× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 92 از 122 نخستنخست ... 42829091929394102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 1215

پرسش و پاسخ - درخواست

1. Top | #911

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط paradice
    با سلام
    می خواستم بدونم برای پچ کردن گوشی w910 ، آیا باید آنرا از red به brown تبدیل کنیم؟
    سلام دوست گلم...
    نوروزتون مبارک
    چندتا روش برای پچ کردن گوشی های A2 ارائه شده که بعضی هاشون دائمیه و بعضی هاشون موقتی..شما میتونید در این تاپیک همه آموزش ها رو پیدا کنید.
    و همونطور که میبینید در همه روش ها نیاز به تغییر فریمور از قرمز به قهوه ای نیستش...
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kingkaveh666
    با سلام و خسته نباشید .و با تشکر ویژه از آقا مرتضی گل که دلسوزانه به سوالات و درخواستها پاسخ میده.
    سال جدید را هم پیشاپیش به تمام بر و بچ موبایلستانی تبریک میگم.
    آقا مرتضی گل elf برای copy و past فایلها را برای w800 اگر دارید آپ کنید من خودم یکی دارم ولی هنگام استفاده گوشی ریستارت میشه تمام elf pack ها هم آبدیت اند. اگر ورژن بهتری دارید آپ کنید. منتظریم.
    با تشکر.
    سلام دوست عزیزم...
    نوروزتون مبارک
    شما از این لینک میتونید اخرین وزژن الف کپی تکست با امکانات فوق العاده رو پیدا کنید ،همراه با توضیحات و تست شده رو گوشی های سری DB2010....
    امیدوارم که رو گوشی شما جواب بده

موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

2. Top | #912

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 140387
    جزئيات بيشتر

با سلام
    سال نو شما هم مبارک
    می خواستم بدونم اگه دوتا گوشی دارای فریم ور یکسان باشند ، مثلا هر دو R1FA035 باشند می توان از پچهای آنها برای همدیگه استفاده کرد؟ مثلا گوشی W910i و C905 هردو SW-R1FA035 هستند آیا می توان از پچهای C905 برای W910 نیز استفاده کرد؟؟
    متشکرم

3. Top | #913

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 70168
    نام : ـعلے
    جزئيات بيشتر

با سلام
    سال نو شما هم مبارک
    می خواستم بدونم اگه دوتا گوشی دارای فریم ور یکسان باشند ، مثلا هر دو R1FA035 باشند می توان از پچهای آنها برای همدیگه استفاده کرد؟ مثلا گوشی W910i و C905 هردو SW-R1FA035 هستند آیا می توان از پچهای C905 برای W910 نیز استفاده کرد؟؟
    متشکرم
    باسلام ، عیدتونم مبارک

آره ، به شرطی که نوع پچی که میخوای بریزی با شرایط سایز Lcd نوع db گوشی و ... یکسان باشه .
    وگرنه ممکنه کار نکنه شایدم فول فلش بخواد !،بازم عرض معذرت از مرتضی عزیز بابت دخالت

4. Top | #914

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربري : 84730
    نام : مرتضی
    جزئيات بيشتر

پاسخ

با سلام
    سال نو شما هم مبارک
    متشکرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alijo0on
    باسلام ، عیدتونم مبارک

آره ، به شرطی که نوع پچی که میخوای بریزی با شرایط سایز Lcd نوع db گوشی و ... یکسان باشه .
    وگرنه ممکنه کار نکنه شایدم فول فلش بخواد !،بازم عرض معذرت از مرتضی عزیز بابت دخالت
    با سلام و تبریک سال نو..
    ممنون از علی عزیز همراه همیشگی و قدیمی بخش سونی اریکسون
    ولی به نظر من همچین کاری ممکن نیست و این بخاطر آدرس های Main هستش..
    اگه این احتمال وجود داشت که مثلا یه پچ برای یه فریمور نوشته میشد و بعد برای همه گوشی های هم فریمور قابل استفاده بود..و دیگه این همه مشکل برای پچ جدید و یا تبدیل بریا فریمور خاص وجود نداشت...
    به نظر بنده هر پچ فقط برای فریمور و گوشی خاصی نوشته میشه و مثلا پچ گوشی W810 رو نمیشه برای W800 با یه فریمور یکسان استفاده کرد.
    موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

5. Top | #915

شماره كاربري : 329057
    نام : کاوه
    جزئيات بيشتر

با سلام و خسته نباشيد وتبريك ايام نوروز.
    ميگم آقا مرتضي هيچ راهي نيست كه بشه فايلهاي wma را روي w800 يا k750 اجرا كرد.
    اين برنامه ها كه به اسم wmaplayer هستند هيچ كدوم كه كاري انچام نمي دن.
    اين همه كار ما تونستيم با w800 يا با k750 انجام بديم مثل فايلهاي extension كه فرمتهاي rar,zip,ini,... را اجرا ميكنن حالا راهي نيست كه بتونيم wma اجرا كنيم.
    از اساتيد هم خواهشمندم كه در اين مورد راهنمايي كنند.

6. Top | #916

جزئيات بيشتر

با سلام و خسته نباشيد وتبريك ايام نوروز.
    ميگم آقا مرتضي هيچ راهي نيست كه بشه فايلهاي wma را روي w800 يا k750 اجرا كرد.
    اين برنامه ها كه به اسم wmaplayer هستند هيچ كدوم كه كاري انچام نمي دن.
    اين همه كار ما تونستيم با w800 يا با k750 انجام بديم مثل فايلهاي extension كه فرمتهاي rar,zip,ini,... را اجرا ميكنن حالا راهي نيست كه بتونيم wma اجرا كنيم.
    از اساتيد هم خواهشمندم كه در اين مورد راهنمايي كنند.

متاسفانه فریمور این سری قابلیت های محدودی داره تو پخش !!!
    حتی یه سری از wma رو هم اصن پخش نمیکنه ...
    اما بازم یه پچ بود که میریختی رو گوشی قابل اجراشون میکرد ، عین پچ نمایش فایلهای فلش (swf) تو گوشی بعنوان عکس ...
    بازم نظر مرتضی گل شرطه

7. Top | #917

جزئيات بيشتر

پیش فرض Mer30

متاسفانه فریمور این سری قابلیت های محدودی داره تو پخش !!!
    حتی یه سری از wma رو هم اصن پخش نمیکنه ...
    اما بازم یه پچ بود که میریختی رو گوشی قابل اجراشون میکرد ، عین پچ نمایش فایلهای فلش (swf) تو گوشی بعنوان عکس ...
    بازم نظر مرتضی گل شرطه
    با تشكر از علي آقا ولي تا اونجايي كه من ميدونم پچي نيست كه بشه فايل swf را روي w800 يا k750 اجرا كنه و تنها راهش تعويض فريمور به r1l002 است.
    براي اجراي فايلهاي swf هم غير ممكنه كه بشه از elf مثل extension استفاده كرد. ولي فايلهاي wma حداقل به نظر من فرق دارند. حالا باز هم بايد نظر اساتيد وآقا مرتضي گل را هم بدونيم.
    ولي به نظر من اگر ميشد كه يك elf به نام wma player ساخت كه مانند elf unrar يا unzip يا vef در elf extension كار كنه عالي ميشد.

8. Top | #918

جزئيات بيشتر

با تشكر از علي آقا ولي تا اونجايي كه من ميدونم پچي نيست كه بشه فايل swf را روي w800 يا k750 اجرا كنه و تنها راهش تعويض فريمور به r1l002 است.
    براي اجراي فايلهاي swf هم غير ممكنه كه بشه از elf مثل extension استفاده كرد. ولي فايلهاي wma حداقل به نظر من فرق دارند. حالا باز هم بايد نظر اساتيد وآقا مرتضي گل را هم بدونيم.
    ولي به نظر من اگر ميشد كه يك elf به نام wma player ساخت كه مانند elf unrar يا unzip يا vef در elf extension كار كنه عالي ميشد.
    عزیزه دلِ برادر تو که همه اینا رو میدونی پس چرا پرسیدی :دی
    از اجرای swf منظورم به مدل 810 (ماله خودم) بودم شرمنده ...

9. Top | #919

جزئيات بيشتر

عزیزه دلِ برادر تو که همه اینا رو میدونی پس چرا پرسیدی :دی
    از اجرای swf منظورم به مدل 810 (ماله خودم) بودم شرمنده ...
    آقا علي جون من قصد جسارت نداشتم وندارم
    ولي w810 خودش swf اجرا ميكنه نيازي به نصب پچ نداره ولي فقط 1 پچ هست كه اگه تو بعضي فريمورها نميشه از فايل فلش به عنوان wallpaper يا screensaver استفاده كرد اين امكان را فراهم مي كنه. اينجا هم بحث swf و فلش نيست بحث سر اجراي فايلهاي wma روي w800 يا k750 يا گوشيهاي مثل اينها است. :10::evil:

10. Top | #920

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 144781
    نام : marty
    جزئيات بيشتر

دوست من -هر بار که این فایل ها رو روی گوشی ریختم جواب نداده میشه بگی چطور می شه که جواب بده با برنامه see lite و حتی باکس see tool هم جواب نداد -یک آموزش کامل بده

صفحه 92 از 122 نخستنخست ... 42829091929394102 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع