× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 118806
    نام : میلاد
    سپاس ها : 30
    سپاس از شما 9 بار در 6 پست
    جزئيات بيشتر

9 htc desire or galaxy i9000.i am so confused

سلام دوستان عزيز.من قصد خريد گوشي htc desire hd رو داشتم.ولي سايت gsm توي بررسي تخصصي اين گوشي رو بدجوري كوبيد و يه جورايي الن بين galaxy i9000 va desire hd دو دل شدم.از طرفي galaxy هم ديگه گوشي جديدي به حساب نمياد.براي من قيمتش اصلا مهم نيست .و مهم ترين انتظاري كه از گوشي دارم اينه كه كيفيت مانيتورش عالي باشه و از لحاظ برنامه هم تامين و ساپورت باشه.و سيستم عاملش هم به روز و بي مشكل باشه.
    و نميخوام پولم رو بابت گوشي بدم كه يه مدت بعد از ماركت خارج بشه.دوستان خواهش ميكنم بدون تعصب روي برند گوشي منو كمك كنيد كه بدجوري گيج شدم.
    اگه كسي در مورد كيفيت مانيتور super clear lcd كه توي desire hd به كار رفته و اين كه اصلا با super amoled قابل قياس هست يا نه منو كمك كنه.

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 78509
    نام : سعید
    سپاس ها : 348
    سپاس از شما 982 بار در 223 پست
    جزئيات بيشتر

درود

دوست عزیز شما اصلا و ابدا به مقایسه های بی مورد و الکی gsm نگاه نکنین وارد سایت هایی مثل xda برای معرفی این گوشی ها مراجعه کنید ...

اگر بخوایین به صورت تئوری و روی کاغذ بررسی کنیم super amoled کیفیت خوبی داره اما تجربه ای که من با این دو تا گوشی دارم دیزایر کیفیت بسیار خوبی داره .

هر دو دارای سیستم عامل آندورید هستند و این رو ذکر کنم که هیچ سیستم عامل ایده آلی وجود نداره همه به نحوی مشکلات خاص خودشونو دارن .
    اما با خدممتون میگم تجربه شخصی من در استفاده از هر دو گوشی انتخاب مناسبین اما نظر من

HTC Desire HD
    موفق باشید

3. 2 كاربر زير از شما "SAEED" عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 346260
    سپاس ها : 458
    سپاس از شما 738 بار در 277 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    بله، آقای saeed_king تا حدی درست میگن، بهتره برای ببرسی گوشی از سایت های معتبر خارجی کمک بگرید.
    بین این دو گوشی، انتخاب مناسب به نظرم Galaxy S هست؛ ولی اگر چیزی فراتر از اینا میخواید که هیچ وقت از مد نیفته بهترین نرم افزارها و پشتیبانی رو داشته باشه، آیفون (و مخصوصا 4) رو پیشنهاد میکنم...

5. كاربران زير از شما Terminator44 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

عزیزم اگر از جلو نگاه کنی کیفیت صفحه ها مو نمیزنه با هم اما از کنار دیزایر اچ دی کیفیت جالبی نداره که به نظرم خوبه مثلا جای نشستی داری عکس خونوادگی میبینی یا اس ام اس شخصی کنار دستی سرش را برگردونه میتونه دو گالکسی کامل ببینه اما تو دیزایر نه با توجه به اینکه این دو گوشی گوشی های نسبتا بالا و لوکس هستند مردم کمتر دیدن و همه کنجکاوی و فضولی میکنن این عکس را ببین و خودت تصمیم بگیر در مورد صفحه و اینکه گالکسی سخت افزار پایین تری داره مثلا رم 512 داره اما دیزایر اچ دی 770 دوربین 5 در مقابل 8 دیزایر اچ دی و فلاش دوبل دیزایر اچ دی و اینکه بدن دیزایر اچ دی فلزی و بسیار با کیفیت و محکم هست مثل گالکسی پلاستیک نیست خش بیوفته صفحش 4.3 هست و ساپورت بهتر اچ تی سی که بر کسی پوشیده نیست
    عکس اول گوشی های گالکسی دیزایر اچ دی ایفون و دیزایر معمولی امولدی هست عکس دوم در کنار امولد هست عکس اخر با زاویه هست من نمیگم کدو بگیر اما خودت نگاه کن دیزایر اچ دی بهتر نیست؟؟
    مطمئنم دیزایر اچ دی را انتخواب میکنی

عکس تو امضام هم کلیک کن ببین

7. 4 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 400325
    نام : ساسان
    سپاس ها : 2,178
    سپاس از شما 6,476 بار در 1,200 پست
    جزئيات بيشتر

اگر 200 هزار تومن برات پولی نیست دیزایر اچ دی بگیر البته اگر بتونی تو دستت بگیریش و بعدها براش مشکلی پیش نیاد
    خدا کنه این سری جدیدا تکمیل شده باشن . خدا میدونه هنوز هم مشکل داره یا نه

9. 2 كاربر زير از شما sasanrp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره براي خريد
    شماره كاربري : 250578
    نام : جــــابــــر
    سپاس ها : 50,962
    سپاس از شما 65,130 بار در 13,071 پست
    کمک مالي به سايت: 900000 ريال
    جزئيات بيشتر

اگه صفحه خیلی برات مهمه شک نکن که گالکسی کلی بالاتر از دیزایر اچ دی هست

ولی سی پی یو-دوربین-رم بیشتر-صفحه بزرگتر مال دیزایر اچ دی هست

من به شخصه گالکسی را بر میداشتم
    ولی شما نسبت به خاصته هات یکی را بردار

ویرایش:یادم رفت حافظه داخلی گالکسی را بگم 16گیگ--ولی دیزایر اچ دی 1گیگه

11. 3 كاربر زير از شما JABER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 4807
    سپاس ها : 484
    سپاس از شما 8,774 بار در 893 پست
    جزئيات بيشتر

دیزایر اچ دی قطعا انتخاب بهتریه

13. 3 كاربر زير از شما kia1349 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 274200
    نام : محمد رضا
    سپاس ها : 4,136
    سپاس از شما 15,575 بار در 3,071 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر میاد برای شما نکسوس اس مناسبتره ! ... به دلایلی که عرض کرد یعنی جدید تر بودن و ساپورت شدن ! ... هر چند که ساپورت اچ تی سی بد نیست ! ولی قطعا در حد گلکسی و مخصوصا نکسوس اس نخواهد بود ...

15. 2 كاربر زير از شما pulp_152 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 362894
    نام : امید
    سپاس ها : 20,908
    سپاس از شما 28,269 بار در 7,739 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط x_zarbat
    عزیزم اگر از جلو نگاه کنی کیفیت صفحه ها مو نمیزنه با هم اما از کنار دیزایر اچ دی کیفیت جالبی نداره که به نظرم خوبه مثلا جای نشستی داری عکس خونوادگی میبینی یا اس ام اس شخصی کنار دستی سرش را برگردونه میتونه دو گالکسی کامل ببینه اما تو دیزایر نه با توجه به اینکه این دو گوشی گوشی های نسبتا بالا و لوکس هستند مردم کمتر دیدن و همه کنجکاوی و فضولی میکنن این عکس را ببین و خودت تصمیم بگیر در مورد صفحه و اینکه گالکسی سخت افزار پایین تری داره مثلا رم 512 داره اما دیزایر اچ دی 770 دوربین 5 در مقابل 8 دیزایر اچ دی و فلاش دوبل دیزایر اچ دی و اینکه بدن دیزایر اچ دی فلزی و بسیار با کیفیت و محکم هست مثل گالکسی پلاستیک نیست خش بیوفته صفحش 4.3 هست و ساپورت بهتر اچ تی سی که بر کسی پوشیده نیست
    عکس اول گوشی های گالکسی دیزایر اچ دی ایفون و دیزایر معمولی امولدی هست عکس دوم در کنار امولد هست عکس اخر با زاویه هست من نمیگم کدو بگیر اما خودت نگاه کن دیزایر اچ دی بهتر نیست؟؟
    مطمئنم دیزایر اچ دی را انتخواب میکنی

عکس تو امضام هم کلیک کن ببین

موافقم
    من نظرم روي ديزاير hd هست
    فروشـــــــــــــــــــــ ــگاه OMIDVISTA

فروش هندزفری های بیتس با قیمت عالی (بار جدید رسید)

فروش هدفون های بیتس با قیمت عالی (پ.خ بدید)
    فروش انواع شیلد های ضد خش با قیمت عالی (پ.خ بدید)

17. 2 كاربر زير از شما omidvista عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 4807
    سپاس ها : 484
    سپاس از شما 8,774 بار در 893 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pulp_152
    به نظر میاد برای شما نکسوس اس مناسبتره ! ... به دلایلی که عرض کرد یعنی جدید تر بودن و ساپورت شدن ! ... هر چند که ساپورت اچ تی سی بد نیست ! ولی قطعا در حد گلکسی و مخصوصا نکسوس اس نخواهد بود ...
    دوست عزیز از کی ساپورت سامسونگ بهتر از htc شده؟
    بدون تعصب دیگران رو راهنمایی کنید

19. 2 كاربر زير از شما kia1349 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع