× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 46841
    سپاس ها : 461
    سپاس از شما 529 بار در 143 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض با توجه به این خواسته ها پیشنهاد شما چیست ؟

درود

من هنوز گوشی نگرفتم ! چون روی خرید گزینه نهایی خیلی حساسیت به خرج میدم .

الان قیمت رو به 500 هزار تومان رسوندم و می خوام بدونم نظر شما کدوم گزینه هست .

انتظارات من :

سیستم عامل روز به همراه ساپورت کامل و انواع و اقسام برنامه ها و بازیها ( با گرافیک بالا )

صفحه نمایش مولتی تاچ و با وضوح 480 * 800 پیکسل یا بیشتر و اندازه 3.2 اینچ به بالا

باطری قوی ( به معنای واقعی ) طوری که بتونه با استفاده زیاد 3 4 روز دوام بیاره

دوربین اصلا مهم نیست . هر چه ساده تر بهتر ! ( نمی خوام پول بی خود بابت این ویژگی بدم )

و در انتها یک سوال در مورد گوشی دزایر ( Desire )

من در همین فروم و از یکی از مدیران سابق و قابل احترام طی یک مشاوره صحبتی مبنی بر مشکل برد ( Board ) و داغ شدن این گوشی رو شنیدم .

الان می خوام بدونم تمام این گوشی ها در بازار همین مشکل رو دارند ؟ یعنی این اتفاق یک مورد عام هست ؟

چون وقتی این صحبت رو شنیدم این گوشی با وجود تمام امکاناتش از لیست انتخاب هام خط خورده . واقعا الان خرید این گوشی اشتباه هست ؟

ممنون

2. 4 كاربر زير از شما h_gamekhor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 107466
    سپاس ها : 1,073
    سپاس از شما 2,656 بار در 660 پست
    جزئيات بيشتر

من خودم دیزایر دارم مشکل بردش منم شنیدم البته فقط شنیدم همونطور که الان بری تو قسمت معرفی n8میگن بردش مشکل داره ولی والا ما چیزی ندیدیم
    داغ شدن رو داره بیشتر زمانی که زیاد با وایرلس تو اینترنتی ولی به نظرمن این مشکلی نیست چون اگه این ایراد n958gig منم وقت بازی داغ می کرد اینا حرف هستند حالا چهار نفر موبایلشون بد بوده نمی شه به همه تعمیمش داد
    الان تو قسمت معرفی ان 8 برو دونفر الکی واقعا الکی گوشیشون خاموش شده روشن نمی شه حالا شما که این رو شنیدی می خوای بگی همه ان 8 ها ایراد دارند نه داداش من ،وسیله الکتریکی همینه
    بعدشم اینکه قیمت این گوشی هنوز رو 570 پس شما فعلا نمی تونی روی این غول htc حساب کنی
    شما هم اگه خوشت میاد از این موبایل برو ببین تعداد صفحات کلوپش تا چند رفته همین محبوبیتش رو نسبت به دیگر برندها نشان می ده و ببین تا حالا کسی از این مشکل به قول شما ناراحت شده یا نه؟خداییش بازی و برنامه برای اندروید 2.2 نیامده که این موبایل روش لنگ بزنه
    سیستم عامل روز به همراه ساپورت کامل و انواع و اقسام برنامه ها و بازیها ( با گرافیک بالا )

صفحه نمایش مولتی تاچ و با وضوح 480 * 800 پیکسل یا بیشتر و اندازه 3.2 اینچ به بالا

باطری قوی ( به معنای واقعی ) طوری که بتونه با استفاده زیاد 3 4 روز دوام بیاره

دوربین اصلا مهم نیست . هر چه ساده تر بهتر ! ( نمی خوام پول بی خود بابت این ویژگی بدم
    اگه x10 مولتی تاچ بود من یشنهاد می کردم البته بنابر قیمتی که شما مد نظرت ولی روی هم رفته شما یه خورده مزنه رو ببر بالا چون فعلا اندروید مولتی تاچ با cpu 1 گیگ زیر 570 نداریم
    بعضی برندها بعضی وقتا یه سوگلی میدن بیرون که دیگه تکرار نمی شه مثلا n95 تو نوکیا همه چی تمام بود تو زمان خودش و به نظر من htc هم سوگلیش همین دیزایر تو سالا 2010و بقدری فروشش تو یه پرسه زمانی بالا می ره که صفحات amoled که برای تعدادمشخصی در نظر گرفته شده از طرف کمپانی تمام می شه و شرکت بالاجبار و برای سرعت کار دست به دامن slcdهای سونی می شه و این یعنی محبوبیت
    خوش باشی

4. 3 كاربر زير از شما RASOOL AMIRI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 362894
    نام : امید
    سپاس ها : 20,908
    سپاس از شما 28,269 بار در 7,739 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool amiri
    من خودم دیزایر دارم مشکل بردش منم شنیدم البته فقط شنیدم همونطور که الان بری تو قسمت معرفی n8میگن بردش مشکل داره ولی والا ما چیزی ندیدیم
    داغ شدن رو داره بیشتر زمانی که زیاد با وایرلس تو اینترنتی ولی به نظرمن این مشکلی نیست چون اگه این ایراد n958gig منم وقت بازی داغ می کرد اینا حرف هستند حالا چهار نفر موبایلشون بد بوده نمی شه به همه تعمیمش داد
    الان تو قسمت معرفی ان 8 برو دونفر الکی واقعا الکی گوشیشون خاموش شده روشن نمی شه حالا شما که این رو شنیدی می خوای بگی همه ان 8 ها ایراد دارند نه داداش من ،وسیله الکتریکی همینه
    بعدشم اینکه قیمت این گوشی هنوز رو 570 پس شما فعلا نمی تونی روی این غول htc حساب کنی
    شما هم اگه خوشت میاد از این موبایل برو ببین تعداد صفحات کلوپش تا چند رفته همین محبوبیتش رو نسبت به دیگر برندها نشان می ده و ببین تا حالا کسی از این مشکل به قول شما ناراحت شده یا نه؟خداییش بازی و برنامه برای اندروید 2.2 نیامده که این موبایل روش لنگ بزنه

اگه x10 مولتی تاچ بود من یشنهاد می کردم البته بنابر قیمتی که شما مد نظرت ولی روی هم رفته شما یه خورده مزنه رو ببر بالا چون فعلا اندروید مولتی تاچ با cpu 1 گیگ زیر 570 نداریم
    بعضی برندها بعضی وقتا یه سوگلی میدن بیرون که دیگه تکرار نمی شه مثلا n95 تو نوکیا همه چی تمام بود تو زمان خودش و به نظر من htc هم سوگلیش همین دیزایر تو سالا 2010و بقدری فروشش تو یه پرسه زمانی بالا می ره که صفحات amoled که برای تعدادمشخصی در نظر گرفته شده از طرف کمپانی تمام می شه و شرکت بالاجبار و برای سرعت کار دست به دامن slcdهای سونی می شه و این یعنی محبوبیت
    خوش باشی
    موافقم با شما
    من ويو هم پيشنهاد ميكنم
    فروشـــــــــــــــــــــ ــگاه OMIDVISTA

فروش هندزفری های بیتس با قیمت عالی (بار جدید رسید)

فروش هدفون های بیتس با قیمت عالی (پ.خ بدید)
    فروش انواع شیلد های ضد خش با قیمت عالی (پ.خ بدید)

6. 4 كاربر زير از شما omidvista عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 251088
    نام : Amir
    سپاس ها : 36,268
    سپاس از شما 27,269 بار در 4,910 پست
    جزئيات بيشتر

به نظرم دیزاینر برای شما خوبه
    من دیزاینر رو پیشنهاد میدم
    c7‌هم بد نیست ...
    روزگاری است که سودای بتان دین من است // غم این کار نشاط دل غمگین من است

8. 5 كاربر زير از شما A.M.2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

البته کمبود صفحات امولدی به دلیل فروش زیاد دزایر نبوده ! بلکه تولید کننده مادر به دلیل ساخت و استفاده زیاد صفحات سوپر امولدی +امولدی روی گوشیهای خودش با کمبود برای برندهای دیگه مواجه شد .. و ابتدا امولدی رو به برندهای دیگه نداد و بعد تا جایی پیش رفت که ویو هم داشت خط تولید سوپر امولدی اش قطع میشد ! ...

به نظرم ویو گزینه مناسبیه .. دازیر رو فعلا با وضع فعلی پیشنهاد نمیدم و اینکه دیگه پردازنده و امکاناتش جوابگوی امکانات و سیستم عامل و بازیهای جدید هم نخواهد بود ...از نظرم اگر گوشی تو این قیمت بهتر از ویو بود حتما در کنار ویو اون رو هم پیشنهاد میدادم .

روز بخیر.

10. 5 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

HTC Desire Z بدون گارانتی شد 740 تومان قیمت ها داره میاد پایین!!! و به علت کاهش 15% تعرفه ورود حدود 100 هزار تومن تو این هفته اومده پایین پس دیزایر به 500 تومن میرسه حد اکثر تا 6-7 روز دیگه و بهترین انتخواب همینه

12. 3 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر

nikia n8+++++++++htc desire

14. 4 كاربر زير از شما TAAW عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 46841
    سپاس ها : 461
    سپاس از شما 529 بار در 143 پست
    جزئيات بيشتر

یعنی من خیالم از نظر " عدم عام بودن مشکلی که میگن گوشی های دزایر داره " راحت باشه ؟

ویو که نگاه کردم . سیستم عامل اش رو نوشته بود : بادا !

16. كاربران زير از شما h_gamekhor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

خوب مگه شما سیستم عامل گرافیکی با بازی های و برنامه های با گرافیک بالا و عالی نمیخوای؟

بادا خوبه ! فقط تعداد نرم افزارها (نه بازیها) در حد اندروید نیست ! وگرنه همین الان ویو 1000 برنامه رایگان برای ایران در مارکتش هست که میتونی رایگان دانلود کنی ! ...

+ بازیهای هک شده !

در ضمن قدرت سخت افزاری ویو رو در این قیمت که نه کلا هیچ گوشی فعلا نداره ! بنابراین اگر برای بازی میخوای یا گرافیک بالا روی ویو میتونی حداقل تا 1 سال در حد بهترینهای بازار حساب کنی !...

18. 6 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 447885
    نام : Mahmoud
    سپاس ها : 4,639
    سپاس از شما 198 بار در 49 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض .

سلام دوست عزیز گفتنی هارو دوستان گفتن .مطمئنم از خرید ویو پشیمون نمیشی

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع