× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 182997
    سپاس ها : 16
    سپاس از شما 13 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض درخواست راهنمایی برای خرید wave در تهران

سلام

من دیروز به به قصد خرید سامسونگ wave رفتم سمت جمهوری و علایدین. دنبال گوشی با گارانتی پارس مایکروتل بودم و از ۳۹۰ تا حدود ۴۸۰ هر مغازه‌ای یک قیمت میگفت... بعد که رفتم یک مغازه که قیمتش مناسب تر بود بخرم گفت که ۳۰-۴۰ تومان پول میگیره که فارسیش کنه و همینطوری گوشی رو بدون برنامه نمی‌فروشه.... هر مغازه‌ای که میرفتم یک چیزی میگفت که من رو کاملا سردرگم کرد.... از آخر هم دست از پا دراز تر برگشتم.

توی سایت پارس مایکروتل نوشته که برگه گارانتیش روش تاریخ اتمام گارانتی رو به همراه IMEI گوشی داره و داخل سایتش هم یک جایی هست که میشه IMEI گوشی رو چک کرد که واقعا گارانتی مایکروتل هست یا نه....

من از دوستان که wave با گارانتی خریدند میخواستم خواهش کنم که من رو راهنمایی کنند :
    - آیا این گوشی لازم داره که برنامه‌ی خاصی هنگام خرید روش ریخته بشه ؟ یا فروشنده ها دارند برای منفعت بیشتر این کار رو میکنند؟
    - آیا فروشگاه خاصی پارس مایکروتل نداره که خیال آدم راحت باشه موقع خرید ازش ؟
    - دوستانی که با گارانتی اصلی خریدند این گوشی Samsung Wave رو برگه گارانتیشون تاریخ اتمام گارانتی و IMEI داره ؟
    - توصیه‌ی خاصی برای خرید این گوشی توی تهران ندارید ؟

2. 2 كاربر زير از شما haghdoost عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 239473
    نام : حمید
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

برات پیغام خصوصی کردم

4. 3 كاربر زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 1061
    سپاس ها : 19
    سپاس از شما 107 بار در 49 پست
    جزئيات بيشتر

داداش مغازه دارای علاالدین همشون دزدن
    خوب پول الکی برای برنامه میگرن و هیچ کاری هم نمیکنن ، اگه هم بهشون بگی برنامه نمیخوام بهت گوشی رو به اون قیمت که گفتن نمیفروشن
    شما میتونید از طبقه 3 تا 5 علاالدین برای خرید گوشی اقدام کنی و در اینصورت هیچ هزینه ای برای برنامه نمیگیرن ولی اکثرا گوشیهاشون بدون گارانتی هست ولی در مورد ویو من از چند تاشون پرسیدم با گارانتی مایکروتل داشتن

6. 2 كاربر زير از شما hamid1359 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

شماره كاربري : 354910
    نام : مهدي
    سپاس ها : 3,935
    سپاس از شما 4,330 بار در 1,398 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط haghdoost
    سلام

من دیروز به به قصد خرید سامسونگ wave رفتم سمت جمهوری و علایدین. دنبال گوشی با گارانتی پارس مایکروتل بودم و از ۳۹۰ تا حدود ۴۸۰ هر مغازه‌ای یک قیمت میگفت... بعد که رفتم یک مغازه که قیمتش مناسب تر بود بخرم گفت که ۳۰-۴۰ تومان پول میگیره که فارسیش کنه و همینطوری گوشی رو بدون برنامه نمی‌فروشه.... هر مغازه‌ای که میرفتم یک چیزی میگفت که من رو کاملا سردرگم کرد.... از آخر هم دست از پا دراز تر برگشتم.

توی سایت پارس مایکروتل نوشته که برگه گارانتیش روش تاریخ اتمام گارانتی رو به همراه imei گوشی داره و داخل سایتش هم یک جایی هست که میشه imei گوشی رو چک کرد که واقعا گارانتی مایکروتل هست یا نه....

من از دوستان که wave با گارانتی خریدند میخواستم خواهش کنم که من رو راهنمایی کنند :
    - آیا این گوشی لازم داره که برنامه‌ی خاصی هنگام خرید روش ریخته بشه ؟ یا فروشنده ها دارند برای منفعت بیشتر این کار رو میکنند؟
    - آیا فروشگاه خاصی پارس مایکروتل نداره که خیال آدم راحت باشه موقع خرید ازش ؟
    - دوستانی که با گارانتی اصلی خریدند این گوشی samsung wave رو برگه گارانتیشون تاریخ اتمام گارانتی و imei داره ؟
    - توصیه‌ی خاصی برای خرید این گوشی توی تهران ندارید ؟

سلام ! از نمایندگی مایکروتل بخر !
    هیچ برنامه جانبی گوشی ت نیاز نداره. چه با گارانتی چه بی گارانتی .
    ولی اگه با گارانتی نگیری فارسی نیست.
    مهم اینه که گارانتی داشته باشه مغازه مهم نیست.

8. كاربران زير از شما mahdihaj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 400325
    نام : ساسان
    سپاس ها : 2,178
    سپاس از شما 6,476 بار در 1,200 پست
    جزئيات بيشتر

عزیز من خوب سوالت در تاپیک پرسش و پاسخ ویو مطرح میکردی هم جواب کامل مبگرفتی هم اینکه اینجا جای مناسبی واسه مشاوره مکان خرید یا قیمت خرید نیست
    بارها گفته شده که قوانین بخش رو مطالعه کنید
    مرسی ار همکاری شما

10. 2 كاربر زير از شما sasanrp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 239473
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

سلام ! از نمایندگی مایکروتل بخر !
    هیچ برنامه جانبی گوشی ت نیاز نداره. چه با گارانتی چه بی گارانتی .
    ولی اگه با گارانتی نگیری فارسی نیست.
    مهم اینه که گارانتی داشته باشه مغازه مهم نیست
    نمایندگی مایکروتل خیلی وقته دیگه ویو نمیفروشه

12. 2 كاربر زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع