× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 54

JAVA

1. Top | #11

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 34019
    جزئيات بيشتر

پیش فرض ختم سوره ياسين جاوا با صداي هاني الرفاعي

سلام خدمت همه دوستان عزيز
    بالاخره ختم سوره ياسين هم آماده شد . به خاطر فايل صوتيش حجمش يه مقدار زياده شده . اگه فايل صوتي رو نخواستيد با وينرار برنامه را باز كرده و فايل amr رو حذف كنيد . از اينكه يه مقدار طول كشيد شرمنده ام به بزرگي خودتون ببخشيد . اما ختم سوره انعام چون خيلي كار مي بره ممكنه بيشتر طول بكشه . احتمالا در حاشيه ساختن ادعيه ديگر روي اون هم كار مي كنم .
    التماس دعا

2. Top | #12

جزئيات بيشتر

پیش فرض آيت الكرسي جاوا با صداي هاني الرفاعي

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammed
    لطفا ايت الكرسي و سوره يس رو هم قرار بديد با امكان اضافه صوت هم باشه .
    سلام دوستان
    اينم آيه الكرسي با امكان مرور خودكار و صداي هاني الرفاعي تقديم به همه ي شما عزيزان.
    التماس دعا

3. Top | #13

جزئيات بيشتر

پیش فرض `پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlooking
    سلام اوای عزیز و ممنون از لطفی که کردی این برنامه های مفید رو گذاشتی .امیدوارم که خدا اجر کارهات رو بهت بده........ضمنا من نمیتونم زیارت عاشورا رو با صوت تو گوشیم پخش کنم وقتی play sound رو میزنم ه هیچ عنوان صدایی پخش نمیشه و برنامه وسط دعا قفل میشه و دیگه حرکتی نمیشه کرد ولی ایه الکرسی به راحتی اجرا میشه........گوشیم 6681 هستش
    بازم ممنون از لطفت
    عليكم السلام
    من يه بار اين مشكل برام پيش اومده بود فهميدم كه بايد روي حافظه ي خود گوشي حداقل به اندازه ي فايل amr فضاي خالي داشته باشم تا پخش بشه حالا شما حافظه اصلي گوشيت رو به اندازه 600 كيلو بايت خالي كن (اگه اين مقدار خالي نيست) بعد امتحان كن و جوابو بهم بده . در ضمن اگه نرم افزارو رو كارت حافظه نصب كردي اونجا هم به اندازه كافي فضاي خالي ايجاد كن ان شاء الله كه حل بشه .
    التماس دعا

4. Top | #14

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 79349
    جزئيات بيشتر

افرادی که گوشی‌هائی با صفحه نمایش 320×240 دارند که گوشی آتها قابلیت نمایش فایلهای PDF را دارد مانند سامسونگ دی600 و دی830 میتوانند از فایلهای زیر به جای برنامه‌های جاوا استفاده کنند.
    فعلاً زیارت عاشورا و دعای ندبه موجود است.
    لطفاً برای دریافت آنها به وبلاگ http://ali2007.blogsky.com مراجعه کنید.

یک نمونه تصویری

5. Top | #15

جزئيات بيشتر

پیش فرض زیارت حضرت عباس ع با قابلیت اضافه کردن صدا

سلام
    زیارت حضرت عباس که یکی از دوستان عزیزم سفارش کرده بود ، قابل توجه اینکه برای این برنامه صدا پیدا نکردم ولی قابلیت اضافه کردن صدا رو داره یعنی اگه براش صدا پیدا کردید ، اون رو تبدیل به amr کرده و سپس با نام 1 و با پسوند amr ذخیره کنید . سپس این فایل رو با استفاده از WinRAR درون برنامه کپی کنید. بعد از این اگر برنامه را به گوشی انتقال دهید ، گزینه ی Play Sound به منو اضافه خواهد شد که با زدن آن صدا پخش می شود . در ضمن اگه کسی تونست واسش صدا بذاره لطف کنه همین جا آپلود کنه تا بقیه دوستان هم استفاده کنند .
    التماس دعا

6. Top | #16

جزئيات بيشتر

پیش فرض دعاي عهد جاوا با صداي استاد فرهمند

سلام
    دعاي عهد بالاخره آماده شد. اين دعا رو قبلا دوست عزيزم جناب mohash ساخته بودند ولي يكي دو تا از دوستان از من خواسته بودند اين دعا رو به اين صورت با صداي amr آماده كنم. دعا با صداي استاد فرهمند هست.
    التماس دعا

7. Top | #17

جزئيات بيشتر

پیش فرض دعاي سمات جاوا با صداي مرحوم كافي

سلام
    اينم دعاي سمات با صداي مرحوم كافي . اگر خواستيد فايل صوتي را عوض كنيد ، يه فايل amr به نام Samat.amr بسازيد و در فايل دعا با وينرار جايگزين كنيد . اگر هم فايل صوتي رو نخواستيد حذفش كنيد.
    التماس دعا

8. Top | #18

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط marmar 2
    با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست گرامی جناب آقای313 ava میدانم سرتان شلوغ است ولی از حضورتان تمنا دارم هر وقت فرصت کردید جواب مرا بدهید . گوشی من z 550i است . نرم افزار قرآن با ترجمه فارسی و مفاتیح کامل را نصب کردم اما جواب نداد ! می خواستم بدانم آیا قرآن با ترجمه ی فارسی و مفاتیح کاملی که به گوشی من بخورد وجود دارد یا خیر ؟ ( البته غیر از مفاتیح منتخب حج ) متشکرم! در ضمن عرض دیگری داشتم - میدانم آنقدر بزرگوارید که به حساب جسارت و نا سپاسی من نمی گذارید - زحمات شما قابل ستایش و تقدیر است و من فکر می کنم هیچ زبانی قادر به تشکر از شما نیست جز اینکه تنها بگوییم اجرتان با خدا ! ولی می خواستم از حضورتان استدعا کنم اگر برایتان زحمتی نیست اعراب دعاهای زیبایی را که می سازید بجای سبز قرمز باشد تا بیشتر قابل خواندن باشد. پیشاپیش از اقدامی که معمول خواهید فرمود نهایت تشکر و سپاسگزاری را دارم. امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید. ممنون و باز هم میگویم اجرتان با خدا !
    عليكم السلام
    برادر عزيز ، در مورد قرآن با ترجمه فارسي دوست عزيزمان جناب فرج اللهي زحمت كشيده اند و براي گوشي هاي سوني اريكسون ، ترجمه قرآن تحت وب را قرار داده اند كه مي توانيد از اينجـــــــا دانلود كنيد .
    اما در مورد مفاتيح ، تنها نسخه ي جاوا كه حروف را به هم نريزد و من از آن اطلاع دارم همان منتخب حج است كه فرموديد .
    در مورد اعرابها من خودم قصد داشتم رنگ قرمز را براي آنها انتخاب كنم ، ولي رنگ سبز داراي يك سنگيني خاصي است كه به نظرم در اين موارد بيشتر جواب مي دهد ، كما اينكه در برنامه ي پاكت قرآن نيز از رنگ سبز براي اعراب استفاده شده است .
    التماس دعا

9. Top | #19

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 82868
    جزئيات بيشتر

مناجات خمس العشر تو سه قسمت اپ می کنم امیدوارم به کارتون بخوره(از لحاظ کیفیت و حجم صدا) البته پانزده مناجات ازهم جدا هستند

10. Top | #20

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 82868
    جزئيات بيشتر

قسمت دوم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع