× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 48845
    نام : بابک
    سپاس ها : 19,920
    سپاس از شما 11,112 بار در 1,927 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض جانشین مناسب برای ویوو

سلام
    دوستان بهترین جایگزین واسه ویوو چی میتونه باشه
    1- دوربین عالی باشه
    2- درحدود قیمت ویوو
    3-صفحه نمایش خوب
    4- از مدلهای قدیمی هم باشه مهم نیست
    5-دوربین هم عکاسی وهم فیلم برداری عالی باشه

2. 3 كاربر زير از شما mako عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android HTC | GSpad Tablets
    شماره كاربري : 294027
    نام : ساسان
    سپاس ها : 6,454
    سپاس از شما 36,221 بار در 6,848 پست
    کمک مالي به سايت: 2500000 ريال
    جزئيات بيشتر

با تمام این صحبتها من هیچ گوشی رو جانشینی مناسب برای ویو نمیدونم...
    سخت افزار و سیستم عامل ویو خیلی خیلی بهتر از ساتیو و ویواز و ... هستش.
    kabaran.blogsky.com

4. 2 كاربر زير از شما Sandroid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #22

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 237841
    نام : محمدرضا
    سپاس ها : 1,068
    سپاس از شما 2,736 بار در 831 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط taaw
    واقعا فکر میکنید ذوربین pixon بهترینه؟؟؟؟؟؟؟؟من الان ساتیو دارم و قبلشم 8910 و pixon و vivaz.با همشونم سیر عکاسی کردم.اینو مطمئنم حداقل تو عکاسی satio از همشون بهتره .هر چند مشکلات دیگه ای داره و ناراضیم ازش.اما تو عکاسی تکه.این که pixon از satio بهتر باشه رو فقط طرفدارای دو آتیشه ی سامسونگ توجیه میکنند.یه جا wave ...یه جا galaxy ....الانم که نوبت pixon شده.
    به نظر من یه نوکیا 1100 + یه دوربین دیجیتال به صرفه تر از pixon هست

6. 2 كاربر زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

جزئيات بيشتر

بابک جان امروز مرتضی زنگ زد اینور اونور هیچ جا ندارن
    یکی هم از دوبی اورده ولی تو گوشی هاش امنیا نیست
    احتمالا باید برم تبریز

8. كاربران زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا فکر میکنید ذوربین pixon بهترینه؟؟؟؟؟؟؟؟من الان ساتیو دارم و قبلشم 8910 و pixon و vivaz.با همشونم سیر عکاسی کردم.اینو مطمئنم حداقل تو عکاسی satio از همشون بهتره .هر چند مشکلات دیگه ای داره و ناراضیم ازش.اما تو عکاسی تکه.این که pixon از satio بهتر باشه رو فقط طرفدارای دو آتیشه ی سامسونگ توجیه میکنند.یه جا wave ...یه جا galaxy ....الانم که نوبت pixon شده.
    دوست عزیز ! شما که همیشه طرفدار حق و عدالت و در نهایت بدون تعصب نظر دادید ! ایا تاحالا میدونستی لنز m8910 .. 28 میملیمتری هست با تغییر دریچه دیافراگم + فلاش زنون که قویترین فلاش زنون بکار گرفته شده تا کنون و خیلی فرق داره با ساتیو + فلاش ال ای دی که البته این با ساتیو تفاوتش زیاد نیست + بهترین تنظیمات ممکنه برای یک دوربین عکاسی رو موبایل هست ؟!

در عوض لنز سایتو 35 میلیمتری هست !

اگر دوربین ساتیو حتی نزدیک به m8910 میشد ! شما مطمئن باش gsm arena و سایتهای معتبر به جای m8910 از ساتیو برای مقایسه با N8 استفاده میکردن !...

کافیه به عکسهای ساتیو و m8910 در کنار هم یک نگاهی بیندازید و بعد از گوشی خودتون دفاع کنید .

10. 4 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط pulp_152
    دوست عزیز ! شما که همیشه طرفدار حق و عدالت و در نهایت بدون تعصب نظر دادید ! ایا تاحالا میدونستی لنز m8910 .. 28 میملیمتری هست با تغییر دریچه دیافراگم + فلاش زنون که قویترین فلاش زنون بکار گرفته شده تا کنون و خیلی فرق داره با ساتیو + فلاش ال ای دی که البته این با ساتیو تفاوتش زیاد نیست + بهترین تنظیمات ممکنه برای یک دوربین عکاسی رو موبایل هست ؟!

در عوض لنز سایتو 35 میلیمتری هست !

اگر دوربین ساتیو حتی نزدیک به m8910 میشد ! شما مطمئن باش gsm arena و سایتهای معتبر به جای m8910 از ساتیو برای مقایسه با N8 استفاده میکردن !...

کافیه به عکسهای ساتیو و m8910 در کنار هم یک نگاهی بیندازید و بعد از گوشی خودتون دفاع کنید .
    دوست عزیز.اگه خودم دوتاشونو نداشتم میگفتم شاید اینجوری باشه.شما دارین از روی نوشته ها و شنیده هاتون قضاوت میکنین ولی من تو همین چند ماه اخیر دو تاشون دستم بوده و باهاشون کار کردم.این عکسا هم مطمئنم مال satio نیست ئو اصلا هم همه میتونن اینو بفهمن.همین k750 که دوربینش 2 است و مال 5 سال پیشه عکساش از اینی که شما گذاشتین بهتره.ناسلامتی من خودم الان satio دستمه.من هم قبول دارم زنون pixon بهتره و یا لنزش wide است.اما همیشه که تو تاریکی عکس نمیگیریم.در ضمن led ساتیو بسیار بهتر عمل میکنه.از نظر نویز هم من مقایسه کردم و ساتیو بهتره.تو فیلم برداری هم که دیگه شکی نیست ساتیو بهتره.اینو دیگه کسی نتونسته انکار کنه.........در ضمن برادر عزیز اگه من تعصب داشتم و از سامسونگ بدم میومد دو گوشی قبلیم رو pixon و 8910 انتخاب نمیکردم.من گوشی رو میخرم که نسبت به امکاناتش قیمت مناسبی داشته باشه.فرقی هم نداره نوکیا باشه یا سام یا سونی و .....حتی اگه همین glx خودمون باشه.شرمنده طولانی شد

12. كاربران زير از شما TAAW عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #26

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 102346
    سپاس ها : 20,976
    سپاس از شما 15,610 بار در 3,203 پست
    جزئيات بيشتر

این عکس ها دقیقا مال ساتیو هستش:

متن از جی اس ام آرنا:
    Having put the cameras to so many tests, we can safely conclude that the Pixon12 beats the Satio in terms of image quality.

کد:
    http://www.gsmarena.com/12mp_shootout_satio_pixon12-review-406p7.php

14. 2 كاربر زير از شما AmirSAMSUNG عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #27

جزئيات بيشتر

دوست عزیز.اگه خودم دوتاشونو نداشتم میگفتم شاید اینجوری باشه.شما دارین از روی نوشته ها و شنیده هاتون قضاوت میکنین ولی من تو همین چند ماه اخیر دو تاشون دستم بوده و باهاشون کار کردم.این عکسا هم مطمئنم مال satio نیست ئو اصلا هم همه میتونن اینو بفهمن.همین k750 که دوربینش 2 است و مال 5 سال پیشه عکساش از اینی که شما گذاشتین بهتره.ناسلامتی من خودم الان satio دستمه.من هم قبول دارم زنون pixon بهتره و یا لنزش wide است.اما همیشه که تو تاریکی عکس نمیگیریم.در ضمن led ساتیو بسیار بهتر عمل میکنه.از نظر نویز هم من مقایسه کردم و ساتیو بهتره.تو فیلم برداری هم که دیگه شکی نیست ساتیو بهتره.اینو دیگه کسی نتونسته انکار کنه.........در ضمن برادر عزیز اگه من تعصب داشتم و از سامسونگ بدم میومد دو گوشی قبلیم رو pixon و 8910 انتخاب نمیکردم.من گوشی رو میخرم که نسبت به امکاناتش قیمت مناسبی داشته باشه.فرقی هم نداره نوکیا باشه یا سام یا سونی و .....حتی اگه همین glx خودمون باشه.شرمنده طولانی شد
    دوست عزیز عکس هایی که pulp گذاشتن بزرگنمایی شده
    اصل عکس هارو میتونی از لینکی که به عنوان منبع هست ببینی
    یعنی این
    کد:
    http://www.gsmarena.com/12mp_shootout_satio_pixon12-review-406p4.php

16. كاربران زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #28

جزئيات بيشتر

این هم یه نمونه از ویدیوهای این دو گوشی
    Sony Ericsson Satio VGA@30fps video
    Samsung M8910 Pixon12 D1@30fps video

اصطلاحاتی مانند VGA , QVGA ` HD720p ` HD1080p و .... مربوط به اندازه تصویر هست و دلیلی بر زیاد یا کم بودن کیفیت نیست

18. كاربران زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #29

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 366867
    سپاس ها : 489
    سپاس از شما 2,302 بار در 425 پست
    جزئيات بيشتر

این عکس ها که گذاشتن 200 هزار پیکسل از 12 میلیون پیکسله عکسه! نه سایز اورجینال عکس.
    این حالت مقایسه صحیح ترین نوع مقایسه هست که تو اون کیفیت دوربین بهتر به نمایش گذاشته میشه.

و گذشته از این ها... ایشون قبلا ساتیو داشتن!

20. كاربران زير از شما مثبت عزيز، سپاسگزاری كرده اند

21. Top | #30

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر

الته که میدونم بزرگ نمایی شده .ولی بازم قابل هضم نیست.اصلا عکس ها تابلو فرق دارن.مال satio از نمای نزدیک تره.در کل فک نکنم به جز wide بودن تو روز pixon از ساتیو بهتر باشه.هرچند برتری به کیفیت عکسه نه به اندازه ی محیط تحت پوشش دوربین

22. كاربران زير از شما TAAW عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع