• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : MaemO
      شماره كاربري : 171950
      سپاس ها : 12,250
      سپاس از شما 38,340 بار در 4,528 پست
      جزئيات بيشتر

New ورژن Modify شده نرم افزار Wifi-Switcher 0.0.9

سلام

دوستان همگی با این نرم افزار خوب آشنا هستن ولی برای دوستانی که اطلاع ندارن باید بگم نصب و استفاده از این نرم افزار تا حد زیادی از اتلاف باتری و شارژ باتری گوشی شما جلوگیری می کنه چون به طور کامل wifi گوشی رو خاموش و غیر فعال می کنه .

ورژن Modify شده این نرم افزار کاربردی رو خدمتتون معرفی می کنم که دارای تغییرات زیر هستش :

1- هنگام Disable کردن Wifi اون popup بزرگ که تماس صفحه رو میگیره و باید کمی صبر کنید یا سعی کنید که بره دیگه نمایش داده نمیشه بلکه به صورت یه نوار باریک بالای LCD نوشته میشه Wifi disabled

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- هنگام غیر فعال بودن WiFi و خاموش بودن عبارت WiF disabled

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و هنگام فعال بودن WiFi و روشن بودنش عبارت WiFi enabled

رو مشاهده می کنید که در نسخه اصلی که توی مخازن موجود هست همچین چیزهایی وجود نداره

فایل deb هم ضمیمه شد .

به تمام دوستان پیشنهاد می کنم ازش استفاده کنن . حذف شدن اون popup بزرگ خیلی استفاده از این نرم افزار رو لذت بخش کرده

3 نکته :

1- قبل از نصب این ورژن ابتدا حتما ورژن قبلی رو از app manager پاک کنید

2- این ورژن آخرین نسخه هست و اگر احیانا new update براش مشاهده کردید ignore کنید چون اگر هم اقدام به آپدیت کنید در نهایت با پیغام آپدیتی وجود نداره بر می خورید

3- برای نصب احتیاج به هیچ پیش نیازی نیست و با فایل deb که ضمیمه کردم به راحتی می تونید نصبش کنید

2. 21 كاربر زير از شما SAJJAD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

توضیحاتی درباره این موضوع