× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 343783
    نام : فرید
    سپاس ها : 4,200
    سپاس از شما 16,321 بار در 2,146 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض n8 vs galaxy s - دوربین یا سیستم عامل

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان خسته نباشید
    من اول خیلی بین گالکسی و n8 شک داشتم بعدش به این نتیجه رسیدم که برم n8 بخرم به دلیل دوربین خیلی خوب و قابلیت هایی مثل usb on the go و FM transmitter و کابل hdmi و ... که دوربین عالی واسم خیلی مهم هست
    بعد اینکه رفتم تو مغازه موبایل و به فروشنده گفتم که n8 میخوام بخرم اون هم اول گوشی رو آورد برام و با اینکه به راحتی میتونست اون رو به من بفروشه گفت که اگه دنبال نرم افزاری اصلا سراغ n8 نرو ( تا اینجا رو خودم هم میدونستم که سیمبین از لحاظ نرم افزاری با آندروید قابل مقایسه نیست ) ولی اون در ادامه گفت که اگه روش 10 تا نرم افزار نصب کنی گوشی شروع میکنه به هنگ کردن ( که این یکی رو دیگه نشنیده بودم ) و همچنین بهم گفت که اگه فلشی رو بهش وصل کنی که ویروسی باشه ( ویروس کامپیوتر ) گوشی به فنا میره و گفت که حتما برم سراغ آندروید ...
    من هم اون شب از خرید گوشی منصرف شدم و گفتم بیام خونه یه خرده بیش تر تحقیق کنم
    بعد از تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که گوشی گالکسی بیش تر به دردم میخوره به دلیل سیستم عامل قوی تر نسبت به n8 و کیفیت صفحه نمایش عالی و سایز بزرگتر و (به نظر من) خوشگل تر بودن و سی پی یو 1GHZ و کلا سخت افزار نسبتا قوی تر
    ولی حالا بعد از چند روز دوباره بین گالکسی و n8 شک کردم چون دوربین خیلی خوب واسه من خیلی مهمه به چند دلیل یکیش این که الان ساتیو دارم و تا حالا از دوربینش راضی بودم و حالا گرفتن یک گوشی با دوربین ضعیف برام غیر قابل تحمله یکی دیگه دلیلش اینه که من نه دوربین دیجیتال دارم نه میخوام داشته باشم ولی گوشی هر جا بری همراهت هست و میتونی خاطرات رو به خوبی ثبت کنی و یکی دیگه دلیلش هم اینه که دوربین با مگاپیکسل بالا مثلا به این درد میخوره که شما دفتر یکی از همکلاسی هات رو میتونی ازش عکس بگیری و بری تو خونه بخونی یا بعد پرینتش بگیری و..... و اگه گالکسی بگیرم هیچکدوم از این کارا رو نمیتونم بکنم اما در عوض یه گوشی تمیز با سیستم عاملی آینده دار دارم که کیفیت صفحه نمایشش هم خیلی بهتر از n8 هست
    اما اگه n8 بگیرم یه گوشی دارم که سیستم عاملش قدیمیه و صفحه نمایشش نه چندان خوبه و سی پی یو ش نسبت به گوشی های رقیب خیلی ضعیفه و ساپورت نرم افزاری و بازی اش هم ضعیف تر ولی در عوض اون امکانات عالی رو داره

در ضمن من یک گوشی که میگیرم رو حداقل یک سال ازش استفاده میکنم پس یک گوشی رو بگین که تا یک سال دیگه هم خوب باشه

در ضمن داشتن بازی های با کیفیت و خوب اجرا شدن اونا رو گوشی هم برام مهمه

حالا سوال من اینه که من گالکسی رو با اون نکاتی که دربارش گفتم بگیرم ( که تنها عیبش دوربینش هست که یه فلاش ناقابل هم نداره ) یا n8 رو که دوربینش راست کار من هست ولی سیستم عامل و کیفیت صفحه نمایش و ... نه

ببخشید که اینقد طولانی شد هر چی به ذهنم رسید نوشتم تا بهترین راهنمایی رو به من بکنین

دوستان خواهشا تعصبی نظر ندین

mer30

2. كاربران زير از شما F A R I D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #41

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 49143
    نام : علی
    سپاس ها : 653
    سپاس از شما 765 بار در 268 پست
    جزئيات بيشتر

مقایسه این دو گوشی مثل مقایسه پژو آردی با زانتیا میمونه!

نوکیا هرچی خودشو بزک کنه دیگه نمیتونه با این مدل گوشی ها به بازاری که روزی توش آقایی میکرد برگرده.نوکیا برای پیشرفت نیازمند یه انفجاره باید دستاشو به علامت تسلیم بالا ببره و آندروید رو بپزیره..الان ببینید چند تا شرکت هست داره با آندروید کار میکنه اما نوکیا هی سیمبین رو بزک میکنه که چی؟ به نظر شما هنوز میشه توی این عصر ارتباطات و تکنولوژی های لحظه ای مردم رو با بالا بردن تعداد پیکسل های دوربین فریب داد؟

اون مثال رو هم که زدم باید دقت کرد که نوکیا همون ایران خودرو و پیکانه و n8 آردی درسته خیلی بهش رسیدن(اتاق پژو و فرمون هیدرولیک شیشه بالا بر برقی و چند تا چیز دیگه ) ، اما در اصل برمیگرده با اصلش..اما galaxy درسته که سامسونگه و ولی در عین حال تحسین برانگیزه، مثل زانتیایی که پر مصرفه اما دیگه از مد افتاده اما هنوز زانتیاست!

دوستان ناراحت نشند که نظری بود کاملا" شخصی . . .

4. 3 كاربر زير از شما ali_mascheran عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #42

بخش : معرفی گوشیها
    شماره كاربري : 63100
    سپاس ها : 2,277
    سپاس از شما 13,255 بار در 1,983 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.khaleghi
    مرسی ولی اگه میشه بیشتر توضیح بده..میشه برنامه جاوا رو روش نصب کرد؟ یا باید تبدیلش کرد که 70 % مواقع جواب نمیده..چون تو ایرانیم نمیشه آپدیت کرد به صورت آنلاین گوشیو...الان بنامه gps ای که رو گوشی خودتون نصبه چیه و نقشه کدوم شهر هارو با جزییات داره؟
    برنامه jar تبدیل به apk می کنی نصب میشه هم برنامه برای این کار هست هم یه سایت هست این کار انجام میده.70% چرا جواب نمیده عزیر مگه به غیر برنامه بانک چه برنامه دیگه جاوا نیاز داری که در 200,000 هزار برنامه اندروید پیداش نمی کنی.برنامه بانک ها هم تبدیل شده برای اندروید هست
    مپ 5 تا حدودی افلاین البته هنوز امکان ذخیره نقشه نیست فقط کش ذخیره می کنه ولی کار راه می ندازه دیگه
    بقیشم چرت امکان همش هست
    بعد معرفی ces یه گوشی اندروید 2.3 بگیر که دیگه اندروید تقریبا بالغ شده مشگلی نداره

6. 4 كاربر زير از شما r_you168 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #43

شماره كاربري : 354318
    نام : محمد
    سپاس ها : 2,064
    سپاس از شما 1,888 بار در 736 پست
    جزئيات بيشتر

سلام،من هر جا می رم در مورد گالکسی چیزی بخونم همه می گن آندروید 200000 نرم افزار داره،می خواستم بپرسم که این نرم افزارا همشون مجانیین یا پولی؟مجانیاشو از کجا باس دانلود کرد؟تو موبایلستان خودمون چنتا نرم افزار بدرد بخور آندروید هست؟

8. كاربران زير از شما mamal tala عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #44

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 400325
    نام : ساسان
    سپاس ها : 2,178
    سپاس از شما 6,476 بار در 1,200 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal tala
    سلام،من هر جا می رم در مورد گالکسی چیزی بخونم همه می گن آندروید 200000 نرم افزار داره،می خواستم بپرسم که این نرم افزارا همشون مجانیین یا پولی؟مجانیاشو از کجا باس دانلود کرد؟تو موبایلستان خودمون چنتا نرم افزار بدرد بخور آندروید هست؟
    همه اینها در اندروید مارکت واقع در گوشی وجود داره و خیلی از نرم افزار ها رایگان هستن اما نه همه هرچند تعدادش از مارکت اپل کمتره ولی تعداد نرم افزارهای رایگانش بیشتره
    قبلا هم گفتم یک مارکت دیگه وجود داره که بیشتر برنامه و بازی های پولی رو به صورت رایگان در اختیارتون قرار میده البته این چند روزه خوابش گرفته
    تو سایت خودمون هم بازی و برنامه های مهم و اساسی به وفور موجوده
    اگر یکم به خودتون زحمت بدید میتونید برید و مشاهده کنید

10. 2 كاربر زير از شما sasanrp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #45

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 486842
    سپاس ها : 19
    سپاس از شما 22 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط r_you168
    برنامه jar تبدیل به apk می کنی نصب میشه هم برنامه برای این کار هست هم یه سایت هست این کار انجام میده.70% چرا جواب نمیده عزیر مگه به غیر برنامه بانک چه برنامه دیگه جاوا نیاز داری که در 200,000 هزار برنامه اندروید پیداش نمی کنی.برنامه بانک ها هم تبدیل شده برای اندروید هست
    مپ 5 تا حدودی افلاین البته هنوز امکان ذخیره نقشه نیست فقط کش ذخیره می کنه ولی کار راه می ندازه دیگه
    بقیشم چرت امکان همش هست
    بعد معرفی ces یه گوشی اندروید 2.3 بگیر که دیگه اندروید تقریبا بالغ شده مشگلی نداره
    فقط اگه این بدونم دیگه 100% گالکسی میگیرم...اونم جی پی اس با اقلیم.. یعنی شما میگید حتی اگه از سایت اقلیم که پکیجش 24 تومن هم بگیرم بازم نمیتونم نقشه ها رو به صورت آفلاین داشته باشم رو گالکسی؟ تو سایتش نوشه تمام آندروید ارو ساپورت میکنه

12. Top | #46

شماره كاربري : 343783
    نام : فرید
    سپاس ها : 4,200
    سپاس از شما 16,321 بار در 2,146 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان از راهنمایی هاتون متشکرم
    به احتمال زیاد گالکسی میگیرم فعلا که تو ایام امتحانات هستیم ایشالله بعد امتحانات
    mer30

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

توضیحاتی درباره این موضوع