× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69

بخش اختصاصی HTC HD Mini

1. Top | #61

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 777461
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

بخش ویندوز کجاست

2. Top | #62

شماره كاربري : 567710
    سپاس ها : 40
    سپاس از شما 10 بار در 4 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمایی

سلام دوستان مشکلی که مینی داره اینه که دکمه قفل صفحه با روشن شدن یکیه اگر شک کنی خاموشش کردی یا نه دکمه رو بزنی شاید روشن بشه مجبور شی بزاری بالا بیاد بعد اف کنی را حلی دارید واسش دوستان

3. Top | #63

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 728676
    نام : مهران
    سپاس ها : 320
    سپاس از شما 460 بار در 232 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmud.moeini
    سلام دوستان مشکلی که مینی داره اینه که دکمه قفل صفحه با روشن شدن یکیه اگر شک کنی خاموشش کردی یا نه دکمه رو بزنی شاید روشن بشه مجبور شی بزاری بالا بیاد بعد اف کنی را حلی دارید واسش دوستان
    سلام دوست عزیز، شما نرم افزار زیر را از توی همین انجمن سرچ و نصبش کن. بعد از نصب یکبار آنرا اجرا کن. این نرم افزار با سنس کار میکنه و بعد از اجرا فقط کافیه گوشی را تکان بدهید تا از روشن و خاموش کردن با دکمه پاور، برای همیشه خلاص شوید. از طرفی مشکل شما نیز برطرف میشه.
    Shakenwake
    این نرم افزار هیچ اینتر فیسی ندارد و با دابل کلیک روی آن اجرا میشه.

4. 2 كاربر زير از شما naseriya عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #64

شماره كاربري : 811797
    سپاس ها : 1
    جزئيات بيشتر

پیش فرض هلپ می پیلیز

دوستان سلام ... خواخشا یکی جواب منو بده
    عاقا چندتا سوال داشتم:
    1- اول اینکه من وقتی تم میریزم تو گوشیم پسوندش cab وقتی روش کلیک که میکنم میره تو Appearance که اینجا همون تم های قبلیم هست ... چیکار کنم که بتونم یه تم بزار رو گوشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2- من رسکو ریجستری و دان کردم اما پسوندش exe بوده ... لطفا یه لینک بهم بدید .... اگه جواب بدید واقعا دمتون گرمه ......

6. Top | #65

جزئيات بيشتر

جواب سوال2رو تو انجمن پیدا کردم فقط جواب1 و بدید... لدفا

7. Top | #66

شماره كاربري : 214904
    نام : Morteza
    سپاس ها : 5,184
    سپاس از شما 1,756 بار در 376 پست
    جزئيات بيشتر

اون تمی که میخوای نصب کنی، دقت کن، ببین حجمش کمه آیا؟ اگر آره، پس مطمئنا فایلی که میخوای نصب کنی از روی یه گوشی دیگه کپی کردی و قابل نصب نیست. ااز فایلهایی که بچه ها توی انجمن آپ کردن استفاده کن.

8. Top | #67

جزئيات بيشتر

ممنون بابت پاسخت ولی من تا حالا خیلی تم دان کردم حتی از همینجا ولی همچنان همین مشکل و دارم !!!؟

9. Top | #68

شماره كاربري : 214904
    نام : Morteza
    سپاس ها : 5,184
    سپاس از شما 1,756 بار در 376 پست
    جزئيات بيشتر

بعد از 4 سال استفاده از این گوشی نازنین، امروز حین دوچرخه سواری، از دستم افتاد و تاچش شکست. خیلی ناراحتم، دوستای گل قدیمی بخش خواهشا همدردی کنید. دارم از قصه دق میکنم... تاز ه دیروز رام آندرویدم رو عوض کرده بودما.... چشم خوردش بیچاره...

10. 2 كاربر زير از شما M O R T Y عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #69

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 816487
    سپاس ها : 37
    سپاس از شما 46 بار در 28 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان.من تقریبا تازه عضو سایت شدم و تا حالا اصلا نمیدونستم همچین بخشی هم وجود داره...ممنون میشم کمکم کنید.
    من این گوشی رو دارم،ولی یه چند ماهی میشه که روتش کردم و آندرویدش کردم،ولی از همون موقع دیگه گوشیم داغون شد و الان فقط دارم ازش استفاده تماس و sms میکنم والسلام.یعنی دیگه به هیچ دردی نمیخوره.چون مموری که توش دارم و 8 گیگ هست،و هرچیزی که میریزم توش پاک میکنه،باتریشم که همون مشکلی که دوستان گفته بودنو داره و بعضی وقت ها دو روز میمونه و بعضی وقت ها نیم ساعته خاموش میشه و علامت باتریش هم خرابه و دوربینش هم دیگه به هیچ دردی نمیخوره و اصلا هم نمیشه فیلم برداری کرد چون صفحه اش تار تار میشه.
    من میخوام یه گوشی جدید بخرم ولی اگه میشه کمکم کنید که بتونم درستش کنم که یا ازش استفاده کنم یا اینکه حداقل بتونم بفروشمش.کسی این وقت روز کمکم میکنه؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

توضیحاتی درباره این موضوع