× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

پرسش و پاسخ

موضوع: Fullpixar

1. Top | #11

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 396990
    سپاس ها : 88
    سپاس از شما 76 بار در 40 پست
    جزئيات بيشتر

کسی به من جواب نمیده؟

2. 2 كاربر زير از شما 100pixel عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Motorola
    شماره كاربري : 139426
    سپاس ها : 11,873
    سپاس از شما 6,815 بار در 1,602 پست
    جزئيات بيشتر

من فیرمور Amins_Green_PersianGulf_PERSIA_RC.sbf که 54 مگ هست رو نصب کردم .جالب بود تمم همون تم فیرمور قبلی بود.فکر کنم چون 54 مگه اینطوریه چون معمولا کاملش 70 مگه.
    سلام
    بابت تاخیر عذر می خوام !
    فیرمور هایی که حجمشون کمتر هست بخش bp فیمور رو ندارند و می تونن روی همه گوشی ها نصب بشن !
    :pixall نه اونی که خودم پست بالا آپلود کردم، از این سایت گرفتم،بالا میاد میگه:caller id in full screen mode و start هم میشه ولی وقتی زنگ میزنن full screen نمیشه.
    {آیا اونی که خودم بهت دادم و sh داشت و شما زحمت کشیدین آموزش دادین کار خواهد کرد؟به دردسر نصبش میارزه؟}
    خب این برنامه ای که شما می گید رو نمی دونم و ندیدم آدرس بدید یا آپلود کنید ...
    ولی در مورد قبلی چیزی که من ازش دیدم اصلا گرافیکی نیست و شما باید از توی Ekonosole باهاش کار کنید که البته تعجب آور بود ! ولی بازم تست می کنم براتون ببینم واقعا قضیش چیه !
    exam: بالاخره سر در نیاوردم چطوری کار میکنه؟فقط یه ok میاد!!؟؟
    خب این برنامه رو من تست کردم البته به صورت exam.mpkg ! و بعد هم برام نوشت که امتحان داده شده ! که مشکلی نیست ! الان من متوجه منظور شما نمیشم!
    salavat: کار میکنه ولی محیط برنامه چون فارسی بوده جای متن هاش مربع میاد
    اصول میگه نباید مربع مربع بیاد اگر شما فیرمور amin's green رو نصب کردید چون فارسی توش فعال هست ! البته باز هم ببینید اس ام اس یا متن فارسی رو می تونید بنویسید یا نه .
    EZXluncher: عالیه فقط نمیدونم چطور زبانشو انگلیسی کنم
    تست نکردم .
    EZXluncher: عالیه فقط نمیدونم چطور زبانشو انگلیسی کنم
    چه ورژنی هست ؟ الان من 2.1 رو امتحان کردم کاملا کار کرد مگر اینکه عکس نباشه یا درست آدرس نداده باشید
    FontSizeVlue:کار نمیده
    تست نکردم.
    search : کار میده ولی مثلا یه فایلی هست اسمش bi ensaf.mp3 واسه تست میزنم ensaf هیچی پیدا نمیکنه، یعنی باید دقیقا اسم رو عینا بدم؟
    کلا یکی از مشکل هایی که تو بش اسکریپت هست اینه که اسم فایل اگه با فاصله باشه با مشکل مواجه میشه یا پیدا نمی کنه ! بله باید اسم دقیق رو بگذارید که فکر کنم کار نده برای این ولی یه فایل بدون فاصله رو هم تست کنید
    FunLight:وقتی استارت میکنی یه کم رقص میکنه ولی وقتی زنگ میزنن به گوشی انگار نه انگار که این برنامه نصبه عین قبل از نصبش، معمولی
    !!!
    : بالا میاد و رو فایلی هم کلیک میکنم ولی صم بکم و مثل آمریکا هیچ غلطی نمیکنه
    باید از جویستیک برای این کار استفاده کنید با صفحه لمسی گوشی فایل باز نمیشه ! باید با کلید وسط گوشی بزنید تا بازش کنه ! در ضمن این فعلا بهترین پلیر هست .
    Mplayer: که اینقدر تبلیغشو کردن که میترکونه!، فقط mp3 وا میکنه
    بیخیالش تو قبلی گفتم
    slocker: فقط در هر روشن کردن گوشی یکبار اجران میشود و بس(انصافا خوشگله)، اونم ساعت توش همرا ساعت گوشی نیست.
    !!!
    offMedia: زمانو میگره ولی مثلا من دادم 1 دقیقه ولی Real Player تا ته فایلو خوند که 2.5 دقیقه بود
    باید به صورت 1m وارد کنید بالای برنامه هم نوشته این جوری کار نمیکنه !
    QEZXPlayer: ماشالله دو ساعت شاعت شنی گوشیو میزاره سر کار و همچنین منو و ناز میکنه بالا نمیاد.
    باید چند بار (خیلی ) این برنامه رو باز کنید تا باز بشه (پشت سر هم ) این هم به خاطر لیب هاش هست و کلا گفتم بهترین GXM-Player هست .
    ++++++++++++++++++++++++++
    در کل بله اگر بتونید یه فیرمور خوب گیر بیارید دیگه رویایی میشه چون همه چیزش کار می کنه و حال می کنید

در ضمن اون هایی رو هم که تست نکردم یا جوابی ندادم اگر شد تست می کنم نتیجه رو براتون میزارم
    سوالی داشتید بپرسید
    موفق باشید

زندگی زیباست ، اگر بدانیم چگونه زندگی کنیم

4. 2 كاربر زير از شما NEGRO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

جزئيات بيشتر

1-یه فیرمور خوب پیشنهاد کنید
    2-چیکار کنم slocker ، وقتی فلیپ رو باز میکنم و وقتی گوشی روشن میشه بیاد بالا (گوشیو قفل کنه)؟
    و چطور ساعتشو همراه کنم؟
    2-اینم shopix من..ضمیمه

کد:
     bash show.sh
    کد بالا رو برای pixcall میزنم در مسیر خودش
    میگه
    mmc/mmca1/.system/QTDownLoad/pixcall/showpix :not found

6. 2 كاربر زير از شما 100pixel عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط 100pixel
    1-یه فیرمور خوب پیشنهاد کنید
    2-چیکار کنم slocker ، وقتی فلیپ رو باز میکنم و وقتی گوشی روشن میشه بیاد بالا (گوشیو قفل کنه)؟
    و چطور ساعتشو همراه کنم؟
    2-اینم shopix من..ضمیمه

کد:
     bash show.sh
    کد بالا رو برای pixcall میزنم در مسیر خودش
    میگه
    mmc/mmca1/.system/QTDownLoad/pixcall/showpix :not found
    سلام
    بالاخره اومدید
    خدمتتون عرض کنم که اکثر فیرمور هایی که تو بخش مهم کردیم خوبن ! ولی خب فیرمور های عالی دیگه ای هم پیدا میشن که با تست خودتون مشخص میشن ! من شخصا میشه گفت تمام فیرمور های که میاد رو تست می کنم ! و هر کدوم که بهتر برام کار داد رو استفاده می کنم ! کلا هر فیرموری زیاد رو گوشیم نمی مونه
    ولی در کل اگه بهتون بگم اگر به جای شما بودم کلا بیخیال فیرمور فول فارسی می شدم چون دست آدم رو می بنده ! ولی اگر طالب فول فارسی هستین دیگه فبها !
    در مورد برنامه slocker هم برای تنظیماتش باید روی آیکون(علامت ) باتری کلیک کنید تا باز بشه !
    این showpix هم که بهم دادید پیگریش شدم ! این سورس برنامه هست و عملا به درد نمی خوره این برنامه که براتون ضمیمه کردم اصل برنامه هست که نصبیه ولی من خودم امتحان کردم به نتیجه ای نرسیدم و کار نکرد برام شما هم تست کنید .
    موفق باشید

8. 2 كاربر زير از شما NEGRO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Negro
    سلام
    بالاخره اومدید
    خدمتتون عرض کنم که اکثر فیرمور هایی که تو بخش مهم کردیم خوبن ! ولی خب فیرمور های عالی دیگه ای هم پیدا میشن که با تست خودتون مشخص میشن ! من شخصا میشه گفت تمام فیرمور های که میاد رو تست می کنم ! و هر کدوم که بهتر برام کار داد رو استفاده می کنم ! کلا هر فیرموری زیاد رو گوشیم نمی مونه
    ولی در کل اگه بهتون بگم اگر به جای شما بودم کلا بیخیال فیرمور فول فارسی می شدم چون دست آدم رو می بنده ! ولی اگر طالب فول فارسی هستین دیگه فبها !

در مورد برنامه slocker هم برای تنظیماتش باید روی آیکون(علامت ) باتری کلیک کنید تا باز بشه !
    1- از کجا فیرمورها رو پیدا کنم؟گوگل که زیاد میاره گیج میکنه منو
    2-جای تنظیماتو بلد بودمُ نمیدونم کدومشو عوض کنم که ساعت درست شه و خودش همونجوری که قبلا گفتم خودکار بیاد قفل کنه

10. 2 كاربر زير از شما 100pixel عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #16

جزئيات بيشتر

2-جای تنظیماتو بلد بودمُ نمیدونم کدومشو عوض کنم که ساعت درست شه و خودش همونجوری که قبلا گفتم خودکار بیاد قفل کنه
    سلام
    سعی می کنم چند تا براتون معرفی کنم .

برنامه رو هم کامل تست می کنم خبرتون می دم .

موفق باشید

12. 2 كاربر زير از شما NEGRO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17

جزئيات بيشتر

سلام
    سعی می کنم چند تا براتون معرفی کنم .

برنامه رو هم کامل تست می کنم خبرتون می دم .

موفق باشید

14. 2 كاربر زير از شما NEGRO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #18

جزئيات بيشتر

چی شد منتظرم

16. كاربران زير از شما 100pixel عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12