• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : بخش مقاله نویسی
      گروه : مقاله نویسی
      شماره كاربري : 148249
      نام : جمال
      سپاس ها : 5,627
      سپاس از شما 5,871 بار در 1,195 پست
      جزئيات بيشتر

یکی از دوستان موردی را اشاره کرده بود که من تصمیم گرفتم مطلبی در باب فرهنگ تشکر و امتیاز در سایت بنویسم.
      فکر میکنم مسئله تشکر کردن در سایت از دو دیدگاه قابل بررسی است: اول خود تشکر کردن است و دیگری چگونه تشکر کردن است .!
      حال به این دو مسئله خواهیم پرداخت ؛

آیا شما برایتان پیش نیامده که نرم افزار مفیدی در سایت گذاشته اید و دیده اید که تعدا دانلود ها زیاد ولی تعداد تشکرها کم باشد ؟ آیا این مسئله شما را ناراحت نکرده است ؟ و این موضوع از انگیزه شما برای فعالیتهای بعدی نکاسته است ؟
      و آیا خود شما از پست دوستانتان که بسیار برای شما مفید بوده و گره ای از کار شما گشوده است تشکر کرده اید ؟
      مسئله دیگر و مهمتر این است که مبنای تشکر کردن و امتیاز دادن به یک پست یا تاپیک چیست و بر چه اساسی از یک پست یا تاپیک تشکر میکنیم؟
      آیا واقعا مفید بودن پست یا تاپیک برای ما ملاک است یا اسم و رسم نویسنده پست ؟
      آیا اگر بر فرض مدیری نرم افزاری را معرفی کند همان قدر از او تشکر میشود که اگر کاربری معمولی نرم افزار بهتر و مفیدتری معرفی کند ؟ متاسفانه جواب این سوال خیر است و مسلماُ تعداد تشکر و امتیاز بیشتری به مدیر خواهد رسید ! و آیا اگر مدیران رده بالا از پست کاربری معمولی استفاده کردند از او تشکر میکنند یا به وی امتیاز میدهند ؟؟ (اگر چه به طور یقین هیچ کس منکر توانایی مدیران و فعالیتهای آنان و لیاقتشان نیست ولی آیا این باید ملاک ما برای تشکر از پستها باشد ؟!
      (البته در این مورد لینک و مثال زیاد است که در جهت عدم ایجاد هرگونه سوء تفاهم و دلخوری از ذکر این موارد خودداری میشود)
      بیاییم با کمک هم سایت موبایلستان را که از لحاظ در نوع خود بی رقیب است در این مورد نیز الگویی کنیم برای دیگر سایتها.
      امیدوارم این مقاله تلنگری باشد برای ارتقاء فرهنگ تشکر کردن در سایت موبایلستان و بدین گونه انگیزه ای دهیم به کاربرانی که به خانواده موبایلستان میپوندند.
      با تشکر از دوست عزیزم EMPREX

.
      ویرایش توسط Jamal.M : 10-11-2010 در ساعت 14:40 دلیل: به هم ریختگی پست ها

2. 169 كاربر زير از شما Jamal.M عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#MEHDI#,.: MOSTAFA :.,.:: MAKAN ::.,.:AFSHiN:.,.R.E.Z.A.,:.A.L.I.R.E.Z.A.:,A.M.2,A7X,ALi G@L@XY,ali-vizzz,ALIREZA,AlirezaDesire,Amin,AMINEDGE,AminMzh,Amirrasa,AmirSAMSUNG,amirurum,AraSh_HighFire,armin_punisher6,arn1363,aryajaan,ashkankhoshtip,ASSO,avannn,AYBAK,™ AMIN,™Arman,™EXITMOOD,™HUMAN,™SoRooSH,®.Mahdi,berabar,blackmak1991,blood eater,CREATIVE,danesh12,danial_sh69,dgmuhammad,Dr.SAHA,DR_MOOSAVI,E B I,ehsan2004,EMPREX,en.amin,enep2008,exclusivesx,F A R D ! N,F A R I D,FarzadDev,First.Last,Gamer,GenomeX,ghoorbaghe1,h.ahmadi,H@DI,H@M!D,habibfadae,HAM3D,hamsargol,HF273,HOSSEIN 7,Hossein-MI,H_TOSHIBA,I-SAEED,I-SINA,I-Vahied,igo,IMAN,iman.day7,J@M@L,jack_panosyan,jetdroid,Jeyran,jilibilina,K.E.V.I.N,kalantar10,Kamy-R,KEYHAN,koorosh.k2,Kourosh1348,LIDA,LorD MysteriouS,LOVE Story,M D C E N T E R,M O H A M M E D,m.bahari1364,M.F.N,m.sheykhi,M2M4,MAGN3TIC C0RE,majidw980,MaKenZi,mako,mamad mokafat,man2011,MARYAM,masoud21,mehradomid,MEMAR.Z,METOD,MFORSPEED,milad_abdis,Milo.Metallboy,MirMEHDi,mjs001,mkh-n71,mmontaj,MODERN,mohammad parsa,mohsen-unique,MOJI3180,MOoHAMMAD,MORTEZA,MORTEZA*,mOr_uSe,MOSIFA,M_Erjenany,N E X U S,Negar,nujh,on time,oral_81,OWNAY,PAEEZAN,parviz.bahri,payaaaaam,PERS!AN,pooreya_2008,pooya.k,porygalaxys,pouria_br,POURYA,QUANTUM,RADIKAL,Rasoulsilver,redbeard,REZ@HTC2,Reza 7,r_you168,S-AJAD,s.e.v.e.n.k.h.a.n,S.I.N.A,saeidataei,Samsung Galaxy SIIII,SHAHA3,SHAHAB,shahi.persian,shahriar4000,shoeib,SIAVASH,sina_d900,Smigel,Soheil.DVBHS,still2sm3,superb boy,trinx,محمّد امین,wisam,xperia_j,ZeNer,zibaa,_ANONYMOUS_,_MoHaMaD_,~DrunK,انجمن 1000,بچه مثبت,برنابا,ساناز

3. کسب و کار

4. Top | #2

بخش : بخش مقاله نویسی
      گروه : مقاله نویسی
      شماره كاربري : 148249
      نام : جمال
      سپاس ها : 5,627
      سپاس از شما 5,871 بار در 1,195 پست
      جزئيات بيشتر

با عرض معذرت فراوان از دوستانی که در این تاپیک نظر داده بودند به علت به هم ریختگی پست ها مجبور شدم پست های دوستان رو حذف کنم. مجددا منتظر نظرات شما هستیم

ممنون

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 76800
      نام : کوروش کبیر
      سپاس ها : 32,777
      سپاس از شما 22,621 بار در 4,449 پست
      جزئيات بيشتر

چی بگم والله.هر چی شما گفتی درسته و واقعیته.دیگه تکرار مکررات نمیکنم.ایشالله این رویه درست بشه و هر یک دانلود یک تشکر و امتیاز هم دنبالش باشه.

6. Top | #4

شماره كاربري : 90909
      نام : mohsen
      سپاس ها : 6,103
      سپاس از شما 8,983 بار در 1,801 پست
      جزئيات بيشتر

ممنون جمال جان .
      تشکر کردن یا نکردن بعضی افراد از یک پست دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه. وقتی پستی باشه که از ابتدا توسط مدیران و همکاران سایت ازش تشکر شده باشه، خود بخود باعث میشه همه افراد دیگه هم از اون پست تشکر کنن، ولی وقتی دیده میشه که یک مطلب با اینکه بسیار آموزنده هم هست ولی چون هیچ مدیر یا همکاری از اون پست تشکر نکرده، بنابراین روی اعضای عادی هم تاثیر میذاره و اونها هم ناخواسته از اون فرد تشکر نمیکنن.

من فکر میکنم این مقاله رو بدون استثنا همه قبول دارن ولی متاسفانه بخاطر اینکه این نحوه تشکر کردن و امتیاز دادن نه توی این سایت بلکه همه سایتای مشابه جا افتاده، باز هم شاهد تکرار این موضوع خواهیم بود و همچنان این تبعیض وجود خواهد داشت.

امیدواریم نگاه ما به همه اعضا یکسان بشه و به جای امتیاز دادن و تشکر کردن از رنگ کاربری اون یوزر، از مطلب پستش تشکر کنیم ...

7. Top | #5

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
      شماره كاربري : 151591
      سپاس ها : 109,227
      سپاس از شما 93,572 بار در 12,684 پست
      جزئيات بيشتر

تشکر میکنم بابت مقاله دوست عزیزم آقا جمال

تشکر کردن به نظر من ، ریشه فروم هست ، من در خیلی از فروم ها دیدم که مدیران فروم کلا با تشکر کردن مخالف هستن و این مورد رو به کل از سایت حذف کردن و تنها امتیاز رو فعال باقی گذاشتن.

در صورتی که یکی از بزرگترین اهداف تشکر در فروم ، که کاملا هم تعریف شده هست ، مفید بودن مطلب هست.
      یعنی مطلبی که مفید هست ، قطعا تشکر بیشتری خواهد داشت.

البته مسئله ای که عنوان کردم در باب اهمیت تشکر بود.

مسائل زیادی حول تشکر کردن یا نکردن دوستان وجود داره ، به طور مثال پرطرفدار بودن مطالب نقش بسزایی در این زمینه داره ، مثلا تاپیک برنامه ای در بخش سیمبین ، ممکن هست 10 یا 20 برابر برنامه ای با همون کاربرد در بخش آندروید داشته باشه.
      که این فقط بخاطر نفوذ بیشتر سیمبین در بین کاربران هست.

ولی بطور کلی که بخوام نظرمو بگم در این زمینه ، دوستان کم لطفی میکنن در تشکر کردن.
      اگر بخواهیم بطور کلی به تشکر کردن نگاه کنیم ، میبینیم که تشکر کردن تنها یک عدد هست که در پنل کاربر ثبت میشه.
      و از فرد تشکر کننده چیزی هم کم نخواهد کرد ، به جز اینکه تشکر کاربر رو از نفر مقابل میرسونه.
      ولی در عوض همین عدد ناچیز ، میتونه انگیزه فرد رو برای فعالیت بیشتر و مفید تر چند برابر کنه.
      واقعا اگر در فرومی تشکر کردن به خوبی جا بیافته ، پیشرفت فروم بصورت تصاعدی خواهد بود.

در حال حاضر سایت موبایلستان به نظر من ، یکی از بهترین نمونه های در زمینه تشکر کردن هست.
      این رو با توجه به اینکه در بیش از 200 فروم ایرانی و خارجی عضو هستم میگم و واقعا موبایلستان و کاربران موبایلستانی خیلی خوب عمل کردند.

حداقل کاری که با تشکر کردن انجام میدیم ، تشکر از وقتی هست که دوستمون برای نوشتن پست کشیدن تا اون رو در اختیار شما قرار بدن.

خوشبختانه به شخصه خساستی در تشکر کردن ندارم و تا جایی که تونستم از پست های کاربران بدون نگاه کردن به درجه و مقام طرف مقابل تشکر کردم.
      و از این بابت خیلی خوشحالم.

--------------------------------------------
      .
      .
      .

8. Top | #6

شماره كاربري : 251088
      نام : Amir
      سپاس ها : 36,268
      سپاس از شما 27,269 بار در 4,910 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.m
      آیا اگر بر فرض مدیری نرم افزاری را معرفی کند همان قدر از او تشکر میشود که اگر کاربری معمولی نرم افزار بهتر و مفیدتری معرفی کند ؟ متاسفانه جواب این سوال خیر است و مسلماُ تعداد تشکر و امتیاز بیشتری به مدیر خواهد رسید !
      .

سلام پست منو رو هم داغون کردی
      البته بستگی به این داره که اون کاربر چه کسی باشه

جمال با شما کاملاً موافقم و امیدوارم همه دوستان با یک دید دیگر به زحماتی که سایر بچه ها در سایت میکشند نگاه نکنند ...
      از علی آقا مدیریت سایت گرفته تا جدیدترین کاربر سایتمون ...
      رنگ کاربری مهم نیست ... مهم زحمتی و فعالیتی هست که همه دوستان برای پیشرفت سایت انجام میدن ...
      روزگاری است که سودای بتان دین من است // غم این کار نشاط دل غمگین من است

9. Top | #7

بخش : نرم افزارهای فارسی Symbian 9.x/^3
      شماره كاربري : 284623
      نام : مهرداد
      سپاس ها : 4,297
      سپاس از شما 16,285 بار در 1,249 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

باتشکر از آقا جمال من هم موافقم

ببینید دوستان ظاهرا چند صد نفر عزیز تا کنون در سایت ثبت نام کرده اند و عضویت موبایلستان در آمده اند

چند تا از این عزیزان توانایی بالاتر بردن سطح سایت را داشته اند ولی به هر دلیل ادامه نداده اند

اگر ادامه می دادند و این افراد بیشتر جذب میشدند وضعیت چگونه میشد

اگر بیشتر بررسی و روانکاوی کنیم جا برای خیلی کارهای دیگر داریم خصوصا برنامه نویسی و خلق نرم افزار

هر گونه عملکرد و حمایتی که باعث جذب نیرو و پتانسیل فعال شود که نتیجه آن پیشرفت سایت شود قابل تقدیر است چه تشکر چه امتیاز چه مدال و چه انتخاب به عنوان برتر مسابقه و چه و چه ...
      خیلی جالبه پست من حذف شده ؟؟!!!؟؟؟

خوب متوجه شدم ...

10. Top | #8

شماره كاربري : 187825
      نام : armin
      سپاس ها : 3,989
      سپاس از شما 2,351 بار در 1,005 پست
      جزئيات بيشتر

من فقط از پستهای مفید تشکر نمیکنم.بلکه بعضی وقتها میبینم که یه نفر به خاطر یه پست واقعا زحمت کشیده حتی اگه به دردمم نخوره ازش تشکر میکنم.از تعداد تشکرهامم کاملا معلومه.

11. Top | #9

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 116101
      سپاس ها : 261
      سپاس از شما 139 بار در 18 پست
      جزئيات بيشتر

ممنون آقا جمال مطلب جالبی رو خاطر نشان کردی.

12. Top | #10

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 415066
      سپاس ها : 619
      سپاس از شما 417 بار در 61 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به دوستان خوبه موبایلستان
      ممنون از دوست عزیز به خاطر مقاله مفیدشون
      اما در مورد تشکر و امتیاز ....
      من خیلی پست نداشتم ولی تو همین تعداد هم به نظرم تشکر ، امتیاز و بازدید رابطه ی مستقیمی با نوع و شهرت کاربر داره طوری که خوب خیلی از کاربران رو از ادامه فعالیت دلسرد می کنه
      این نکته باعث می شه بخش ها ثابت می مونن، دیر به دیر آپدیت می شن و ...
      خوبه که دوستمون زحمت تذکر رو کشیدن به امید موثر بودن

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع