× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 136 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1355

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : pdashop.ir
    سپاس ها : 29,515
    سپاس از شما 56,074 بار در 13,678 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

پیش فرض فروش مموری کارت های SanDisk Patriot Silicon Power Philips Team (سن دیسک Extreme Pro رسید)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    با فروش ویژه مموری کارت های مختلف با بهترین برند در خدمت دوستان هستیم تمام مموریهایی که به فروش میرسن از بهترین برند موجود در بازار هستن و همه با گارانتی اصلی و معتبر در سراسر کشور هستند

مموریها بر حسب موجودی از برند های مختلف هستن که بیشتر این برند ها کار میشه:

Patriot
    San Disk
    Silicon Power
    Philips
    Team

سعی میشه از مموریهای در کلاس های مختلف استفاده بشه که سلیقه های محتلف پوشش داده بشه
    مموریهای موجود در کلاسهای 4 و 10 و UHS هستند

مموریهای UHS سعی میشود از بهترین برندهای موجود در بازار تهیه بشه
    حجم مموریهای موجودی ممکنه بر حسب تولید کارخانه تغییر کنه که در صفحه اخر نوشته میشه

مموری سن دیسک مستقیم از نمایندگی سن دیسک در دبی تهیه میشه و با توجه به اینکه مموریهای سن دیسک تقبلی در بازار ایران فراوون هست و با توجه به خرید مستقیم ما از نمایندگی از بابت اوریجینال بودن محصول کاملا اطمینا حاصل کنین

نام و مدل لوازم جانبی جهت فروش :

مموری کارت های میکرو و SD مخصوص گوشیها و تبلت ها و دوربین های دیجیتال

وضعيت ظاهري و ميزان کارکرد لوازم جانبی :

همه آکبند و با گارانتی هستند

عکس از لوازم جانبي مورد فروش ( آکبند و کارکرده) :

ضمیمه شد

دستگاه هاي سازگار با لوازم جانبی :

کلیه گوشیها و تبلت ها و دوربین های دیچیتال که قابلیت ساپورت مموری داشته باشند

گارانتي :

دارد

توضيحات تکميلي در مورد لوازم جانبی مورد فروش :

توضیح خاصی نداره فقط ذکر دو تا نکته مهم هست:

همیشه لیست موجودیهای مموری در تاپیک صفحه آخر نوشته میشه
    به همراه لیست موجودیها قیمتهای روز مموریها هم نوشته میشه پس برای دریافت قیمتهای روز به صفحه آخر مراجعه فرمایید

قيمت پايه / ثابت :

در صفحه آخر به همراه لیست موجودیها نوشته میشود

شرايط فروش و تحویل :

حضوری در شیراز یا ارسال از طریق پست به سراسر ایران عزیز

در خصوص گارانتی محصولات سن دیسک :

خدمت دوستان عزیز عرض کنم که این محصول به صورت گارانتی 10ساله بین الملل هس و اگه کسی خارج از ایران میتونه خیلی راحت از گارانتی بین المللش استفاده کنه
    مواردی همچون گارانتی مادام العمر و ... کاملا دروغ محض هست و همه عزیزان میتونن پشت کارتن مموری را مطالعه کنن و از گارانتی این محصول اطلاع پیدا کنند
    ما محصولاتی که خودمون میاریم به صورت 1ساله که عرف مموری هست گارانتی میکنیم هرچند که مطمئنیم سن دیسک خرابی اصلا نداره اما خوب گارانتی میکنیم که خیال مشتریان عزیزمون راحت بشه

از حدود 2سال پیش که ما با برند سن دیسک کار کردیم که فکر کنم کسی تو ایران اصلا جنس اوریجینالشو نمیاورد تا هم اکنون شرکتهای مختلفی به اسم های گوناگون اقدام به گارانتی محصولات سن دیسک کردن که حدود 90درصد این شرکتها جنسهای ریپک را به صورت جدا (ابتدا مموری و بعد در تهران اقدام به زدن پک مموری) گارانتی میکردن و بعد از چند مدت هم بساطشونو جمع میکردن و گارانتی ها همه باطل میشد
    این نکته را خدمت دوستان عزیز گفتم که در جریان باشن که شرکت سن دیسک چون یه برند امریکایی هست به هیچ وجه هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد و ما هم توسط یه واسط عرب با این شرکت کار میکنیم که متاسفانه محدودیت های زیادی برامون در قرارداد گذاشتن که یکیش همین گارانتی یکساله محصول هست

پس از اینکه جایی مموری سن دیسک را با مثلا 20تومن 30تومن زیر قیمت و گارانتی بفروش میرساند خیلی خوشحال نباشید چون هم مموری و هم شرکت هردو فیک هستن و هیچ اعتباری ندارن

مورد صفرم:(مهم)

من سعی میکنم قیمتهای مموریها را همیشه اپدیت نگه دارم بعضی وقتها بر اساس نوع مدل پر فروش یا کم فروش ممکنه بعضی محصولات را یادم بره اپدیت کنم پس اگه قیمت محصولی بالا بود لطفا
    فقط از طریق پیام خصوصی و نه در تاپیک اطلاع بدید ما خوشحال هم میشیم دوستان کمک کنن
    اگه واقعا برامون جا داشته باشه کمش میکنیم اگرم نه که کلا قیمتشو حذف میکنیم اما سعی میکنم همیشه قیمتهارو نسبت به سایت های معتبر! کمتر نگه دارم

مورد دوم

در خصوص تشخیص مموری فیک از تقبلی هست که خیلی راحت میتونین با تست کردن مموری پی به سرعت واقعیش ببرید
    بهترین مورد همون برنامه شرکت سن دیسک هست که عزیزان اندرویدی میتونن از مارکت گوگل دانلود کنن

مورد سوم:

برای تست مموریها و بالاخص مموریهای سن دیسک میتونید از برنامه خود سن دیسک برای این کار استفاده کنید
    برای اینکار بعد از نصب این برنامه در دیوایس اندرویدیتان مموری کارت و(نه حافظه داخلی) را انتخاب کنید و تست را انجام بدید برای دریافت سرعت دقیق مموری حتما باید مموری خالی باشه و نه پر و استفاده شده

برای دانلود این برنامه به لینک زیر بروید:

http://upload.tehran98.com/upme/uplo...62be223f61.rar

به زودی در سایت اپلود میشود

مورد چهارم:

طبق عرف بازار و بنا به شرایط گارانتی که در کشورمان عرضه میشه هزینه ایاب و ذهاب قطعه گارانتی بر عهده مشتری هست اما هزینه ارسال این قطعه از طرف ما به شرکت گارانتی کننده بر عهده خود ما هس در حقیقت دوستان عزیزم که در شهرهای دیگر هستن هزینه پستی رفت و برگشت مموری بر عهدشون هست و عزیزان شیرازی هزینه ای ندارند

مورد پنجم:

در خصوص سرعت مموری دوستان دقت کنند که تست مموری در حداکثر سرعت اون باید در شرایط خاص اندازه گیری شود به طول مثال اگه رو کارتن مموری زده تا 30مگ باید در شرایط خاص این سرعت را بگیرید مثلا با کارت ریدرUSB3 و پورت USB3 یا مثلا اگه گوشیتون مدل بالا نباشه توقعی از مموری نداشته باشید که به سرعت خیلی بالایی برای شما برسه باید به نسبت گوشی و رام و کرنل از مموری سرعت بگیرید پس این موضوع را مدنظر داشته باشید

مورد ششم :(گارانتی سن دیسک)

در خصوص گارانتی سن دیسک دوستان دقت کنن که با توجه به مکاتباتی که با نماینده دبی شرکت سن دیسک داشتیم مشخص شد که این شرکت هیچ نماینده رسمی در ایران نداره و هرنمایندگی که تحت نام نماینده رسمی یا شرکت گارانتی کننده در ایران فعالیت داره نماینده این شرکت نبوده و فاقد هر نوع خدمات رسمی این شرکت هست حتی برای سهت این موضوع میتونید به سایت این شرکت مراجعه کنید
    پس اگه هر شرکتی را دیدید که تحت نام برند سن دیسک اقدام به گارانتی محصولات این شرکت میکنه فاقد اعتبار بوده و هیچ مسئولیتی مربوط به شرکت سن دیسک نیس
    این مدت یکسال هم که ما گارانتی محصولات خودمون را میکنیم کلیه گارانتیها به شرکت سن دیسک ارجاع داده میشه و تمام خدمات یکساله ما دارای پیشتیبانی نماینده این شرکت در دبی هست

لیست قیمت مموری ها

عزیزان میتونن لیست روزانه قیمتهای مموریها را از طریق لینک زیر دریافت نمایند:

http://pdashop.ir/products.php?device=accessory&cat=17

Lexar:

====================================

مموری مارک Lexar مدل UHS-I 633x با سرعت 95mb/s حجم 64گیگ:278تومن (با کارت ریدر USB3 مخصوص)
    (اوریجینال)

لینک خرید:

http://.......ir/accessory.php?id=50

مموری کارت مارک Lexar مدل UHS-I Class 10 با سرعت 300X 45MB/s حجم 32گیگ: (اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=69

مموری کارت مارک Lexar مدل UHS-I Class 10 با سرعت 300X 45MB/s حجم 16گیگ: (اوریجینال)
    لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=69

SanDisk:

مموری سن دیسک سری Extreme حجم32گیگ:(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=9

مموری 128گیگ مارک سن دیسک سری Ultra سرعت 48MB/s پلاسuhs-i:(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=853

مموری 64گیگ مارک سن دیسک سری Ultra سرعت 48MB/s پلاسuhs-i:(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=852

مموری 32 گیگ مارک سن دیسک سری Ultraسرعت 48MB/s پلاس
    uhs-i:(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=851

مموری 16گیگ مارک سن دیسک سری Ultra سرعت 48MB/s پلاس
    uhs-i :(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=850

مموری 8گیگ مارک سن دیسک سری Ultraسرعت 48MB/s پلاس
    uhs-i :(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=13

مموری 64گیگ مارک سن دیسک سری Ultra کلاس10 پلاسuhs-i سرعت 30MB/S:(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=3

مموری 32گیگ مارک سن دیسک سری Ultra کلاس10 پلاس
    uhs-i سرعت 30MB/S :(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=5

مموری 8گیگ مارک سن دیسک سری Ultra کلاس10 پلاس uhs-i سرعت 30MB/S(اوریجینال)

لینک خرید:

http://........ir/accessory.php?id=7

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کارت ریدر:

کارت ریدر سیلیکون پاور مدل All in One ورژن 3(USB3) مخصوص مموریهای پرسرعت و حجم بالا قیمت: 37تومن

کارت ریدر سیلیکون پاور مدل All in One ورژن 2(USB2) مخصوص مموریهای پرسرعت و حجم بالا قیمت:
    اتمام موجودی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه مموریها با گارانتی اصلی هستند
    مموریهای سن دیسک خودمون مستقیم از دبی میاریم به مدت 1سال گارانتی هست

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 04939010816111284727.jpg   50708468088238405973.jpg   77633201378453062954 (1).jpg   43762388368883320132.jpg  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط ehsan2004 : 31-07-2015 در ساعت 19:41

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

یه مطلب خدمت دوستان عزیز که خریدن بگم که اگه مموری روی گوشیتون مورد داشت مشکل از فرمت مموری هست که باید به این صورت تغییرش بدید:

Patriot memory

We have found that there is an industry wide compatibility problem with the new Android based and Windows 7 phones working with 32GB class 10 micro SD cards. We have seen issues with the Samsung Focus, Motorola Driod/X, HTC Evo 4g. We are currently working on a solution for this compatibility issue. Google and Microsoft have stated that there are known compatibility issues with 32GB class 10 micro SD cards and are working on a solution as well.

We have found a fix that works in many cases, where you format the card in a Windows based PC, with FAT32, allocation size 32kb, and full format. This is an official fix, we are still working on a permanent solution for this issue.

آموزش دوم:

Howto in Windows:
    1. Remove existing partition on MicroSD and make a new partition with FAT32 without LBA mode.

I used the Check Flash*s low level initialization function for removing the exiting partition and partition with FAT32 (no LBA).

2. Format MicroSD under windows with FAT32 32K allocation sizes, command line with:

format X: /fs:fat32 /a:32K

Do not use special SD card formatting tools as SDFormatter. These seem to repartition the cards with FAT32 LBA mode.

If you have to use them to fix some other problem then do above procedure afterwards.

IMVHO Patriot could save tons of money in product returns by partitioning MicroSD cards always in FAT32 without LBA. (Patriot: my mail address for reward cheques is available by email)

LBA is in any case superfluous because all MicroSD cards have maximum 32GB currently. Only bigger cards would need LBA mode

این اعلامیه توسط یکی از مدیران فروم شرکت Patriot برای گوشی های ویندوز7 و اندروید گفته شده که میتونین در تاپیک زیر اعلامیه را بخونین:

Patriot Memory Support Forums

با تشکر از سید مجتبی عزیز برای پاک سازی تاپیک

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

دو تا مموری دوستان عزیزی که گفتن امروز پست شد

قیمت مموری 3تومن کم شده که میشه 150 تومن ولی از اون طرف قیمت پست خیلی رفته بالا به طوری که من امروز مموری را پست کردم هزینه پست مموریها شد 4 تومن شد که دوستانی که درخواست میدن هزینه پست را به مبلغ مموری اضافه کنن اینم از برکات حذف یارانه ها که 50 درصد پست اضافه شده

دو تا نکته هم هست بگم :

اول اینکه از بابت اینکه گوشیتون مموری 32 را پشتیبانی میکنه مطمئن باشید بعد خریداری کنین چون گوشیتون ساپورت نکرد به هیچ وجه پس گرفته نمیشه فقط در صورتی که مموری مشکلی داشته باشه مرجوع میشه

مموری قیمت هاش بالا پایین داره و من سعی میکنم قیمت بروز را توی تاپیک بزارم ولی ممکنه این قیمت در حد 2 یا 3 تومن بالا پایین بشه که اگه موردی بود از طریق SMS به اطلاع خریدار میرسه مثل همین دوتا مموری دوستان که به اطلاعشون رسید

و مورد آخر هم در مورده مموریهای با حجم کمتر هست که من 16 گیگ و 8 گیگ کلاس 6 سفارش دادم که تا آخر هفته که بار میرسه خبر خواهم داد که این مموری اومده یا نه و قیمت هاش را هم توی همین تاپیک میگم اما فعلا موجودی علاوه بر مموری 32 گیگ کلاس 10 مموری patriot با حجم 2 و 4 و 8 و 16 گیگ کلاس 4 میباشد که در صورت تمایل میتونین p.m بدید تا قیمتهای اونها را خدمتشون بگم
    فقط اون مموری های کلاس 6 که قراره بیات مارک patriot نیستند چون این شرکت کلاس 6 محدود داره و همه جم ها نداره

موفق باشید

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

با توجه به درخواست دوستان مبنی بر اینکه همین مارک مموری با حجم های دیگه را برای فروش بزارم خدمت دوستان بگم که ایشالا تا روز شنبه عصر که بار میرسه یه تعداد مموری من سفارش دادم که توش کلاس 6 و کلاس 10 با حجم های 16گیگ و 8 گیگ هست که باید ببینم برام گذاشتن یا نه

هروقت رسید پست اول و عنوان تاپیک ویرایش میشه و قیمت های جدید در پست اول گذاشته میشه ولی من هنوز به دوستانی که میتونن 32 گیگ بخرن پیشنهاد میکنم که تهیه کنین چون از این مموری چند تایی بیشتر نمونده و فکر نکنم دیگه بتونم سفارشش را بدم چون برای خودم صرف نمیکرد در هر صورت روز یکشنبه صبح قیمت های جدید در تاپیک اعلام خواهد شد

موفق باشید

5. 15 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #5

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 156750
    نام : Terminator
    سپاس ها : 218
    سپاس از شما 129 بار در 13 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    خدمت دوستانی که می خواهن از این مموری بخرن و هنوز شک دارن عرض کنم که امروز به دستم رسید سرعتش فوق العاده است تو ویندوز 7 با این رم ریدر در پیت من با سرعت 12.5 مگ بر ثانیه روی رم یک فایل 1.5 گیگابایتی را کپی کردم
    در ضمن گزاشتمش رو گوشیم مثل هلو خوندش
    از نظر کیفیت رم خاطرتون جمع باشه
    با تشکر فراوان

7. 13 كاربر زير از شما terror عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 176821
    نام : aidin
    سپاس ها : 837
    سپاس از شما 1,076 بار در 201 پست
    جزئيات بيشتر

سلام خدمت همه دوستان بخصوص مهندس احسان عزیز بخاطر تمامی زحماتی که برای بچه ها میکشه
    برای دوستانی که میخوان از این مموری ها استفاده کنند بگم مموری هایی که مهندس ارائه میکنه از بهترین مموری هاست، من خودم یه 16 گیگ شو گرفتم فوق العاده است و بدون هیچ ایرادی کار میکنه.
    در ضمن واسه اونایی که نگران هزینه و خوش حسابی مهندس هستن عرض کنم من خودم از آذربایجان گوشی دزایرمو واسه مهندس پست کردم کاراشو انجام داد! یعنی جای هیچ نگرانی نیست.
    من خودم ضمانت میکنم

9. 15 كاربر زير از شما aitak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7

جزئيات بيشتر

ممنون از دو دوست عزیزی که لطف کردند و نظراتشون را گفتند من همیشه جنس خوب به بچه های موبایلستان میدم چه مموری باشسه چه بقیه موارد ایشالا که راضی بوده باشید و اون دو دوست عزیزی هم که 32 گیگ خریدن اونها هم بیان و نظراتشون را بگند

پست اول به زودی توسط سید مجتبی عزیز اپدیت میشه و مموریهای جدید اضافه میشه متاسفانه کلاس 6 و 10 حجم های دیگه برامون نیومده بود و به محض اومدن در پست اول گذاشته میشه

موفق باشید

11. 13 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

با تشکر از سید عزیز برای اپدیت پست اول دوستان مموری های جدید اضافه شد

مموری 16 گیگ اقای رحمانی عزیز و 8گیگ اقای پاک نیت امروز عصر پست میکنم ایشالا بدستشون برسه و راضی باشند
    فقط دو دوست عزیز لطف کنین موقع باز کردن مموری حواستون به لیبل گارانتی باشه که خراب نشه چون کارانتیش به همین لیبل هست

13. 8 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

جزئيات بيشتر

با توجه به پایین آمدن قیمت محصولات مموری مموریهای بنده هم قیمت هاش کاهش یافت و به زودی پست اول تاپیک اپدیت میشه جالب انیجاست که مموری 32 گیگ کلاس 10 که گذاشتم قیمتش تنها 1000تومان کم شده که نشون میده این مموری چقدر کیفیت بالاست و ثبات قیمتی خوبی داره

15. 8 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 533818
    سپاس ها : 0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

بهترین مارک رم ماله شرکته SanDisk.
    به نظرم اگه بتونین مدل های این شرکت رو هم قرار بدین خوبه. البته خیلی تقلبی ازش وجود داره.
    قیمت ها هم منصفانس.

17. كاربران زير از شما kakttoos عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 136 1231151101 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع