× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 75 از 122 نخستنخست ... 2565737475767785 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 1215

پرسش و پاسخ - درخواست

1. Top | #741

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط homan32753
    salam aghaye heydari
    mikhastam be binam man chetor mitonam cid goshimo avaz konam dar hale hazer 36 hast mikham 49 bekonam age lotf konid rahnamaei konid mamnon misham
    دوست گلم...سلام...
    با اجازه آقای حیدری عزیز...
    دوست گلم اول از همه :
    لطف کنید از این به بعد هرگونه سوال و جواب و تایپی که تو سایت انجام میدید فارسی باشه؛چون جزو قوانین سایت هستش و در غیر اینصورت پاسخی دریافت نمیکنید و پستتون حذف میشه...
    در مورد سوالتونم....تا جایی که من تحقیق کردم...
    اگه براتون امکان استفاده از اینترنت پرسرعت هستش...با SEUS - (Sony Ericsson Update Service)میتونید این کارو کنید..اینم لینک دانلودش...البته مطمئن نیستم...
    یه روش دیگه هم که معرفی شده با استفاده از GLSLIDE هستش...
    شما اگه با فلش گوشی و نرم افزاراش آشنایی دارید میتونید به این صفحه برید و توضیحات انگلیسیش رو یه بار مطالعه کنید...
    امیدوارم که کمکی شده باشه...
    تا بعد
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

2. Top | #742

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 140595
    نام : حمید رعیتی
    جزئيات بيشتر

من که این الف و نصب کردم ولی گزینه ای برای عدم اجرای الف اول گوشی ازم نپرسید عین قبلیا بود.
    شما تونستید اون منوی اول و بیارید؟ کاره خاصی کردید؟
    k750 - 21

3. Top | #743

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 190935
    جزئيات بيشتر

[QUOTE=hamid_rayati;872824]من که این الف و نصب کردم ولی گزینه ای برای عدم اجرای الف اول گوشی ازم نپرسید عین قبلیا بود.
    شما تونستید اون منوی اول و بیارید؟ کاره خاصی کردید؟
    k750 - 21[/Q

سلام
    اين کار احتياج به يه پچ تکميلي داره که با اين ورژن elfpack سازگاري کامل داره و يه گزينه به نام no elf به استارت آپ اضافه ميکنه

4. Top | #744

شماره كاربري : 140595
    نام : حمید رعیتی
    جزئيات بيشتر

خوب چه پچي؟ اسمش چيه ؟
    واسه k750 -21 , w800 - r1db001 ميزاري؟

5. Top | #745

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 54466
    نام : میلاد
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز اسم این پچ به انگلیسی :

Add a new item on the menu, select the phone (normal / flight mode), tripping elfpak

هستش برای K750,W800 هم ارائه نشده فعلا فقط DB2020 و چند مدل محدود از DB2010 این پچ رو دارند

6. Top | #746

شماره كاربري : 97476
    نام : امیر وکیلی
    جزئيات بيشتر

آقا برای گوشی منم anycid بزارید در ضمن منم فایل main رو رو mkrest2.exe میندازم فایل rest ساخته نمیشه تو documents/all user هم نیست اگه ممکنه تمام فایلها برای نصب پچ روی گوشی من رو بزارید خیلی ممنون اگه pdf آموزشی هم باشه که دمتون گرم البته برای نصب پچ نه فلش
    گوشی :
    k770i r8ba024 color red cid53

7. Top | #747

جزئيات بيشتر

آقایون محترم مدیران انجمن کسی نمیخواد سوال ما رو جواب بده بالاخره من چه جوری رو گوشیم پچ نصب کنم من این گوشی رو خریدم فقط روش الف نصب کنم خواهشا کمکم کنید یعنی هیچ راهی نداره یعنی حتی cid رو هم نمیشه تغییر داد یا یه کار دیگه کرد پس دوستانی که k770 دارن و الف نصب کردن چه جوری این کار رو کردن

آقا برای گوشی منم anycid بزارید در ضمن منم فایل main رو رو mkrest2.exe میندازم فایل rest ساخته نمیشه تو documents/all user هم نیست اگه ممکنه تمام فایلها برای نصب پچ روی گوشی من رو بزارید خیلی ممنون اگه pdf آموزشی هم باشه که دمتون گرم البته برای نصب پچ نه فلش
    گوشی : k770i r8ba024 color red cid53

8. Top | #748

جزئيات بيشتر

آقا هیچکس نمیخواد جواب ما رو بده

هدف من از نصب پچ فقط و فقط اجرای الف هاست که با فریمور R8BE001 نمیشه اگه اشتباه میکنم بگید برای اجرای الف روی k770 فریمورت باید R8BA024 باشه که فایل مربوط به این فریمورم تو پوشه k770 تو فایل any cid نیست من فقط فایلهای executor.b و Rest رو برای گوشی خودم میخوام ممنون میشم. اگرم با همونی که تو اون پوشه هست یعنی این R8BE001_1201-7587_GENERIC_VI.zip میشه بگید منم انجام بدم بازم مرسی

k770i R8BA024 COLOR RED CID 53

9. Top | #749

جزئيات بيشتر

سلامدوست عزیز چند روز نبودم خیلی ازت ممنونم من کارهایی که گفته بودی رو انجام دادم ولی در آخر وقتی میخوام وارد فولدر bflash بشم و شروع به نصب پچ ها بکنم این پیغام رو میده و گوشی روشن میشه

10. Top | #750

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvakili
    سلام دوست عزیز چند روز نبودم خیلی ازت ممنونم من کارهایی که گفته بودی رو انجام دادم ولی در آخر وقتی میخوام وارد فولدر bflash بشم و شروع به نصب پچ ها بکنم این پیغام رو میده و گوشی روشن میشه
    سلام عزیزم..
    خب از امروز حالا من چند روز نیستم
    این مشکل ممکنه چند تا دلیل داشته باشه
    یکیش نصب نبودن درایور هستش . شما مطمئن هستی که تموم درایور ها رو نصب کردی؟
    دلیل دیگه هم هک نبودن گوشی هست . qa رو نصب کردی؟
    البته اینا نظر من بودش
    تا ببینیم نظر دوستای دیگه چیه!
    تا بعد
    فعلا بای تا hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

صفحه 75 از 122 نخستنخست ... 2565737475767785 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع