× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 133

بازی های Gameloft

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 183430
    نام : Releaser
    سپاس ها : 2,946
    سپاس از شما 67,400 بار در 5,829 پست
    جزئيات بيشتر

Good {آپدیت 3/1} دانلود فایل SD از سرور Gameloft روی کامپیوتر Gameloft SD Cache Extractor v1.06

به کمک این روش می تونید فایلهای SD بازی های Game Loft رو از سرور سایت خود شرکت از طریق کامپیوتر دانلود کنید و به کمک روش و نرم افزاری که در زیر معرفی میکنم به گوشی منتقل کنید

در ضمن گوشی شما باید روت باشه

ابتدا با Winrar فایل apk رو باز کنید و به مسیر زیر برید

کد:
     /res/raw/data.txt

ذر اینجا لینکهای دانلود را مشاهده خواهید کرد لینکها به تریب زیر برای گوشی های مورد نظر هستند

PVRT=گوشی های سامسونگ
    ATC=گوشی های HTC
    DXT=گوشی های دو هسته ایی

بعد از دانلود فایل که معمولا jar هستش اون رو با نرم افزاری که در ضمیمه موجوده انپک کنید

بعد از انپک کردن فایلهایی که ذر پوشه sdfiles هستش رو در مسیر زیر در پوشه که به اسم بازی هست کپی کنید

کد:
    /sdcard/gameloft/games/

همچنین پوشه files را در مسیر زیر در پوشه بازی قرار می دهیم

کد:
    /data/data/

اکنون وارد بازی شوید فایل دیتا رو افلاین چک میکنه و حالا می تونید بازی کنید

مثال :

من مثال رو برای بازی Shadow Guardian HD می زنم اسم پوشه این بازی GloftSGHP هستش

پس مسیر اولم میشه /sdcard/gameloft/games/GloftSGHP

مسیر دوم هم میشه این /data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftSGHP.ML

2. 328 كاربر زير از شما EDRIS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

$Dante$,*DRAGON*,*ReZa*,...Arena...,.:1900:.,.:IMAN:.,0027,1011121314,1900,8613187,:.shadow.:,A.Plus,Abolfazl3007,ahmad.madrid,ALI 1997,ali2202,ali703,Alien,alimirho,aliorooojiii,ALIreza :),alireza7031,AlirezaDesire,alireza_g,alivevil,aliyoo,ali_1748,Ali_MMN,AM.ir,amfar,amimaras,amin572341,AminMzh,aminspy12,amintalebian,aminzahedi,amir ch,amir.prs,amirkabir72,amirreza69,apadana68,apolon005,arash2589,ARONA,artoor32,ashkan9,ask_bl,avs_online,ayob061,azmi.on,™Alloyal,™ERFAN,™RAMIN,®.TiTAN,b2009nb,bahahs,bahmann900,bahmanpou,bahram khani ga,BehrouzKhan,behroz A,behruz_godrat,Behzad WM,behzad_estakhri,bigbos,bita_ziba77,Bitboy71,Black.Hawk,borhan72,chopin,crazyboyhmd,Crazyman,Dallas1387,danial_sh69,DarKnight,desire_hd,djmerikhi,dragon50,E-King,E.M.O,Elyas Galaxy,EMPREX,EngineeR EhsaN,enteacher,erfaN70,eshghe alimi,extream_boy,F A R I D,F.A.R.S.H.I.D,fardin17,farnax,FARSHAD,farshiddd,farzad fff,Farzad119,Farzad_jodary,fhtc,GALAXAR,ggroup,ghasomzahi,ghazii,ghostMW3,ghsaemi.hussein,gjajtatpw,GoLPeSaR,H a M e D,h2o,H@DI,H@M!D,hadi.pro,hadi6612,hadicj,hadikman,hamed-88,hamedbarca,hamkhafan,hasan star,hasan22222,HATEF,hn-ev,hooman_1515,HOPER,hoshyar1980,hossein 8766,hossein1980,hosseinD720,hosseinrostam,h_gamekhor,H_TOSHIBA,ictomran,idealistic,iliya900,iman_iman_jigar,inferno86,infry09,JAM,javad-RM,Javad_TNT,jigh31,john-nash,kalbioon133,kami_1261,kamyajoonr,kiansoft,kkkaktoos,kkkaktos,kourosh0msb,Kourosh1348,KRAL,KUOROSH20,kurtlar1414,Labkh4nd,legend-0098,loneleon1,M 3 H R D A D,M @ j i d,M E H D I,M.F.N,M0RT3Z4,m2sh,M33FTFT,m3hti,MaGnEt_995,mahdi-gh,mahdi458,mahdib41,mahmood201,Mahyar.de,Majid,Majid sgs,majid3,majimand,majnoon9,MALEKY,mamad CJ,mamalo.bikhial,mansour2023,man_khodam_13,MARs S,MASOUD,mbig051,mdhn,mehdi.love.2,mehdigosta,mehdisatss,mehdixfattahi,mehradomid,mehranm2000,mehranzo777,mehrzad1363,Meisi_Babri,MEMAR.Z,MerlinDev,messi138,metallica666,meysam944,meysam97,mfahiminia,MGEngineer,mham1404,mikey,Miladnk,Milo.Metallboy,mirtalasan,MISAGH,mm700,mmohsenm,mn_acer1,modernyanni,mohammadmahdi75,mohammadsp,mohammadzanjan,mohammad_15,Mohammad_x10,mohseneo,mohsenpro,Monk,MOoHAMMAD,mor5360,moradooo,morteza_pi,mostafa 136245,mp3mp4,mr.energi,Mr.NT,ms.mob,msadegh58,msmahmodi,MulySuly,MVBDX,N1M4,N@V!D.N,Nadi007,namakdooon,navid-kingmax,NDESIGN,NILOUFAR,niluo,nima-ip,ninja123,nipax,NOKHOST,Nokia 8910,oral_81,original1371,P.A.R.H.A.M,p19lord,payampp,pedram_2009,perrfect_mann,pey133,pezhman.kiani,porygalaxys,R.reza.A,RAZR,reza1reza1,reza2224,rezab2,s0s,Saeed Sadeghi,SAEED.S.i.S,sahj,SAJJAD,sajjad.ht,salahmo,salar.m,samsam_israeli,sanrez,sarafiamir,sasan hatami,secondwarrior,secret5800,SEMPITERNAL,sesoko,sewo_nim,SHAHA3,shahriyar22,Shahrokh K!NG,shayan_boss,shylord,sia_scazy,Skull Candy,smmm2001us,softbaran,somerhalder,sonkia,soroush66,soroush91,SSH,StaR,superb boy,tahir,tajerman,TAKKER,tarfan1364milad,TASNIM,tati63,TheCrow,tik_tak_stop,TiTAN,tocholoo,tonto1538,touraj1361,Trainer,tree,UnBelievable Boy,ممصادق,v-a-h-i-d,V.I.P,vahdat19p,vahid_vh2,vahooli,vergi,vtv004,wanted-1993,wave.,wesal,wxner,X.a.v.i,x47,xAghilx,Z E U S,ZakhaR|PROPHET,zedbazi4,zestwin,ZiropiC,_-SharingaN-_

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

پیش فرض دانلود فایل SD از سرور Gameloft روی کامپیوتر Gameloft SD Cache Extractor v1.06

برای بازی هایی که از مارکت گذاشته میشه و از خود سایت گیم لافت نیست و Game_ID داره برای بدست اورد لینک فایل SD باید به طریق زیر عمل کنید

خب با توجه به ورود Game Loft به مارکت اندروید روش جدید برای دانلود فایلهای SD مربوط به بازی هایی که در مارکت موجوده توسط کرکر قهار این بازی ها ارائه شد به توضیحات زیر دقت کنید

نکته اولیه گوشی باید روت باشه

اول باید به مسیر زیر برید فایل متنی هستش و دو تا چیز رو باید از توش در بیارید یکی مدل ro.model و دومی وسیله هستش ro.device

کد:
    /system/build.prop

سپس باید از تایپک بازی مربوط GAME_ID رو بدست بیارید و و این 3 قطعه رو در لیک زیر جای گذاری کنید و شروع به دانلود فایل SD از طریق کامپیوتر کنید

کد:
    http://dl.gameloft.com/partners/androidmarket/d.php?model=MODEL&device=DEVICE&product=GAME_ID

مثلا برای بازی اسفالت 6 لینک به شکل زیر در میاد

کد:
    http://dl.gameloft.com/partners/androidmarket/d.php?model=Desire HD&device=ace&product=1102

اما توضیحات انپک برای این روش و فایلهای انپک یکم متفاوت هستش

فایلهایی که ذر پوشه sdfiles هستش رو در مسیر زیر در پوشه که به اسم بازی هست کپی کنید

کد:
    /sdcard/gameloft/games/

اما پوشه libs و فایل pack.info رو باید در زیر و در پوشه بازی کپی کنید

کد:
    /data/data/

مثال :

بازی Modern Combat 2: Black Pegasus HD

مسیر اول

/sdcard/gameloft/games/GloftBPHM
    مسیر دوم

/data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftBPHM.ML

نکته : در هنگام انپک کردن فایل apk باید در دسترس باشد

ورژن جدید این برنامه که فرمت czip بهش اضافه شده
    ویرایش توسط EDRIS : 22-05-2011 در ساعت 15:10

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 67345
    سپاس ها : 220
    سپاس از شما 362 بار در 136 پست
    جزئيات بيشتر

دوتا مورد:
    1-چرا باید روت باشه گوشی؟؟؟؟؟ هیچ جاییش نیاز به وارد شدن به روت رو نداریم که
    2- با winrar کامپیوتر هم میشه فایل apk رو آن پک یا باز کرد بدون اکسترکت و هم فایل زیپ یا jar رو که بعد دانلود بدست میاد رو اکسترکت کرد، یعنی نیازی به اون برنامهه نبود کلا، حتا با برنامه Astro manager خود گوشی میشه وارد جفت فایلها شد
    روش کار مهم بود که واقعا عالیه و واقعا دستتون درد نکنه

5. 8 كاربر زير از شما soroush66 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 47319
    نام : حامد
    سپاس ها : 2,903
    سپاس از شما 3,176 بار در 789 پست
    جزئيات بيشتر

Islamic

اقا بازی Star Battalion v3.1.6 رو دانلود کردم ورژن htc.حالا موقع انپک کردن ارور می ده.
    modern combat 2رو هم دارم دان میکنم خبرشو میدم.

اپدیت:مدرن کامبت هم کار نمی ده.اینارو با idm دان کردم اینم اسم فایلهاس:

ModernCombat2_HTC_EVO4G_Ver333_ATC.zip
    starbattalion_data_atc_316.zip

اقا فک کنم این مشکل از این atc هست اخه تو ورژن htc ادرس فایل سامسونگو نمیزارن.تو apk ها 3تا یا 2تا ادرس فایل هست.مثلا واسه ModernCombat2

PVRT:http://dl.gameloft.com/hdplus/androi...O4G_Ver333.zip
    ATC:http://dl.gameloft.com/hdplus/androi...Ver333_ATC.zip

فایل PVRT هم دانلود نمیشه.
    ویرایش توسط Solid Snake : 05-05-2011 در ساعت 17:33

7. 7 كاربر زير از شما Solid Snake عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

شما از کدوم ضمیمه ها استفاده کردید بازی ModernCombat2 ورژن قدیمش تو سایت موجوده در ضمن اگر ورژن قدیمی بازی باشه چون شرکت بازی رو اپدیت کرده احتمالا فایل SD جدید گذاشته و مسیر قبلی رو پاک کرده باشه

1-چرا باید روت باشه گوشی؟؟؟؟؟ هیچ جاییش نیاز به وارد شدن به روت رو نداریم که
    2- با winrar کامپیوتر هم میشه فایل apk رو آن پک یا باز کرد بدون اکسترکت و هم فایل زیپ یا jar رو که بعد دانلود بدست میاد رو اکسترکت کرد، یعنی نیازی به اون برنامهه نبود کلا، حتا با برنامه Astro manager خود گوشی میشه وارد جفت فایلها شد
    روش کار مهم بود که واقعا عالیه و واقعا دستتون درد نکنه
    چون فایل دوم باید روی مموری اصلی روی Data/data باشه
    نمیشه دوست عزیز از اون حرف ها زدی تست نکرده روی هوا حرف میزنی فایل jar رو با rar باز کنی یه چیز دیگه میده

سلام دوست عزیز چطوری باید این بازیها رو دانلود کرد که بعد این کارارو انجام داد مهم دانلود خود فایلها هست؟ممنون
    شما هم یه دور خوب پست اول رو بخون می فهمی چطور میشه دانلود کرد

9. 9 كاربر زير از شما EDRIS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Solid Snake
    ورژن 3.3.8 هست دوست عزیز.
    شما از ورژن 3.3.8 زیر استفاده کنید

کد:
    http://hotfile.com/dl/109461407/6b02960/Modern_Combat_2_Black_Pegasus_HD_HTC_Desire_HD_android_v3.3.8_Cracked_Twingo.apk

در ضمن لینک اولتون SD برای ورژن 3.3.3 بود

11. 5 كاربر زير از شما EDRIS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 47319
    نام : حامد
    سپاس ها : 2,903
    سپاس از شما 3,176 بار در 789 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط edris
    شما از ورژن 3.3.8 زیر استفاده کنید

کد:
    http://hotfile.com/dl/109461407/6b02960/modern_combat_2_black_pegasus_hd_htc_desire_hd_android_v3.3.8_cracked_twingo.apk

در ضمن لینک اولتون sd برای ورژن 3.3.3 بود
    ببخشید اما فایل شما با فایل من یکیه.در ضمن من فایلو دانلود کردم موقع اکسترکت ارور میده.اگه میشه یکی که htc داره یه تستس بکنه خبرشو به من بده.

13. 2 كاربر زير از شما Solid Snake عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط salar.m
    فکر کنم فقط فایل هایی که با پسوند jar دانلود میشن رو بشه با این برنامه extract کرد... یعنی اونایی رو که با فرمت zip دانلود میشن رو extract نمیکنه...
    چرا اونم انپک میکنه مشکلی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط bikhial.all
    من دقیقا همین کارها رو انجام دادم ولی بازم میگه باید برای دریافت فایل به wifi وصل بشم/
    مشکل کجاست بنظرتون؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید/
    رو 2 تا رام هم امتحان کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladht
    اقا من همین کارایی که گفتین انجام دادم بازم نشد گوشیم دیزایر hd هست کسی روی این مدل گوسی تست کرده؟
    دوستان شما باید wifi رو خاموش کنید تا گوشی سوری فایلها رو چک کنه البته درست گذاشتن ادرس دوم شرط اصلی برای افلاین کرک کردن بازی هستش

15. 4 كاربر زير از شما EDRIS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 386472
    سپاس ها : 160
    سپاس از شما 187 بار در 86 پست
    جزئيات بيشتر

Bad

نقل قول نوشته اصلی توسط EDRIS
    چرا اونم انپک میکنه مشکلی نیست

دوستان شما باید wifi رو خاموش کنید تا گوشی سوری فایلها رو چک کنه البته درست گذاشتن ادرس دوم شرط اصلی برای افلاین کرک کردن بازی هستش
    برای من دیتای های Dungeon Hunter 2 و Shadow Guardian و Eternal Legacy رو اکسترکت کرد !!!
    ولی دیتای بازی های modern combat 2 و splinter cell و gangster 2 و starbattalion رو اکسترکت نکرد... حتی با winrar هم که بازشون می کنم error می ده و با خود برنامه هم یه پنجره باز میشه و میزنه error... همین.
    ممکنه بگید شاید فایل ها رو بد دانلود کردم... ولی چون با IDM دانلود می کنم از دانلودم مطمئنم... یعنی می گم شاید یه جورایی برای بعضی از فایل ها مشکل از خود سرور های Gameloft باشه...
    چیزیه که من حدس می زنم چون IDM می نویسه Completed ولی با winrar که باز میکنی میزنه the file is unknown or damaged ... دوستان مخصوصا آقا ادریییس راهنمایی کنند !!!
    ممنون

17. 3 كاربر زير از شما salar.m عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Google Nexus
    شماره كاربري : 197862
    سپاس ها : 9,752
    سپاس از شما 10,947 بار در 2,646 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط namakdooon
    برای بازی star front collision در قسمت دیتا اسم پوشه یی که باید پوشه فایل و توش بریزیم چیه؟
    com.gameloft.android.ANMP.GloftSFHP.ML

19. 5 كاربر زير از شما Z E U S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع