× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 67

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 50455
    سپاس ها : 106
    سپاس از شما 158 بار در 92 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض فوری ؟ HTC Desire HD یا Nokia N8 کدومش ؟

از بین نوکیا n8 و htc دیسرا کدوم بخرم ؟

کارایی بهتری داره ؟ خوب هستش ؟ قیمت روز ؟ با گارانتی و بدون گارانتی ؟ ممون

2. 2 كاربر زير از شما naim697 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

شماره كاربري : 324577
    سپاس ها : 735
    سپاس از شما 2,850 بار در 501 پست
    جزئيات بيشتر

بعضي ها با سيمبين مشكل دارند.
    .
    .
    ميگن اندرويد حرفه اي تره ؟ منظورتون از بخش حرفه اي رو بگيد چه قسمتش حرفه ايه ؟

بعضي ها ميگن 300000 نرم افزار داره اندرويد خوب تعداد مهم نيست بلكه كارايي نرم افزار مهمه بيشتر نرم افزار هاي اندرويد بر پايه سرگرمي اند اما نرم افزار هاي سيمبين واقعا كارا هستند.

تنها مشكل سيمبين فقط اينترفيسشه يعني رابط كاربري كه با ابديت به سيمبين4 اين مشكل هم حله

اندرويد براي اونور اب خوبه كه اينترنتش درست تره و تمام سرويس ها توش ارائه ميشه و شما ميتوني از 100 امكانات گوشي اندرويدي ت استفاده كني
    .
    .
    گوشي ايفون هم فقط به خاطر بازي هاش معروفه زرت زرت براش بازي مياد و مانند اسباب بازيه
    .
    .
    اگه اينترنت درست حسابي تو ايران وجود داشت و تحريم هم نبود ايران اونوقت اندرويد از سيمبين هم بهتر ميشد.

4. 5 كاربر زير از شما f.a.r.i عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #22

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.r.i
    .
    .

بعضي ها ميگن 300000 نرم افزار داره اندرويد خوب تعداد مهم نيست بلكه كارايي نرم افزار مهمه بيشتر نرم افزار هاي اندرويد بر پايه سرگرمي اند اما نرم افزار هاي سيمبين واقعا كارا هستند.

تنها مشكل سيمبين فقط اينترفيسشه يعني رابط كاربري كه با ابديت به سيمبين4 اين مشكل هم حله

اندرويد براي اونور اب خوبه كه اينترنتش درست تره و تمام سرويس ها توش ارائه ميشه و شما ميتوني از 100 امكانات گوشي اندرويدي ت استفاده كني
    .
    .
    گوشي ايفون هم فقط به خاطر بازي هاش معروفه زرت زرت براش بازي مياد و مانند اسباب بازيه
    .
    .
    اگه اينترنت درست حسابي تو ايران وجود داشت و تحريم هم نبود ايران اونوقت اندرويد از سيمبين هم بهتر ميشد.
    کی گفته اندروئید برنامه کاربردی کم داره؟
    شما یک سر به مارکت بزن متوجه میشی که چقدر برنامه کاربردی زیاده هر چی فکرشو بکنی داره از اسکرین شات تا اور کلاک و افیس و فیک کال اس ام اس فلش اس ام اس هر چی فکر کنی هست!!! بازی هم که خدا بده برکت نیاز به گفتن نیست!!! برنامه حتی فتوشاپ هم هست به همین اسم نه اینکه کار شبیه باشه دقیقا اسمش ادوب فتوشاپ هست 100 تا برنامه میکس صدا تصوری و.... هر چی فکرشو بکنی داره شما از رو کدوم مدرک میگید همه برنامه های اندروئید سرگرمیه؟ هر برنامه ای سیمبین داره و کابردی هست اندروئید به جای 1 دونه 10 تا مشابه هم داره که همون کارو میکنن با محیط هاس متفاوت !!
    شخصی سازی و زیبای اندروئید 100 برابر سیمبین هست !!! سمبین پیر شده !! حتی 3!!

شما دوربین و یو اس یس هاست را از همه موارد زیر بهتر میدونید؟

سی پی یو 1 گیگا هرتز دیزایر اچ دی در مقابل 680
    رم 770 در مقابل 256
    رام 1.5 گیگ در مقابل 512
    صفحه نمایش بزرگ
    و سیستم عامل اندروئید که واقعا سیمبین3 هیچی در مقابلش نیست!!

یک سر به مارکت اندروئید بزن از حرفت پشیمون میشی!!!

گوگل پشت اندروئید هست با سیمبین اصلا قابل قیاس نیست!

6. 4 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

.
    .

.
    .
    .
    .
    دوست گلم در اینکه آندروید از سیمبین برتره شک نکنید !
    من نظرم اینه که سیمبین 3 با اینکه سیستم عامل خوبیه ( از لحاظ سرعت و ... ) اما بازم در حد و اندازه های یه سیستم عامل مثل آندروید نیست .

8. 5 كاربر زير از شما MoHaMaD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 342240
    سپاس ها : 568
    سپاس از شما 1,399 بار در 335 پست
    جزئيات بيشتر

بنده هم با فرمایش اون دوستمون کاملا موافق نیستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط x_zarbat

کی گفته اندروئید برنامه کاربردی کم داره؟
    شما یک سر به مارکت بزن متوجه میشی که چقدر برنامه کاربردی زیاده هر چی فکرشو بکنی داره از اسکرین شات تا اور کلاک و افیس و فیک کال اس ام اس فلش اس ام اس هر چی فکر کنی هست!!! بازی هم که خدا بده برکت نیاز به گفتن نیست!!! برنامه حتی فتوشاپ هم هست به همین اسم نه اینکه کار شبیه باشه دقیقا اسمش ادوب فتوشاپ هست 100 تا برنامه میکس صدا تصوری و.... هر چی فکرشو بکنی داره شما از رو کدوم مدرک میگید همه برنامه های اندروئید سرگرمیه؟ هر برنامه ای سیمبین داره و کابردی هست اندروئید به جای 1 دونه 10 تا مشابه هم داره که همون کارو میکنن با محیط هاس متفاوت !!
    شخصی سازی و زیبای اندروئید 100 برابر سیمبین هست !!! سمبین پیر شده !! حتی 3!!

شما دوربین و یو اس یس هاست را از همه موارد زیر بهتر میدونید؟

سی پی یو 1 گیگا هرتز دیزایر اچ دی در مقابل 680
    رم 770 در مقابل 256
    رام 1.5 گیگ در مقابل 512
    صفحه نمایش بزرگ
    و سیستم عامل اندروئید که واقعا سیمبین3 هیچی در مقابلش نیست!!

یک سر به مارکت اندروئید بزن از حرفت پشیمون میشی!!!

گوگل پشت اندروئید هست با سیمبین اصلا قابل قیاس نیست!
    کسی نمیگه اندرود برنامه کاربردی نداره بنده میگم برنامه های کاربرد هم سمبین دارد
    و باز شما سخت افزار رو جدا حساب میکنید اگه گفتن رم و رام و سی پی یو برای گفتن سرعت بیشتر دیزایر هست باید بگم حضوری وبه شخصه دیدم که نتنها با ان 8 فرق نکرد بلکه ان 8 رو به ویژه در گالری بهتر دیدم
    و صفحه نمایش هم 4.3 اینچ یک چیز شخصی اما تی اف تا بودنشم ملاک هست که بنده کفیت هر دو رو عینا دیدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad
    دوست گلم در اینکه آندروید از سیمبین برتره شک نکنید !
    من نظرم اینه که سیمبین 3 با اینکه سیستم عامل خوبیه ( از لحاظ سرعت و ... ) اما بازم در حد و اندازه های یه سیستم عامل مثل آندروید نیست .
    دوستان فقط میگن شکی نیست و حرفی برای گقتن ندارد و ...
    به غیر نبود نرم افزار زیاد اونهم غیر کاربردی
    و ظاهر خسته کننده یا پیر
    واقعا پیر این ظاهر برای 10 دهی پیش بوده
    مشکلی بر این سیستم عامل نیست
    انعطاف پذیر ترین ساده ترین و سبک ترین سیستم عامل و مولتی تسگینگ که من تا حال ندیدم
    بیا یک لحظه ظاهر و ویجت رو از انرود بگیین شکلشو بنین عین سمبین
    حالا چه برتری دارد اندرود؟

10. كاربران زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز شما چندتا از برنامه های آندروید تست کردین که میگین غیر کاربردی هستش !

همون مقدار برنامه غیر کاربردی که واسه آندروید وجود داره چندین برابرش برای سیمبین هست ( میتونم لینک بهتون بدم )

من نمیخوام از آندروید دفاع کنم . اما مطمئن باشین سیستم عامل آندروید انعطاف پذیر تر از انواع سیمبین هستش

همچنین با ساپورتی که گوگل از آندروید میکنه این سیستم عامل آینده درخشانی داره ...

برتری یه سیستم عامل که ظاهرش نیست . باید جوانب دیگه از جمله ساپورت از طرف شرکت و ... رو مد نظر داشت !

سیمبین در نسخه 3 فقط سرعتش بهبود پیدا کرده ( البته این افزایش سرعت بسیار محسوسه ) .

این جمله رو هم میگم که خدایی نکرده فکر نکنین با n8 یا سیمبین 3 مشکل دارم . " من خودم قصد خرید نوکیا n8 رو دارم

. اما مطمئنا بعد از اون به سراغ گوشیهای آندرویدی میرم "

موفق باشین ...

12. 2 كاربر زير از شما MoHaMaD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #26

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط chessmathter
    بنده هم با فرمایش اون دوستمون کاملا موافق نیستم

کسی نمیگه اندرود برنامه کاربردی نداره بنده میگم برنامه های کاربرد هم سمبین دارد
    و باز شما سخت افزار رو جدا حساب میکنید اگه گفتن رم و رام و سی پی یو برای گفتن سرعت بیشتر دیزایر هست باید بگم حضوری وبه شخصه دیدم که نتنها با ان 8 فرق نکرد بلکه ان 8 رو به ویژه در گالری بهتر دیدم
    و صفحه نمایش هم 4.3 اینچ یک چیز شخصی اما تی اف تا بودنشم ملاک هست که بنده کفیت هر دو رو عینا دیدم

دوستان فقط میگن شکی نیست و حرفی برای گقتن ندارد و ...
    به غیر نبود نرم افزار زیاد اونهم غیر کاربردی
    و ظاهر خسته کننده یا پیر
    واقعا پیر این ظاهر برای 10 دهی پیش بوده
    مشکلی بر این سیستم عامل نیست
    انعطاف پذیر ترین ساده ترین و سبک ترین سیستم عامل و مولتی تسگینگ که من تا حال ندیدم
    بیا یک لحظه ظاهر و ویجت رو از انرود بگیین شکلشو بنین عین سمبین
    حالا چه برتری دارد اندرود؟
    عزیز اندروئید اینقدر برنامه داره که از هر لحاظ بی نیازت میکنه در مورد سخت افزار همش که سرعت نیست وقتی 4 تا کار سنگین باهاشون بکنی مثل بازی با گرافیک یا کار های دیگه معلوم میشه کدوم گوشی جا میزنه!!!
    شما تصور کن گوشی های 2007 اچ تی سی رم 300 مگ داشت الان تازه ان 8 حدود 256 مگ زده که ممکنه در بازی و ... کم بیاره!

شما باید مارکت اندروئید را ببینید تا جواب سوال خودتون را پیدا کنید !!

صفحه دیزایر اچ دی هم تی اف تی نیست!! کی گفته؟

14. كاربران زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #27

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad
    دوست عزیز شما چندتا از برنامه های آندروید تست کردین که میگین غیر کاربردی هستش !

همون مقدار برنامه غیر کاربردی که واسه آندروید وجود داره چندین برابرش برای سیمبین هست ( میتونم لینک بهتون بدم )

من نمیخوام از آندروید دفاع کنم . اما مطمئن باشین سیستم عامل آندروید انعطاف پذیر تر از انواع سیمبین هستش

همچنین با ساپورتی که گوگل از آندروید میکنه این سیستم عامل آینده درخشانی داره ...

برتری یه سیستم عامل که ظاهرش نیست . باید جوانب دیگه از جمله ساپورت از طرف شرکت و ... رو مد نظر داشت !

سیمبین در نسخه 3 فقط سرعتش بهبود پیدا کرده ( البته این افزایش سرعت بسیار محسوسه ) .

این جمله رو هم میگم که خدایی نکرده فکر نکنین با n8 یا سیمبین 3 مشکل دارم . " من خودم قصد خرید نوکیا n8 رو دارم

. اما مطمئنا بعد از اون به سراغ گوشیهای آندرویدی میرم "

موفق باشین ...
    اتفاقا بنده هم میگم برنامه های کاربردی برای اندرود هست من برای اون دسته از عزیزان که میگن تعداد برنامه های سمبین کم هست میگم برنامه های کاربردی رو سمبین دارا می باشد
    یکی از موارد انعطاف پذیری اندرود رو بگین تشخیص موس کیبرد یو اس بی
    داشتن فایل منیجر اپلیکشن منیجر بلوتوث و...
    انعطاف پدیری اندرود در چیست با توجه به اینکه سمبین 3 هم اپن سورس هست
    دقیقا ساپورت یک شرکت مهمه و نوکیا بر روی سمبین سرمایه گذاری کرده
    البته بستگی داره ساپورت رو چی تعریف میکنین
    یکی از دلایل پیچدگی الکی اندرود عدم یک پارچگیه ظواهر مختلف نسخه های مختلف یک طیف گسترده که سازگاری نداره مثله ای اس او یکپارچه نیست اتفاقا این بایسه خوشحالیه که فقط یک شرکت یک سیستم عامل رو بزنه
    بنده هم نمی خوام بگم سمبین اولینه
    ا صلا اگه نظر شخصی من باشه مائمو رو چه در شخصی سازه و زیبایی چه در انعطاف پذیری و کارایی و همه همه برتر میدونم
    واقعا لذت بخشه هر روز قابلیت جدید...
    اما بر این عقیده ام که اگر نوکیا به بهبود خودش چه در زمینه سرعت که الانم عالیه و مرورگر و کلا ظاهر ادامه بده
    سمبین حرف ها خواهد داشت به شخصه من از هر کی پرسیدم
    تنها دو دلیل برای بد بودن سمبین داشت ظاهر و سرعت
    که سرعت واقعا منتفیه و البته تعداد نرم افزار که واقعا نمیدونم تا حال کسی اوی استور کامل یه دور چک کرده!!!!
    فک کنم زیادی اسپم شد :دی از همه دوستان عذر میخوام

16. كاربران زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #28

شماره كاربري : 55
    نام : بهنام
    سپاس ها : 29,049
    سپاس از شما 8,073 بار در 3,109 پست
    جزئيات بيشتر

والا اینقدر میگفتن که صحفه دیزایر اچ دی بده که الان خریدم میبینم که همش بجز شایعه چیزی نبوده و کیفیتش عالیه ... من که خیلی ازش راضیم فقط میمونه نمیدونم سری جدیده یا قدیمه ..همین

18. كاربران زير از شما parvizb عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #29

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط x_zarbat

عزیز اندروئید اینقدر برنامه داره که از هر لحاظ بی نیازت میکنه در مورد سخت افزار همش که سرعت نیست وقتی 4 تا کار سنگین باهاشون بکنی مثل بازی با گرافیک یا کار های دیگه معلوم میشه کدوم گوشی جا میزنه!!!
    شما تصور کن گوشی های 2007 اچ تی سی رم 300 مگ داشت الان تازه ان 8 حدود 256 مگ زده که ممکنه در بازی و ... کم بیاره!

شما باید مارکت اندروئید را ببینید تا جواب سوال خودتون را پیدا کنید !!

صفحه دیزایر اچ دی هم تی اف تی نیست!! کی گفته؟
    بنده هم از تعداد نرم افزار های اندرود آگا هم ومیدونم من فقط خاطر نشان شدم که کسی نگران نرم افزار های کاربردی بر روی سمبین به دلیل تعداد کم نرم افزار ها نباشه
    حالا جواب کدوم سوالمو باس بگیرم؟:دی
    بنده 20 نرم افزار مولتی تسنگینگ گذاشتم که اوی هم بوده نید فو هم بوده مشکلی نداشته
    نیدفور و با گیتار اچ دی همزمان اجرا کردم هنگی نبوده
    البته نمیدونم چند بازیه با گرافیک رو با هم انجام میدین
    و البته جی پی یو برای پرداژش گرافیکی بازی در ان 8....
    اتفاقا من در مورد جا زدن به دیزایر اچ دی شک دارم.!
    اندرود یک سیستم عامل سنگینه
    بنده هم نمگم کنده اصلا بده اتفاقا راضی کننده است و عالی از نظر سرعت(البته نه در گالری:دی
    اما داشتن سخت افزار ضعیف تر میگم دلیلی بر خورده گیری از ان 8 نیست
    ان 8 هیچ کمیه از نظر سرعت ندارد
    شما درست میگین من اشتبا ه کردم ال سی دی است
    نقل قول نوشته اصلی توسط parvizb
    والا اینقدر میگفتن که صحفه دیزایر اچ دی بده که الان خریدم میبینم که همش بجز شایعه چیزی نبوده و کیفیتش عالیه ... من که خیلی ازش راضیم فقط میمونه نمیدونم سری جدیده یا قدیمه ..همین
    ایا شما با صفحه نمایش گالکسی یا ان 8 مقایسه کردین به ویژه زیر افتاب

20. كاربران زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

21. Top | #30

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 107466
    سپاس ها : 1,073
    سپاس از شما 2,656 بار در 660 پست
    جزئيات بيشتر

یکی از موارد انعطاف پذیری اندرود رو بگین تشخیص موس کیبرد یو اس بی
    خوب که چی روی صفحه 3.5 می خوای با موس و کیبرد چکارکنی به این می گن تلفن همراه نمی گن رو میزی شما اگه برای موس و usbموبایل خریدی برو یه لب تاپ بگیر (خدا خیر یکی از رفقا درسایت بده یه موقع اون اوایلی که 3gsآمده بود با قیمت 1میلیون خورده ای می خواستم پول بی زبان رو بدم تلفن همراه انقدر ازش تعریف کردن باهام صحبت کرد و خداییش بهترین انتخاب رو کردم و الان دارم حالش می برم بله یه لب تاپ vaioمدل fw590fzbهم اچ دی ام آی داره هم usb می خورههم سرکار که می رم قابل حمل با کارت گرافیک تا 2و خورده ای بازی نیست که ساپورت نکنه وتازه به جای یک usb تازه 3usbداره
    این گفتم که بگم بابا گوشی رو می خری برای قابل حمل بودنش اگرنه که شما بیرون از خانه موس رو می خوای کجا بذاری قابلیت خوبه مثلا همین وصل مموری به گوشی ولی موس و کیبرد مسخرست فقط برا کل کل کردن خوبه اگرنه کاربرد نداره چون شما حتی بخوای رو تلویزیونم استفاده کنی فکرکنم خود تاچ اصولا راحتتر از موس
    انعطاف پدیری اندرود در چیست با توجه به اینکه سمبین 3 هم اپن سورس هست
    همین دیزایر معمولی می دونی چند تا رام داره یه سر به xdaبزن بعد بیا در مورد انعطاف پذی
    http://forum.xda-developers.com/
    البته حق داری من هم وقتی n95 داشتم تعصب داشتم رو سیمبین و وقتی می گفتن iphonاین جورواونجور زیاد متوجه نبودم انشالله بعدا اگه شماهم اومدی جز اندروید دارها درک می کنی
    ا صلا اگه نظر شخصی من باشه مائمو رو چه در شخصی سازه و زیبایی چه در انعطاف پذیری و کارایی و همه همه برتر میدونم
    گوگل وقتی دید اندروید بی رقیب و دیگه سیمبین رو غورت داده (کشیدن برندهای معتبر طرف خودش)ومک هم جلودارش نیست حالا رفته داره سیستم عامل pcمی زنه بعید نیست که اونم همینطور دنیارو تحت تاثیر قرار بده همینطورم داره پیش می ره شما خودت نگاه کن سامسونگ و سونی از سیمبین دست کشیدن الان سامسونگ بیشتر توجهش رفته طرف اندروید (البته ویندوز رو قبلا عرضه می کرد)سونی اریکسون هم همینطوره موتورولا رو نگاه کن در حال قوط بود حالا ببین داره با اندروید چطوری می تازه این ها همه نشان از این تعداد افرادی که مثل شما فقط usbرو می بینه و یا hdmiمحدود و قول بهت بدم سامسونگ ببین همین امکانات رو فروشش خیلی تاثیر داره میاد رو گوشیاش پیاده می کنه
    سمبین حرف ها خواهد داشت به شخصه من از هر کی پرسیدم
    هنوز راه نجات داره ولی به این هم دقت کنید که فروش نوکیا در 6ماهه اول سال 10 درصد کمتر شده و به جاش آیفون رو نگاه کن خودش رو از کجا رساند به رتبه پنجم و بعد هم یه نیم نگاهی بنداز به فروش سامسونگ و ال جی وسونی اریکسون تو همون مدت مشابه همه افت فروش داشتن چرا ؟چون همه گیر داده بودن به دوربین و صدای بلند اسپیکر و....در صورتیکه آیفون تو همون زمان با دوربین نه چندان قدرتمندش و صدای ضعیف در مقایسه با امثال n95 به کجا رسید داداش تمام شد دوران دوربین و صدا الان اکثریت دنبال انعطاف پذیری نرم افزارین نه سخت افزاری البته(سخت نرم افزار خیره کننده سخت افزار قدرتمند هم می خواد)که شما الان داری در hdمی بینی
    تنها دو دلیل برای بد بودن سمبین داشت ظاهر و سرعت
    اینترفیس انگار عوض شدنی نیست و همین هم آخر سیمبین رو به زانو در میاره مگه واقعا این یه مورد درست کنه که تا حالا خبری نیست و من احساس می کنم به دلیل همین عدم انعطاف پذیری سیمبین که نوکیا داره آرام آرام موبایل های حرفه ایش رو با سیستم عامل میگو می زنه چون سیمبین قابلیت بیش از این رو نداره
    البته بستگی داره ساپورت رو چی تعریف میکنین
    یکی از دلایل پیچدگی الکی اندرود عدم یک پارچگیه ظواهر مختلف نسخه های مختلف یک طیف گسترده که سازگاری نداره مثله ای اس او یکپارچه نیست اتفاقا این بایسه خوشحالیه که فقط یک شرکت یک سیستم عامل رو بزنه
    به نظر من اتفا قا این یکی از دلایل پیشرفت اندروید شما همین الان آیفون رو نگاه کن که بازارش رو تو آمریکا به گالاکسی و droidواگذار کرد به خاطر اینکه بعضی جا استعمارگری روی یه سیستم عامل و اجازه ندادن به بقیه برای استفاده از اون سیستم عامل سبب از دست دادن یه سری مشتری ها با سلایق مختلف می شه همون نکته ای که اندروید داره ازش به نفع خودش استفاده می کنه و یکی از مدیران آیفون رو وادار می کنه که در جواب خبرنگاران اندروید محبوبترین سیستم عامل معرفی کند و بگه که ios تنها با فلان اپراتور و با آیفون قادر نیست جلوی پیشرفت اندروید رو بگیره
    مهم نیست مائموچقدر قدرتمند باشه مهم اینه که شرکت ها و برندهای معروف چگونه ازش حمایت کنند همونکاری که که الان داره اندروید رو همه گیر می کنه و باعث می شه من و شمای ایرانی هم بتوانیم با حتی مبالغ پایین 400 و در آینده 300 از یه سیستم عامل به نام اندروید استفاده کنیم چرا چون برندهای معروف برای رقابت هم شده قیمتهای موبایل رو پایین میارن و اونجاست که آدم می مونه با 400خورده ای پول لجند بگیره یا n97

22. 2 كاربر زير از شما RASOOL AMIRI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع