× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 237

آرشیو

1. Top | #131

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 47008
    نام : حميدرضا
    جزئيات بيشتر

مکل حل شد!

دوستان برن گوشیشون رو اپدیت کنن تا این مشکل زمان اس ام اس حل بشه .

فریم وار جدید R6E28

2. Top | #132

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن بازیهای سونی اریکسون
    شماره كاربري : 110724
    جزئيات بيشتر

بله دوستان،با آپدیت مشکل حل می شه.

3. Top | #133

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 8694
    جزئيات بيشتر

تو اون تاپیک مربوط به فریمور که بعضی ها گفتن کخ هنوز مشکل رفع نشده ؟!!!

4. Top | #134

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 45887
    جزئيات بيشتر

من فریمور رو آپدیت کردم+یکم با تنظیمات ساعت ور رفتم ، تا الان برام 18 مسیج امده که هر کدوم دقیقا" 30 دقیقه جلوتر نشون داده ،که این جای امیدواری داره ، اگه تونستم این 30 دیقه رو هم درست کنم همینجا روش رو مینویسم

5. Top | #135

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 120060
    جزئيات بيشتر

برای درست کردن این مشکل میشه در قسمت
    location/ current time zone رو روی شهر honolulu گذاشت بعد ساعت رو تنظیم کنی روی ساعت مورد نظر

6. Top | #136

بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط motamednia
    location/ current time zone رو روی شهر honolulu گذاشت بعد ساعت رو تنظیم کنی روی ساعت مورد نظر
    دوست عزيز اين روش فقط رو 4.5 تا اس ام اس اول جواب ميده و بعدش دوباره روز از نو روزي از نو:mdr:
    پرچم بالاست ...

7. Top | #137

شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط motamednia
    این ها هیچکدوم راه حل قطعی نیستند به نظر من ir-tci مشکل داره چون این مشکل با سیم کارت ایرانسل رو لااقل من تا حالا ندیدم.

8. Top | #138

بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط FARID
    این ها هیچکدوم راه حل قطعی نیستند به نظر من ir-tci مشکل داره چون این مشکل با سیم کارت ایرانسل رو لااقل من تا حالا ندیدم.
    درسته فريد جان ولي نميدونم چرا رو گوشيهاي ديگه مثلا N73 و.... كه از سيم كارت همراه اول استفاده ميكنن اين مشكل وجود نداره:exclaim: :coonfused:
    پرچم بالاست ...

9. Top | #139

بخش : انجمن بازیهای سونی اریکسون
    شماره كاربري : 110724
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2006
    درسته فريد جان ولي نميدونم چرا رو گوشيهاي ديگه مثلا N73 و.... كه از سيم كارت همراه اول استفاده ميكنن اين مشكل وجود نداره:exclaim: :coonfused:
    من نمی دونم چه اتفاقی روی این گوشی من افتاده.ولی مشکل ساعت SMS من به کلی برطرف شده.تمام SMS هام ساعت دقیق و تاریخ درست دارند.بچه ها یه سوال برام پیش اومده.شما گوشیتون رو UPDATE کردین.وقتی برای دفعه اول گوشی رو روشن کردین.از شما شهرتون رو سوال می کنه.خودش به طور DEFAULT روی لندن هست.شما اون رو،روی تهران تنظیم کردید یا همون رو زدید و بعد از توی گوشی اصلاحش کردید؟خواهش می کنم جواب بدید،شاید به یه طریقی بشه این رو حل کرد.

10. Top | #140

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 47008
    نام : حميدرضا
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin1370
    من نمی دونم چه اتفاقی روی این گوشی من افتاده.ولی مشکل ساعت SMS من به کلی برطرف شده.تمام SMS هام ساعت دقیق و تاریخ درست دارند.بچه ها یه سوال برام پیش اومده.شما گوشیتون رو UPDATE کردین.وقتی برای دفعه اول گوشی رو روشن کردین.از شما شهرتون رو سوال می کنه.خودش به طور DEFAULT روی لندن هست.شما اون رو،روی تهران تنظیم کردید یا همون رو زدید و بعد از توی گوشی اصلاحش کردید؟خواهش می کنم جواب بدید،شاید به یه طریقی بشه این رو حل کرد.
    ارمین جان من اول دیفالت رو انتخاب کردم بعد رفتم توی تایم روی تهران تنظیم کردم

من فکر کنم این یک باگ توی فریم وار هست و با یکسری تنظیمات جواب میده و با یکسری نه!!!!

نظر شما چیه؟

صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع