× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 450251
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 10 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض XPEIA X10 or HTC Desire

سلام
    می خواستم ببینم اگر بخوام بین این دو گوشی یکی رو انتخاب کنم کدوم بهتره؟ اگر ممکنه از همه لحاظ بررسیش کنید.
    ممنون

2. 2 كاربر زير از شما &ME عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 180098
    نام : فرشید صادقی
    سپاس ها : 215
    سپاس از شما 123 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا ممنون از دوستان بخاطر انتقال تجربیاتشون...
    آقا رسول شما راست میگی آدم نباید از واقعیت فرار کنه چون شیک بودن x10 خیلی چشم منو گرفته و شاید نمیتونم برتری های دیزایر رو ببینم!
    کم بودن صدای مکالمه نقص بزرگیه و نمیشه ازش گذشت چون من یه SE C903 هم دارم و اونم صدای مکالمش نسبتا کمه که اذیتم میکنه.
    مشکل مالتی تاچ x10 تو بعضی از کاستوم رامها رفع شده ولی اگه آپگرید 2.2 بیاد که خیلی بهتره (اگه بیاد....)
    الان همه نسخه های دیزایر slcd تولید میشن و باید با این قضیه خورشید کنار اومد. البته تو شهر ما مثل لندن ما روی ماه خورشید رو نمیبینیم. همش هوا ابری و مه!
    در مورد دوربین هم بین 5 و 8 زیاد توفیقی نیست و مهم لنز و سنسوره که x10 برتره و نکته ای که خیلی من ازش خوشم اومده لرزشگیره دسته. اما در مورد فیلم برداری تو gsmarena نوشته بود که بعد از آپگرید به 2.3 دیزایر هم میتونه hd فیلم برداری کنه.
    من با رابط کاربری سنس کار نکردم و نمیدونم چقدر روانه و کامله یا نه.
    مسلما شما بهتر میدونین. فقط سوال:
    میگفتن تو دیزایر نمیشه برنامه رو مموری کارد نصب کرد. درسته؟
    آیا رنگ نقره ای دیزایر تو ایران پیدا میشه؟ چون من از رنگ نقراه ایش بیشتر خوشم میاد.
    --------------------------------------------------------------------
    آقای arn1363 شما گوشیتونو آپگرید کردین؟
    الان سرعت رابط کاربریش چطوره؟ روان و کامله مثل سنس؟
    کارایی باتریش بهتر شده؟
    میشه در مورد timescape و mediascape بیشتر توضیح بدین.

4. 2 كاربر زير از شما NITROUX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #22

شماره كاربري : 46841
    سپاس ها : 461
    سپاس از شما 529 بار در 143 پست
    جزئيات بيشتر

منم دقیقا بین این دو گوشی مونده بودم . چه تاپیک به موقعی .

اما با تحقیقاتی که در همین سایت انجام دادم و گفته های دوستان تصمیم دارم دزایر بگیرم .

من تنها ترسم از مشکل برد بعضی از دزایرها هست که مدتی اخبارش در همین سایت مطرح میشد . نمی دونم الان این مشکل همچنان پابرجا هست یا نه !

دوستان راهی هست که در اون بازه زمانی کوتاه که می خواییم گوشی رو خریداری کنیم بتوینم از سالم بودن برد اطمینان حاصل کنیم ؟

ممنون

احتمالا شنبه میرم واسه خرید p:

6. كاربران زير از شما h_gamekhor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

شماره كاربري : 37274
    سپاس ها : 346
    سپاس از شما 86 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NITROUX
    واقعا ممنون از دوستان بخاطر انتقال تجربیاتشون...

آقای arn1363 شما گوشیتونو آپگرید کردین؟
    الان سرعت رابط کاربریش چطوره؟ روان و کامله مثل سنس؟
    کارایی باتریش بهتر شده؟
    میشه در مورد timescape و mediascape بیشتر توضیح بدین.
    خواهش
    من گوشیمو از سایت سونی اریکسون آپدیت کردم احساس میکنم روان بودن گوشی با نصب 20تا برنامه و بازی نصبت به اولش یکم کم شده. با سنس نمیتونم مقایسه کنم چون باهاش کار نکردم. کم شدن مصرف باطریش محسوس شده و در مورد mediascape : برنامه ای که هم پلیر داره برای موزیک و کلیپ ها و هم تصاویری که تو گوشی هستش رو نشون میده ولی در کل خیلی کم از این برنامه استفاده می کنم به نظر من با وجود برنامه های قویتر با پشتیبانی از انواع فرمت ها جهت پخش دیگه آدم نیازی به mediascape پیدا نمیکنه.
    timescape هم برنامه ای که عملکرد گوشی رو ( تماسها - اس ام اس - تصاویر و کلیپ های دیده شده و ...) با توجه به زمانشون لیست میکنه که آدم میتونه راحت تر بهشون دسترسی داشته باشه

8. كاربران زير از شما arn1363 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 107466
    سپاس ها : 1,073
    سپاس از شما 2,656 بار در 660 پست
    جزئيات بيشتر

بعد از آپگرید به 2.3 دیزایر هم میتونه hd فیلم برداری کنه.
    این امکان همین الانم اضافه شده در 2.2 و قابلیت فیلمبرداری hdداره
    میگفتن تو دیزایر نمیشه برنامه رو مموری کارد نصب کرد. درسته؟
    این قابلیت در اندروید 2.2 به دیزایر اضافه شده و با روت که دیگه کلا مشکلش حل شده (خیلی وقت و این ماجرا مربوط به دو الی سه ماه پیش که اندروید 2.2 اومد)
    دوستان راهی هست که در اون بازه زمانی کوتاه که می خواییم گوشی رو خریداری کنیم بتوینم از سالم بودن برد اطمینان حاصل کنیم ؟
    دوست عزیز یه چیزی گفتن ما که چیزی تو این سایت و سایت اندروید ندیدیم پس شما هم شک به دلت راه نده (یه خبری تو برهه زمانی مشخص بوده و گذشت عین مشکلی که برای n8ها تو یه برهه زمانی خاص بوجود آمد)

10. 2 كاربر زير از شما RASOOL AMIRI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

ولی باید اغراق کرد ایکس 10 زیباست

در مورد صحبت بالا بگم که این 2 گوشی محاله بتونند فیل برداری اچ دی بالا تر از 24 فریم بکنند(پخش هم بالا تر از 24 فریم مشکل داره) چون 8250 Snapdragon توان گرافیکیش ماکسیموم تا 24 فریم هست که اگر اشتباه نکنم 22 میلیون مثلث گرافیکی هست ولی 8255 Snapdragon که روی دیزایر اچ دی هست (تنها گوشی مجهز به این پردازنده) به راحتی 30 فریم میتونه ضبط کنه

از نظر سخت افزار دیزایر کمی جلوتره پردازنده ها یکی هستش اما رم دیزایر بیشتر و کیفیت صفحه بالا تره در مقابل ایکس 10 صفحه بزرگتر دوربین 8 و ظاهری واقعا زیبا داره که هر کسی را به خودش جلب میکنه

12. 3 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #26

جزئيات بيشتر

واقعا که x10 زیباست!
    سونی اریکسون همیشه گوشی های زیبایی میزنه و به قول دوستمون که به من گفت اولین چیزی که مشتری تو خرید بهش توجه می کنه قیافست سونی اریکسون تو جلب مشتری تو قدم اول موفقه اما بعدش....
    متاسفانه htc تو ساخت گوشی هاش زیاد رو این مقوله کار نمی کنه! البته htc aria و htc hd mini از این قضیه مستثننان.
    در مورد فیلم برداری چشم عادی فرق بین 24فریم و 30 فریم رو زیاد نمیتونه تشخیص بده پس زیاد هم مشکل نیست و 6 تا فریم اضافی 25% به حجم فیلم اضافه میکنه که زیاد جالب نیست و فضای بیشتری رو اشغال میکنه.

14. كاربران زير از شما NITROUX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #27

شماره كاربري : 37274
    سپاس ها : 346
    سپاس از شما 86 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط x_zarbat
    ولی باید اغراق کرد ایکس 10 زیباست

در مورد صحبت بالا بگم که این 2 گوشی محاله بتونند فیل برداری اچ دی بالا تر از 24 فریم بکنند(پخش هم بالا تر از 24 فریم مشکل داره) چون 8250 snapdragon توان گرافیکیش ماکسیموم تا 24 فریم هست که اگر اشتباه نکنم 22 میلیون مثلث گرافیکی هست ولی 8255 snapdragon که روی دیزایر اچ دی هست (تنها گوشی مجهز به این پردازنده) به راحتی 30 فریم میتونه ضبط کنه

از نظر سخت افزار دیزایر کمی جلوتره پردازنده ها یکی هستش اما رم دیزایر بیشتر و کیفیت صفحه بالا تره در مقابل ایکس 10 صفحه بزرگتر دوربین 8 و ظاهری واقعا زیبا داره که هر کسی را به خودش جلب میکنه

کاملا موافقم
    به نظر منم x10 زیباست ولی چی میشد به اندازه نصف دیزایر ساپورت میشد اون وقت من استفاده کننده حالا حالاها به فکر تعویضش نمی افتادم

16. كاربران زير از شما arn1363 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #28

جزئيات بيشتر

10

نقل قول نوشته اصلی توسط arn1363
    کاملا موافقم
    به نظر منم x10 زیباست ولی چی میشد به اندازه نصف دیزایر ساپورت میشد اون وقت من استفاده کننده حالا حالاها به فکر تعویضش نمی افتادم
    خوب دوست عزیز چرا منتظر آپگرید کارخانه هستید؟
    شما هم مثل خیلی ها کاستوم رام رو گوشیت نصب کن که کاستوم رام 2.2 هم اومده و مالتی تاچ رو هم ساپورت میکنه! (تو یو تیوب فیلم استفاده از مالتی تاچ بعد نصب کاستوم رام هست)

18. كاربران زير از شما NITROUX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #29

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 172653
    نام : نیما
    سپاس ها : 1,452
    سپاس از شما 6,081 بار در 1,353 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NITROUX
    خوب دوست عزیز چرا منتظر آپگرید کارخانه هستید؟
    شما هم مثل خیلی ها کاستوم رام رو گوشیت نصب کن که کاستوم رام 2.2 هم اومده و مالتی تاچ رو هم ساپورت میکنه! (تو یو تیوب فیلم استفاده از مالتی تاچ بعد نصب کاستوم رام هست)
    رام 2.2ــی که برای ایکس10 اومده در مرحله Alpha هست و هنوز MultiTouch رو ساپرت نمیکنه

به نظر من با کار کردن با Desire خسته میشی ولی با کار کردن با X10 خسته نمیشی ( نظر شخصی )
    ولی هرچی باشه Desire ماله HTC هست و پشتیبانی خوبی داره.. ولی از لحاظ مالتی مدیا X10 خیلی خوبه.. به تلویزیون ها و ضبط ها سونی خیلی راحت وصل میشه..

20. كاربران زير از شما h_r_v عزيز، سپاسگزاری كرده اند

21. Top | #30

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 107466
    سپاس ها : 1,073
    سپاس از شما 2,656 بار در 660 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من با کار کردن با Desire خسته میشی ولی با کار کردن با X10 خسته نمیشی
    دوست با اینکه گفتید نظر شخصیتون و برای بنده محترم هست ولی می شه بگید چرا خسته کنندست شما تاحالا ویجتهای htcرو دیدید با اینکه این سیستم عامل یکی از معروفیتهاش بخاطر ویجتهای متنوع ولی بهتر بدانید ویجت های اختصاصیhtcخداییش هیچ حرفی برای ویجتهای اندروید نمی ذاره بقدری که ویجتهای زیبا و کاربردی داره

22. كاربران زير از شما RASOOL AMIRI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع