× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 478747
    سپاس ها : 157
    سپاس از شما 295 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمایی برای خرید یک گوشی هوشمند بین چند گزینه

سلام

من می خوام یه گوشی هوشمند بخرم که بتونه نیاز های منو تامین کنه و امکانات خوبی هم داشته باشه.بین چند گزینه گیر کردم مثل:

S8530 Wave II و S8500 Wave و XPERIA X10 و نوکیا C7 و موتورولا XT701 و MILESTONE-DROID و htc Legend و Desire.

چیزایی که برای من مهمه اول از همه cpu و بعد قدرت گرافیکی گوشیه.

مثلا Wave II بهترین گزینه هست اما هنوز وارد ایران نشده و یکی دوجا قیمت 430 تومن دیدم می فروشن اما فکر نکنم اصل باشه.یا XPERIA X10 گوشی خوبیه اما کیفیت صفحش 65 هزار رنگه که نمیدونم برای آندروید خوبه یا نه یا اصلا کیفیت داره؟
    Wave رو اصلیشو پیدا کردم 520 تومن اما Desire هم 520 تومنه و مسلما از Wave قدرت مند تره با آندرویدش فقط یه جا نوشته بود Desire کیفیت صفحش نسبت به چیزی که انتظار میرفته کمتره.C7 نوکیا هم فقط صفحش برام جالبه چون کیفیت صفحش به نظر خیلی بالاست.اما از نوکیا و اون سیمبیانش خوشم نمیاد.

از دوستان خواهش دارم کمک کنن بهترین گزینه رو انتخاب کنم.تشکر...

2. 2 كاربر زير از شما ebiramgs عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung Bada OS
    شماره كاربري : 224756
    نام : پيمان
    سپاس ها : 14,735
    سپاس از شما 24,731 بار در 2,745 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jaberaa
    اسم تاپیک را بذارید:بادا یا آندروید
    فکر کنم دعوا کافیه دیگه!!!!!

خودتون دارید میگید 2011--حالا تا 2011---حال را بچسبید
    حالا که بحث جدیه:
    شما چرا میگید سیمبیان باید تخته بشه؟؟؟؟؟؟؟
    من به همون دلیل میگم بادا باید تخته بشه

آخه یه سیستم عامل که به لایو والپیپر و فرمت فیلم نیست که
    به قابلیتهای خفنه

همین سیمبیان پکیده(به قول شما):usb otg-hdmi ساپورت میکنه
    بادا هم ساپورت میکنه!؟!؟!؟!؟!؟

چه برسه به قول سیستم عامل دنیا،یعنی آندروید
    جابر جان كي گفته Symbian بايد تخته بشه؟ هر گلي يه بويي داره. من هم با اين جمله شما موافقم: "سیستم عامل که به لایو والپیپر و فرمت فیلم نیست که، به قابلیتهای خفنه".
    وجود Task Manager عالي، عدم هنگ كردن گوشي هاي تحت بادا، گرافيك فوق العاده، متن باز بودن و پشتيباني عالي سامسونگ هم از قابليت هاي خفن بادا تا به اين لحظه هستند.
    USB OTG در N8، فلش مموري 32گيگابايتي رو تشخيص نميده! هارد اكسترنال رو تشخيص نميده!و حتي فلش هاي چند پارتيشني رو تشخيص نميده! (شاهد موبايلستاني براي اين ادعام دارم)، پس هنوز كار داره تا تكميل بشه. خروجي HDMI هم كه قابليت سيستم عامل نيست، جزء امكانات سخت افزاريه كه روي هر سيستم عاملي قابل پياده سازيه و با توجه به اينكه سامسونگ در اين زمينه خيلي پيشرفته هست، مطمئناً به زودي در گوشيهاش اين پورت رو قرار ميده. گر چه وقتي گوشي رو به كابل HDMI به TV وصل مي كنيد، براي مثلاً عقب و جلو كردن ويدئو بايد بلند شيد بريد كنار TV كه خوب سخته. پس عدم وجودش در ويو، ربطي به بادا نداره.
    من هيچگاه براي بالا بردن چيزي، بقيه رو بي دليل نمي كوبم و در هيچ پستي از طرف من نميبيني كه گفته باشم Symbian پكيده يا Android اينجوري شده، WinMo اونجوري شده. سليقه ها خيلي فرق ميكنه و واقعاً معلوم نيست فرد X اونجوري كه من از bada (يا هر OS ديگه اي) لذت ميبرم، ازش لذت ببره و برعكس. حداقل من به تمام اين سلائق احترام ميگذارم و هيچگاه توهين نميكنم.
    اما دوست خوبم اين درسته كه به همين سادگي و از روي نميدونم چي اسمش رو بگذارم، همينجوري بخاطر تعصبات بي اساس بگيم بادا سوسكه، بادا هيچه، بادا شوخيه و ...؟ بگيم هاهاها، بادا ديكشنري نداره در صورتيكه بالاي 50 تا ديكشنري (حتي براي زبان پرتغالي و لهستاني و مالزيايي و ويتنامي و ...) براش وجود داره؟
    مگه غير از اينه كه اين دوست خوبمون راهنمايي ميخواد؟ دادن اطلاعات غلط و تعصب به خرج دادن يعني راهنمايي به نظرت؟
    من همكار بخش بادا هستم ولي پيشنهاد دادم كه اگر دل دوستمون با اندرويده بره ديزاير يا درويد بخره.
    حالا قضاوت با خودت. رفيق.
    .

عرض ادب و احترام به مدیران سابق انجمن سامسونگ بادا

4. 6 كاربر زير از شما paradise_is4u عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #22

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung Bada OS
    شماره كاربري : 224756
    نام : پيمان
    سپاس ها : 14,735
    سپاس از شما 24,731 بار در 2,745 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط x_zarbat
    paradise_is4u جان شما از چنتا برنامه که خواستم 2 تاشو دادی دانلود منیجر را نگفتی و ادیتور عکس که زیاده ادیتور اختصاصی مثلا در اندروئید خود ادوب فتو شاپ زده به اسم فتو شاپ نصب میشه این که شرکت بزرگی مثل ادوب برای اندروئید بهترین برنامه ادیتور عکس را داده بیرون خودش نشون دهنده قدرت بالای اندروئیده در هر صورت بادا توان رقابت با اندروئید را نداره و فکر هم نکنم بتونه به این زودی ها بهش برسه!!! یا برای اندروئید تا دلت بخواد دانلود منیجر هست که حتی مثل ای دی ام بهش تاریخ و ساعت میدی برای دانلود و...
    این حرف من نیست شما سامسونگ داری که اینجور میگی اما من اصلا نه بادا دارم نه اندروئید ویندوز دارم اما با هر 2 تاش کار کردم هم اندروئید هم بادا
    بادا حالا حالا باید بدوه تا به جایگاه فعلی اندروئید برسه تا اون برسه به این جایگاه اندروئید از سیستم عامل ایفون هم جلو افتاده و هیچکی جلو دارش نیست اینو زمان ثابت میکنه!
    آرمان جان من هم موافقم كه "اینو زمان ثابت میکنه!" اگر من طرفدار سامسونگ هستم، تعصب به سامسونگ دارم يا ...، خوب همه ميدونن كه بهترين هاي اندرويد هم ساخت سامسونگه. اصلاً بحث من سر اين نيست كه. تو كدوم پست من شما ديدي كه من گفته باشم اندرويد بده؟
    من صرفاً در جواب اهانت هايي كه نابه جا به bada شد، ازش دفاع كردم. چون درسته كه تعداد نرم افزارهاش فعلاً از اندرويد كمتره اما سوسك و شوخي و غيره هم نيست. Downloader خود دلفين بسيار خوبه و ضعفي نداشته كه فورس ماژور بخواد براش دانلود منيجر بياد، بعدش، شايد اومده باشه، چون نرم افزارهاي غيررايگان در سرور ايران ليست نميشن، و من ازشون بي اطلاع هستم.
    شما اگه از اخبار بادا مطلع هستي حتماً ميدوني كه سامسونگ با بهترين كمپاني ها مشغول عقد قرارداد هست. پس اومدن نرم افزارهاي Adobe براي بادا هم خيلي دور از انتظار نيست.
    .

عرض ادب و احترام به مدیران سابق انجمن سامسونگ بادا

6. 5 كاربر زير از شما paradise_is4u عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 478747
    سپاس ها : 157
    سپاس از شما 295 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون از همه دوستان خوب،میدونم همه،چیزهایی که دیدن و تجربه داشتن رو برای من هم روشن کردن و از این بابت ممنون.

تصمیممو گرفتم ویو میگیرم.

بازم از همه ممنون...

8. 3 كاربر زير از شما ebiramgs عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 321541
    نام : MRTSeven
    سپاس ها : 637
    سپاس از شما 6,185 بار در 759 پست
    جزئيات بيشتر

New

نقل قول نوشته اصلی توسط jaberaa
    اسم تاپیک را بذارید:بادا یا آندروید
    فکر کنم دعوا کافیه دیگه!!!!!

خودتون دارید میگید 2011--حالا تا 2011---حال را بچسبید
    حالا که بحث جدیه:
    شما چرا میگید سیمبیان باید تخته بشه؟؟؟؟؟؟؟
    من به همون دلیل میگم بادا باید تخته بشه

آخه یه سیستم عامل که به لایو والپیپر و فرمت فیلم نیست که
    به قابلیتهای خفنه

همین سیمبیان پکیده(به قول شما):usb otg-hdmi ساپورت میکنه
    بادا هم ساپورت میکنه!؟!؟!؟!؟!؟

چه برسه به قول سیستم عامل دنیا،یعنی آندروید

عزیزم خودت گفتی mkv نمیخونه منم دفاع کردم . !! بحث من که mkv نیست !!!

قابلیت خفن میخوای ؟؟

Prance Of Persia رو دیدی برا ویو اومده ؟؟ 500 مگ هست !!!

میخوای چند تا قابلیت بگم ؟؟

Bada Os

- سی پی یو Hummingbird A8 1gh
    - شتاب دهنده گرافیکی PowerVR SGX 540
    کا این شتاب دهنده از آیفون 4 هم قدرتمند تر هست ( اگه مدرک میخوای شماره 31 مجله جیبی + دیجیتال , صفحه 25 رو بخون )
    - نرم افزاری داره که هم زمان که آهنگ داره پخش میشه میتونی روش پیانو بزنی یا تبل و ... ( قدرت سی پی یو رو نشون میده + نرم افزار )
    با نام = Beat Player
    - کیفیت فوق العاده صفحه نمایش ( جدا از شتاب دهنده گرافیک ) Super Amoled
    - کیفیت صدای چشم گیر !!! و گوش کر کن !!!!
    - ویدیو پلیر فوق قدرت ( به قول جی اس ام قوی ترین پلیر )
    - ساپورت فایل docx + doc !! یعنی هم ورد 2010 و هم 2003
    و ...

و اما حالا نقاط ضعفیم داره ها !! فقط قوت نیست :

1- نبود چند Home Screen
    2- صفحه نمایش معمولی ( سایز )
    3- عدم پوشش لنز دوربین

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++

آندروید هم نقاط قوت داره :

1- ساپورت برنامه های زیاد
    2- زیاد بودن هوم اسکرین وظاهر دلنشین
    3- اپن سورس
    4- چند فروشگاه داشتن ( نرم افزاری )

نقاط ضعف اصلی و بارز :

1- ساپورت نکردن فرمت های : AVI(DIVX & Xvid)
    2- گرون بودن گوشی هایی که تحت این سیستم عامل هستند ( نسخه 2.1 به بالا !! )
    3- پایین بودن سرعت عمومی گوشی قبل از ورژن 2.2 یا Froyo

همه جانبه دیدم ...

10. 4 كاربر زير از شما sarimobile عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 239473
    نام : حمید
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiramgs
    ممنون از همه دوستان خوب،میدونم همه،چیزهایی که دیدن و تجربه داشتن رو برای من هم روشن کردن و از این بابت ممنون.

تصمیممو گرفتم ویو میگیرم.

بازم از همه ممنون...
    انتخاب خوبی کردی گرچه دیزایر هم انتخاب خوبی بود
    امیدوارم ازش راضی باشی

12. 3 كاربر زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع