× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 81264
    جزئيات بيشتر

راهنمایی برای خرید گوشی سونی اریکسون

دوستان من میخوام یک گوشی سونی اریکسون بین 300 تا 320000 تومان بخرم. لطفا من را راهنمایی کنید.
    گوشی فعلی من k750 میباشد. با تشکر

2. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 44683
    نام : S A R K E S H
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط esi-shahran
    دوستان من میخوام یک گوشی سونی اریکسون بین 300 تا 320000 تومان بخرم. لطفا من را راهنمایی کنید.
    گوشی فعلی من k750 میباشد. با تشکر
    سلام با توجه به قيمت هاي موجود تو اين رنج قيمت فعلا w800 رو مي تونيد انتخاب كنيد در صورتي كه نياز به بررسي بيشتر داريد يه سر به ادرس زير بزنيد
    http://www.gsm.ir/a15.asp

3. Top | #3

شماره كاربري : 103382
    جزئيات بيشتر

اگر قرار باشه که W800 رو بخرین من به شما W810 رو پیشنهاد می کنم امکانات بیشتر + قیمت کمتر
    این هم از اون سیاست های بازاریها هست که چیزی که کمتر ممکنه بفروش برسه رو گرونتر می کنن تا همه برن دنبال اون.
    البته این ها کمتر از اون میزان قمیتی هست که شما گفتید.
    می تونین از سایت http://www.gooshishop.com برای پیدا کردن گوشی مورد نظر در یه رنج قمیتی بخصوص و با توجه به مارک اون جستجو کنید.
    از سایت http://www.shop.ir هم می تونین با استفاده از جدول مقایسه برای مقایسه گوشی های مورد نظرتون با هر مارکی استفاده کنین.

4. Top | #4

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 42035
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز شما اگه k750 رو بفروشی هر گوشی دیگه ای تا 320 از سونی اریکسون بخری امکانات تازه ای بدست نمیاری چون k750 کامله

علی رغم اینکه من خودم سونی اریکسونو خیلی قبول دارم و خودم هم se دارم اما اگه من جای شما بودم با اون رنج قیمت n70 یا n70 music edition میگرفتم

اما باز هم میگم فروختن k750 ضرره

5. Top | #5

شماره كاربري : 103382
    جزئيات بيشتر

ali_power42 جان با گفته های شما در مورد گوشی K750 کاملا موافق هستم البته این اصلا به دلیل اینکه خودم هم از این گوشی استفاده می کنم نیست البته این گوشی مثل خیلی از گوشی های دیگه هم ممکنه کاستی هایی داشته باشه.
    اگر قصد دارین مارک Nokia رو انتخاب کنین بهتون سری E رو پیشنهاد می کنم می تونین خودتون در زمینه این سری از گوشی های Nokia تحقیق کنین به شخصه اگر قصد رجوع به سمت Nokia رو داشته باشم به دنبال این سری از گوشی های می رم.

6. Top | #6

شماره كاربري : 81264
    جزئيات بيشتر

از اینکه دارید راهنماییم میکنید خیلی ممنونم.
    راستش نظر خودم k800 هستش.
    در زمینه نوکیا اصلا سررشته ندارم.
    به خاطر ارتقاع دادن هم نمیخوام گوشیمو عوض کنم بلکه گوشیمو بابام میخواد برداره.
    بازم راهنمایی کنید ممنون میشم.
    k800 رو مثبت ارزیابی میکنید؟ البته موضوعاتی که در این سایت راجب به این گوشی وجود داشتو مطالعه کردم.
    در ضمن اگه پولم برسه نظرم روو p990 هم مثبته. شما چطور؟
    قیمت دو تا گوشی رو هم اگه برام بگین ممنون میشم.

7. Top | #7

شماره كاربري : 56678
    جزئيات بيشتر

k800بهتره

8. Top | #8

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 108212
    جزئيات بيشتر

nokia

اقا اگه نظر منو میپرسی میگم که تا نوکیا هست اصلا نباید رفت سمت سونی اریکسون
    اصلا تموئم گوشیای سونی اریکسون رجیسترشون قاچاق و در کل هم اصلا درست با سیستم ما کار نمیکنه در ضمن هم به محض اینکه مخابرات اراده کنه تموم اینارو باطل میکنه اما نوکیا حرف نداره
    فقط فقط Nokia

9. Top | #9

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن سونی اریکسون
    شماره كاربري : 60936
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pesare2p
    اقا اگه نظر منو میپرسی میگم که تا نوکیا هست اصلا نباید رفت سمت سونی اریکسون
    اصلا تموئم گوشیای سونی اریکسون رجیسترشون قاچاق و در کل هم اصلا درست با سیستم ما کار نمیکنه در ضمن هم به محض اینکه مخابرات اراده کنه تموم اینارو باطل میکنه اما نوکیا حرف نداره
    فقط فقط Nokia
    نه که همه اعضای سایت هم از پشت کوه پا شدن اومدن فرمایشات با پشتوانه و علمی شما رو که بیشتر به جوک شباهت داره حتما به دیده منت قبول میکنن و میرن گوشت کوب های نوکیا رو میخرن که فقط داره نون اسمشو که اونم تا 2 سال دیگه از دست میده می خوره
    كاربران محترم لطفا قبل از ارسال پست يا ايجاد تاپيك قوانين سايت را مطالعه نموده و سوالات خود را در انجمن مربوطه و تاپيك هاي موجود مطرح كنيد .
    ضمنا از ارسال پست تشكر هم خودداري كنيد چون بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد .

لطفا همه عکساتونو با microsoft office picture manager ریسایز کنید که اطلاعات نرم افزار دوربین توش بمونه و معلوم بشه که عکس دستکاری شدس یا نیست

10. Top | #10

شماره كاربري : 42073
    جزئيات بيشتر

ببین سام جان ! حالا درست که ایشون یه صحبت اشتباهی کرد ولی واقعا زشته که یه مدیر این طوری حرف بزنه . بالاخره نوکیا هم 2 تا گوشی داره که سرشون به تنشون بیارزه مثلا همین ان 73 که من فقط همین یک گوشی رو از نوکیا قبول دارم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع