× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 486007
    سپاس ها : 35
    سپاس از شما 5 بار در 4 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض عدم اتصال ونشناختن با نرم افزارmicrosoft windows mobile devce center

سلام من در هنگام اتصال کابل usb به کامپیوتر وقتی در همان زمان active sync رو done میکنم برانم microsoft windows mobile devce center اجرا نمی شود وقتی هم که خودم آنرا اجرا میکنم هر جوری که seting آنرا تغییر میدهم اتصال برقرار نمیشه و کامپیوتر گوشی رو نمی شناسه و نمیتونم توی حافظه گوشی بروم البته کامپیوتر در شناخت مموری مشکل نداره از اساتید خواهش میکنم کمک کنند.

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 482307
    نام : ((¯`» LORD Max «´¯))
    سپاس ها : 461
    سپاس از شما 435 بار در 186 پست
    جزئيات بيشتر

منظورت اینه که اکتیو سینک با گوشی رابطه برقرار نمیکنه ؟؟؟ اگه اینه من این مشکل رو داشتم ... راهنماییت میکنم اگه درست شد که خدا رو شکر اگه نشد دوستان دیگه کمک میکنن ...
    1 - برنامه ی اکتیو سینک رو از رو سیستم پاک کن
    2 - ریست کامپیوتر ...
    3 - گوشیو از طریق کابل به سیستم وصل کن ( اینجا ببین اصلا پیغام میده که گوشی ناشناخته هست یا نه ) اگه پیغام داد صبر کن کامل مراحل جستو جو ی اولیه تمام بشه ... بعد گوشیو از سیستم جدا کن ...
    4 - نصب برنامه ی اکتیو سینک ...
    5 - اتصال گوشی به سیستم ...

ایشالا که ردیف میشه .. منم دعا میکنم ...
    موفق باشی .. یا علی ..

3. كاربران زير از شما LORD --- Max عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

شماره كاربري : 213311
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 8 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

من ویندوز 7 64 بیت دارم با ماکروساف افیس 2010 اصلا" نیمزاره نصب کنم ارور میده که اوت لوکم پیش فرض نیت که البته هست چه کنم گوشیم قاطی کرده میخوام رم اپدیت کنم اطلاعاتم مونده رو دستم!!!!! چه کنم

5. Top | #4

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 235775
    نام : ஜS@F@VY2@@2ஜ
    سپاس ها : 4,464
    سپاس از شما 8,045 بار در 1,933 پست
    جزئيات بيشتر

دقیقا منم همین مشکل رو دارم تازگی ویندوز رو عوض کردم قبلا باهاش هیچ مشکلی نداشتم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده من برنامه رو پاک کردم ولی بازم همون بزمه
    با تشکر

6. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 235775
    نام : ஜS@F@VY2@@2ஜ
    سپاس ها : 4,464
    سپاس از شما 8,045 بار در 1,933 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr _.-._ Max
    منظورت اینه که اکتیو سینک با گوشی رابطه برقرار نمیکنه ؟؟؟ اگه اینه من این مشکل رو داشتم ... راهنماییت میکنم اگه درست شد که خدا رو شکر اگه نشد دوستان دیگه کمک میکنن ...
    1 - برنامه ی اکتیو سینک رو از رو سیستم پاک کن
    2 - ریست کامپیوتر ...
    3 - گوشیو از طریق کابل به سیستم وصل کن ( اینجا ببین اصلا پیغام میده که گوشی ناشناخته هست یا نه ) اگه پیغام داد صبر کن کامل مراحل جستو جو ی اولیه تمام بشه ... بعد گوشیو از سیستم جدا کن ...
    4 - نصب برنامه ی اکتیو سینک ...
    5 - اتصال گوشی به سیستم ...

ایشالا که ردیف میشه .. منم دعا میکنم ...
    موفق باشی .. یا علی ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط safavy2002
    دقیقا منم همین مشکل رو دارم تازگی ویندوز رو عوض کردم قبلا باهاش هیچ مشکلی نداشتم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده من برنامه رو پاک کردم ولی بازم همون بزمه
    با تشکر

من مشکل رو حل کردم اینم راه و روش با روشهای دوست عزیزمون فرقی نداره
    برنامه رو پاک کردم
    ریست کردم
    بعد گوشی رو وصل کردم دیدم پیغامی نمیده بعد اومدم وارد گوشی بخش ستینگ و قسمت other بعد usb to pc بعد یه تیک کنار active sunc هست که سریعتر عمل کنه برداشتم اون موقع گوشی رو پیدا کرد
    بعد برنامه رو نصب کردم
    بعد گوشی رو وصل کردم گوشی رو کاملا پیدا کرد
    با تشکر از دوست عزیزمون

7. Top | #6

شماره كاربري : 735706
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

salam jane madareton komak konid man iran nistam va komak mikham man goshiye htc hd2 dashtam androydesh kardam vali khamosh shode roshan mishe vali bala namiyad va be pc ham vasl namishe va namidonam moshkelesh chi hast lotfan rahnamayim konid

8. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 190018
    نام : رامین
    سپاس ها : 698
    سپاس از شما 1,770 بار در 767 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ariya63
    salam jane madareton komak konid man iran nistam va komak mikham man goshiye htc hd2 dashtam androydesh kardam vali khamosh shode roshan mishe vali bala namiyad va be pc ham vasl namishe va namidonam moshkelesh chi hast lotfan rahnamayim konid
    گوشی رو ببر به بوت لودر یا همون صفحه 3 رنگ
    بعد وصل کن به pc و task29 انجام بده و رام نصب کن

در ضمن فارسی هم تایپ کن و یه جا پست بزن

توضیحاتی درباره این موضوع