• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 204376
      نام : morteza
      سپاس ها : 606
      سپاس از شما 18 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض بالا نمیاد کمک کمکم کنید

کمک کمک کمک فوری لطفا ....با عرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز من روی گوشیم hslp رواجرا وبعد از reset storagرام 3.14رو به مموری کارت انتقال دادم بعد از اجرای تعویض رام تا20%که پیشرفت داشت متاسفانه قطع شد وحالا گوشی بالا نمیاد و در صحفه بوت ارور ،رام با مشکل مواجه است میزنه نه گوشی بالا میاد ونه جلوتر میره باتشکر
      hspl:1.42
      رام گرفته شده از سایت
      شارژ%100بود

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 68667
      نام : آرمین
      سپاس ها : 568
      سپاس از شما 285 بار در 115 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط morfin

کمک کمک کمک فوری لطفا ....با عرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز من روی گوشیم hslp رواجرا وبعد از reset storagرام 3.14رو به مموری کارت انتقال دادم بعد از اجرای تعویض رام تا20%که پیشرفت داشت متاسفانه قطع شد وحالا گوشی بالا نمیاد و در صحفه بوت ارور ،رام با مشکل مواجه است میزنه نه گوشی بالا میاد ونه جلوتر میره باتشکر
      hspl:1.42
      رام گرفته شده از سایت
      شارژ%100بود
      کاشکی این رام 3.14 رو نمیریختی، چون با spl 2.08 سازگار نیست، حالا از یک رام اوریجینال از سایت htc دانلود کن و با لینک زیر آموزش برگردان spl رو انجام بده،
      اگر هم رام 3.14 اوریجیناله و اصرار داری بریزیش باید اونو مثل همین برگردوندن spl رو مموری بریزی با مموری نصبش کنی که چون harspl3.14 نیومده با اون رام نمیتونی اندروید رو داشته باشه تا دوباره با رام خاورمیانه ای از روی مموری بریزی روش
      http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=90054

4. كاربران زير از شما avs_online عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 204376
      نام : morteza
      سپاس ها : 606
      سپاس از شما 18 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط avs_online
      کاشکی این رام 3.14 رو نمیریختی، چون با spl 2.08 سازگار نیست، حالا از یک رام اوریجینال از سایت htc دانلود کن و با لینک زیر آموزش برگردان spl رو انجام بده،
      اگر هم رام 3.14 اوریجیناله و اصرار داری بریزیش باید اونو مثل همین برگردوندن spl رو مموری بریزی با مموری نصبش کنی که چون harspl3.14 نیومده با اون رام نمیتونی اندروید رو داشته باشه تا دوباره با رام خاورمیانه ای از روی مموری بریزی روش
      http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=90054
      با تشکر از همکاری شما دوست عزیز ولی من هرکاری میکنم سایت اچ تی سی سریال گوشی رو شناسایی نمی کنه راه وروش دیگری برای گرفتن رام اورجینال هستش با تشکر فراوان از همکار ی صمیمانه شما

توضیحاتی درباره این موضوع