× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 24 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 237

آرشیو

1. Top | #31

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khoraki
    قربان هستیم در خدمت
    منتظر دوستان هستم تا بنویسند که مشکل دارند یا خیر بعد که به یک تعداد معقولی رسید نتیجه را برای سونی می فرستم. دوستان همکاری نمی کنند و به نوعی وقت دوستان دیگری را که پست زده اند را تلف می کنند.
    با این تعداد کم کاری نمی شود کرد.

خوراکی جان تاپیک هم مهم شد ولی انگار تثیری در جلب نظر دوستان برای مشارکت در ان تاپیک نداشت.

2. Top | #32

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 59094
    جزئيات بيشتر

تا کی باید صبر کنیم تا تاپیک مهم بشه!!!!
    آقا اگه میخوای ایمیل بزنی خوب بزن دیگه اگه هم نمی خوای چرا .....
    باید حتما 1000 نفر بیان تا سونی اریکسون قبول کنه که مشکل داره
    من که فکر نمی کنم این طور باشه

3. Top | #33

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 38223
    جزئيات بيشتر

بابا جون مادرتون یکاریش کنید
    اینجوری که نمیشه
    واقعا مشکل به این بزرگی ، چرا سونی اریکسون فکری به حالش نمیکنه؟

4. Top | #34

شماره كاربري : 106637
    نام : HaNiii
    جزئيات بيشتر

!!!!!!!

HaNiii

5. Top | #35

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 580
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط redskin

دوست خوب من

لطفا عجله نكن هيچ پله اي از صدم شروع نميشه!!!

6. Top | #36

درجه : عضو فعال
    بخش : پاکت پی سی
    شماره كاربري : 39571
    نام : سام
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط redskin
    دوست عزیز تاپیک از همان روز اول مهم شده بود.
    بنده از اول هم عرض کردم که ایمیل می زنم ولی در یک جامعه آماری حداقل 50-60 نفره آیا 4-5 مورد به نظر شما نمونه آماری مناسبیه؟
    شما وقتی می خواهی ایراد از یک کمپانی بگبری از روی باد هوا نمی شه دوست من باید با مدرک بری جلو کما اینکه با مدرک هم بری جلو خیلی راحت می تونن از سر خودشون باز کنن.
    شما صبر داشته باشید و عجله نکنید و اگر خیلی اصرار دارید اگر نیاز به کمک در نوشتن ایمیل به انگلیسی به سونی دارید (جسارت نباشد نمی دانم زبان انگلیسی شما در چه سطحی است) بنده حاضرم متن فارسی شما را به انگلیسی ترجمه کرده و ترجمه را برای شما بفرستم تا خودتان زحمت ارسال آن را بکشید.
    برای من فرستادن ایمیل به سونی نه وقتی می گیرد نه هزینه ای دارد ولی باید آمار قابل قبولی داشته باشیم تا مطمئن باشیم که مشکل از firmware است نه چیز دیگر.
    در هر حال بنده همه مدل در خدمتم.

7. Top | #37

درجه : عضو فعال
    بخش : پاکت پی سی
    شماره كاربري : 39571
    نام : سام
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz aliani
    بابا جون مادرتون یکاریش کنید
    اینجوری که نمیشه
    واقعا مشکل به این بزرگی ، چرا سونی اریکسون فکری به حالش نمیکنه؟
    سلام دوست عزیز
    اگر جدا" مشکل به این یزرگی که شما می گوئید هست پس چرا برای کمک به آمارگیری در این تاپیک پست شما وجود نداره؟
    چرا یک عده فقط دوست دارند همه چیز روی سینی برایشان حاضر و آماده سرو بشه؟!!!!
    یک پست زدن در این تاپیک چقدر زمان می برد؟ سخنم با همه دوستانی Read only هست نه فقط با شما.
    من که مشکل با زمان sms ندارم و از همه بچه های موبایلستان به جرات می گم بیشتر ایمیل به سونی اریکسون در این مورد زدم. بیائیم یک مقدار به دوستانمان هم فکر کنیم و صرفا" استفاده کننده نباشیم.

در هر حال من حداکثر تا آخر اردیبهشت صبر خواهم کرد و اول خرداد ایمیل به ساپورت کشورهای مختلف خواهم زد ولی جوابی که دریافت کنم فقط بصورت خصوصی برای دوستانی که پستشان در این تاپیک هست ارسال می شه و بازهم اگر نیاز به پیگیری باشه (که فکر کنم باشه) صرفا" با همان دوستانی که پستشان هست مکاتبه خواهم کرد و بعد از آن هم خواهش خواهم کرد از مدیر محترم که تاپیک را قفل کنند. حالا این گوی اینهم میدان اگر دوست دارید به خودتان هم کمک بشه به من کمک کنید تا بتوانم به دوستان کمک کنم اگر نه که هیچ...

8. Top | #38

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 9306
    جزئيات بيشتر

مشکل ساعت sms واقعا مشکل بزرگیه
    امیدوارم سونی اریکسون زودتر یه فکری به حالش بکنه

9. Top | #39

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 59094
    جزئيات بيشتر

آقا وقتی یک اس ام اس رو میفرستم delivery ساعت درست نشون می ده اما اگر یک اس ام اس رو reply کنم ساعت delivery هم اشتباهه. شما چی؟

10. Top | #40

شماره كاربري : 38223
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khoraki
    سلام دوست عزیز
    اگر جدا" مشکل به این یزرگی که شما می گوئید هست پس چرا برای کمک به آمارگیری در این تاپیک پست شما وجود نداره؟
    چرا یک عده فقط دوست دارند همه چیز روی سینی برایشان حاضر و آماده سرو بشه؟!!!!
    یک پست زدن در این تاپیک چقدر زمان می برد؟ سخنم با همه دوستانی Read only هست نه فقط با شما.
    من که مشکل با زمان sms ندارم و از همه بچه های موبایلستان به جرات می گم بیشتر ایمیل به سونی اریکسون در این مورد زدم. بیائیم یک مقدار به دوستانمان هم فکر کنیم و صرفا" استفاده کننده نباشیم.

در هر حال من حداکثر تا آخر اردیبهشت صبر خواهم کرد و اول خرداد ایمیل به ساپورت کشورهای مختلف خواهم زد ولی جوابی که دریافت کنم فقط بصورت خصوصی برای دوستانی که پستشان در این تاپیک هست ارسال می شه و بازهم اگر نیاز به پیگیری باشه (که فکر کنم باشه) صرفا" با همان دوستانی که پستشان هست مکاتبه خواهم کرد و بعد از آن هم خواهش خواهم کرد از مدیر محترم که تاپیک را قفل کنند. حالا این گوی اینهم میدان اگر دوست دارید به خودتان هم کمک بشه به من کمک کنید تا بتوانم به دوستان کمک کنم اگر نه که هیچ...
    دوست عزیز میشه بگی من باید چکار کنم؟

صفحه 4 از 24 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع