× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 41652
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گوشي هاي ساژم

سلام
    من يه Pocket pc دارم كه فون نيست (Dell Axim X51v)‌ و از نظر Entertainment و كار با نرم افزار و ... چيزي كم ندارم
    موبايل هم فقط براي SMS زدم ميخوام و تماس گرفتن و چيز هايي كه برام مهمه اينهاست:
    1. زيبايي و شيكي گوشي و اين كه دست هركس نباشه( گوشي هاي سوني اريكسون مثل K310 و K510 خيلي زيادن و من اصلا دوست ندارم گوشيم با بقيه يكي باشه)
    2. محدوديت نداشتن در تعداد sms ( مثلا 200 تا مثل گوشي هاي سامسونگ و 150 تا مثل گوشي هاي تواين رنج قيمت نوكيا)
    3. آنتن دهي خوب و امكاناتي مثل Massage Counter و Call Cost و...
    4. كيفيت صداي مكالمات هم برام مهمه
    5. گوشي خوشدست باشه و سبك
    6. دوربين هم اصلا نميخوام جون به دردم نميخوره( البته گوشيهاي تو اين رنج قيمت هم دوربين به درد بخوري ندارن)
    من گوشي ميخوام حدود 100 تومن
    خودم ساژم 300x رو ديدم با قيافش حال كردم آيا گوشي خوبيه؟

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 42035
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nephew256
    سلام
    من يه Pocket pc دارم كه فون نيست (Dell Axim X51v)‌ و از نظر Entertainment و كار با نرم افزار و ... چيزي كم ندارم
    موبايل هم فقط براي SMS زدم ميخوام و تماس گرفتن و چيز هايي كه برام مهمه اينهاست:
    1. زيبايي و شيكي گوشي و اين كه دست هركس نباشه( گوشي هاي سوني اريكسون مثل K310 و K510 خيلي زيادن و من اصلا دوست ندارم گوشيم با بقيه يكي باشه)
    2. محدوديت نداشتن در تعداد sms ( مثلا 200 تا مثل گوشي هاي سامسونگ و 150 تا مثل گوشي هاي تواين رنج قيمت نوكيا)
    3. آنتن دهي خوب و امكاناتي مثل Massage Counter و Call Cost و...
    4. كيفيت صداي مكالمات هم برام مهمه
    5. گوشي خوشدست باشه و سبك
    6. دوربين هم اصلا نميخوام جون به دردم نميخوره( البته گوشيهاي تو اين رنج قيمت هم دوربين به درد بخوري ندارن)
    من گوشي ميخوام حدود 100 تومن
    خودم ساژم 300x رو ديدم با قيافش حال كردم آيا گوشي خوبيه؟
    نمیشه یه گوشی هم ارزون باشه هم خیلی خوب هم دست مردم زیاد نباشه
    این گوشیmy300x گوشی خیلی خوش انتنی هست چون sar اون 1.25 هست
    قیافشم انصافا قشنگه
    اما شما بهتره که مدل my301x رو بگیری که بلوتوث هم داره

در مورد sms بالاخره هر گوشی ای محدودیت داره اما وقتی که میشه sms هارو به کامپیوتر انتقال داد جای نگرانی نیست

در کل گوشیهایی مثل sagem و philips و pantech و lg و........ چون تو ایران جا نیفتادن بعد از خرید مشتری اول و اخرش خود ادمه و زیر قیمت ازت میخرن

حتما قبل از خرید شما یه سری به http://www.gsmarena.com/sagem_my_300x-1334.php بزن و نظرات کاربران رو بخون تا ببینی خوب هست یا نه(به زبان انگلیسیه)

توضیحاتی درباره این موضوع