما خیلی قشنگتر..به قیافش نمی خوره اما gsmarenaی کبیر میگه : Audio quaity is top-notch
    و نکته جالبتر اینکه gps هم داره ! حالا چطوری باید از نقشه های نوکیا تو جاوا استفاده کرد هنوز موفق به کسب اطلاعات نشدم ..با قیمت 120 تومنیش یکی از گزینه های با ارزش برای خرید هست هرچند بازم مثل 5130 هدفون معمولی داره اما بازم با یه هدفون حرفه ای 20 تومنی میتونید یه موزیک فون حرفه ای با امکانات درخور داشته باشید

گوشیهای دیگه ای هم هست که یا مثل 5530 لمسیه و شما نمی خوایش یا مثل 5320 و امثالهم صداش به پای اینایی که گفتم نمیرسه (audio quality is good, but not great)
    یا مثل موتورولا e8 شیک و خشگل اصلا متاسفانه هیچ reviewیی براش نوشته نشده (تو این سایت) ممکنه بین گوشیهای برند های دیگه هم گوشیه خوبی باشه که متاسفانه من اطلاعاتی ندارم

در کل همه گوشیها رو می تونی توسایت gsmarena ببینی چطوریاست

امیدوارم بتونی گوشی مورد نظرتو پیدا کنی
    دوست عزیزم قرار دادن نام ویا .. از سایت های دیگه خلاف قوانین هست

19. كاربران زير از شما saffir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع