× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 490837
    سپاس ها : 25
    سپاس از شما 8 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 كمك كنيد دوستان خواهش ميكنم.فوري!!!

سلام دوستان .من يه مبتدي هستم .هنوز هيچي درباره ي آندروييد و نرم افزاراش نميدونم.تازه ميخوام يه گوشي اندروئيد ارزون بخرم تا باهاش كار كنم اگه خراب شد زياد غصه نخورم.پول هم تا 250تومن بيشتر ندارم شما گوشي رو سراغ دارين تو اين قيمت .خودم كلي گشتم و فقط Samsung I5503 Galaxy 5پيدا كردم.اين گوشي چطوره ؟حالا اگه شما چيزي تو اين قيمت ميشناسين كه دستتون درد نكنه بگيد .اگه هم نه بين 2 تا گوشي زير يكيشو بگين تا بخرم .ولي اين دوتا آندروئيد نداره .به نظرتون b5310 corby pro چطوره ؟؟؟اگه هم نه s5233t.باز اگه نه خب خودتون يكي معرفي كنيد .خواهشا سوني اريكسون باشه يا سامسونگ.حالا بين اين سه تا كدوم؟

2. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 294385
    نام : Keyhan
    سپاس ها : 122
    سپاس از شما 182 بار در 94 پست
    جزئيات بيشتر

من i7500 سامسونگ رو پیشنهاد میکنم 3.2 اینچ صفحه led با دوربین 5 و آندروید 1.5 داره که به 2.1 آپدیت میشه...8 گیگ هم حافظه داره...

یه هیرو کارکرده هم گیر بیاری خیلی بهتره

3. كاربران زير از شما Real Madrid C.F عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

به هبچ وجه اندروئید زیر 400 تومان را پیشنهاد نمیکنم چون از اندروئید لذت نخواهید برد و پشیمون میشید اصلا اندروئید با گوشی های زیر 400 اندروئید حساب نمیشه!
    تو این قیمت اگر گوشی نمیخوای ایپاد 4 بردار که گیر میاد و خیلی عالیه و هیچی تو نرمم افزار و بازی از ایفون4 کم نداره!

5. كاربران زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع