• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا از خرید این گوشی رضایت دارید؟

رأی دهندگان
    443. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

383 86.46%
    • خیر

60 13.54%
    صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
    نمایش نتایج: از 141 به 146 از 146

بخش اختصاصی Samsung S8500 Wave

1. Top | #141

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 652400
      نام : بهمن
      سپاس ها : 78
      سپاس از شما 116 بار در 30 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام مجدد خدمت همه ی دوستان

خیلی وقت بود که به سایت سری نزده بودم

خلاصه ی مطالبی که در زیر میخونید.... (Wave+یک دوربین دیجیتال زیر 400 تومن >>>>> SAMSUNG Galaxy S II GT-I9100) !!!!!!!!!!!!

بعد از خرید دوباره ی ویو با آمدن Galaxy S II I9100 به بازار ایران ، ویو ام رو فروختم و 9100 رو خریدم

و تجربه ی خوبی بود...
      9100 نسبت به ویو برتری های زیادی داشت
      دوربین واقعا بهتر 8MegaPixel Wide Angel Lens Via FullHD on Video
      صفحه ی بزرگتر ( 4.3 در مقابل 3.3)
      فلاش نسبتا بهتر
      سیستم عامل بهتر ( بادا در مقابل اندروید )
      حافظه ی داخلی بیشتر ( حدود نیم گیگ ویو در مقابل 12 گیگِ قابل دسترس گالکسی9100)
      رهایی از همه ی محدودیت های بادا در مقابل آزادی عمل در انتخاب برنامه های وسیع آندروید
      CPU و GPU بهتر و RAM و ROM بیشتر نسبت به ویو

اما به دلایلی مجبور شدم i9100 رو بفروشم ( دلیلش گوشی بازی نبود) و بعد از رفع مشکلم با همه ی برتری هایی که گفتم دیگه دوست نداشتم سراغ i9100 برم چون گالکسی 9100 واقعا از هر نظر یک سر و گردن از ویو بالاتره ولی تاکید میکنم که اصلا و ابدا گوشی خوش دستی نیست به خصوص برای افرادی که دستانی بزرگی ندارند! و به دلیل بزرگی صفحه ی نمایش ، خوش دستی گوشی فدای صفحه ی بزرگتر شده... تازه صفحه ی نمایشی که از هر 5تاش حداقل دوتاش زردی نامحسوس داره!!!
      Wave خیلی خوشدست تره و احتمالا میرم و دوباره ویو میگیرم....!

من توی یکی دوسال اخیر گوشی های شاخ بازار رو داشتم،تاکید میکنم که آدم گوشی بازی نیستم ، ولی وسواس خاصی در انتخاب گوشی دارم و اگه گوشی ایراد یا کمبودی داشته باشه نمیتونم تحمل کنم ، سیر عوض کردن گوشی ها اینطور بود
      K800>>>N86>>>Wave>>>N8>>>N958Gig>>>Wave>>>Galaxy S II >>>Xperia Arc S>>>Galaxy S Plus>>>HTC Sensation

کسی که گوشیی با صفحه ی نمایش AMOLED بگیره دستش و استفاده کنه دیگه نمیتونه با سایر صفحه نمایش ها کار کنه چون کیفیت Amoled واقعا بی نظیره
      در میان گوشی هایی که من داشتم تنها گوشی که هم SuperAMOLED بود و هم خوش دست بود و هم فلاش داشت Wave بود و تنها ضعفش سیستم عاملش بود که اونهم اوایل چندتا ضعف داشت ولی از JPKH2 به بعد دیگه رفع شد و به اعتقاد من ( با قبول خطر ویروس پذیری) Open Source نبودن سیستم عاملش ، بزرگترین ضعف Wave هست

اگه نخوام جانبدارانه قضاوت کنم و نظرم رو هم تحمیل کنم در حال حاظر ویو بهترین گزینه ی حال حاظر هست و اگر کسایی باشن که با آیکن های کوچک Bada 2.0 در ویو مشکل داشته باشن Wave III بهترین گزینه برای اونهاست هرچند دیگه خوشدستی ویو رو از دست میدند، ضمنا تصدیق بفرمایید که کج سلیقه گی هست که در حضور دو SuperAMOLED خوب مثل ویو و ویو 3 ، به سراغ ویو 2 بریم مگر اینکه مشکل محدودیت هزینه وجود داشته باشه

اما اگه بخوایم یه رقیب جدی و درحدواندازه های Wave I و Wave III دست و پاکنیم Galaxy S II Mini ( در صورت داشتن فلاش دوربین) که قرار سال میلادی جاری معرفی بشه، رقیب قابل اعتنایی هست چون هم به اندازه ی Wave III هست و هم S-Amoled هست و هم در بدترین حالت از لحاظ سخت افزاری شبیه Wave III هست ( ویو 2 به دلیل نداشته صفحه ی AMOLED زیاد جالب نیست هرچند SuperClear LCD خیلی خیلی از سایر صفحات سایر گوشی ها بجز Retinaی اپل ، بهتره)

به عنوان نکته ی پایانی شاید دوستانی باشند که باشنیدن سرعت های بالا ی CPU های گوشی های جدید و چند هستگی های اونها ، گول بخورند ، دوستان اون اطلاعات واقعی هستند ولی کاربردی نیستند، خلاصه بگم واقعا همون یک هسته ی 1000 مگاهرتزی کافیه و دوهسته و چهارهسته ای دیگه بازی های تبلیقاتی و غیر کاربردیه و فقط بیخودی داغ میکنه مگه اینکه خوره های بازی پیدابشند که بخوان بازی های بسیار سنگین رو روی گوشی اجرا کنند که این گروه از قشر محترم موبایل بازها گوشی رو با تبلت و لپ تاپ اشتیباه!!! گرفته اند( البته فیلمبرداری FullHD خیلی بهتره که دوهسته ای باشه چون پردازش بالایی میخواد)
      سی پی یو های با فرکانس بالاتر از 1400 همچنین چند هست ای ها داغ میکنند و حسابی حالتونو میگیرند
      زیر 1000 کند و بالای 1400 تک هسته ای گرم میشه ، S8500 , S8530 و S8600 خوب و مناسب اند

امیدوارم تونسته باشم رفع ابهام هایی درمورد WAVE و سایر گوشی ها کرده باشم ، اینها سیاه مشق های من بود و طبیعیه که ممکنه برخی از دوستان با من موافق نباشند)

پیروز و سربلند باشید

2. 9 كاربر زير از شما Bahman.M86 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #142

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
      شماره كاربري : 146009
      نام : @/\/!$
      سپاس ها : 61,511
      سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
      جزئيات بيشتر

دانلود فایل بررسی تخصصی wave با فرمت pdf

منبع :gsm

5. 5 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #143

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 380116
      نام : Mehdi
      سپاس ها : 4,347
      سپاس از شما 4,270 بار در 652 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paradise_is4u
      سلام، راي من به عنوان دارنده Wave (از تير ماه تا كنون) به طور قطع "آري" هست. چون:

1-صفحه نمايش ضد خش لمسي خازني،Super AMOLED، نمايش 16 ميليون رنگ، ابعاد 3.3 اينچ با رزولوشن WVGA و Multi Touch، جاي هيچ شكايتي باقي نمگذاره و ديدن يك فيلم يا تصوير HD، مورد تحسين هر بيننده اي قرار ميگيره.
      2-بدنه فلزي محکم يك تكه (هيچ شياري در كناره بدنه ديده نميشه) با ضخامت بسيار کم (10.9 ميلي متر) كه اگر بهش عادت كنيد، بسيار خوش دست هست.
      3-سيستم عامل انحصاري کمپاني سامسونگ به نام Bada به همراه Samsung Apps كه يه تجربه سريع و رشد پر سرعت رو منتقل ميكنه. و اينكه در Bada همه امكانات مهم و پيشرفته وجود داره و كار كردن باهاش لذت بخشه.
      4-پردازنده قدرتمند يک گيگاهرتزي ARM Cortex A8 كه سرعتي بي نظير ، Multi Tasking بدون محدوديت و پخش و ضبط عالي فيلم HD رو به گوشي داده.
      5-پشتيباني چهاربانده از GSM و پشتيباني دو بانده از HSDPA با سرعت 7.2 مگابيت بر ثانيه و HSUPA با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه كه دارنده گوشي به هر كشوري سفر كنه و سيم كارت اون كشور رو بگذاره، به مشكل بر نخواهد خورد.
      6-فناوري Wi-Fi 802.11 b/n/g به همراه پشتيباني از WPS ، كوچكترين فناوري اتصال بي سيم رو از قلم نينداخته.
      7-GPS مجهز به A-Gps كه خوب همه به نقش مهمش واقف هستند.
      8-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس اتوماتيك و لمسي، فلاش LED، قابليت هاي تشخيص چهره ، لبخند و چشمک،Geotagging انتظار ها رو برآورده ميكنه و يكي از بهترين 5 مگاپيكسلي هاي ساخته شده هست.
      9-قابليت فيلمبرداري HD 720p با سرعت 30 فريم بر ثانيه.
      10-مقدار حافظه داخلي كافي به شرح يک گيگابايت براي ذخيره سازي نرم افزارهاي بادا، 550 مگابايت براي ذخيره سازي پيام ها و 390 مگابايت براي حافظه در دسترس کاربر
      11-پشتيباني از کارت حافظه microSDHC تا 32 گيگابايت (بيشترين حجم ممكن تا به امروز)
      12-ورودي استاندارد microUSB و شارژ باتري از طريق اين پورت توسط كامپيوتر كه كاربر رو از همراه داشتن دائمي آداپتر شارژر بي نياز ميكنه.
      13-بلوتوث 3.0 استريو مجهز به A2DP كه بالاترين سرعت انتقال ديتا رو از طريق اين پروتكل تا به امروز ارائه ميده.
      14-ورودي استاندارد جک 3.5 ميلي متري صدا و تكنولوژي DNSe اين امكان رو ميده تا كاربر بتونه با اتصال يك headphone يا earphone استاندارد كه براي گوش دادن به موزيك حرفه اي ساخته شده، تجربه صدايي رو داشته باشه كه تاكنون از هيچ گوشي موبايلي شنيده نشده.
      15-داراي خروجي تلويزيون با قابليت انتخاب سيستم خروجي Pal يا NTSC
      16-داراي راديو FM استريو به همراه RDS ، ضبط برنامه هاي راديويي
      17-نرم افزار ....... و پشتيباني از وب سايت هاي اجتماعي ........ و Twitter و Social Hub. (ويو از نظر انجمن EISA بهترين گوشي در سال 2010 در زمينه Social Media شناخته شده است.)
      18-پخش اكثر فرمت هاي ويديويي رايج از جمله WMV/MKV/DivX/XviD با قابليت نشان دادن زيرنويس
      19-پخش صداي بسيار مطلوب
      20-باتري 1500 ميلي آمپر و داراي عمر بسيار مطلوب

همه اين امكانات به طور يكجا در يك گوشي كم حجم و زيبا جمع شده، خاصيتي كه شايد تاكنون در گوشيهاي موبايل ديگر خصوصاً با اين محدوده قيمتي به چشم نخورده باشه.

آخه مگه دیگه یه گوشی چی باید داشته یاشه ؟؟؟
      I'm here, on the Wave !!!

7. 5 كاربر زير از شما badaDROID عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #144

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 346517
      سپاس ها : 22
      سپاس از شما 2 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vtv004
      گوشیه خوبیه یا بهتره بگم بهترین گوشی دنیاست چون بالاترین سخت افزارو داره و تنها رقیبش گالکسی هستش که اونم فلاش نداره
      بعد از اون نزدیکترین رقیبش یک سوم قدرت پردازش گرافیکی ویو رو داره یعنی آیفون چهار وحدود دو ونیم برابر قیمت ویو است
      تنها عیبش هک نشدنش و کم بودن نرم افزارها و گیم هاش البته سه ماهه بادا اومده و نزدیک به 1500 نرم افزار و بازی بد نیست

کی هک میشه؟
      قدیمیه تاپیک ولی مقایسه ویو با آیفون خیلی کم انصافیه! من هم وی داشتم هم 4اس! اصلا قابل مقایسه نیستن!! هفته ی اول که از آیفون اومدم رو ویو اصلا باهاش حال نکردم!!
      بلاخره الکی که نیس 7 برابره ویو قیمت داره...

9. كاربران زير از شما hbptbs عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #145

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 648161
      سپاس ها : 39
      سپاس از شما 21 بار در 11 پست
      جزئيات بيشتر

یادش بخیر همون اوال که اومد ویو1 یکی خریدم
      خدای سالاری بود برا خودش
      همه تو کف کیفیت تصویرش بودن
      اولین امولد بود
      حیف که سامسونگ ساپورتش نکرد و بادا رو زمین زد

11. 3 كاربر زير از شما toptime عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #146

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 785671
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 1,473
      سپاس از شما 2,761 بار در 1,272 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط toptime
      یادش بخیر همون اوال که اومد ویو1 یکی خریدم
      خدای سالاری بود برا خودش
      همه تو کف کیفیت تصویرش بودن
      اولین امولد بود
      حیف که سامسونگ ساپورتش نکرد و بادا رو زمین زد
      آره خداییش !منم روز اول دوتا خریدم ! تو فامیل همه تو کفش بودن !!به نظر من همین الانشم از Galaxy s بهتره !! ولی حیف ....

13. 2 كاربر زير از شما wavea عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

توضیحاتی درباره این موضوع