• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 115

Samsung

1. Top | #21

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 601289
      نام : مرتضی
      سپاس ها : 304
      سپاس از شما 273 بار در 92 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض من خریدم !!!!!

سلام به همه دوستان ... توی صفحه اول تاپیک گفته بودم که میخوام x6 رو با galaxy fit عوض کنم .. بعدش گفتم منصرف شدم ... اما بالاخره خریدم از یه سایت دیج....... چون توی شهر ما که همدان باشه ، این گوشی موجود نبود ... والا خیلی عالیه .. اما یه مشکل داره .. اونم اینه که صفحه ش QVGA هستش .. 240 در 320 .. و همین باعث شده که یه کوچولو کیفیت صفحه ش بیاد پائین .. البته برای کاربرای حساس مثل من این چیزا مهمه و کاملا شخصیه ... راستش به سرم زده که برم یه GALAXY S بخرم ، اما احساس کردم نمی ارزه به خاطر کیفیت صفحه نمایش حدود 330 3340 تومن هزینه کنم .. چون همین گالاکسی فیت سرعتش فوق العاده ست و من خیلی باهاش حال کردم . از ایکس 6 یا همون تراکتور معروف ، بسیار بسیار بهتره .. اما دوتا مشکل کارکردی هم دارم باهاش و اونا اینکه : اولا اینباکس و درفت و سند و فولدر برای پیام کوتاهاش نداره ( اگه داره راهنمائی کنید ) که من خیلی خیلی خیلی بهش نیاز دارم ... دوما اینکهاگه گوشی رو برای مثلا صبح تنطیم کنین ، منویی نداره که تنظیم کنه که وقتی که گوشی خاموش بود روشن بشه و زنگ بزنه ( اگه داره راهنمائی کنید لطفا) .. مولتی تاچ هم داره و بسیار لذت بخش و سریعه ... راستی من 278000 گرفتم با گارانتی 18 ماه پارسه . حتی به سرم زد که به خاطر بحث آلارم و اینباکس و فولدرای پیام ها بفروشمش و یه C7 نوکیا ( از خانواده تراکتور سیمبین ) بگیرم ( البته سوپر آمو ال ای دی بودن C7 هم عالیه ) .. آها یادم رفت توی قاب گوشی یه رم میکرو اس دس 2 گسگ هم هست ..

ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم .... شرمنده
      گوشیم سفید نقره ای .. اگه خواستین بگین تا چندتا عکس ازش بذارم .
      یا علی

2. 4 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #22

جزئيات بيشتر

Islamic سلام مجدد

اون دوستی هم که گفته بودن x6 مشکل هنگ داره ، اصلا اینطوری نیست .. نه x6 خودم نه مال دوستم و نه مال پسر عموم ، این مشکلو ندارن ... فقط سرعت سی پی یوش به مرز خفگی میرسوندتون ... Galaxy fit با این که سی پی یوش 600 مگاست ، اما بسیار سریع فیلم ، گالری یا موزیک رو باز می کنه که احساس راحتی خواهید کرد ... بسیار خوش دسته این گالاکسی ( یا همون گلکسی ) فیت و مانیتور خیلی مناسب و بزرگی داره (3.31 اینچ) و فقط یه مقدار ( نیم درجه !! تا 75 صدم !!) کیفیت مانیتورش از x6 پایین تره ..

توی پست قبلیم گفتم نمی ارزه که حدود 300 دیگه بزارم روی " فیت " و گلکسی اس بگیرم به خاطر فقط super amo led بودن گلکسی اس ( خواستم بگم دوستان ، میدونم که گلکسی اس دارای فیلم برداری اچ دی و بلوتوث 3 و رم 8/16 هستش ، اما به کار من این امکانات نمیاد .. چون من تا الان توی حدود 6 سالی که گوشی دارم ،شاید تا الان سرجمع 2 ساعت فیلم نگاه نکرده باشم چه کلیپ چه فیلم عادی .. بلوتوث هم سالی 8 -9 بار !!!! ) من ولی از کیفیت بالای تصویر خوشم میاد چون دائما والپیپیر گوشیمو عوض میکنم و دوست دارم با کیفیت باشه که شاید توی گلکسی fit از 100 درصد این قضیه، به 70 درصدش برسین ( از لحاظ کیفیت ) .. به ایکس 6 میتونم درصد 80 رو بدم .

اما cpu به galaxy fit درصد 90 رو میدم و به x6 درصد 60 رو میتونم بدم ...
      سوالی داشتین در خدمت هستم
      یا علی

5. 5 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #23

جزئيات بيشتر

یه چیزی

بازم سلام و... هی یه چیزی یادم میفته و برمیگردم مینویسم ... اینکه : سیسمتش اندروید 2.2 یا همون FROYO هستش .. و بسیار جالب اینکه منوی کامل فارسی و کیبورد کامل فارسی حتی گ ژ پ چ رو هم داره ... و جالبتر اینکه کیبورد SWYPE هم دارای نوشتار فارسی هست . البته کمی سخته کارکردن با این کیبورد SWYPE ، چون اندازه دکمه های نوشتن اس ام اس رو یه مقدار کوچیک زده ... البته در حالت اس دادن با کیبورد طبیعی ، مشکلی نیست و به راحتی میتونید اس بدید .

یا علی

7. 4 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #24

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 491502
      نام : jazireh_sony
      سپاس ها : 1,479
      سپاس از شما 1,098 بار در 307 پست
      جزئيات بيشتر

اره چنتاعكس بذار عزيز گفتي اس ام اس و ذخيره نميكنه؟؟ مگه ميشه؟؟
      پخش فيلمش چطوره؟

9. 2 كاربر زير از شما love_gooshi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #25

جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 سلام .

نقل قول نوشته اصلی توسط love_gooshi
      اره چنتاعكس بذار عزيز گفتي اس ام اس و ذخيره نميكنه؟؟ مگه ميشه؟؟
      پخش فيلمش چطوره؟
      سلام .. دوست گلم پیامی رو که میدی یا میگیری ذخیره میکنه . ولی اگه بخوای یه پیام به عنوان پیش نویس داشته باشی و توی draft داشته باشی ، نمیتونی این کارو بکنی . چون درفت نداره ... البته فکر کنم بشه با نرم افزار بشه این کارو کرد . چشم عکس هم میذارم

پخش فیلمش اگه منظورت سرعت باز کردنه که عالیه .. اگه منظورت کیفیت پخشه که در حد x6 ( که احتمالا کار کردین ) . کیفیتشو از 100 میشه نمره بین 60 تا 80 داد نسبت به کیفیت خود فیلم .
      در کل من خیلی ازش راضی هستم . اما ای کاش کیفیت صفحه نمایششو بالاتر میزد .. البته الانم خیلی خوبه و باحاله .
      یا علی

11. 3 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #26

جزئيات بيشتر

سلام .. اینم یه سری عکس از galaxy fit سفید و نقره ای خودم ( روش نقره ایه و پشتش سفید )
      عکسها با n98 گرفته شده
      یا علی

13. 7 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #27

جزئيات بيشتر

اینم سری دوم عکسها .. ببخشید اگه عکسها کیفیتشون بالا نیست خیلی ...

15. 9 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #28

جزئيات بيشتر

10 یه چیزی

.
      .
      .
      . دوستان اگه میبینید توی عکسها یه مقدار تاره ، ربطی به مانیتور galaxy fit نداره ها !!!
      مربوط به دوربین n95 هستش ..
      کیفیت صفحه ش خیلی هم خوبه اما خوب به galaxy s super amo led نمیرسه !!!!!!
      یا علی
      .
      .
      .

17. 6 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #29

جزئيات بيشتر

سری سوم عکسها ... بازم میگم نقطه نقطه شدن صفحه توی عکس مربوط به دوربین ان 95 هستش .. وگرنه باید برید 2 میلی متری ( توجه کنید 2 میلی متری نه دو سانت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) تا نقطه نقطه بشه .

19. 6 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #30

جزئيات بيشتر

سری چهارم ... " لازم به توضیحه که این دو عکس که از شارژر و قاب galaxy fit هستش ، توسط خود دوربین galaxy fit گرفته شده ... دوربینش در حد همون x6 هستش
      یا علی
      ویرایش توسط morteza.ss : 22-04-2011 در ساعت 15:08 دلیل: یادم رفته بود عکسارو آپلود کنم

21. 7 كاربر زير از شما morteza.ss عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع