× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 89 از 122 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1215

پرسش و پاسخ - درخواست

1. Top | #881

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 140387
    جزئيات بيشتر

پچ برای قفل گذاشتن روی گوشی w910i

سلام آقا مرتضی
    خسته نباشید
    یک پچ برای قفل گذاشتن روی گوشی w910i می خواستم
    یعنی برای اینکه بشه از گوشی استفاده کرد یه پسورد بخواهد. درست مثل گوشی نوکیا
    من شنیدم که در گوشیهای se اینکار فقط با پچ امکان پذیره
    لطفا راهنمایی کنید خیلی دنبالش گشتم

یک سوال دیگه هم داشتم
    از برنامه A2 Uploader اصلا نمیشه فایلی را drag و drop کرد مثلا همون فایل jab3b4ded00cb34b3cc77a6699f87ac10753fa701.b را من پیدا کردم اما اصلا نمی تونم روی دسکتاپ کامپیوتر آنرا کپی کنم اگر هم روی فایل رایت کلیک کنم گزینه های read, delete, New folder, Set RW access, Set RO access می آید.لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    ویرایش توسط MORTEZA : 13-02-2010 در ساعت 13:51

2. Top | #882

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط paradice
    سلام آقا مرتضی
    خسته نباشید
    یک پچ برای قفل گذاشتن روی گوشی w910i می خواستم
    یعنی برای اینکه بشه از گوشی استفاده کرد یه پسورد بخواهد. درست مثل گوشی نوکیا
    من شنیدم که در گوشیهای se اینکار فقط با پچ امکان پذیره
    لطفا راهنمایی کنید خیلی دنبالش گشتم

یک سوال دیگه هم داشتم
    از برنامه A2 Uploader اصلا نمیشه فایلی را drag و drop کرد مثلا همون فایل jab3b4ded00cb34b3cc77a6699f87ac10753fa701.b را من پیدا کردم اما اصلا نمی تونم روی دسکتاپ کامپیوتر آنرا کپی کنم اگر هم روی فایل رایت کلیک کنم گزینه های read, delete, New folder, Set RW access, Set RO access می آید.لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    سلام دوست عزیز...
    در مورد قفل گذاری روی این سری از گوشی ها هنوز متاسفانه روش حرفه ای و پچ خاصی ارائه نشده ...ولی احتمالا در آینده نزدیک با پیشرفت پچ نویسی روی این سری این امر هم ممکن میشه...
    در حال حاضر میتونید از روشی که تو این قسمت ارائه شده و از فایل های فلش کمک بگیرید ..آموزش ساخت این فایل ها هم اینجاست...
    در مورد آموزش و نکات A2Uploader هم میتونید ازاین تاپیک و نکات گفته شدش کمک بگیرید...
    موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

3. Top | #883

شماره كاربري : 329057
    نام : کاوه
    جزئيات بيشتر

با سلام وخسته نباشيد خدمت تمام بر و بچ موبايلستاني.
    اگر كسي از شما پچي براي جلو و عقب كردن ويدئوها در فايل منيجر را براي w800 r1bd001 را داره لطفا همينجا آپ كنه.

آيا پچي براي w800 r1bd001 وجود دارد كه هنگام دريافت بلوتوث تايمر خاموش شدن صفحه نمايش را كاهش دهد.(مثلا از 1 دقيقه كه هست به 5 ثانيه برساند.) و يك سؤال ديگه هم داشتم يك پچ ميخوام براي اينكه قبل ا زدريافت بلوتوث هنگامي كه نياز به اجازه هست براي دريافت به جاي اينكه اندازه فايل را نمايش دهد نام دستگاه فرستنده بلوتوث را نمايش دهد.
    با تشكر فراوان از شما.
    ویرایش توسط MORTEZA : 14-02-2010 در ساعت 13:25

4. Top | #884

جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط kingkaveh666
    با سلام وخسته نباشيد خدمت تمام بر و بچ موبايلستاني.
    اگر كسي از شما پچي براي جلو و عقب كردن ويدئوها در فايل منيجر را براي w800 r1bd001 را داره لطفا همينجا آپ كنه.

آيا پچي براي w800 r1bd001 وجود دارد كه هنگام دريافت بلوتوث تايمر خاموش شدن صفحه نمايش را كاهش دهد.(مثلا از 1 دقيقه كه هست به 5 ثانيه برساند.) و يك سؤال ديگه هم داشتم يك پچ ميخوام براي اينكه قبل ا زدريافت بلوتوث هنگامي كه نياز به اجازه هست براي دريافت به جاي اينكه اندازه فايل را نمايش دهد نام دستگاه فرستنده بلوتوث را نمايش دهد.
    با تشكر فراوان از شما.
    سلام دوست عزیز...
    تا الان پچ جلو و عقب کردن(کنترل فایل) در فایل منیجر برای W800 ندیدم...
    پچ درخواستی دوم هم (تایمر) هم فکر نکنم وجود داشته باشه..
    و درمورد درخواست سومتون هم روی این پروژه هم کار شده ..ولی نه بصورت پچ بلکه الف ..ولی هنوز به نتیجه نرسیده و روی W800 هم فکر نکنم اصلا دیگه امکان داشته باشه...
    موفق باشید..
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

5. Top | #885

شماره كاربري : 140387
    جزئيات بيشتر

پیش فرض پچ برای w910i

سلام آقا مرتضی خسته نباشی
    آیا پچی برای w910i وجود داره که بتونه تو massage ، فولدر بسازه و پیغام ها را بتوان در ان فولدرها دسته بندی کرد تا بعدا بشه راحت به اونا دسترسی پیدا کرد؟
    گوشی نوکیا این کار را می کنه ولی در se فقط یک فولدر save massage داریم که همه را در یک فولدر می ریزه و خود آدم نمی تونه یک فولدر جدید بسازه

6. Top | #886

جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط paradice
    سلام آقا مرتضی خسته نباشی
    آیا پچی برای w910i وجود داره که بتونه تو massage ، فولدر بسازه و پیغام ها را بتوان در ان فولدرها دسته بندی کرد تا بعدا بشه راحت به اونا دسترسی پیدا کرد؟
    گوشی نوکیا این کار را می کنه ولی در se فقط یک فولدر save massage داریم که همه را در یک فولدر می ریزه و خود آدم نمی تونه یک فولدر جدید بسازه
    سلام دوست عزیز...
    این امکان در گوشی های سونی اریکسون وجود نداره...
    موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

7. Top | #887

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 220005
    نام : امین
    جزئيات بيشتر

پیش فرض نصب پچ روی گوشی

سلام
    اول می خوام ازتون تشکر کنم اکثر تاپیک هایی رو که زدید رو دنبال می کنم اما سوالم نصب پچ ها روی گوشی چطوری هستش گوشیم k770 هست فار منیجر را هم تا حدودی بلدم؟

8. Top | #888

جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط gameover122
    سلام
    اول می خوام ازتون تشکر کنم اکثر تاپیک هایی رو که زدید رو دنبال می کنم اما سوالم نصب پچ ها روی گوشی چطوری هستش گوشیم k770 هست فار منیجر را هم تا حدودی بلدم؟
    سلام دوست عزیز...
    نصب پچ رو گوشی بستگی به CID و DB و رنگ گوشی داره که بیشتر موراد اول و دوم مهم هستند و سومی معمولا اکثرگوشی ها RED هستند...
    گوشی شما جزو DB2020 هستش و ورژن CID رو هم باید از طریق لوگ گرفتن با یکی از نرم افزار ها مثل Set00l's 1.11 و یا XS++ متوجه شید..
    اگه با فار راحتید میتونید این تاپیک رو مطالعه کنید...
    و اگه با Setool's کارمیکنید و گوشیتون CID 53 نیستش میتونید از ورژن 1.11 این نرم افزار فوق العاده و آموزش این تاپیک کمک بگیرید..
    موفق باشید
    دفعات بعد به محل پست سوال توجه کنید

بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

9. Top | #889

شماره كاربري : 119064
    جزئيات بيشتر

سلام
    من یه یک سالی میشد که دیگه گوشیمو دست کاری نمیکردم اما تازگی ها مجبور به یه فول فلش شدم
    الان نمیتونم یه پچ رو پیدا کنم
    وقتی این پچ پسورد رو میریزیم یه پچ دیگه هم بود که باعث میشد رمزو داری میزنی رو صفحه نشون نده(الان با تست کردن تک تک شماره ها میشه رمزو فهمید،پچ remove key press ریختم)

K800 SW-R8BF003

10. Top | #890

جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط cleverchild
    سلام
    من یه یک سالی میشد که دیگه گوشیمو دست کاری نمیکردم اما تازگی ها مجبور به یه فول فلش شدم
    الان نمیتونم یه پچ رو پیدا کنم
    وقتی این پچ پسورد رو میریزیم یه پچ دیگه هم بود که باعث میشد رمزو داری میزنی رو صفحه نشون نده(الان با تست کردن تک تک شماره ها میشه رمزو فهمید،پچ remove key press ریختم)

K800 SW-R8BF003
    سلام دوست عزیز...
    منظورتون رو متوجه نشدم؟!
    شما اگه ازپچ های این تاپیک استفاده کنید نباید مشکلی باشه...
    موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

صفحه 89 از 122 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع