• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
    نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #41

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 367981
      نام : hossein
      سپاس ها : 929
      سپاس از شما 3,369 بار در 1,098 پست
      جزئيات بيشتر

یادش بخیر اول که عضو شده بودم 1 مدت خیلی بازی میزاشتم برای دانلود بعد 1 بار گفتم فلان برنامه انقدر دانلود شده ولی چند نفر بیشتر تشکر نکردن
      جواب امد اگه دنبال تشکری قرار نده
      اولش دلسرد شدم ولی بعدن به این نتیجه رسیدم بهترین لذت لذت اشتراک نظر و کمک به هم نوع هست

2. 13 كاربر زير از شما ho33einfi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #42

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 748563
      سپاس ها : 4,309
      سپاس از شما 6,191 بار در 719 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همگی
      به نظرم نمیشه انکار کرد که تشکر موجب دلگرمی بیشتر برای یه کاربر میشه خصوصا برای کاربران تازه وارد
      بنده کسی رو میشناسم که تاپیکی زده و نسبت آمار دانلود به تشکر هفتصد به صد بوده یعنی از هر هفت نفری که دانلود کرده یه نفر تشکر کرده
      میتونیم بگیم یه قسمتش برای این بوده که کاربر دانلود کرده و بعد دیده به دردش نمیخوره پس تشکر نکرده
      یا اینکه یادش رفته
      یا بلد نبوده و ...
      به نظرم اگه بخواهیم علتش رو ریشه یابی کنیم میبینیم که کلا حس قدردانی در جامعمون ضعیفه
      البته اینم قبول ندارم که آدم الکی تشکر کنه. هرچیزی به جاش
      حتی اون پستی که به دردمون نمیخوره اما میبینیم که زحمت زیادی براش کشیده شده جای تشکر داره
      ویرایش توسط PAEEZAN : 19-11-2012 در ساعت 20:02

5. 10 كاربر زير از شما PAEEZAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #43

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 714906
      نام : حسین
      سپاس ها : 719
      سپاس از شما 383 بار در 110 پست
      جزئيات بيشتر
      اول از همه تشکر میکنم از آقای جمال برای این مقاله به جاشون.
      خوبه که ما کژی های اخلاقی موجود خودمون رو شناسایی و به رفع اون بپردازیم(حتی در محدود یک سایت و یک تشکر کردن)
      همین فرهنگ سازی صحیح و طرز برخورد هر شخص داخل سایت میتونه پیش زمینه ای باشه برای متعالی کردن سایت و جامعه مون.
      به نظر من هر کسی رفتارش در بر دارنده شخصیت و ماهیتشه.
      پس کسی نباید از اینکه مقالش یا تاپیکش یا پستش اونطوری که باید تشکر نمیشه،اون چیزی رو که فکر میکرده درسته انجام داده.
      صحبت کوتاه کنم،امیدوارم همین بحث کوچک ما هم رفع بشه و یک قدمی(هرچند کوچک)باشه برای پیشرفت.
      انشاالله

7. 5 كاربر زير از شما igo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #44

شماره كاربري : 696854
      نام : sina
      سپاس ها : 2,068
      سپاس از شما 1,418 بار در 518 پست
      جزئيات بيشتر

آقا واقعا مطلب مفیدی بود
      یا حق

9. 2 كاربر زير از شما I-SINA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #45

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 66209
      نام : ژاک
      سپاس ها : 2,988
      سپاس از شما 3,784 بار در 1,117 پست
      جزئيات بيشتر

مطلب جالبی بود ممنون دوست عزیز .دو مورد البته . یکی اینکه همونطور که گفتین متاسفانه وقتی مدیر باشی یه شکلک هم بفرستی 100 نفر میان دکمه تشکر رو میزنن دوم اینکه پست تشکر زدن خلاف مقرارت هستش ولی تو سایت نگاه کنین پر هستش از پستهای تشکر حالا اگه کاربر جدید باشه میگیم جدیده ولی اگه نگاه کنین میبنین کلی پست تشکر توسط مدیران زده میشه ولی وقتی یه کاربر پست تشکر میزنه میگن زدن دکمه تشکر کافی هستش به هر حال این چیزا تو جامعه واقعی ما نمونه هاش زیاد هستش پس نمیشه انتظار داشت تو جامعه مجازی نباشه .

11. 5 كاربر زير از شما jack_panosyan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #46

شماره كاربري : 781551
      نام : سناتور حامد
      سپاس ها : 1,384
      سپاس از شما 6,203 بار در 573 پست
      کمک مالي به سايت: 1810000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jack_panosyan
      مطلب جالبی بود ممنون دوست عزیز .دو مورد البته . یکی اینکه همونطور که گفتین متاسفانه وقتی مدیر باشی یه شکلک هم بفرستی 100 نفر میان دکمه تشکر رو میزنن دوم اینکه پست تشکر زدن خلاف مقرارت هستش ولی تو سایت نگاه کنین پر هستش از پستهای تشکر حالا اگه کاربر جدید باشه میگیم جدیده ولی اگه نگاه کنین میبنین کلی پست تشکر توسط مدیران زده میشه ولی وقتی یه کاربر پست تشکر میزنه میگن زدن دکمه تشکر کافی هستش به هر حال این چیزا تو جامعه واقعی ما نمونه هاش زیاد هستش پس نمیشه انتظار داشت تو جامعه مجازی نباشه .
      کاملا درسته
      باید فرهنگ تشکر کردن در سایت تغییر کنه. ضمن سپاس از کلیه متخصصین و مدیران محترم گاهی اوقات فکر می کنم ملاک سپاس تو این سایت افراد هستند نه مطالبشون. امیدوارم به کسی بر نخوره ولی برای این گفته خودم دلایل زیادی دارم. گاها مقاله هایی تو سایت دیدم که بعضی از دوستان براش خیلی زحمت کشیدن چه برای ترجمه ش چه برای گرداوریش ولی علیرقم بازدیدهای فراوان میبینید مثلا 60 تا سپاس داره ولی در جای دیگه یکی دیگه از دوستان یه مطلب معمولی نوشته و دهها خط سپاس داره.
      اگر خواستید دهها مورد رو میتونم ذکر کنم. امیدوارم دوستان ناراحت نشن ولی یه جورایی گاهی حس میکنم سپاسهای سیاه رنگ که کاربران معمولی به دوستان میدن یه جورایی یه طعم دیگه داره چون اونها بیطرفن و چون از مطلب خوششون اومده سپاس دادن. دوستان به دل نگیرن من نظر شخصیمو گفتم. مضافا اینکه میدونم هیچکس بخاطر سپاس گرفتن مطلب نمی نویسه. سپاس موجب دلگرمی دوستان میشه.

13. 3 كاربر زير از شما T.B.Z عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #47

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 791478
      نام : Milad
      سپاس ها : 324
      سپاس از شما 12 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

15. كاربران زير از شما milad_abdis عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

توضیحاتی درباره این موضوع