× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 176779
    سپاس ها : 5
    سپاس از شما 34 بار در 23 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کمک برای htc desire

سلام!
    بعد از کلی تحقیقات و اکتشافات تصمیم به خرید گوشی wave s8500 کردم ولی چون نرم افزار هایی مثل دیکشنری و... رو بادا نوشته نشده تصمیمم عوض شد و حالا می خوام htc desire بگیرم ولی چون اولین بارم هست که می خوام از برند htc خرید کنم چندتا سوال داشتم:
    1- این برند تو ایران معمولا ساخت کجا هست؟ و این مدل رو بیشتر کدوم کشور تولید میکنه؟ و اینکه مدل های چینی کیفیت ساخت خوبی دارند یا نه؟؟
    2-چطور باید فهمید صفحه نمایش گوشی amoled یا s-lcd ؟ و اینکه کدوم بهتره؟؟
    3-گوشی رو با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟؟ و اینکه کدوم شرکت گارنتی بهتری ارائه میده؟؟
    4-مشکل آی سی این گوشی که بعد از چند دقیقه خاموش میشد رو باید از کجا فهمید؟؟؟
    5- در آخر هم اگه توصیه ای دارید که موقع خرید باید انجام بدم ممنون می شم بگید؟؟؟

2. 2 كاربر زير از شما p990_javad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط p990_javad
    سلام!
    بعد از کلی تحقیقات و اکتشافات تصمیم به خرید گوشی wave s8500 کردم ولی چون نرم افزار هایی مثل دیکشنری و... رو بادا نوشته نشده تصمیمم عوض شد و حالا می خوام htc desire بگیرم ولی چون اولین بارم هست که می خوام از برند htc خرید کنم چندتا سوال داشتم:
    1- این برند تو ایران معمولا ساخت کجا هست؟ و این مدل رو بیشتر کدوم کشور تولید میکنه؟ و اینکه مدل های چینی کیفیت ساخت خوبی دارند یا نه؟؟
    2-چطور باید فهمید صفحه نمایش گوشی amoled یا s-lcd ؟ و اینکه کدوم بهتره؟؟
    3-گوشی رو با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟؟ و اینکه کدوم شرکت گارنتی بهتری ارائه میده؟؟
    4-مشکل آی سی این گوشی که بعد از چند دقیقه خاموش میشد رو باید از کجا فهمید؟؟؟
    5- در آخر هم اگه توصیه ای دارید که موقع خرید باید انجام بدم ممنون می شم بگید؟؟؟

1.اچ تی سی را هم چین میزنه هم تایوان اما شرکت مرکزی تایوان هست و کیفیت ساخت های چین با تایوان هیچ فرقی نمیکنه
    2.صفحه امولدی تولید نمیشه دیگه همش اس ال سی دی هست و امولدی بهتره اما تولید نمیشه دیگه و خیلی خیلی تو بازار کمه
    3.اگر میبینی ارزش داره 50-60 تومان واسه گارانتی بدی بده گارانتی هم یا یاس بگیر یا پرشین هر 2 تاش عالی هست
    4.مشکل اس سی تو سری های اول بوده و به طور کامل رفع شده سری جدید این مشکلات را نداره

4. 3 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 176779
    سپاس ها : 5
    سپاس از شما 34 بار در 23 پست
    جزئيات بيشتر

پست ارسال شده توسط موبايل
    اگر میبینی ارزش داره 50-60 تومان واسه گارانتی بدی بده گارانتی هم یا یاس بگیر یا پرشین هر 2 تاش عالی هست
    مرسی از راهنماییت
    منم دقیقا همینو می خوام بدونم ارزش داره که با گارانتی بگیری یعنی اصلا فایده ای داره؟
    در ضمن تو پک گوشی دقیقا چی باید باشه؟؟؟؟

6. كاربران زير از شما p990_javad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

در مورد ارزش داشتن بستگی به شانس داره چی بگم؟من خودم همیشه با گارانتی میخرم حتی 1 بار هم احتیاج نشده با توجه به اینکه دیزایر امتحانش را پس داده بدون گارانتی بگیری خوبه

8. Top | #5

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 319322
    نام : sina
    سپاس ها : 8,046
    سپاس از شما 390 بار در 164 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض salam javad jan

man ghablan htc dashtam kheili kheili razi bodam alan ham tasmim gereftam samsung galaxy begiram be nazare man roie galaxy ham fek ... ... chon goshie kheili khobie vali ba in tafasir man htc ro kheili ghabol daram...

9. Top | #6

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 400325
    نام : ساسان
    سپاس ها : 2,178
    سپاس از شما 6,476 بار در 1,200 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط scrum half
    man ghablan htc dashtam kheili kheili razi bodam alan ham tasmim gereftam samsung galaxy begiram be nazare man roie galaxy ham fek ... ... chon goshie kheili khobie vali ba in tafasir man htc ro kheili ghabol daram...
    ممنون
    لطفا فارسی بنویسید

منم موافقم اگر نمایشگر و کیفیت ساخت واست مهمه و پول گلکسی رو نداری بهتره که همون ویو رو بگیری
    در مورد نرم افزارهاشم مشکلی در پیش نخواهد بود الان هم برنامه های خوبی رو داره و به سرعت در حال پیشرفته
    و انشاالله بعد از کریسمس با اومدن بادا ورژن 2 به روی ویو سیستم آمل بادا تبدیل میشه به یک رقیب سرسخت
    در ضمن ویو به خوبی برنامه های جاوا رو ساپورت میکنه پس جای نگرانی برای برنامه های کاربردی از قبیل دیکشنری و ... نیست

10. كاربران زير از شما sasanrp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 137197
    سپاس ها : 2,204
    سپاس از شما 2,777 بار در 990 پست
    جزئيات بيشتر

ديزاير جز بهترينهاي 2010 بوده و تو نرم افزار و بازي هم هيچي کم نداره

واسه خريدش شک به دل راه نده !!!

12. كاربران زير از شما ...Arena... عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 107466
    سپاس ها : 1,073
    سپاس از شما 2,656 بار در 660 پست
    جزئيات بيشتر

ﺷﮏ ﺑﻪ ﺩﻝ ﺭﺍﻩ ﻧﺪﻩ ﺩﯾﺰﺍﯾﺮ ﻗﺮﺑﻮﻧﺶ ﺑﺮﻡ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﻭ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﮐﺎﺭﺵ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﻮﺭﺩ ﭘﺴﻨﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺭﻭ ﺑﺎ ﭘﯿﺸﻮﻧﺪ ﺩﯾﺰﺍﯾﺮ ﻧﺎﻣﮕﺬﺍﺭﯼ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﻮﺑﯿﺖ ﺩﯾﺰﺍﯾﺮ ﺑﻬﺮﻩ ﻣﻨﺪ ﺷﻦ ﻭﻧﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﺯﯼ ﻭﻧﻪ ﺗﻮﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﻧﻪ ﺗﻮ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺗﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﮐﻢ ﻧﯿﺎﻭﺭﺩﻩ

14. Top | #9

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر

مطمئنا تو رنج 500 الی 600 تومن desire جزو بهترین هاست.من فکر میکنم انتخاب درستیه.حالا اگه با گارانتی باشه بهتر.در ضمن به نظرم تایوان و چینش تفاوت آنچنانی ندارند

توضیحاتی درباره این موضوع