× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 142396
    سپاس ها : 309
    سپاس از شما 464 بار در 122 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گوشی تا 200هزار تومن(لطفا پاسخ بدهید) "ممنون"

سلام "تا تاریخ 7 دی میخوام یه گوشی بخرم"..راهنمایی کنید لطفا

گوشی می خواهم تا مرز 200هزار تومان..ترجیحا تاچ باشه..توانایی خوب باطری برای ساپورت پخش

موسیقی-> "چون زیاد موزیک گوش می کنم و متنفرم از اینکه وسطاش باطریش تموم شه ، البته

انتظار mp3 player هم از گوشی ندارم "..دوربین تا 3.2 قابل قبوله..گارانتی هم مهم نیست..

پی نوشت 0 : میدونم واسه یه گوشی 200تومنی انتظار زیادیه ولی ،سرعت گوشی مهمه واسم (مثلا رفتن به گالری یا منوِ پخش موزیک خیلی طول نکشه !!!)

پی نوشت 1
    :لطفا همراه معرفی گوشی قیمت اون رو هم چه با و چه بی گارانتی ذکر کنید..ممنون

پی نوشت 2: گوشی قبلیم lg pop بود و بعد خرید به شدت پشیمون شدم، لطفا راهنماییم کنید که مجدد پشیمون نشم..ممنون

2. Top | #11

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 400325
    نام : ساسان
    سپاس ها : 2,178
    سپاس از شما 6,476 بار در 1,200 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ziguratt
    1 . من lg pop رو گرفتم 180 یک ماه بعد شد 140 .. میخوام بدونم این ویو 533 که تازه اومده تا کی افت خواهد کرد و به چه قیمتی خواهد رسید؟؟؟ به نظر دوستان میارزه که صبر کنم تا افت کنه؟؟ یا خودمو عذاب ندمو یکی بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. من کلا با این ویو 533 حال کردم فقط یه نگرانی دارم : باطریش چطوریاست؟؟برای موزیک گوش کردن دووم میاره؟؟ آخه من تجربه پخش موزیک با دبلیو 960 سونی اریکسونو داشتم ،،با خریدن lg pop کلی خورد تو ذوقم!!! چون پخش آهنگ واسم مهمه اگه تجربه ای راجع به باطریش دارید در میون بذارید ممنونم

3. خوندم که وقتی ال سی دی این گوشی خاموش میشه برنامه هایی که در حال اجرا بودند قطع می شوند..دوستان مطلع آیا واقعیت داره ؟؟
    باطریش روی کاغذ معلومه و عملکرد خوبی داره
    باتري : Standard battery, Li-Ion 1200 mAh
    زمان مکالمه : 14 ساعت
    زمان جانشين : 1090 ساعت
    کیفیت پخش آهنگش هم خوبه و راضی کنندست
    در مورد سوال سوم: تا به حال ندیدم همچین چیزی و فکر نکنم حقیقت داشته باشه

3. 2 كاربر زير از شما sasanrp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #12

جزئيات بيشتر

قبول دارم رو کاغذ باطریش خوبه ولی تو تاپیک مربوط به همین ویو 525 یا 533 ،دوستانی که خریده بودند کلی شکایت داشتن:
    1. با خاموشی صفحه ، برنامه ها استاپ می شوند
    2. رنگ زمینه گوشی با هر تمی ثابت می ماند!!!
    3.باطری بعد از 3ساعت هم شارژ نمی شود!!!
    4.در ضمن ساسونگ و تمام سایتها معتبر گوشی wave 533 s 5330 معرفی می کنند در حالی که گوشیهای که در ایران به فروش می رسد wave 533 s 5333 به فروش می رود آیا علت خاصی دارد و یا مخصوص خاورمیانه است وغیره چرا خود سایت ساسونگ هیچ توضیحی نداده ؟
    البته من مشکل تراش نیستم ،دوستی نوشته دلیوریِ ویوِش میاد تو اینباکس،سامسونگ از اول اینطوری بوده ولی بقیه مشکلات یکم دل ادم رو می لرزونه..
    ضمنا فک نکنید یارو می خواد 299ت پول بده داره پدر مارو در میاره..وسعمون همین قده..ممنونم از کمکاتون

5. Top | #13

جزئيات بيشتر

قبول دارم رو کاغذ باطریش خوبه ولی تو تاپیک مربوط به همین ویو 525 یا 533 ،دوستانی که خریده بودند کلی شکایت داشتن:
    1. با خاموشی صفحه ، برنامه ها استاپ می شوند
    2. رنگ زمینه گوشی با هر تمی ثابت می ماند!!!
    3.باطری بعد از 3ساعت هم شارژ نمی شود!!!
    4.در ضمن ساسونگ و تمام سایتها معتبر گوشی wave 533 s 5330 معرفی می کنند در حالی که گوشیهای که در ایران به فروش می رسد wave 533 s 5333 به فروش می رود آیا علت خاصی دارد و یا مخصوص خاورمیانه است وغیره چرا خود سایت ساسونگ هیچ توضیحی نداده ؟
    البته من مشکل تراش نیستم ،دوستی نوشته دلیوریِ ویوِش میاد تو اینباکس،سامسونگ از اول اینطوری بوده ولی بقیه مشکلات یکم دل ادم رو می لرزونه..
    ضمنا فک نکنید یارو می خواد 299ت پول بده داره پدر مارو در میاره..وسعمون همین قده..ممنونم از کمکاتون

6. كاربران زير از شما ziguratt عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 362894
    نام : امید
    سپاس ها : 20,908
    سپاس از شما 28,269 بار در 7,739 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من ويو 533 عاليه
    من تا به حال اينطور از مشكلات رو نشنيده بودم
    فروشـــــــــــــــــــــ ــگاه OMIDVISTA

فروش هندزفری های بیتس با قیمت عالی (بار جدید رسید)

فروش هدفون های بیتس با قیمت عالی (پ.خ بدید)
    فروش انواع شیلد های ضد خش با قیمت عالی (پ.خ بدید)

8. كاربران زير از شما omidvista عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع