× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 171006
    سپاس ها : 42
    سپاس از شما 17 بار در 11 پست
    جزئيات بيشتر

چند سوال مهم

با سلام .
    خواهش میکنم عصبانی نشید میدونم نباید اینجا تایپیک بزنم اما جاهای دیگه سوال می کنم جوابمو دیگه نمیتونم پیدا کنم . لطفا طریقه استفاده از این سایت رو بزارین تا ماها که بلد نیستیم بتونیم از این سایت استفاده کنیم . من به نوبه خودم از مدیران این سایت تشکر می کنم که همچین سایتی را راه انداری کردن تا ما بتونیم از کارایی های گوشیمون مطلع بشیم .
    با عرض پوزش مجدد سوالاتم رو مطرح میکنم
    1- چطور با n900 میشه تلویزیون دید؟ و از کجا سیگنالو میگیره از اینترنت یا عین این گوشیای چینی مثل تلویزیون عمل میکنه ؟آیا هیزینه دارد یا نه ؟
    2- من وقتی دارم با گوشیم کار میکنم خود به خود میره تو قسمت phon آیا مشکل سخت افزاریه یه تنظیمات داره ؟
    3- در گوشی نوکیا با سیستم عامل سیمبین برنامه ای داشت که میتونستی بلتوث گوشی های دیگرو حک کنی البته خیلی محدود بود . آیا برنامه ای هست که تو این سیستم عامل بشه این کارو کرد ؟
    4- برنامه ای هست که بشه وسایل ریموت دار رو با گوشی کنترل کرد ( البته احتیاج به دانلود ریموت اون دستگاه باشه ) ؟
    5-من وقتی میخوام فایل فلش رو اجرا کنم اول وصل میشه به اینترنت بعد باز میشه با توجه به اینکه اگر وایرلس نباشه اصلا باز نمیشه . چکارش کنم ؟
    با تشکر لطفا به سوالات من بصورت پیام خصوصی جواب بدید .

2. 2 كاربر زير از شما neiDer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 465568
    نام : جواد
    سپاس ها : 9,896
    سپاس از شما 747 بار در 293 پست
    جزئيات بيشتر

چرا کسی جواب نمیده اطلاعات مفیدی هم عاید ما میشه ممنون (امیدوارم اسپم نباشه)

چطور با n900 میشه تلویزیون دید؟ و از کجا سیگنالو میگیره از اینترنت یا عین این گوشیای چینی مثل تلویزیون عمل میکنه ؟آیا هیزینه دارد یا نه ؟

تا جایی که من میدونم اینترنتی هست از طریق برنامه کی ام پلایر میتونی لینک بگیری شبکه های داخلی روهم پخش کنی
    کسی لینک شبکه هاس ام بی سی رو داره؟

4. 2 كاربر زير از شما criss21 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 367001
    نام : محمّدرضا C0RT3X
    سپاس ها : 28,346
    سپاس از شما 19,265 بار در 2,638 پست
    جزئيات بيشتر

سلام وصل میشه به اینترنت با توجه به گفته دوستمون criss21
    برنامه qt irr... (سرچی توی app manager بزن پیدا میشه) برای ریموت کنترل
    برای اجرا به اینترنت وصل نمیشه شما ادرسشو بخوان شبیه اینتربته!

سوال 2و 3 تونو نمیدونم!!!

6. 2 كاربر زير از شما mamad CJ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع