× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

بخش اختصاصی Sony Ericsson XPERIA X1 & X2

1. Top | #21

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 773392
    سپاس ها : 21
    سپاس از شما 33 بار در 11 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    دوستان گوشی من xperia x2i بود که از همون اول زبانش چینی بود و 3روز تلاش کردم تا درستش کنم ولی نشد که نشد و میخواستم بفروشمش تا اینکه به لطف خدا وقتی که کاملا ناامید شده بودم درستش کردم.
    این پست رو میخواستم بذارم تا کسانی هم که مثل من به مشکل برمیخورن بتونن مشکلشون رو حل کنن.
    اول از همه 2 فایل رو باید دانلود یکی از فایل ها رو از سایتی که کاربر ipad 2010 معرفی کرده(از ایشون حتما تشکر کنید) باید دانلود کنید.
    http://files.hertell.com/xperiax2_cu...eneric_uk.cab/
    از اون سایت بعد از وارد کردن مشخصات فایل uk رو دانلود کنید(حجمش در حد چند کیلو).
    فایل دوم رو باید از قسمتی که کاربر lilipot معرفی کرده(از ایشون حتما تشکر کنید) دانلود کنید(حجمش 42.7 مگ ):
    http://www.4shared.com/get/NMhZr_4H/...a035_cabs.html
    -سپس گوشی خودتون رو هارد ریست کنید(گوشی رو خاموش کنید سپس روشن کنید وقتی صفحه روشن شد یکبار دکمه های windows و o رو باهم فشار دهید سپس بعد از ظاهر شدن گزینه ها دکمه w سپس دکمه windows رو فشار دهید)
    -بعد از هارد ریست وقتی گوشی روشن شد بعد از تنظیم صفحه نمایش بوسیله قلم وقتی میخواد نصب کنه بهش اجازه ندید و گوشی رو خاموش کنید(اگر نشد باتریشو دربیارید)
    -دوباره گوشی رو روشن کنید و اینار وقتی میگه که cab ها رو نصب کنم یا نه ، شما اجازه ندید و نه رو بزنید.
    -اون فایل 42 مگی رو تو کامپیوتر اکسترکت کنید و بریزید تو حافظه خارجی و اون فایل در حد کیلوبایتی رو بدون اکسترکت بریزید رو حافظه خارجی.
    -سپس اون فایل های اکسترکت شده رو همش رو نصب کنید رو حافظه گوشی(نه حافظه خارجی) (فکر کنم 86 تا فایل هستش)
    -سپس اون فایل درحد کیلوبایتی رو هم نصب کنید.
    -گوشیتون رو فول شارژ کنید.
    گوشی رو خاموش کنید.
    -باتری رو دربیاورید و سپس دوباره جا بندازید.
    -دکمه ولوم - رو پایین نگه داشته و دکمه پاور رو بزنید و هر دو دکمه رو نگه دارید تا آرم سونی به همراه صفحه سفید رنگ ظاهر بشه سپس دکمه ها رو رها کنید.
    -برنامه (sony ericsson update service(seus را باز کنید.
    -بعد از اکسپ و انجام کارهایی که خواسته گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید.
    -اگر گفت گوشی شما آخرین آپدیت رو داره ،بهش بگید فضولیش به تو نیومده من میخوام سرت کلاه بذارم!
    -هنگام دانلود یه سر برید به فولدر برنامه seus اونجا یه فولدر هست به نام db ،اون رو باز کنید اونجا فایلی هست به نام blob_fs اون رو باز کنید.
    -اگر دیدید فایل اولی کدش به این صورت هست:FILE_277360789 هست یعنی کارتون رو درست انجام دادید و بذارید دانلود کنه ولی اگر فایل دیگری بود یعنی داره همان ورژن و زبان رو دانلود میکنه پس دانلود رو cancell کنید و دوباره کارهای قبلی رو با دقت و حوصله بیشتری انجام بدید.
    مثلا کد FILE_277513038 مال چین هستش.
    اگر کسی باز هم مشکلی داشت میتونه به من ایمیل بزنه.gobra89@gmail.com
    امیدوارم که مشکلتون حل بشه انشاا... .

2. كاربران زير از شما gobra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع