× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 214637
    سپاس ها : 6
    سپاس از شما 15 بار در 6 پست
    جزئيات بيشتر

c7 یا samsung pixon 12 mp

دوستان من میخوام آخرای بهمن گوشی بخرم میخوام ببینم بین c7 و pixon 12 کدوم رو بگیرم . اگر حدود 350 هزار تا 400 هزار گوشی بهتری سراغ دارید لطفا به من معرفی کنید. TNX

2. Top | #11

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 362894
    نام : امید
    سپاس ها : 20,908
    سپاس از شما 28,269 بار در 7,739 پست
    جزئيات بيشتر

c7
    فروشـــــــــــــــــــــ ــگاه OMIDVISTA

فروش هندزفری های بیتس با قیمت عالی (بار جدید رسید)

فروش هدفون های بیتس با قیمت عالی (پ.خ بدید)
    فروش انواع شیلد های ضد خش با قیمت عالی (پ.خ بدید)

3. كاربران زير از شما omidvista عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #12

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 113528
    سپاس ها : 39
    سپاس از شما 27 بار در 14 پست
    جزئيات بيشتر

بهترین لنز رو موبایل واس پیکسونه(البته عکاسی) ان 8 هم به پای پیکسون نمیرسه!! پیکسون کاملا مثل یک دوربین دیجیتال نیمه حرفه ای عمل میکنه و عکساش مشخص نمیکنه عکس موبایل باشه شما می توانید ریو های معتبر هم بخوانید .

رزلوشن و کنتراست صفحه نمایش پیکسون بالاتره . در نتیجه کیفیت تصویر بالاتری داره .

در مباقی موارد سی 7 بهتره .. البته از قیمت پایین که مزیت پیکسون هست هم نمیشه گذشت حدود 275 تومن سی 7 حدود 100 تومن باید گرون تر باشه

5. Top | #13

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ami R 940
    بهترین لنز رو موبایل واس پیکسونه(البته عکاسی) ان 8 هم به پای پیکسون نمیرسه!! پیکسون کاملا مثل یک دوربین دیجیتال نیمه حرفه ای عمل میکنه و عکساش مشخص نمیکنه عکس موبایل باشه شما می توانید ریو های معتبر هم بخوانید .

رزلوشن و کنتراست صفحه نمایش پیکسون بالاتره . در نتیجه کیفیت تصویر بالاتری داره .

در مباقی موارد سی 7 بهتره .. البته از قیمت پایین که مزیت پیکسون هست هم نمیشه گذشت حدود 275 تومن سی 7 حدود 100 تومن باید گرون تر باشه
    دوست من مقایسه ها نشون داده که بهترین دوربین عکاسی موبایل مال n8 است.بعد پیکسون و ساتیو.........من خودم 3 تاشو تجربه کردم و مقایسه کردم........
    دوست عزیز شک نکن c7 بهتره.همین که سیستم عامل داره بهترین دلیل واسه گفتمه+فیلمبرداری بهتر و قیافه ی شیک تر و صفحه نمایش بزرگ تر و ...............................

6. 2 كاربر زير از شما TAAW عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 239473
    نام : حمید
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

کاملا با هژیر موافقم
    یعنی 100 تومن ناقابل میدین و این همه امکانات در مقابلش به دست میارین مگه اینکه تنها ملاکتون دوربین عکاسی باشه که در این صورت میتونین پیکسون را انتخاب کنین

8. كاربران زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 232736
    نام : امیر
    سپاس ها : 248
    سپاس از شما 574 بار در 198 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط taaw
    دوست من مقایسه ها نشون داده که بهترین دوربین عکاسی موبایل مال n8 است.بعد پیکسون و ساتیو.........من خودم 3 تاشو تجربه کردم و مقایسه کردم........
    دوست عزیز شک نکن c7 بهتره.همین که سیستم عامل داره بهترین دلیل واسه گفتمه+فیلمبرداری بهتر و قیافه ی شیک تر و صفحه نمایش بزرگ تر و ...............................
    با احترام دوست عزیز مقایسه برابر و یکسان از ان 8 و پیکسون سایت های معبتر gsmarena و mobile reviw و.. خلاف صحبت های شما رو ثابت کرده و پیکسون پیشتاز بوده(البته در عکاسی)

منبع بدم خدمتتون ؟

منم عرض کردم پیکسون فقط صفحه نمایش بهتر و عکاسی بهتری داره در مابقی موارد سی 7 سرتر است .

10. Top | #16

شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها : 50
    سپاس از شما 14,997 بار در 4,421 پست
    جزئيات بيشتر

منم دیدم پیکسون بهتره از ان8 هست حتی ایفون 4 تو عکس ها رنگ ها را بهتر از ان8 نوکیا نشون میده به نظرم ان8 فقط اسمش 12 مگا هست همین!

11. Top | #17

شماره كاربري : 239473
    نام : حمید
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

منم دیدم پیکسون بهتره از ان8 هست حتی ایفون 4 تو عکس ها رنگ ها را بهتر از ان8 نوکیا نشون میده به نظرم ان8 فقط اسمش 12 مگا هست همین!
    اینجا که مقایسه بین پیکسون و c7 هست چکار به n8 و آیفون4 دارین که میکشیش وسط
    ولی جالبه بزرگترین ایراد دوربین آیفون4 رنگ بندیشه که خیلی پررنگ و غیر طبیعیه اون وقت شما میای میگی رنگ بندیش از n8 که بهترین رنگ بندی را تو دوربینا داره بهتره؟ اصلا این بحث ربطی به تاپیک نداره پس ادامه پیدا نکنه بهتره

ولی دوربین پیکسون مسلما از c7 بهتره (فقط تو عکاسی) ولی پیکسون هیچ مزیت دیگه ای به c7 نداره

12. 2 كاربر زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #18

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 397790
    نام : ♣KAK HaZhiЯ♣
    سپاس ها : 12,931
    سپاس از شما 35,883 بار در 6,391 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط wild dragon
    اینجا که مقایسه بین پیکسون و c7 هست چکار به n8 و آیفون4 دارین که میکشیش وسط
    ولی جالبه بزرگترین ایراد دوربین آیفون4 رنگ بندیشه که خیلی پررنگ و غیر طبیعیه اون وقت شما میای میگی رنگ بندیش از n8 که بهترین رنگ بندی را تو دوربینا داره بهتره؟ اصلا این بحث ربطی به تاپیک نداره پس ادامه پیدا نکنه بهتره

ولی دوربین پیکسون مسلما از c7 بهتره (فقط تو عکاسی) ولی پیکسون هیچ مزیت دیگه ای به c7 نداره
    دقیقا....تایید میشه.اصلا بحث n8 نیست که اونو وسط میکشید.تنها برتری pixon هم به c7 عکاسیشه.....در عوض c7 از هر لحاظ بهتره.اصلا قابل مقایسه نیستن.در واقع دارین یه گوشی غیر هوشمند رو با یه smartphone خوب مقایسه میکنین...
    ویرایش توسط TAAW : 12-01-2011 در ساعت 10:48

14. Top | #19

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 479921
    سپاس ها : 1,380
    سپاس از شما 749 بار در 235 پست
    جزئيات بيشتر

بین c7و samsung pixon 12 mp شک نکن c7 البته اگه میخای گوشی بخری, اگرم دوربین دیجیتال میخای samsung pixon 12 mp !!!!

15. Top | #20

شماره كاربري : 378373
    نام : هومن
    سپاس ها : 3,415
    سپاس از شما 5,571 بار در 1,434 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط taaw
    یه گوی غیر هوشمند رو با یه smartphone خوب مقایسه میکنین...
    بهتره بگی یه سنگسونگ آجر دوربین دار، نمیدونم لنزای سامسونگ چقد به کارل زایس میرسن ولی سیستم عامل کلی تو پردازش تصویر و نویز و.. تاثیر داره ، بین سه 12 مذکور پیکزون بیشترین نویز رو داشته ، c7 بگیری خیلی بهتره تا یه اسمی 12 جاوا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع