× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 343783
    نام : فرید
    سپاس ها : 4,200
    سپاس از شما 16,321 بار در 2,146 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض n8 vs galaxy s - دوربین یا سیستم عامل

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان خسته نباشید
    من اول خیلی بین گالکسی و n8 شک داشتم بعدش به این نتیجه رسیدم که برم n8 بخرم به دلیل دوربین خیلی خوب و قابلیت هایی مثل usb on the go و FM transmitter و کابل hdmi و ... که دوربین عالی واسم خیلی مهم هست
    بعد اینکه رفتم تو مغازه موبایل و به فروشنده گفتم که n8 میخوام بخرم اون هم اول گوشی رو آورد برام و با اینکه به راحتی میتونست اون رو به من بفروشه گفت که اگه دنبال نرم افزاری اصلا سراغ n8 نرو ( تا اینجا رو خودم هم میدونستم که سیمبین از لحاظ نرم افزاری با آندروید قابل مقایسه نیست ) ولی اون در ادامه گفت که اگه روش 10 تا نرم افزار نصب کنی گوشی شروع میکنه به هنگ کردن ( که این یکی رو دیگه نشنیده بودم ) و همچنین بهم گفت که اگه فلشی رو بهش وصل کنی که ویروسی باشه ( ویروس کامپیوتر ) گوشی به فنا میره و گفت که حتما برم سراغ آندروید ...
    من هم اون شب از خرید گوشی منصرف شدم و گفتم بیام خونه یه خرده بیش تر تحقیق کنم
    بعد از تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که گوشی گالکسی بیش تر به دردم میخوره به دلیل سیستم عامل قوی تر نسبت به n8 و کیفیت صفحه نمایش عالی و سایز بزرگتر و (به نظر من) خوشگل تر بودن و سی پی یو 1GHZ و کلا سخت افزار نسبتا قوی تر
    ولی حالا بعد از چند روز دوباره بین گالکسی و n8 شک کردم چون دوربین خیلی خوب واسه من خیلی مهمه به چند دلیل یکیش این که الان ساتیو دارم و تا حالا از دوربینش راضی بودم و حالا گرفتن یک گوشی با دوربین ضعیف برام غیر قابل تحمله یکی دیگه دلیلش اینه که من نه دوربین دیجیتال دارم نه میخوام داشته باشم ولی گوشی هر جا بری همراهت هست و میتونی خاطرات رو به خوبی ثبت کنی و یکی دیگه دلیلش هم اینه که دوربین با مگاپیکسل بالا مثلا به این درد میخوره که شما دفتر یکی از همکلاسی هات رو میتونی ازش عکس بگیری و بری تو خونه بخونی یا بعد پرینتش بگیری و..... و اگه گالکسی بگیرم هیچکدوم از این کارا رو نمیتونم بکنم اما در عوض یه گوشی تمیز با سیستم عاملی آینده دار دارم که کیفیت صفحه نمایشش هم خیلی بهتر از n8 هست
    اما اگه n8 بگیرم یه گوشی دارم که سیستم عاملش قدیمیه و صفحه نمایشش نه چندان خوبه و سی پی یو ش نسبت به گوشی های رقیب خیلی ضعیفه و ساپورت نرم افزاری و بازی اش هم ضعیف تر ولی در عوض اون امکانات عالی رو داره

در ضمن من یک گوشی که میگیرم رو حداقل یک سال ازش استفاده میکنم پس یک گوشی رو بگین که تا یک سال دیگه هم خوب باشه

در ضمن داشتن بازی های با کیفیت و خوب اجرا شدن اونا رو گوشی هم برام مهمه

حالا سوال من اینه که من گالکسی رو با اون نکاتی که دربارش گفتم بگیرم ( که تنها عیبش دوربینش هست که یه فلاش ناقابل هم نداره ) یا n8 رو که دوربینش راست کار من هست ولی سیستم عامل و کیفیت صفحه نمایش و ... نه

ببخشید که اینقد طولانی شد هر چی به ذهنم رسید نوشتم تا بهترین راهنمایی رو به من بکنین

دوستان خواهشا تعصبی نظر ندین

mer30

2. كاربران زير از شما F A R I D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 237841
    نام : محمدرضا
    سپاس ها : 1,068
    سپاس از شما 2,736 بار در 831 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من فقط n8 راضی میکنه شما رو
    اگه دوربین برات مهمتره ان 8 بگیر

4. 2 كاربر زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tumar_aysoy
    به نظر من فقط n8 راضی میکنه شما رو
    اگه دوربین برات مهمتره ان 8 بگیر
    اگه میتونستم به راحتی بگم که دوربین از سیستم عامل واسم مهم تره 100% n8 رو میگرفتم ولی شک دارم چون نمی دونم سیمبین 3 آینده خوبی میتونه داشته باشه یا نه ...
    رو سیمبین 3 نسخه های بعدی سیمبین قابل آپدیت هست ؟
    میگو چطور ؟

6. Top | #4

شماره كاربري : 214090
    نام : LG G2 32Gig
    سپاس ها : 632
    سپاس از شما 2,187 بار در 577 پست
    کمک مالي به سايت: 30000 ريال
    جزئيات بيشتر

به نظر من هم n8 بگیر.راستش من که تا حالا هنگی ندیم.برنامه هاش شاید به اندروید نرسه اما با اینکه تازه چند ماهه که اومده سیستم عاملش بازم خوبه.بازیهاشم خوبه.مثل آسفالت 5 و اساسین و مرد عنکبوتی و realfootball 2010 و ......

من که راضیم.بهت پیشنهاد می کنم حتما حتما با گارانتی بگیری تا ازش لذت ببری.......

7. كاربران زير از شما LG Life's Good عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

شماره كاربري : 214090
    نام : LG G2 32Gig
    سپاس ها : 632
    سپاس از شما 2,187 بار در 577 پست
    کمک مالي به سايت: 30000 ريال
    جزئيات بيشتر

خود نوکیا گفته میشه به سیمبین 4 ارتقا داد

9. كاربران زير از شما LG Life's Good عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mrg66
    به نظر من هم n8 بگیر.راستش من که تا حالا هنگی ندیم.برنامه هاش شاید به اندروید نرسه اما با اینکه تازه چند ماهه که اومده سیستم عاملش بازم خوبه.بازیهاشم خوبه.مثل آسفالت 5 و اساسین و مرد عنکبوتی و realfootball 2010 و ......

من که راضیم.بهت پیشنهاد می کنم حتما حتما با گارانتی بگیری تا ازش لذت ببری.......
    میشه بگین که شما تقریبا چند تا برنامه و بازی روش نصب کردین که هنگ نکرده ؟
    چقدر از حافظه تون پر هست ؟

سیمبین 4 چه تغییرات اساسی نسبت سیمبین 3 خواهد داشت ؟

11. Top | #7

شماره كاربري : 237841
    نام : محمدرضا
    سپاس ها : 1,068
    سپاس از شما 2,736 بار در 831 پست
    جزئيات بيشتر

تایید میشه

12. كاربران زير از شما tumar_aysoy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 141881
    نام : امیر
    سپاس ها : 600
    سپاس از شما 535 بار در 208 پست
    جزئيات بيشتر

دوربین ان 8 شاخه
    ولی دیگه دوربین گلکسی هم آشغال نیست اگه در حد همون عکس انداختن از جزوه رفیقت میخوای کارتو راه میندازه( من الان دارم با ان 73 این کار رو میکنم)
    ولی خوب آندروید با سیمبین قابل مقایسه نیست اصلا
    آندرویید کجا سیمبیان کجا

14. 2 كاربر زير از شما Amir_dre عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 235676
    نام : Mojtaba
    سپاس ها : 3,824
    سپاس از شما 10,033 بار در 2,792 پست
    جزئيات بيشتر

سلام

دوست عزیز ببینید گالکسی که با سیستم عامل اندروید هست از نظرسخت افزاری در چه حدی هست cpu دارای سرعت 1 گیگا هرتز هست ، رم 512(منظورم مموری نیست ) و دیگر عوامل که تو بخش تخصصی این گوشی میتونید بخونید . این قابلیتهای سخت افزاری با یک سیستم عامل قوی قابلیتهایی از این گوشی ساخته که قابل قیاس با آیفون هست و الان این گوشی رو با آیفون مقایسه میکنن. کیفیت عکس برداری این گوشی درحد خیلی بالایی هست که تو بخش مقایسه ها میتونید ببینید . یعنی از تمام 5 مگاپیکسلیها سر هست . کیفیت عکس فقط به مگا پیکسل دوربین نیست عزیز؛ بلکه قابلیت پردازش عکس هم هست . کیفیت رنگبندی . وضوح تصویر و عوامل مهم دیگه ای هم هست که تو گالکسی جمع هست. بخش فیلمبرداری هم که گالکسی با کیفیت hd فیلمبرداری میکنه یعنی شما وقتی داخل تلوزیون هم که فیلمبرداری این گوشیو میبینی کاملا"با کیفیت و کمترین افت تصویر مواجهی با سرعت طبیعی برخلاف نوکیا که معمولا" سرعت پخش فیلمبرداری بالاست و از حالت طبیعی تا حدودی کاسته میشه .بطور کلی هرچه یک دوربین فیلمبرداری بتونه در ثانیه تعدادبیشتری عکس بگیره اون کیفیت فیلمبرداری بالا میره. اینهم احتیاج به یک پردازشگر (cpu)قوی ویک حافظ دردسترس(ram) با حجم بالا داره . (البته برا همه گوشی میزنه 30 فریم در ثانیه ولی کدوماشون راست میگن ، نوکیا)

16. 3 كاربر زير از شما TASNIM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

شماره كاربري : 387665
    نام : יַעֲקֹב
    سپاس ها : 1,341
    سپاس از شما 2,133 بار در 627 پست
    جزئيات بيشتر

فقط و فقط n8 بگیر فکر میکنم دوستان دلیلش رو کامل گفتن

18. 3 كاربر زير از شما Jacob7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع