× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 121 از 122 نخستنخست ... 2171111119120121122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,201 به 1,210 از 1215

پرسش و پاسخ - درخواست

1. Top | #1201

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 600820
    جزئيات بيشتر

سلام مجدد...مرسی اقا مرتضی. من از یه راه دیگه تونستم این کار رو انجام بدم و اون فلش زدن گوشی با فایلهای فلش(swf) خود تم که مستقیم داخل پوشه desktop ریخته میشه فقط یه درخواستی دارم. این تم Everchanging خیلی کار منو راه میندازه و من فقط از این تم خوشم اومده. یه جورایی چشم رو خسته نمیکنه! میخوام یه کاری کنم که فقط حالت ساعت 9 شب به بعدش فعال بشه!! ساعت 9 -10 شب به بعد تم آبی مشه هم منو و هم سایر صفحه ها- این تم که من ریختم مشکل داره یعنی منو ابی میشه ولی سایر صفحه ها ابی نمیشه (صفحه ها همیشه سبز اند) اگر فایل هاشو بذارم ممکنه یه کاری کنید که همیشه تو یه حالت باشه و اونم فقط آبی و با زمان تغییر نکنه یا اگه تغییر کرد همون ابی بشه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #1202

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

Good پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط kedit
    سلام مجدد...مرسی اقا مرتضی. من از یه راه دیگه تونستم این کار رو انجام بدم و اون فلش زدن گوشی با فایلهای فلش(swf) خود تم که مستقیم داخل پوشه desktop ریخته میشه فقط یه درخواستی دارم. این تم Everchanging خیلی کار منو راه میندازه و من فقط از این تم خوشم اومده. یه جورایی چشم رو خسته نمیکنه! میخوام یه کاری کنم که فقط حالت ساعت 9 شب به بعدش فعال بشه!! ساعت 9 -10 شب به بعد تم آبی مشه هم منو و هم سایر صفحه ها- این تم که من ریختم مشکل داره یعنی منو ابی میشه ولی سایر صفحه ها ابی نمیشه (صفحه ها همیشه سبز اند) اگر فایل هاشو بذارم ممکنه یه کاری کنید که همیشه تو یه حالت باشه و اونم فقط آبی و با زمان تغییر نکنه یا اگه تغییر کرد همون ابی بشه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیزم
    خدارو شکر که در هر صورت با تلاش خودتون به نتیجه رسیدید.
    در مورد اون درخواستتون هم اگه درست فهمیده باشم ،شما میخواید که فایل فلش رو دستکاری کنید و بعضی از فریم ها رو حذف کنید و یا اسکریپت های موجود در فایل رو تغییر بدید .که متاسفانه بنده نمیتونم.
    اگه فایل خام(سورس)فایل رو داشته باشید و کار با نرم افزار ادوب فلش رو بلد باشید فکر نکنم کار سختی باشه.
    موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

3. Top | #1203

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 205664
    جزئيات بيشتر

سلام, میخواستم بدونم پچی برای بلاک کردن اس ام اس وجود داره برای k800؟

4. Top | #1204

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 252261
    جزئيات بيشتر

سلام گوشیم مدل K770_R8BA024 Cid52 هستش با برنامه Far_Manager داشتم کار میکردم که گوشیم خاموش شده می خواستم بدونم آیا راهی هست که خودم بتونم روشنش کنم.باتشکر

5. Top | #1205

جزئيات بيشتر

Good پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط MEhdi_Mob
    سلام, میخواستم بدونم پچی برای بلاک کردن اس ام اس وجود داره برای k800؟
    سلام دوست عزیز
    فکر نکنم با پچ بشه ولی تا تا جایی که یادمه یه الف بود که همچین کاری میکرد.باید یه خورده بگردی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid33
    سلام گوشیم مدل K770_R8BA024 Cid52 هستش با برنامه Far_Manager داشتم کار میکردم که گوشیم خاموش شده می خواستم بدونم آیا راهی هست که خودم بتونم روشنش کنم.باتشکر
    سلام دوست عزیز
    شما با Setools یه بار گوشیت رو فول فلش کن.ایشالا روشن میشه.
    موفق باشی
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

6. Top | #1206

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 709222
    نام : hamid
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان میخواستم بدونم با چه روش و برنامه ای میشه روی گوشی w200 پچ نصب کرد؟؟ با اسیتول ارور میده...

7. Top | #1207

جزئيات بيشتر

Good پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط persianboy98
    سلام دوستان میخواستم بدونم با چه روش و برنامه ای میشه روی گوشی w200 پچ نصب کرد؟؟ با اسیتول ارور میده...
    سلام دوست عزیز
    گوشی W200 جزو گوشی های سری DB2012 هستش اگه CID53باشه باید با Far Manager پچ بشه و درغیراین صورت میتونید با Setool2lIteگوشی رو پچ کنید.

همه این آموزش ها هزاران بار تست شده و بدون مشکل کار میکنن.قبل از پچ باید حتما یه سری کار انجام بدید تا گوشی به کامپیوتر شناسونده شه و بتونید با نرم افزارهای مورد نظر عملیات پچ کردن رو انجام بدید.

موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

8. Top | #1208

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 726512
    جزئيات بيشتر

سلام خسته نباشید یه سوال دارم اینکه گوشی چجوریمیشه پچ کرد؟

9. Top | #1209

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 726512
    جزئيات بيشتر

دوست من چجوری میشه این پچ ر روی t700 ریخت من اصلا تا الا این کارو نکردم میشه مرحله به مرحلشو واسه t700 توضیح بدین؟؟ و بگین بعد چجوری پسورد میتونم عوض کنم؟

10. Top | #1210

جزئيات بيشتر

Good پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed sepehri
    سلام خسته نباشید یه سوال دارم اینکه گوشی چجوریمیشه پچ کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed sepehri
    دوست من چجوری میشه این پچ ر روی t700 ریخت من اصلا تا الا این کارو نکردم میشه مرحله به مرحلشو واسه t700 توضیح بدین؟؟ و بگین بعد چجوری پسورد میتونم عوض کنم؟
    سلام دوست عزیز
    اگه گوشیتون قابلیت نصب پچ رو داشته باشه میتونید از این بخش انواع آموزش ها رو مطالعه بفرمایید.

برای راهنمایی بیشتر هم خدمتتون عرض کنم که گوشی شما جزو گوشی های سری A2 و DB3150 هستش.
    برای مطالعه آموزش ها هم میتونید به بخش های مرتبط مراجعه کنید.

موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع