× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 122021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 237

آرشیو

1. Top | #211

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 152746
    جزئيات بيشتر

آقا يه مسئله جالبتر
    فيرمور من آپديت و مسله ساعت اشتباه هست ولي هيچ وقت اشتباه sort نمي كنه يعني حتي اگه داره تاريخ و ساعت دريافت رو چرت ميزنه كه ميزنه باز هم به ترتيب درست و واقعي تو ليست قرارشون مي ده!

2. Top | #212

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط np101
    آقا يه مسئله جالبتر
    فيرمور من آپديت و مسله ساعت اشتباه هست ولي هيچ وقت اشتباه sort نمي كنه يعني حتي اگه داره تاريخ و ساعت دريافت رو چرت ميزنه كه ميزنه باز هم به ترتيب درست و واقعي تو ليست قرارشون مي ده!
    خب مال من هم همینطوره
    مثلا یه اس ام اس اومده که تاریخش مال فرداست که قاعدتا خودش میره اول لیست اس ام اس ها بعد یه اس ام اس میاد که تاریخش مال امروزه که میاد زیر اس ام اس قبلی قرار میگیره و به همین ترتیب بر اساس تاریخ و زمان مرتب میشن ولی خب مشکل اصلی این تاریخ و زمان هستش که مشکل ساز میشه و اس ام اس ها در لیست بالا و پائین قرار میگیرن:wink:
    پرچم بالاست ...

3. Top | #213

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 45968
    جزئيات بيشتر

من اینکارو کردم الان 10 روزه که درسته، فقط این کار باعث میشه که زمان اس ام اس دریافتی، همونی باشه که همون لحظه گوشی شما نشون میده، یعنی اگه گوشیتون خاموش باشه و یه اس ام اس مثلا ساعت 2براتون بفرستن و شما گوشی رو ساعت 5 روشی کنی ساعت دریافت میشه 5.
    ولی همیشه درسته.
    برنامه SMS SPAM MANAGER رو نصب کنید.
    رو قسمت MODE و از منوی Active Mode ، این رو انتخاب کنید : Block black list rules
    برید به Tab بعدی که rule هست و New رو بزنید.بعد Telephone number رو انتخاب کنید و NEXT رو بزنید. هر شماره ای که دوست دارین بدین (یه شماره الکی). شماره هر کسی رو بدین از طرف این شماره SMS برای شما نمیاد و block میشه.
    حالا Done رو بزنید.
    More رو زده و Prefernces رو انتخاب کنید. همه گزینه ها رو تیک بزنید. گزینه اول و آخر باعث میشه هر دفعه که گوشی رو روشن کنید، برنامه بطور خودکار تو background اجرا بشه.
    Done رو بزنید.
    همین، کار تمومه، من که دیگه از دست این ساعت اشتباه اس ام اس راحت شدم. فقط دقت کنید که تاریخ و ساعت گوشیتون حتما درست باشه. نیازی هم به تغییر Location نیست. رو همون Tehran بذارید

4. Top | #214

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 152746
    جزئيات بيشتر

آقا مرسي از روشت ولي من مموري گوشيم رو بيشتر از ساعت sms نياز دارم. آقا سيامك ما مشكلمون با هم فرق داره ها باسه من تارخ رو اشتباه ميزنه ولي اشتباه sort نمي كنه يعني هميشه جديد ترين sms بالاست حتي اگه sms بعدي با تاريخ قديمي تر ثبت بشه

5. Top | #215

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 43534
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط np101
    آقا مرسي از روشت ولي من مموري گوشيم رو بيشتر از ساعت sms نياز دارم. آقا سيامك ما مشكلمون با هم فرق داره ها باسه من تارخ رو اشتباه ميزنه ولي اشتباه sort نمي كنه يعني هميشه جديد ترين sms بالاست حتي اگه sms بعدي با تاريخ قديمي تر ثبت بشه
    خوب عزیزم برای من هم اینجوریه و فعلا راه حلی براش پیدا نشده.

6. Top | #216

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 145288
    جزئيات بيشتر

سلام
    من 8 نوامبر 2007 آپدیت کردم . R6e28 . زمان رسیدن Sms روسه ساعت دیرتر نشون میده .

7. Top | #217

شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedBB
    سلام
    من 8 نوامبر 2007 آپدیت کردم . R6e28 . زمان رسیدن Sms روسه ساعت دیرتر نشون میده .
    خب این مشکل همه هست و راه حل قطعی هم برای این مشکل نیست.

8. Top | #218

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 154470
    جزئيات بيشتر

فکر میکنم این مشکل از اپراتور باشه
    چون خط من ایرانسله و با اس ام اس هایی که از این خط میاد مشکلی نداره ولی اونهایی که از 091 میاد تاریخ و ساعتش قاطی پاتیه:183:

باز هم بگین ایرانسل بده!!!:mdr:

9. Top | #219

شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

فکر میکنم این مشکل از اپراتور باشه
    چون خط من ایرانسله و با اس ام اس هایی که از این خط میاد مشکلی نداره ولی اونهایی که از 091 میاد تاریخ و ساعتش قاطی پاتیه

باز هم بگین ایرانسل بده!!!
    قبلا هم روش بحث شد و نتجیه این بود که از اپراتور نیست.

10. Top | #220

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 127231
    نام : محمدرضا
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1909442
    من اینکارو کردم الان 10 روزه که درسته، فقط این کار باعث میشه که زمان اس ام اس دریافتی، همونی باشه که همون لحظه گوشی شما نشون میده، یعنی اگه گوشیتون خاموش باشه و یه اس ام اس مثلا ساعت 2براتون بفرستن و شما گوشی رو ساعت 5 روشی کنی ساعت دریافت میشه 5.
    ولی همیشه درسته.
    برنامه SMS SPAM MANAGER رو نصب کنید.
    رو قسمت MODE و از منوی Active Mode ، این رو انتخاب کنید : Block black list rules
    برید به Tab بعدی که rule هست و New رو بزنید.بعد Telephone number رو انتخاب کنید و NEXT رو بزنید. هر شماره ای که دوست دارین بدین (یه شماره الکی). شماره هر کسی رو بدین از طرف این شماره SMS برای شما نمیاد و block میشه.
    حالا Done رو بزنید.
    More رو زده و Prefernces رو انتخاب کنید. همه گزینه ها رو تیک بزنید. گزینه اول و آخر باعث میشه هر دفعه که گوشی رو روشن کنید، برنامه بطور خودکار تو background اجرا بشه.
    Done رو بزنید.
    همین، کار تمومه، من که دیگه از دست این ساعت اشتباه اس ام اس راحت شدم. فقط دقت کنید که تاریخ و ساعت گوشیتون حتما درست باشه. نیازی هم به تغییر Location نیست. رو همون Tehran بذارید
    اين روش كاملا جواب ميده !
    اگه اين كارو كنيد حلله ! :wink2:
    فقط وقتي Blutooth بازي مي خواييد كنيد از اين برنامه خارج شيد يا ببريد تو حالت Accept all چون Blutooth هارو هم فيلتر مي كنه !
    :rules:

صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 122021222324 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع