× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 107929
    جزئيات بيشتر

مشکل نصب برنامه و فضای بلوتوث

سلام........من گوشیم وقتی که میخوام باهاش فایل های حجم بالا رو بلوتوث کنم میگه فضا ندارین.......فکر کنم حداقل 2برابرش جا داشته باشم.....مثلا وقتی میخوام 900KBرو بفرسم.تو phone memory حدود 1مگابایت و 800kbجا دارم و تو مموری گوشیم هم کلی فضا دارم ولی نمیفرسه........

یه مشکلی دیگه ای که دارم اینه که برنامه هاییو که دانلود میکنم و میریزم تو گوشیم.گوشیم نمیشناستش....یعنی بذنامه هارو میریزم تو فلدر appبعد وقتی میرم تو file manager هیچی نمیاره.......اگه میشه کمکم کنید......گوشیه من 6600 .................................
    ممنونم......

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

کسی نیس که لطف کنه جواب منو بده؟؟؟؟؟ممنون میشمممممممممممممممم

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

انگار کسی به کسی نیس اینجا.....انگار فقط اگه برنامه یا ترفند اگه بزاری همه میریزن تو.....ولی وقتی به کمک میرسه........................................ .........

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

انگار کسی به کسی نیس اینجا.....انگار فقط اگه برنامه یا ترفند اگه بزاری همه میریزن تو.....ولی وقتی به کمک میرسه........................................ .........

5. Top | #5

شماره كاربري : 90144
    جزئيات بيشتر

دوست عزيز در مورد مشكل اولت بايد بگم كه در موقعي كه فايلي رو روگوشيت ميريزي فضاي خالي بيشتر از اندازه خود فايل لازم است علت اين را خودم هم نميدانم ولي من خودم هم تجربه كردم به همين جهت هميشه دو يا سه مگ رو حافظه گوشيت خالي داشته باش ولي در مورد مشكل دومت بايد بگم برنامه رو بايد رو گوشيت نصب كني نه اينكه فقط داخل يك پوشه كپي كني براي نصب برنامه بايد آن را در يك پوشه مثل other كپي كني سپس از طريق برنامه file mgr وارد پوشه اي كه نرم افزار را كپي كردي بشي وبر فايل مرد نظر كه با پسوند sis و يا jar ميباشد كليك كني تا شروع به نصب بشه درحين نصب چند سوال از تو پرسيده ميشه كه با تاييد آنها برنامه نصب ميشه

6. Top | #6

جزئيات بيشتر

ممنون که بالاخره یکی به من پاسخ داد..........نقل برنامه من اینکارو میکنم ولی اصلان file man..نشونش نمیده........نمیدونم چه کارش کنممم.........اگه درباره ی مشکل اولم که فضای خالی باید رو memory باشه یا phone memory اگه میشه توضیح بدین ممنون میشمم.................................

7. Top | #7

جزئيات بيشتر

بابا هنوز مشکل من حل نشده....اگه میشه کمک کنید.......................................... ..............

توضیحاتی درباره این موضوع