• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 139

JAVA

1. Top | #21

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 34019
      سپاس ها : 47
      سپاس از شما 329 بار در 60 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط zarghami_az
      با سلام

آقا اگه ممکنه فرمول مطمئن بده :praise:
      فكر مي كنم (البته تقريبا مطمئنم) نيمه شب شرعي ، يازده ساعت و ربع بعد از اذان ظهر باشه

2. کسب و کار

3. Top | #22

شماره كاربري : 34019
      سپاس ها : 47
      سپاس از شما 329 بار در 60 پست
      جزئيات بيشتر

اين مطلب را از سايت آيت الله صافي گلپايگاني گرفتم :
      « محاسبه نيمه شب:
      مسأله 155 ـ براى محاسبه نيمه شب، كه پايان وقت نماز عشا به دست مى آيد، احتياط واجب آن است كه فاصله بين غروب تا اذان صبح را دو نيم كنيم.
      تقريباً يازده ساعت و ربع كه از ظهر شرعى بگذرد آخر وقت نماز مغرب و عشا است; مثلاً اگر ظهر شرعى ساعت 12:15 باشد، نيمه شب ساعت 11:30 مى باشد. »
      التماس دعا

4. Top | #23

شماره كاربري : 88875
      سپاس ها : 84
      سپاس از شما 178 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض پیگیری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط 313ava
      اين مطلب را از سايت آيت الله صافي گلپايگاني گرفتم :
      « محاسبه نيمه شب:
      مسأله 155 ـ براى محاسبه نيمه شب، كه پايان وقت نماز عشا به دست مى آيد، احتياط واجب آن است كه فاصله بين غروب تا اذان صبح را دو نيم كنيم.
      تقريباً يازده ساعت و ربع كه از ظهر شرعى بگذرد آخر وقت نماز مغرب و عشا است; مثلاً اگر ظهر شرعى ساعت 12:15 باشد، نيمه شب ساعت 11:30 مى باشد. »
      التماس دعا
      با سلام
      اطمینان دارم که در این مسئله بین علما اختلاف است
      مثال:
      منبع : http://www.hadj.ir/books1/113.htm?numPage=1
      39 - محاسبه نيمه شب براى بيتوته با نيمه شب براى تعيين پايان وقت نماز عشا به فتواى برخى فقهاء تفاوت دارد و برخى از اول غروب تا طلوع آفتاب دانسته اند و احتياط آن است كه از مغرب شرعى حساب كنند كه حدود نيم ساعت با پايان وقت نماز عشاء تفاوت پيدا مى كند. (مناسك، م 1226)

منبع: http://www.al-shia.com
      آیت ا.. صانعی
      هنگامى كه خورشيد به منتهى درجه ارتفاعش رسيد, ظهرشرعى مى باشد ووقتى كه به منتهى درجه انخفاضش رسيد, نيمه شب مى باشد و نماز صـبـح بـعـد از سپيده صبح تا قبل از طلوع خورشيد, و مغرب وعشا پس از غروب و ذهاب حمره مـشـرقـيه مى باشد

منبع:
      دفتر مقام معظم رهبری :
      نماز عصر تا غروب آفتاب فرصت دارد.
      و آخر وقت نماز عشاء نیمه شب است که باید احتیاطاً از غروب آفتاب تا اذان صبح محاسبه شود که وسط آن پایان وقت نماز عشاء می باشد.

نيمه شب
      اگر فاصله بين غروب آفتاب با اذان صبح را دو نيم كنيم، وسط آن «نيمه شب» و آخر وقت نماز عشاء است و اگر عمداً يا بواسطه عضوى مانند فراموشى يا خواب ماندن نماز مغرب و عشا را تا نصف شب نخواند، بنابر احتياط واجب بايد تا قبل از اذان صبح، بدون اينكه نيّت اداء يا قضا كند بخواند.(٢)

اولين سؤالى كه در رابطه با نمازهاى روزانه مطرح مى‏باشد اين است كه اين نمازها در چه وقتى بايد خوانده شود؟
      وقت نماز صبح : از اذان صبح تا طلوع آفتاب
      وقت نماز ظهر و عصر : از ظهر شرعى تا مغرب(١)
      وقت نماز مغرب وعشاء : از مغرب تا نصف شب(٢)

5. Top | #24

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 90416
      نام : مسعود
      سپاس ها : 463
      سپاس از شما 715 بار در 203 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشخصات شهرها

با سلام

کسانی که از برنامه دوست عزیزمان آقای ضرغامی استفاده میکنند و شهرشان تو لیست برنامه وجود ندارد و باید طول و عرض جغرافییایی محل اقامت خود را دستی بدهند این فایل را دانلود کنند.

مشخصات اکثر شهرهای ایران ( طول و عرض ) تو این فایل هست.

6. كاربران زير از شما Masoud57 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #25

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 114607
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 11 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

الاخ العزيز ضرغامي/ محمد

لدى صديق هاتف نوع قديم نوكيا 6600 يسأل اي البرامج اصلح لهاتفه لان جربه على هاتف قديم نوكيا 6670 و يريد استخدامه في المنطقة الشرقية من السعودية
      بارك الله فيك

Oghat Sharee 86.zip ( )
      OghatSharee 3.0.rar ( )
      OghatSharee 3.2.zip ( )
      OghatSharee 3.3.zip ( )
      Oghatsharee 3.4.rar ( )
      Oghatsharee 3.5.zip ( )
      OghatSharee3-06.zip ( )
      ویرایش توسط همس الصمت : 27-01-2008 در ساعت 17:44

8. Top | #26

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : اسلامي موبايل
      شماره كاربري : 28034
      نام : Mohammed Redha
      سپاس ها : 15,188
      سپاس از شما 34,767 بار در 7,244 پست
      جزئيات بيشتر

اهلا ومرحبا

کل هذه النسخ من البرامج باللغة الفارسية ، وأنها لا تعمل بشكل جيد مع هواتف النوكيا سمبيان القديم ، تفضل اخوي هذا البرنامج فيه اوقات الصلاة للمملكة البحرين و لا تفرق كثيرا عن المنطقة الشرقية من السعودية ، يحتوي البرنامج على المناسبات الدينية + التقويم الهجري .

تفضل اخوي البرنامج في المرفقات :
      ویرایش توسط MOHAMMED : 27-01-2008 در ساعت 23:53

Follow Me On Instagram

Mohd_Asfoor

9. كاربران زير از شما MOHAMMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #27

درجه : عضو طلایی
      بخش : بخش اسلامی و زیمنس و جاوا
      شماره كاربري : 65045
      سپاس ها : 8,859
      سپاس از شما 6,744 بار در 3,047 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان عزیز :
      تاپیک به مدت چند روز برای پاکسازی و ادغام تاپیک های نرم افزاری اذان شیعه قفل می باشد !
      از همه دوستان پوزش می طلبم .
      ویرایش توسط moeinm37 : 19-02-2008 در ساعت 11:51

11. Top | #28

درجه : عضو طلایی
      بخش : بخش اسلامی و زیمنس و جاوا
      شماره كاربري : 65045
      سپاس ها : 8,859
      سپاس از شما 6,744 بار در 3,047 پست
      جزئيات بيشتر

خلاصه این تاپیک را خدمت دوستان ارائه می کنم :
      (با تشکر فراوان ار کاربر mfj که همکاری و کمک بسیاری کردند ! )
      ------------------------

نسخه اول

كاركرد خوب 1 :

روی گوشی من هم کار کرد (d750) هر چند که بعید می دونم کسی از این مدل داشته باشه.

برنامه فوق بر روی K750i به خوبی جواب داد

دستت درد نکنه روی گوشی من کار کرد . سونی اریکسون کا 800 آی

ممنون! روي گوشي من (Nokia 3230) هم كار ميكنه.

سلام خسته نباشید با گوشی من هم سازگار بود تشکر (w550)

روي k610i جواب داد

من روي w550 نصب كردم كار كرد

اشكالات 1:

من برنامه را به كا 800 ارسال كردم اما برنامه مشكل داشت واجرا نشد !
      روی سونی اریکسون کا 610 و زیمنس سی 75 هم اجرا نشدند !

من روی D750,k800, V3x تست کردم و جواب داد یک مشکلی که روی هر سه مدل بود اینه که تاریخ رو 2 روز عقب نشون میده اما ساعتش دقیق بود.

منم w550 دارم ولی کار نکرد. میشه یه توضیح کوچولو بدی.

آنتی ویروس من avg فایل را ویروسی تشخیص می دهد

با سلام ..برنامه انتي ويروس مكافي از اين برنامه ايراد گرفتوووبرنامه ويروسي ..از ما گفتن

روي 7610 كار نكرد ولي باز ممنون از زحمت شما دوست عزيز

zarghami_az جان :منم با اين برنامت اين مشكل را دارم ! حتي با اين آخري كه آپ كرده اي ! گوشيم هم زيمنس S65 است ! سيستم جاوا ! با تشكر

در 6630 معلوم نبود چجوری ساعت اذان ویا طلوی رو نشون میداد وساعت بالا نیم ساعت عقب نشون میداد
      مثلا اذان صبح:00:00:123456

پيشنهادات 1:

اشكالات موجود در برنامه محاسبه اوقات شرعي :
      1- برنامه بطور پيش فرض تاريخ 4 اسفند 85 را نمايش ميدهد ! - بهتر است برنامه در زمان اجرا تاريخ گوشي را گرفته و تبديل به تاريخ معادل شمسي كند !
      2- قابليت تعريف يك شهر بطور پيش فرض را داشته باشد نه اينكه در هر بار اجرا مجبور به تعيين شهر باشيم

درضمن چند نکته رو میخواستم متذکر بشوم ... اگه ممکنه شما این امکان رو توی برنامه قرار بدید که کاربر بتونه شهر یا منطقه خودش رو با وارد کردن خطوط طول وخطوط عرض انتخاب کنه حالا هر جای جهان هم که میخواهد باشه ... ساعتش هم به وقت ایران نباشه ... که همه جا بشه ازش استفاده کرد

اخرین نکته این هست که اگه بتونید توی برنامه یه قبله نما هم قرار بدید تا دیگه نمره اش 20 بشه ، درضمن من متاسفانه هنوز موفق نشدم برنامه رو ببینم ولی امیدوارم که از گرافیک خوبی برخوردار باشه .

نکته بعدی اینه که برنامه باید اتو استارت داشته باشه تا قشنگ وقت اذان خودش باز بشه واذان بده .

منبع محاسبات رو هم اگه دم دسته وجزء اسرار نیست ذکر کنید

جواب ها 1:

ج :
      از مک آفی استفاده کنید خیلی بهتره و آپدیت کردنش هم آسونه
      ج :
      با تشكر از دوستان عزيز
      اين برنامه تاريخ را محاسبه نميكند و تاريخ پيش فرض آن چهارم اسفند است وشما بايد قبل از زدن كليد محاسبه تاريخ روز و ماه را به هجري شمسي به برنامه بدهيد
      ج :
      ظاهرا محاسبات Floating برنامه با 6630 سازگار نيست به محض تكميل اطلاعاتم در اين مورد به روي چشم.
      ج:
      اگر اهل محاسبات هستي خود فرمول ها از اسرار چيزي كم ندارد دانلود كن و ببين
      علم مال همه است هر كس ميتواند حسن استفاده را بنمايد بسم ا...
      ج :
      شهرهاي آزمايشي در برنامه طبق اوقات شيعيان است البته با ساعت رسمي ايران كه براي ساعت آنجا بايستي اختلاف ساعت ما با آنها را كسر كنيد مثلا براي عربستان بايستي 30 دقيقه از ساعت اعلامي كم كنيد

نسخه ؟

اشكالات 2:

روي N72 ‌كار نكرد ( روي w810 ‌خودم مثل توپ داره كار مي كنه )

متاسفانه روي K750 من كار نكرد، به نظر شما به زبان گوشي مربوط ميشه دوستان؟

روی گوشی من(n73) نصب میشه ولی کار نمی کنه
      روی گوشیه من(n73) در صفحه محاسبه ساعت رو اشتباه نشون میده.ساعت گوشی درسته ولی در برنامه اشتباست.چرا؟

با تشکر از برنامه خوبت ولی روی n90 کار نکرد ( همه اعداد صفر بود و یه عدد اشتباه رو به عنوان اذان صبح نشون میداد )
      روی 6680 کار نداد

روی 6630 نوکیا و ان 70 نصب و اجرا میشه اما در بخش محاسبه اعداد به شکل غیر قابل استفاده درج میشه. به این صورت کهمثلا ساعت و دقیقه ها همه صفرند اما در قسمت ثانیه ها 4 رقم نوشه میشه و عملا به هیچ شکلی قابل تفسیر نیست. روی w800 و k750 اما به خوبی جواب داد.

اخرين نسخه رو روي كا 800 تست كردم به خوبي اجرا شد فقط اذان نداد چه در حال باز بودن برنامه وچه درحال مینیمایز کردن برنامه ، امكاناتش هم نسبت به نسخه هاي قبلي خيلي بهتر شده مخصوصا اينكه ميشه شهر هم بهش اضافه كرد ... فقط اگه مشكل اذان دادن رو حل کنید وبه برنامه اتو استارت اضافه کنید كه خودش اوقات نماز باز بشه واذان بكَه عالي ميشه ... درضمن اكَه ميشه وزحمتي نيست نسخه براي اسكرين هاي 320×240 بيكسل , برنامه رو هم درست كنيد براي كَوشيهاي مثل كا 800 و ان 73 و ان 93 و ... تا به خوبي به صورت فل اسكرين روي اونها هم اجرا بشه .

روی سامسونگ ایکس 700 که نصب نشد

ضمن سلام و خسته نباشيد خدمت ضرغامي عزيز .من رو N73 تست كردم برنامه اصلي هيچكدام از منوهاش كار نمي كنه و نسخه بتا را
      كه نصب كردم فقط تايمش نيم ساعت عقبه ولي رو K750 جواب داد .

یک اشکال دیگه که من در این برنامه پیدا کردم اینه که اگر شما قبل از ساعت 12 شب برنامه را اجرا کنید، متوجه میشید که پس از ساعت 12 شب تاریخ برنامه عوض نمیشه و همچنین ساعت اوقات شرعی هم تغییر نمیکنه و همان زمان روز قبل یعنی قبل از ساعت 12 شب را نشان می دهد.به نظر من این یک اشکال بزرگه.!!

پس بهتر است امكاني در برنامه تعبيه شود كه نحوه بروز رساني محاسبه اوقات شرعي در آنجا تعيين شود به اين صورت :
      1- فقط در هنگام اجراي برنامه
      2- هر ... ساعت يك بار

ضمنا یه اشکال دیگه ::: چرا وقتی که یه شهری رو ذخیره میکنیم نمیتونیم ادیت کنیم ؟؟؟ بعد اگه بخواهیم شهر جدید ایجاد کنیم اون اولی حذف میشه ؟؟!!

آقا اگر فضولی نباشه با جاوا به کجا رسیدین؟
      نمی دونم، اما احساس می کنم این میدلت پاسکال از پایبست ویران است!

فکر می کنم اشکال کار اینه که میدلت SDK نداره تا با گوشی سازگار بشه... رو موتو جواب نداد که نداد!

- نسخه سال 85 در P990 اجرا می شد اما نسخه 86 فقط صفحه اول می اید و مابقی منوها کار نمی کند(البته رو W810 به خوبی کار می کند ) آخرین نسخه که گرفتم همان 86 بود اما اصلا در منوها تنظیم هشدار نداشت ولی در P990 کار می کرد که نمی دذانم علت چه بود؟ البته P990 یراد ذاتی دارد که حروف فارسی نشان نمی دهد که این ایراد در برنامه شما مشکلی ایجاد نکرد

سلام - از برنامه خوبتان تشكر ميكنم ولي تنظيمات جديد را ذخيره نمي كند و به حالت اوليه برمي گردد. گوشي من w850i است
      جواب ندادگوشیم نوکیا6630
      روی گوشی 3250 نوکیا نیز خوب کار نمی کنه
      نسخه 86 که روی 7610 من اصلا منو هاش هم کار نمی کنه !!!
      خدا پدر قبلی رو بیامرزه
      دوست عزیز روی نوکیا 7610 هم بعضی مواقع درسته ولی خیلی وقت ها قاطی می کنه مثلا میزنه:
      اذان صبح 00:00:12345
      اذلن ظهر 00:00:00:23545
      دوست من سلام برنامه جديد خراب است باتشكر تست شده در 3250 وان 71

فقط یه مشکل کوچک دارم نسخه جدید پس از نصب روی N70 من اجرا نمیشه .نمیدونم ایراد از گوشی منه یا برنامه با N70 سازگار نیست
      كاركرد خوب 2:

سلام روي w800i جواب داد - موبايل من هم فارسي نيست
      ضمنا خودم ديروز روي نوكيا 6111و6020 تست كردم و جواب داد البته 6020 امكان پخش اذان ندارد
      روی n71 کاملا دقیق و صحیح کار میکنه .
      روي گوشي من 810 اذان عالي اجرا ميشه
      دست شما درد نکنه روی k700 عالی بود ولی رو گوشی خودم که ریختم ....

پيشنهادات 2:

لطفا در صورت امكان اصلاحات زير را در برنامه انجام دهيد !

1- با اجراي برنامه برنامه با توجه به تنظيماتي كه قبلا انجام شده است در صفحه اول اوقات شرعي را نمايش دهد .
      2- قسمت نمايش تاريخ روز و اسم شهر كه در صفحه اول برنامه وجود دارد به بخش تنظيمات منتقل شود
      3- در قسمت نمايش اوقات شرعي اسم شهر را هم نمايش دهد !
      4- بخش ورود تاريخ روز و ماه و سال را در يك text box دريافت كند .
      5- در قسمت تنظيمات امكان تعيين سال وجود داشته باشد .
      6- امكان تعيين يك شهر كه در برنامه تعريف نشده است وجود داشته باشد تا كاربر بتواند با ورود طول و عرض جغرافيايي شهر مورد نظر
      بتواند از اين برنامه استفاده كند !

در صورت امكان حالتي در برنامه اظافه شود تا بتوان در اين شرايط نيز از برنامه استفاده نمود و لازم نباشد هر بار تاريخ را دستي وارد كنم .
      2- بتوان طوري برنامه را تنظيم كرد كه اذانهاي خاصي را پخش كند _ مثلا فقط صبح و ... -
      3- برنامه از مدت زمان خاصي قبل از اذان صاحب گوشي را مطلع سازد -مثلا 10 دقيقه و ...(قابل تنظيم)-
      4- بتوان بلندي صداي اذان را تنظيم نمود.
      5- اگر باز هم جستجو كنيد تا شيوه اي براي اجراي خودكار برنامه بيابيد كه نور علي نور مي شود .

سلام جناب ضرغامی نظر بنده این است:
      1-بهتر زنگ آلارم از بین زنگ های موجود در گوشی قابل انتخاب باشد.
      2-بهتر است امکان اتوران با روشن شدن گوشی در برنامه در نظر گرفته شود و برنامه جزء فایل های سیستمی به گوشی معرفی شود تا در اثر کمبود حافظه نا خودآگاه توسط گوشی بسته نشود.
      3-بهتر است این امکان برای کاربر در نظر گرفته شود که پخش هر کدام از اذان هارا خواست غیر فعال کند چرا که ممکن است در آن لحظه در محلی باشد که پخش اذان در آن محل از گوشی ضرورت نداشته باشد.
      امید وارم این امکانات در برنامه در نظر گرفته شود

مي خواستم ازتون بخوام اگه ممكنه توي ورژن جديد وقت نيمه شب شرعي رو هم لحاظ كنيد

جناب ضرغامی رزولیشن 320*240 کی آماده میشه . اجرت با خدا

لطفاً در صورت امکان پوشه برنامه که حاوی Source اوقات شرعی به زبان جاوا و وی بی می باشد را نیز آپلود نمائید...
      ضرغامي جان همونطور كه كَفتم اكَه زحمت نيست برنامه رو براي اسكرين هاي Qvga نيز درست كنيد .

سلام آقاي ضرغامي
      ميشه لطف كنيد سورس برنامتونو كه با midletpascal نوشتيد قرار بديد تا ما يه چيزايي از midlet pascal بفهميم . ميدونم خواسته زياديه شرمنده !!!
      اگر هم نميشه پس لطف كنيد بگيد كه مثلا يه فايل gif يا jpg رو با چه دستوري ميشه نمايش داد همينطور چطور ميشه يه فايل mp3 رو پخش كرد آخه من تو قسمت help برنامه هم گشتم چيزي دستگيرم نشد . دستور loadimage هم استفاده كردم ولي جواب نداد .
      اگه اينو توضيح بدين خيلي ممنون ميشم . يا علي

سلام آقاي ضرغامي خيلي شرمنده يه سوال ديگه
      چطور بايد دستور داد يه عكس جا به جا بشه؟ اين ديگه تو help نبود .
      من خودم با دستور drawimage دستور ايجاد يه عكس جديد رو در مختصات جديد نوشتم ولي مشكل اينجاست كه عكس قبلي از بين نميره . مي خوام يه دستور بنويسم كه با زدن دكمه پايين عكس به سمت بالا بره (يعني اسكرين بياد پايين) ولي چون عكس قبلي از بين نمي ره مدام عكس روي عكس ميفته و سرعت كار خيلي كم ميشه .
      اگه لطف كنيد جواي بدين خيلي ممنون ميشم
      يا علي

دوست عزيز لطفا در صورت امكان اصلاحات زير را در برنامه انجام دهيد
      1 - در برنامه در قسمت نمايش اوقات شرعي اسم خودتان را از نوشته متحرك بالاي صفحه برداريد ! (البته ببخشيد)
      2- در برنامه قسمتي به عنوان معرفي (درباره) درست كنيد كه در آنجا نام خودتان و مشخصات برنامه را بنويسيد
      3- در قسمت تنظيمات هشدارها آخرين گزينه در هر منو گزينه خروج مي‌باشد كه بايد با حذف شود و بجاي آن در زير منوهاي صفحه اصلي فقط و فقط منوي بازگشت به منوي اصلي وجود داشته باشد .
      4- در صفحه نمايش اوقات شرعي رنگ ساعت مربوط به اذان مغرب سفيد است و نوشته روبروي آن قرمز !
      5- خط مربوط به نام شهر و زمان هشدارها به رنگ سفيد نوشته شده ككه با توجه به قرار گيري بر روي قسمت سفيد تصوير زمينه خوانايي آن كم شده است
      6- امكان تعريف اندازه صفحه موبايل در برنامه (طراحي برنامه بصورتي كه در اكثر موبايلها صفحه برنامه بدرستي نمايش داده شود )
      7- رفع مشكلات برنامه در گوشي هاي سري نوكيا (احتمالا symbian) در پستهاي دوستان اگر ديده باشيد اين برنامه يك سري مشكلاتي در اين گوشي ها دارد . به عنوان مثال در گوشي 7610 تست كردم و تمام ساعتها را صفر نشان ميداد !! (البته ناگفته نماند كه طول و عرض جغرافيايي محل انتخاب شده را هم بدرستي نمايش نميداد)
      8- اضافه كردن امكان autorun در هنگام پخش اذان
      9- در صورتي كه فعلا امكان اضافه كردن پخش autorun را نداريد دكمه سمت چپ در صفحه اصلي را (توقف پخش) را به minimize تبديل كنيد
      10- منوي تغيير شهر و تغيير تاريخ را از هم جدا كنيد و تنظيم تاريخ را در يك گزينه و تنظيم شهر را در يك گزينه ديگر قرار دهيد . باتشكر
      می خواستم خواهش کنم اگه امکان داره حالت lock صفحه کلید را هم به برنامتون اضافه کنید ،تا اینجوری با تیک یک کلید به اشتباه برنامه از حالت تنظیمی خودش خارج نشه

در صورت امكان ميتوانيد از سخنان ائمه در برنامه استفاده كنيد كه برنامه با استفاده از تعدادي جمله كه در يك فايل database دارد بصورت random در بالاي صفحه نمايش دهد !
      يا اينكه برنامه با توجه به اينكه عمل تبديل تاريخ از ميلادي به شمسي را انجام ميدهد بعنوان يك تقويم هم عمل كرده و مناسبتهاي روز را نمايش دهد

امكان دارد اين برنامه به اين صورت تكميل شود؟:
      1-از اول اذان تا نيم ساعت بعد از اذان به طور اتوماتيك موبايل را به حالت silent قرار دهد( براي نماز جماعت كه گوشي زنگ نخورد)
      2- منشي تلفني را فعال كند ( مثلا" بگويد بعد از نماز تماس بگيريد)
      با تشكر

- قابلیت ادیت شهر .
      - امکان اضافه چند شهر به جای یک شهر .
      - قرار دادن امکان اتو استارت در برنامه .
      - قرار دادن یک عکس واجرا شدن ان در هنگام اغاز شدن برنامه .
      - در صورت امکان یک نسخه از برنامه رو هم برای گوشیهایی با اسکرین 240*320 قرار بدید !

جواب ها 2:
      ج:
      بالاخره آماده شد گزارش كار كرد يادتون نره در ضمن تابعي براي اتو استارت پيدا نكردم وبايستي براي پخش اذان برنامه در حال اجرا و در بخش محاسبه باشد تا آذان در سه وقت مورد نظر پخش شود ولي minimize كردن برنامه اختلالي در كارش پيش نمياورد

براي تعويض اذان ميتوانيد در فايل jar اذان مورد نظرتان را با فايل Azan.mp3 (دقيقا با همين نام حرف A بزرگ و سايز فايل نيز زياد بزرگتر نباشد) جايگزين بفرماييد.(البته با استفاده از Winzip يا برنامه مشابه)
      براي گرافيك آن هم اگر كسي طرحي ساده و زيبا دارد (البته با زمينه مشكي) پيشنهاد بدهد

ج:
      براي اينكه در اوقات شرعي شهر شما اذان بگويد
      بايستي برنامه در حال اجرا باشد و همچنين در صفحه محاسبه شده اوقات شرعي(صفحه مشكي)
      البته بعد از اينكه در صفحه قرار گرفتيد ميتوانيد برنامه را به حالت Minimize كوچك شده در بياوريد

ج :
      به اطلاع همه دوستان میرساند نسخه جدید دیگه ویروس نداره .
      همین دیروز دانلود و چک کردم . (14/12/85)

كسانيكه نظرشان روي ويروسي بودن برنامه است
      اين بازي هاي خارجي را كه با MidletPascal نوشته شده است را دانلود و بررسي كنند ونظرشان را بدهند
      احتمال ميدهم كه هم نامي كلاس ها باعث اين گزارش از ويروس ياب ها ميشود
      http://www.midletpascal.com/projects.php

ج:
      با تشكر از دوستاني كه گفته بودند برنامه ويروسي است ولي به دلايل زير برنامه "مك آفي" اشتباه ميكند
      با در نظر داشتن اينكه اين برنامه را با نرم افزار MidletPascal نوشته ام
      1:
      Issues with Anti-virus
      Current versions of certain anti-virus (Norton, McAfee, ...) see any class file generated by MidletPascal as being a virus, "Trojan.Redbrowser.A", and automatically quarantine the suspected file.
      This may be a false positive, due to the fact that the RedBrowser trojan was written using the MidletPascal tool
      2:سند آن http://en.wikipedia.org/wiki/MIDletPascal
      3: سند بعدي آن خود مك آفي http://uk.mcafee.com/virusInfo/defau...virus_k=138726
      4 : سند بعدي آن خودتان؟ اگر فايل FW.class را در oghateSharee.jar فقط rename كنيد مي بينيد كه مك آفي ديگر از آن به عنوان ويروس ياد نميكند (در واقع مك آفي در اين مورد آبكي عمل كرده است يا بهتر بگويم Bug دارد)
      حال اگر دلايل مستند يك مهندس كهنه كار كامپيوتر را فهميديد با خيال راحت كار را ادامه بدهيم.
      خداحافظ تا ....

ج:
      لازم به ذكر است كه فعلا شهر جديد را بايد بدليل مشكلات فارسي با حروف اينگليسي تايپ كنيد و بعداز ايجاد شهر جديد بايستي آن شهر را بعنوان شهر پيش فرض نيز ذخيره نماييد

ج:
      چون براي موبايل اين اولين برنامه هست كه دارم تفريحانه مينويسم چونكه از MidletPascal خودم دلم خونه براي من كه سالهاست از دلفي2 تا دلفي 7 دارم پروژه هاي مختلف مينويسم خيلي سخته با چنين برنامه
      ضعيفي(MidletPascal) برنامه نويسي كنم البته اگر يك Component براي دلفي ويا Visual Studio.net زبان #C نيز باشه كه خروجي جار بدهد
      ممنون ميشوم كه در اختيارم قرار دهيد به هر صورت هر كدام شد قبلا از كمك شما متشكرم

JAVA IDE : JBUILDER X
      اس دی کا ش رو هم می تونید از اینجا پیدا کنید.:
      http://java.sun.com/j2se/1.4.2/download.html

ج:
      راستش رو بخواهيد من هنوز نتوانسته ام دليلي براي اشكال در محاسبات روي بعضي از نوكيا ها پيدا كنم اگر كسي تجربه اي در اين زمينه دارد بسم ا...
      مثلا روي گوشي قديمي 6020 نوكيا بخش محاسبات جواب داد ولي روي گوشي نسبتا پيشرفته ان72 محاسبات غلط است
      علت علمي آن ميتواند عملكرد اين گوشي ها در محاسبات پيچيده اعشاري باشد كه مثلا باصطلاح ما كامپيوتري ها
      OverFlow ميدهد
      به هر صورت شديدا در حال تحقيق و مطالعه روي اين مسئله هستم

ج:
      عده اي از دوستان براي نوشتن برنامه هاي مفيد نحوه محاسبات را چه از طريق ايميل و يا پي ام درخواست كرده بودند

ج:
      با سلام
      من كه ندارمش
      تازه كاري نداره با همين محاسبان ميتواني راحت به هر زباني كه بخواهي همت كني و بنويسيد

ج:
      دوست عزيز با وارد كردن خطوط طول وخطوط عرض شهرتون ميتونيد هر كجاي جهان رو انتخاب كنيد .

ج:
      با سلام
      برنامه را در حالت مينيمايز نيز تست كردم و مشكلي نشان نداد
      ج:
      با سلام
      جاي آموزش اينجا نيست ولي با كمي خواندن راهنماي برنامه MidletPascal براحتي ميتواني به جوابت برسي
      براي نمونه
      تصوير
      DrawImage(LoadImage('/Back1.PNG'), 0 ,0);ooooooooooo
      صدا
      if OpenPlayer('/Azan.mp3', 'audio/mpeg') then
      if SetPlayerCount(1) then
      if StartPlayer then begin end
      والسلام

ج:
      اين يه امر كاملا منطقي هست !
      چون شما در لحظه اي كه برنامه را اجرا ميكنيد برنامه در همان لحظه با توجه به تاريخ و ساعت تنظيم شده روي موبايل اوقات شرعي را محاسبه و نمايش ميدهيد !
      ج:
      اولا با وجود تخمینهای محاسبه اوقات دیروز و امروز و فردا با هم خیلی فرق زیادی نمیکنند ولی
      این اشکال از سیستم عامل موبایلها است شما حتی اگر ساعت گوشی را وقتی برنامه در حالت اجرا است عوض کنید
      سیستم عامل اکثر گوشیها ساعت جدید را به برنامه ارسال نمیکند! البته بحث تخصصی شد نه؟ در حالی که برنامه در هر ثانیه اطلاعات جدید را از سیستم درخواست میکند!!!!؟؟؟
      شاید راهی باشد ولی من هنوز نمیدانم
      ج:
      کلا روی موتورولا خیلی از جاوا ها اجرا نمیشن ... من خودم دو سه روز ال 7 استفاده کردم واقعا گوشی بدیه ... اکثر جاوا ها رو اجرا نمیکنه
      ج:
      با سلام
      در حال مطالعه و خودآموزی با نرم افزار NetBeans 5.5 هستم ودارم ابزار های آن را یاد میگیرم اگر مرجع یا ایبوک با مثالهای زیادی و فارسی یا اینگلیسی خوبی دارید در اختیارم قرار دهید
      امیدوارم اس دی کی برای سری 60 نوکیا و موتو و ال جی و ... را هم داشته باشد

ج:
      از دوستان میخواستم بخواهم کسی میتواند SDK های سری 40 و سری 60 نوکیا را در اختیارم قرار دهد
      چون ارز فروم نوکیا نتوانستم دانلود کنم

ج:
      با سلام
      شرمنده از مشکلاتی روی بعضی مدل های گوشی ها دارد
      از دوستان میخواستم بخواهم کسی میتواند SDK های سری 40 و سری 60 نوکیا را در اختیارم قرار دهد
      چون از فروم نوکیا نتوانستم دانلود کنم
      جدول تقسیم بندی سری های نوکیا

سری ۳۰
      1100 1100B , 1108 , 2100 , 2270 , 2272 , 2275 , 2280 , 2280A , 2280B , 2285 , 2300 , 3350 , 3410 , 3510 , 3510i , 3530 , 3585 , 3590 , 6210 , 6250 , 6310 , 6310i , 6340 , 6340i , 6360 , 6370 , 6510 , 6560 , 6590 , 6590i , 7110 , 7160 , 7190 , 8910 , 8910i

سری ۴۰
      2600 2600cn , 2650 , 2651, 3100 , 3100B , 3105 , 3108 , 3120 , 3120B , 3125 , 3200 , 3200B , 3205 , 3220 , 3300 , 3300B , 3560 , 5100 , 5100A , 5140 , 5140B , 5140i , 6020 , 6020b , 6021 , 6030 , 6100 , 6108 , 6200 , 6220 , 6225 , 6230 , 6230B , 6230i , 6270 , 6280 , 6610 , 6610i , 6800 , 6800A , 6810 , 6820 , 6820B , 6820i , 6822 , 6822B , 6830 , 7200 , 7200B , 7210 , 7250 , 7250i , 7260 , 7280 , 8800 , 8801

سری ۶۰
      3230 , 3600 , 3620 , 3650 , 3660 , 6260 , 6260B , 6600 , 6620 , 6630 , 6670 , 6670B , 6680 , 6681 , 6682 , 7610 , 7610B , 7620 , 7650 , N70 , N90 , N91 , Panasonic X600 , Panasonic X700 , Panasonic X800 , Sando X , Sendo X2 , Siemens SX1 , Siemens SX2 , Lenovo P930 , Samsung D730

N-Gage
      N-Gage, N-Gage QD

نسخه 3.03

اشكالات 3:

در نسخه 3.03 دیگه اذان پخش نمیشه و در هنگام پخش اذان فقط پیام لطفا صبر کنید را نمایش می دهد!!!!!

با سلام
      1 - فايلهاي amr با كيفيت پاييني پخش مي شوند. در صورت امكان همان فايلهاي قبلي را جايگزين كنيد.
      2- با توجه به اختلاف چند دقيقه اي اذان صبح و اذان مغرب با اوقات شرعي اعلام شده از موسسه ژئوفيزيك، براي نرم افزار قابليت كاهش يا افزايش (افست) چند دقيقه قابل تنظيم اضافه نماييد.

من تمام نسخه ها را بروی ”” سامسونگ دی 600 ““ نصب کردم ولی تايمر هائي كه توي صفحه اصلي برنامه هست تماماً عدد 00:00:00 رو نشان ميدهد.
      اسامی فارسی شهرها و توضیحات بصورت حرف به حرف و از چپ به راست نوشته شده.

خسته نباشید، من یه مشکلی داشتم اونم اینه که وقتی یک بار اذان پخش می شه هنگام پخش مجدد روی پیغام کمی صبر کنید هنگ می کنه !( موتورولا-ال7)

كاركرد خوب 3:

نسخه 3.03 با موفقیت بر روی موتورولا اجرا شد ..........
      کلیه ساعت ها و اعداد دقیق بوده و بدون مشکل اجرا می شوند
      پخش فایل صوتی نیز به خوبی صورت می پذیرد ...
      تنها مشکل، عدم نمایش کامل صفحه است (نیمی از طول و عرض جغرافیایی تهران میره زیر صفحه) که اونم زیاد اهمیت نداره. (سایز صفحه: 220*176)

پيشنهادات 3:

پيشنهاد يه برنامه ديگه رو داشتم
      نرم افزاري كه عكس زمينه گوشي را هر روز يه بار عوض كنه كه براي ذكر روزهاي هفته خيلي عالي ميشه
      البته رو برنامه اذان هم ميشه پياده كرد ساعت 24 كه معمولا برنامه فعال است عكس زمينه رو هم عوض كنه

نسخه 3.04

كاركرد خوب 4:

ضرغامی جان بسیار عالی و زیبا ، تست کردم روی کا 610 سونی اریکسون خیلی خوب جواب داد !
      تو K750 به طور کامل تست شد و همه چیز به خوبی کار کرد.
      برنامه روي w700 نصب شد و كار ميكنه
      من به شخصه خودم از نسخه 3.4 روي كَوشي سوني اريكسون كا 610 استفاده ميكنم خيلي هم عالي هست و مشكل به خصوصي نداره .

اشكالات 4:

فقط امکان اتو استارت رو کم داره برنامه !
      روی n73 ساعت نمایش داده شده نیم ساعت عقب است .مانند ورژن قبل. در ضمن در این ورژن تست اذان هم عمل نمیکند
      متاسفانه این نسخه روی موتورولا مشکل داره.. برنامه 5 ثانیه قبل از اذان هنگ می کنه. به صورت دستی هم اذان اجرا نمی شه

اشکالی که مطرح کردم اتفاقا مربوط به اذان صبح می باشد ، که در صورتی که شما پخش اذان صبح را غیر فعال کرده باشید(سومین عدد برابر یک باشد) باز هم در هنگام اذان صبح ، اذان پخش می شود!!!!!

من تا حالا همه نسخه ها را دانلود کرده ام ولی متاسفانه هیچ کدام با N70 من سازگاری نداشت . لطفا به فکر ما هم باشید . ممنون .

سلام برنامه شما روی 7610 کار نمیده اعداد اشتباه نشون میده.

پيشنهادات 4:

با عرض سلام و خسته نباشيد . در ورژن جديد اين نرم افزار نيمه شب شرعي يكساعت بيشتر از زمان واقعي محاسبه شده است . لطفا اصلاح كنيد.

ظاهراً فقط همون نسخه 3.03 که می خواستین حذفش کنید رو موتورولا جواب می ده که اونم یه بار بیشتر اذان نمی گه.. بار بعدی تو صفحه لطفاً صبر کنید هنگ می کنه

با سلام
      پيشنهاداتي كه قبلا هم ذكر شده بود:
      1-صداي قابل تنظيم در داخل برنامه
      2-در حالت مينيمايز و پخش هشدار يا اذان سهولت در قطع صدا
      3- تغيير عكس زمينه گوشي بصورت روزانه براي هفت روز هفته
      4- اتو ران بودن برنامه

يه مطلبي به ذهنم رسيده كه به نظرم اعمالش تو برنامه خوب باشه
      1-هشدار قبل از طلوع آفتاب هر 5 دقيقه تكرار بشه يعني اگر زمان هشدار قبل از طلوع آفتاب 30 دقيقه باشه 30-25-20-...-5 دقيقه قبل از طلوع آفتاب هشدار مربوطه پخش بشه
      2-يك صداي كوتاه مانند دريافت Sms تا نيم ساعت بعداز اذان هر يك دقيقه پخش بشه

و يك پيشنهاد :
      اگر بشود برنامه شما لينكي هم به برنامه هاي قبله نما مثل" compass " داشته باشه خيلي مفيد تر خواهد بود .
      هم وقت نماز ---- هم جهت نماز

جواب ها 4:
      ج:
      شما مقدار ویبره را در قسمت هشدارها = 0 قرار بدهید

س: مقدار ویبره و سایر هشدار ها رو روی صفر قرار دادم دیگه هنگ نکرد اما اذانم نگفت فقط اون بالا نوشت مثلاً اذان ظهر ...

ج:
      فقط ویبره صفر بشود کافی است احتمالا گوشی شما با فانکشن ویبره ناراحته
      راستی ببینید گوشی شما با amr های برنامه مشکلی نداره؟
      لطف کنید بعد از هر بار تغییر ساعت موبایلهایتان حتما یکبار گوشی را خاموش و روشن کنید!
      ج:
      من هنوز در midletPascal تابعی برای کنترل صدا نیافته ام!
      ج:
      شما در جاوا وقتی برنامه ای را مینیمایز میکنید یعنی اختیار کیبرد گوشی را از این برنامه سلب کرده اید و کنترل را به سیستم عامل گوشی داده اید!
      ج:
      این کار شدنی است اما هر عکس حجم برنامه را بالا میبرد و متاسفانه اکثر گوشی ها دچار مشکل نصب و یا اجرا میشوند.
      ج :
      من هنوز برنامه ای جاوا که این امکان را داشته باشد ندیده ام و شاید شدنی نباشد اگر کسی برنامه ای با امکان اتوران دیده در اختیار من قرار دهد
      ج:
      با midletPascal هر کاری کردم نشد اصولا بعضی از نوکیا ها با محاسبات پیچیده اعشاری مشکل دارند

نسخه 3.05

اشكالات 5:

گوشيv360 موتورولا اذان نمي گويد
      دست شما درد نکنه من روی نوکیا N70نصب کردم برنامه نصب شد محیط بسیار جالبی داره ولی نه ساعات ونه منوها کار نمیکنه ضمنا من مشهدی هستم و وقتی شهر مشهد را انتخاب میکنم ساعات به هم میریزه

نسخه 3.04 و3.05 شما با هربار باز وبسته كردن يا عقب رفتن محاسبات ان بهم ميخورد وتست بخش ان قفل ميكند و كلا با تست بخش كل برنامه قفل ميشود روي ان73 و6600 امتحان كرده ام

برنامه روي N71 اذان نمیدهد و قسمت تست پخش, هنگ میکند در ضمن ساعت بالای برنامه نیم ساعت از ساعت خود گوشی عقب تر است
      رو 3250 که کار نکرد..

من نسخه 3.05 برنامه شما رو روی ان 95 تست کردم ، اصلا چیزی رو نمیشه عوض کرد یعنی توی تنظیمات و تعویض شهر نمیره ، فقط برای تهران که از اول سرشه به درد میخوره !!!

من ورژن 3.05 رو روی 6670 نصب کردم و اجرا هم شد.
      مشکلی که داره در تنظیمات هست که نمیشه مقدار عددی طول عرض رو وارد کرد. وقتی سیو مزنم و میره توی منوی اصلی اعداد نامربوطی رو نشون میده. و همین باعث میشه تنظیمات عمل نکنن.مشکل دیگه ایکه دیدم این بود که فایلهای صوتی مربوط به اذان و الارم رو نصب نکرده و وقتی تست رو میزنم تایمر صفحه اول پاز میشه ولی منوها کار میکنه

كاركرد خوب 5:

ممنون! روي گوشي من (Nokia 6630) هم كار ميكنه

برنامه روی p990تست واجرا شد.
      بدون هیچ گونه مشکل اجرا میشه وکاملأ دقیق وحساب شده کارمیکنه

من رو 6300 نوکیا نصب کردم و جواب گرفتم

پيشنهادات 5:

1-برنامه رو مي توني كاري كني از GPS هم استفاده كنه براي N95
      2- اگه من مختصات جغرافيايي را وارد كنم زمان اذان را درست نشون ميده
      3- برنامه رو ميشه RigthtoLeft كنيد

جواب ها 5 :

ج:
      ان 70 در محاسبات پیچیده اعشاری مشکل دارد
      متاسفم دنبال روشی مناسب برای حل این مشکل هستم ولی وقت کافی ندارم

ج:
      در مورد موبایلهای جی پی اس دار اطلاعی ندارم
      مختصات رو حتما بر حسب فقط درجه بدهید مثلا 32/14 درجه
      r 2 L ؟

نسخه جديد 860620 نسخه 3.06

اشكالات 6:

عزیز اینم جواب نداد ... ساعتش 4 ساعت عقبه.. (3250نوكيا)

روي گوشي نوكيا 6630 و 3230 اوقات به هم ميريزند.

متاسفانه روی N71 اذان پخش نمیشود و موقع پخش اذان برنامه هنگ میکند...

آقای ضرغامی مشکل از ویبره هست ولی صفرش کردم اذان داد.

مشکل گوشی من که 6630 هستش با برنامتون (آخرین ورژن 3.06) اینه که با انتخاب شهر تهران ساعتها اشتباه نشون داده میشن و وقتی هم که گزینه شهر جدید رو میزنم و مشخصات رو دستی وارد میکنم باز هم اعداد درست نمی شن در ضمن گزینه اختلاف ساعت با گرینویچ هم یه کم عجیب و غریب نشون داده میشه.لطفا من رو راهنمایی کنین.همچنین موقعی که پخش اذان را میزنم برنامه هنگ می کنه.

كاركرد خوب6:

ضمن تشكر از نرم افزار سودمند شما نسخه 3.6 اين نرم افزار روي نوكيا6120 تست شد و درست جواب داد ولي ...

روي p990i فرانسوي بسيار خوب جواب مي دهد.

اقا روی u600 هم نصب شد دمت گرم

روي گوشي k800 سوني اريکسون جواب داد البته دو دقيقه اذان صبحش اختلاف داشت ! بقيه هم چند ثانيه ! به خاطر طول و عرض جغرافيايي نيست ؟

جواب ها6:

قابل توجه افراي كه گوشي نوكيا دارند : (خصوصاً n73 دارها)
      براي جلوگيري از هنگ كردن برنامه اوقات شرعي ( از نسخه 3.03 به بالا) در قسمت تنظيم هشدارها ! مقدار زماني ويبره بايد كوچكتر يا مساوي 10 باشد .
      براي اطمينان ميتوانيد مقدار فوق را صفر كنيد

ج :
      در زمان طلوع هر 180 درجه 12 ساعته پس هر درجه معادل 4 دقیقه میباشد (عرض جغرافیایی)
      راهنمایی:میزان دقت را میتوانید با تغییر در طول و عرض جغرافیایی برای هر ماه یا سال در مکانهای مختلف جبران کرد

12. 3 كاربر زير از شما moeinm37 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #29

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : اسلامي موبايل
      شماره كاربري : 28034
      نام : Mohammed Redha
      سپاس ها : 15,188
      سپاس از شما 34,767 بار در 7,244 پست
      جزئيات بيشتر

اردشیر جان ممنونم ، خیلی زحمت کشیدی ، من هنوز برنامه رو تست نکردم ، انشالله تست خواهم کرد ونتیجه رو خدمت شما اعلام خواهم کرد .

فقط یک درخواست :

اگه ممکنه یه نسخه از این برنامه تهیه بکنید ، که منوی عربی و پایتخت وشهرهای مهم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس رو داشته باشه ، اگر هم کمک خواستید راجع به ترجمه کلمات من درخدمت شما هستم .

اینجا خیلی از دوستان ما که از شیعیان هستند از من همچنین برنامه ای رو درخواست میکنند و لی به دلیل عدم اشنایی انها با زبان فارسی و همچنین نبودن شهرهای کشورهای عربی در منو انتخاب شهرها استفاده از این برنامه سخت برایشان سخت میشود .

اگه زحمتش رو بکشید ثواب بزرگی بردید .

با تشکر

Follow Me On Instagram

Mohd_Asfoor

14. كاربران زير از شما MOHAMMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #30

شماره كاربري : 88875
      سپاس ها : 84
      سپاس از شما 178 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض نسخه عربی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammed
      اردشیر جان ممنونم ، خیلی زحمت کشیدی ، من هنوز برنامه رو تست نکردم ، انشالله تست خواهم کرد ونتیجه رو خدمت شما اعلام خواهم کرد .

فقط یک درخواست :

اگه ممکنه یه نسخه از این برنامه تهیه بکنید ، که منوی عربی و پایتخت وشهرهای مهم کشورهای عربی حوزه خلیج فارس رو داشته باشه ، اگر هم کمک خواستید راجع به ترجمه کلمات من درخدمت شما هستم .

اینجا خیلی از دوستان ما که از شیعیان هستند از من همچنین برنامه ای رو درخواست میکنند و لی به دلیل عدم اشنایی انها با زبان فارسی و همچنین نبودن شهرهای کشورهای عربی در منو انتخاب شهرها استفاده از این برنامه سخت برایشان سخت میشود .

اگه زحمتش رو بکشید ثواب بزرگی بردید .

با تشکر
      با سلام

خوشحال میشوم که انجام بدهم

فقط لطف کنید طول و عرض همه شهرها با ذکر کشور و همچنین ترجمه همه متون فارسی را برای من ارسال کنید شامل راهنما معرفی ها و منوها و هر چه فارسی در برنامه قرار داده ام

16. 2 كاربر زير از شما zarghami_az عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع