× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 102 از 122 نخستنخست ... 25292100101102103104112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1215

پرسش و پاسخ - درخواست

1. Top | #1011

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 172693
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان من گوشی k810 r8bf003 cid53 دارم الف call logger روی گوشیم نصب کردم کار هم می کنه ولی نمی دونم چرا پچی که یه tab به تماس ها اضافه می کنه نصب می شه یه تب اضافه می کنه ولی کار نمی کنه و وقتی که روی answered کلیک می کنم می نویسه file not found ولی تو پوشه call logger در other اطلاعات تماس ها رو می نویسه اگه می شه کمکم کنید خیلی ممنون.

2. Top | #1012

درجه : عضو ممتاز
    بخش : تخصصی iOS
    شماره كاربري : 296007
    جزئيات بيشتر

شما به این مسیر برو ببین فایلهایی که میسازه به چه فرمتی هست و پچی که استفاده میکنی رو هم ضمیمه کن
    card/other/call logger/

3. Top | #1013

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 314665
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD_ts
    شما لیب رو هم نصب میکنید؟
    در ضمن
    شما چه ورژنی استفاده میکنی؟
    گوشی من k810با فریمورr8ba024هست الآن الف پک با تاریخ 20100110و لیب با تاریخ20100519وداین با تاریخ20100224نصبه ولی همین که می خوام یک الف پک جدید بریزم گوشی روشن خاموش میشه و الف پک های که با مشکل برخوردم 20100521و 20100629یi چیزی هم که متوجه شدم الف پک های ورژن 1 رو نصب می کنه ولی بالاتر رو نه آیا برای نصب این پچ های مثل الف پک ورژن 1.99 کار خاصی باید بکنیم؟

4. Top | #1014

جزئيات بيشتر

شما به این مسیر برو ببین فایلهایی که میسازه به چه فرمتی هست و پچی که استفاده میکنی رو هم ضمیمه کن
    card/other/call logger/
    سلام دوستان من گوشی k810 r8bf003 cid53 دارم الف call logger روی گوشیم نصب کردم کار هم می کنه ولی نمی دونم چرا پچی که یه tab به تماس ها اضافه می کنه نصب می شه یه تب اضافه می کنه ولی کار نمی کنه و وقتی که روی answered کلیک می کنم می نویسه file not found ولی تو پوشه call logger در other اطلاعات تماس ها رو می نویسه اگه می شه کمکم کنید خیلی ممنون.فرمت فایلها htm است.
    اینم پچی که نصب کردم ممنون می شم کمکم کنید.

5. Top | #1015

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

Good پاسخ

دوستان کسی میدونه الف پک هایی که dll ساپورت میکنن واسه db2010 هست یا نه؟
    سلام مهرداد جان
    متاسفانه براي سري DB2010 اين ورژن ارائه نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط feizafra
    سلام دوستان من گوشی k810 r8bf003 cid53 دارم الف call logger روی گوشیم نصب کردم کار هم می کنه ولی نمی دونم چرا پچی که یه tab به تماس ها اضافه می کنه نصب می شه یه تب اضافه می کنه ولی کار نمی کنه و وقتی که روی answered کلیک می کنم می نویسه file not found ولی تو پوشه call logger در other اطلاعات تماس ها رو می نویسه اگه می شه کمکم کنید خیلی ممنون.
    سلام دوستان من گوشی k810 r8bf003 cid53 دارم الف call logger روی گوشیم نصب کردم کار هم می کنه ولی نمی دونم چرا پچی که یه tab به تماس ها اضافه می کنه نصب می شه یه تب اضافه می کنه ولی کار نمی کنه و وقتی که روی answered کلیک می کنم می نویسه file not found ولی تو پوشه call logger در other اطلاعات تماس ها رو می نویسه اگه می شه کمکم کنید خیلی ممنون.فرمت فایلها htm است.
    اینم پچی که نصب کردم ممنون می شم کمکم کنید.

سلام دوست عزيز
    تو اين صفحه آخرين و بهترين نسخه اين الف به همراه توضيحاتش ارائه شده.

تو اين صفحه هم يه سري سوال و جواب در مورد اين مشكل هستش..

و چيزي كه به نظرم رسيد اينه كه معمولا به دليل نبودن يه سري توابع و خطوط در DYn و ليب و يا تنظيمات فايل ini مربوط به اين الف ،اين مشكل ايجاد ميشه
    اميدوارم كه با بررسي اونا و چك كردن مراحل نصب و اجراي اين الف ..مشكلتون حل شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرود
    گوشی من k810با فریمورr8ba024هست الآن الف پک با تاریخ 20100110و لیب با تاریخ20100519وداین با تاریخ20100224نصبه ولی همین که می خوام یک الف پک جدید بریزم گوشی روشن خاموش میشه و الف پک های که با مشکل برخوردم 20100521و 20100629یi چیزی هم که متوجه شدم الف پک های ورژن 1 رو نصب می کنه ولی بالاتر رو نه آیا برای نصب این پچ های مثل الف پک ورژن 1.99 کار خاصی باید بکنیم؟
    سلام دوست عزيز

اولين كاري كه بايد انجام بديد...حذف يا اصطلاحا ريمو كردن الف پك قبليه!!!!!!!
    براي نصب ورژن جديد هم ميتونيد از اين پست كمك بگيريد.

موفق باشيد
    باي تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

6. Top | #1016

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 315908
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز میخواستم ببینم برنامه ای هست که w980 رو به وبکم تبدیل کنه؟
    ممنون

7. Top | #1017

جزئيات بيشتر

سلام بر اساتید بزرگ
    گوشی من k810 r8bf003 cid53 هست آیا پچی هست که بشه مکالمه رو ضبط کنه اگه کسی داره ممنون میشم .

8. Top | #1018

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

Good پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط majid0153
    سلام دوستان عزیز میخواستم ببینم برنامه ای هست که w980 رو به وبکم تبدیل کنه؟
    ممنون
    سلام دوست عزيز
    جوابتون رو تو پيغام پروفايلتون دادم!!!!!!!!!!
    پست قبليتون رو هم منتقل كردم.....لطفا ديگه پست رو در بخش نا مربوط نزنيد
    سلام بر اساتید بزرگ
    گوشی من k810 r8bf003 cid53 هست آیا پچی هست که بشه مکالمه رو ضبط کنه اگه کسی داره ممنون میشم .
    سلام دوست عزيز
    ضبط مكالمه كه نياز به پچ نداره.....
    همه گوشي هاي سوني اريكسون قبليت ضبط مكالمه رو دارن..موقع صحبت كردن با گوشي ..ميتونيد با كليك روي كليد سمت راست (Right SoftKey) و انتخاب گزينه Record مكالمه در حال انجام رو ضبط كيد..از نظر محدوديت هم بايد بگم كه هيچ محدوديتي نداره و بستگي به فضاي موجود در گوشي داره...

موفق باشيد
    باي تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

9. Top | #1019

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی632
    سلام دوست عزيز
    جوابتون رو تو پيغام پروفايلتون دادم!!!!!!!!!!
    پست قبليتون رو هم منتقل كردم.....لطفا ديگه پست رو در بخش نا مربوط نزنيد

سلام دوست عزيز
    ضبط مكالمه كه نياز به پچ نداره.....
    همه گوشي هاي سوني اريكسون قبليت ضبط مكالمه رو دارن..موقع صحبت كردن با گوشي ..ميتونيد با كليك روي كليد سمت راست (Right SoftKey) و انتخاب گزينه Record مكالمه در حال انجام رو ضبط كيد..از نظر محدوديت هم بايد بگم كه هيچ محدوديتي نداره و بستگي به فضاي موجود در گوشي داره...

موفق باشيد
    باي تا Hi
    آخه می خوام خود به خود ضبط کنه و نیاز به فشار دادن دکمه نباشه قبلا که فریمور k800 r8bf003 داشتم این پچ را نصب کردم خیلی عالی بود.

10. Top | #1020

شماره كاربري : 114594
    نام : حمید
    جزئيات بيشتر

با سلام
    اقا مرتضی لطفا راهنمایی کنید:
    متا سفانه کد اصلی گوشی s302رو فراموش کردم که طبیعتا هنگام تعویض سیم کارت بهت گیر میده!
    این گوشی به هیچ برنامه ای نمیخوره؟
    با فلش درست میشه؟چه جوری و با چه بر نامه ایی؟
    ممنون

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع