× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 342429
    سپاس ها : 447
    سپاس از شما 27 بار در 20 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض خاموش نشدن صفحه

با سلام
    دوستان عزیز من با یک مشکل عجیب مواجه شده ام و آن اینست که بعضی وقتها وقتی صفحه را خاموش می کنم بعد از یک ثانیه خود به خود روشن می شود.وقتی اینجور می شود هر کاری بشرح ذیل (1-ریست کردن 2- باطری را درآوردن و ریست کردن 3-ریست سخت افزاری 4-نصب مجدد ویندوز)بکنم باز هم این اتفاق می افتد.تنها راه حل آن هم اینست که یکبار آنرا باید به شارژر وصل کرد تا درست شود.حال تصور کنید که جایی باشم که شارژر در دسترس نباشد شارژ گوشی در مدت دو سه ساعت خالی میشود.البته این را هم بگویم که رم اوریجینال رویش نصب است و ورژن آن1.66.415.9.(76641)wwe .قبل از اینکه این اتفاق بیفتد لینوکس اوبنتو را رویش چند بار اجرا کرده ام.آیا ممکن است از این باشد؟
    دوستان اگر میتوانند راهنمایی کنند.

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Pocket PC - SGS3 - SGS5
    شماره كاربري : 29544
    سپاس ها : 1,311
    سپاس از شما 13,635 بار در 2,533 پست
    کمک مالي به سايت: 100000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط msmahmodi
    با سلام
    دوستان عزیز من با یک مشکل عجیب مواجه شده ام و آن اینست که بعضی وقتها وقتی صفحه را خاموش می کنم بعد از یک ثانیه خود به خود روشن می شود.وقتی اینجور می شود هر کاری بشرح ذیل (1-ریست کردن 2- باطری را درآوردن و ریست کردن 3-ریست سخت افزاری 4-نصب مجدد ویندوز)بکنم باز هم این اتفاق می افتد.تنها راه حل آن هم اینست که یکبار آنرا باید به شارژر وصل کرد تا درست شود.حال تصور کنید که جایی باشم که شارژر در دسترس نباشد شارژ گوشی در مدت دو سه ساعت خالی میشود.البته این را هم بگویم که رم اوریجینال رویش نصب است و ورژن آن1.66.415.9.(76641)wwe .قبل از اینکه این اتفاق بیفتد لینوکس اوبنتو را رویش چند بار اجرا کرده ام.آیا ممکن است از این باشد؟

از نرم افزارهايي كه با سنسور مجاورتي گوشي رو خاموش مي كنند استفاده نكرديد؟

آيا وقتي گوشي روشن باشه ، بعد از 1 دقيقه ، صفحه ي گوشي خاموش ميشه ؟ (توي ستينگ ميشه زمانش رو تغيير داد)

مموري كارت رو در بياريد ببينيد باز هم اين اتفاق مي افته ؟
    __
    _

اینستاگرام من: SAEEDWIZARD

3. 2 كاربر زير از شما SAEEDWIZARD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

با تشکر
    1- از نرم افزارهای خاموش کننده سنسور مجاورتي استفاده نکردم.
    2-یک لحظه خاموش می شود و بعد دوباره روشن می شود.با تنظیمات مربوط به خاموش شدن صفحه گوشی کار کردم.همه تنظیم هستند.
    3-با درآوردن مموری کارت مشکل حل نمی شود.
    احساس می کنم ایراد سخت افزاری باشد.

5. Top | #4

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 279477
    نام : qhala
    سپاس ها : 1,811
    سپاس از شما 3,113 بار در 1,123 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    از نرم افزارهايي كه با سنسور مجاورتي گوشي رو خاموش مي كنند استفاده نكرديد؟

آيا وقتي گوشي روشن باشه ، بعد از 1 دقيقه ، صفحه ي گوشي خاموش ميشه ؟ (توي ستينگ ميشه زمانش رو تغيير داد)

مموري كارت رو در بياريد ببينيد باز هم اين اتفاق مي افته ؟
    با تشکر
    1- از نرم افزارهای خاموش کننده سنسور مجاورتي استفاده نکردم.
    2-یک لحظه خاموش می شود و بعد دوباره روشن می شود.با تنظیمات مربوط به خاموش شدن صفحه گوشی کار کردم.همه تنظیم هستند.
    3-با درآوردن مموری کارت مشکل حل نمی شود.
    احساس می کنم ایراد سخت افزاری باش
    شاید مشکل از رمت باشه دوباره نصب کن درست میشه
    سخت افزاری نیست

6. كاربران زير از شما MOEIN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

جزئيات بيشتر

توی کارهایی که نوشته بودم انجام دادم ولی فایده ای نداشته یکیش همین نصب مجدد رم (ویندوز) بوده.

آیا کسی نمی تونه کمک کنه؟
    ویرایش توسط Mr.Mobile : 13-06-2011 در ساعت 17:07

8. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 615027
    نام : Omid
    سپاس ها : 89
    سپاس از شما 173 بار در 101 پست
    جزئيات بيشتر

منم همین مشکلو دارم.خواهش میکنم کمک کنید...

توضیحاتی درباره این موضوع