• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
    نمایش نتایج: از 71 به 74 از 74

پرتال خبری Android

1. Top | #71

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 730640
      نام : FarzaD
      سپاس ها : 168
      سپاس از شما 509 بار در 204 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
      من با قندشکن که وارد میشم دانلود میکنه ولی بعد از چند دانلود به نظرم از روی اپراتور متوجه میشه و جلوی دانلود رو میگیره پس این مورد دلیلش چیه؟
      دوستِ من به اون مربوط نمیشه
      شما حتی رو Airplane مود هم بزاری هیچ تفاوتی نداره (به جز چند برنامه مشخص که به صورت لوکال هستش)
      یا مشکل از قند شکن یا مشکل از طرف ISP هستش.

2. کسب و کار

3. Top | #72

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 305130
      سپاس ها : 31,363
      سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان شنیدید که مارکت باز شده؟ کجان اونایی که میگفتن خیلی وقته باز شده و مشکل چیزه دیگست (همین حالا از مارکت لذت ببرید)

4. كاربران زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #73

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 504225
      نام : علی
      سپاس ها : 118
      سپاس از شما 281 بار در 145 پست
      جزئيات بيشتر

دریاف 10 دلار به اسانی در سایت HappyMinerCoupon.Com
      سلام دوستان.برای دریافت کوپن این 10 دلار و واریز اون به حساب PayPal or Skrill - Moneybookers.com فقط کافیه تو سایت ثبت نام کنید و بعد از اون تو 5تا فروم راجع به اون سایت تاپیک بزنید و لینک اون تاپیک ها رو در جای مربوطه تو پنل کاربریتون قرار بدید و کوپن 10 دلاری رو دریافت کنید.من خودم در حال حاضر در حال تست این موضوع هستم و به همین دلیلم این تاپیکو زدم.فعلا جزئیات دقیقی رو نمیدونم.جزئیات بیشتر تو خود سایت

6. Top | #74

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 731890
      نام : Ali
      سپاس ها : 1,382
      سپاس از شما 500 بار در 142 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1234567
      شما اینترانت میدونی چیه ؟؟؟!!!
      خیلی وقت پیش حدوده 1 سال پیش اینترانت سایت tebyan.net راه اندازی شده بود که با شماره مخصوصه خودش می تونستی فقط به سایت خودشون وصل بشی

به نظر من اینترانت ملی خیلی چیزه خوبیه که باید از مدت ها قبل راه اندازی می شد
      این جوری هم هزینه کمتر برای من که می خوام از سایت های فارسی داخل ایران استفاده کنم مثل همین موبایلستان پس هزینه کمتر میشه
      هم سرعت بیشتر میشه به طوریکه شما با دیال آپ می تونی با سرعت حداقل 15 یا 20 دانلود کنی

مثلا من در داخل شبکه دانشگاه علم و صنعت وقتی از سایت خودشون چیزیو دانلود می کنم چون شبکه داخلیه با سرعت 1.5 مگابایت !!! دانلود می کنم

هر کسی هم اینترانت نخواست هزینه ای که فعلا و در حال حاضر پرداخت می کنه و از اینترنت استفاده می کنه

اینترنت تعطیل نمیشه
      باهات املا موافقم حرفت صحیح بید منم دقیقا دارم تو دانشگاه با سرعت 1 مگ چون شبکه داخلیه دانلود میکنم

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

توضیحاتی درباره این موضوع